Şaziment ortalığı karıştırıyor.

Durağın mülkünün sahibi Mazhar Melahat’a aşk mektubu yazar ve mektubu ona iletmesi için Ali Kemal’e verir. Ali Kemal ve Sinan ise Melahat’ın ağzından aşk mektupları yazıp Mazhar’a götürürler ve ondan para almaya başlarlar.

Osman’ın babasının altın köstekli saati kaybolur. Osman Safiye’nin saati sattığından şüphelenmektedir. Bu yüzden kavga ederler ve Osman akşam döndüğünde saati evde görmek istediğini söyler. Şaziment bir medyumun suya bakarak kaybolan eşyaları bulduğunu söyleyince kadınlar adresi alıp medyuma giderler. Fakat aldıkları adres yanlış olunca başlarına gelmeyen kalmaz.

Murat’ın avukatlık stajı yapması gerekmektedir. Melahat Murat’a eski bir tanıdığının hukuk bürosunda staj ayarlar. Murat büroya gider. Yanında staj yapacağı Ahu Hanım Murat’ı görür görmez ondan etkilenir.

Nuri Baba ile Ayşen arasındaki ilişki ise dolu dizgin ilerlemektedir. Ayşen hasta oğlunun tedavisi için para gerekli olduğunu söyleyince Nuri Baba Ayşen’e para yardımında bulunur.

Seyit organizatörü Sinan ile birlikte kasetçiye gider. Kasetçi Seyit’e imaj çalışması yapılması gerektiğini söyler. Seyit’e yeni bir imaj yaparlar ama Seyit bu yeni imajdan çok rahatsızdır.

Okan iyice uyuşturucu müptelası olmuştur. Evden doğalgaz parasını çalıp uyuşturucu hap alır. Paranın çalındığı ortaya çıkınca ailesiyle kavga eder. Sinirleri bozulan Okan aşırı miktarda uyuşturucu hap alır ve komaya girer.