32. Bölüm Özet


Osman karısından dayak yiyor!

Duraktaki şoförlerin eşleri karate kursuna yazılıyor. Öğrendikleri hareketleri eşleriyle çalışırken de onları bir güzel hırpalıyorlar.
Tuğçe bir arkadaşının kaydını yaptırabilmek için modellik ajansına gider. Fakat ajansın sahibi Tuğçe’yi çok beğenince rolü Tuğçe’ye teklif eder. Tuğçe kabul eder fakat Murat Tuğçe’nin modellik yapmasını kabul etmez.
Osman’ın kızı Dilek ve Obayana intihar girişiminde bulunurlar. Haberi alan Osman koşarak gelir. Fakat Dilek ve Obayana’nın bir şartları vardır. Ya Osman evlenmelerine izin verecektir ya da intihar edeceklerdir.
Ali Kemal’i köyden bir tanıdığı olan Fadime arar ve ona kaçıp İstanbul’a geleceğini söyler. Ali Kemal sevinçle herkese evleneceğini Fadime’nin kendisine kaçtığını söyler. Hatta o gece durakta bekarlığa veda partisi düzenleyip kolbastı oynarlar. Ertesi gün Fadime geldiğinde bir sürprizi vardır.
Sinan ve Şaziment Sinan’ın babasının paraları için kavga etmektedirler. Durumdan bıkan Sinan’ın babası bu işe bir çözüm bulmaya karar verir.
Mahalleye kapkaççılar dadanınca kadınlar kendilerini kurtarmak için karate kursuna yazılırlar. Akşam da öğrendikleri hareketleri kocalarıyla çalışırlarken adamları bir güzel hırpalarlar. Şoförlerin ne yapıp edip kadınlara karate kursunu bıraktırmaları gerekmektedir.