33. Bölüm Özet


Osman’ın derdi çok

Osman bir yandan evlerine gelen kayınvalidesi ile diğer yandan da evlenmelerine izin vermediği için intihar girişiminde bulunan kızı Dilek ve Obayana ile uğraşıyor.
Tuğçe’nin reklam filmindeki rol arkadaşı şarkıcı Tuna Tuğçe’nin sevgili olduğunu iddia eder. Murat bunu duyunca çılgına döner ve Tuna ile konuşmaya gider. Tuna’nın yeni çıkan kasetinin reklamı için böyle bir demeç verdiği anlaşılınca Murat Tuna’yı döver.
Osman ve Safiye ikiz bebeklerle başa çıkamayınca Safiye memleketten annesi Mukadder’i çağırır. Haberi duyan Osman küplere biner. Çünkü Osman kaynanası Mukadder’den çok korkmaktadır. Mukadder ise Osman’ın anasından emdiği sütü burnundan getirmeye kararlıdır.
Hapisten yeni çıkan Bitirim Sırrı mahallede Melahat’ın başına bela olur. Melahat Sırrı ile başa çıkamayacağını anlayınca duraktaki şoförlerden yardım ister. Duraktaki şoförler Sırrı’ya dersini bildirmek için güzel bir oyun hazırlarlar.
Sinan ve Gülbin Osman’ın ikiz bebeklerinden etkilenip bebek yapmaya karar verirler. Fakat Şaziment yeni bir bebek yapmalarına karşıdır.
Ali Kemal internete girip evlenebileceği bir kadın bulmaya çalışır. Fakat kadınların olgun erkeklerden hoşlandığını öğrenince Nuri Baba’nın resmini gönderir. Ali Kemal’in internette konuştuğu kadınlar durağa gelince durakta kızılca kıyamet kopar.
Osman’ın kızı Dilek ve Obayana intihar girişiminde bulunurlar. Haberi alan Osman koşarak gelir. Fakat Dilek ve Obayana’nın bir şartları vardır. Ya Osman evlenmelerine izin verecektir ya da intihar edeceklerdir.