34. Bölüm Özet


Seyit Seda Sayın’ın programını basıyor!

Bir türlü bebek sahibi olamayan Zeyno Seda Sayan’ın programına gidiyor ve tüp bebek istiyor. Programı izleyen Seyit’in annesi Seyit’i arayıp Zeyno’nun kendilerini rezil ettiğini söyleyince de Seyit programı basıyor.
Kaynanası Mukadder Osman’ın başına bela olmaya devam eder ve Osman’ın kızı Dilek’i Obayana’ya vermediğini öğrenince derhal olaya el atar. Mukadder Osman’a bir oyun hazırlar. Obayana’ya Müslüman olmuş gibi sahte bir sünnet töreni düzenler. Böylece Osman kızını vermek zorunda kalacaktır. Fakat gerçeği öğrenen Osman’ın intikamı çok acı olur.
Bir türlü bebek sahibi olamayan Zeyno Seda Sayan’ın programına gider ve tüp bebek ister. Programı izleyen Seyit’in annesi Seyit’i arar ve Zeyno’nun kendilerini rezil ettiğini söyler. Bunun üzerine Seyit programı basar.
Sinan’ın oğlu Can bir köpek bulur. Sinan gazetede Can’ın bulduğu köpeği bulana ödül verileceğini okuyunca sevinçten havalara uçar. Köpeği sahibine götürür. Fakat hiç ummadığı bir durumla karşılaşır.
Tuğçe Uludağ’da yapılacak bir moda çekimi için teklif alır. Fakat Murat’ın bu çekime izin vermeyeceğini bildiği için yalan söyler. İzmir’de bir tıp konferansına katılacağını söyler. Ancak Tuğçe’nin Uludağ’da karşılaştığı bir kişi yalanını ortaya çıkarır.
Nuri Baba Eleni’ye evlenme teklif eder. Eleni’nin kızı Maria bu evliliğe karşı olduğu için babası Alekos’u Türkiye’ye çağırır. Alekos gelince işler karışır