Yılın en çok okunan kitaplar listesinde ilk sıralarda yer alan Hande Altaylı’nın Kahperengi romanından televizyona uyarlanan dizinin oyuncuları Özgü Namal ile İbrahim Çelikkol yılın ikilisi olacak

NARİN İLE FIRAT’IN BÜYÜK AŞKI
YASLIHAN’ın yoksul ve güzel kızı Narin’le zengin ve yakışıklı Fırat’ın aşkı 2013’te herkesi ekran başına çivileyecek. Hande Altaylı’nın yılın en çok satanlar listesinde ilk sıralarda yer alan ve büyük beğeni toplayan kitabı Kahperengi televizyon dizisi oluyor. Azmi ve zekâsıyla büyük güçlüklere rağmen eğitimini tamamlayarak büyükşehirde kendisine yepyeni bir hayat kuran Narin’i dizide başarılı oyuncu Özgü Namal canlandıracak.

OCAK AYINDA EKRANA GELECEK

YAPIMCILIĞINI Most Production’ın üstlendiği senaryosunu Mahinur Ergun’un yazdığı yönetmenliğini Gül Oğuz ve M. Çağatay Tosun’un yaptığı dizide Narin’in çocukluk aşkı Fırat’ı yakışıklı oyuncu İbrahim Çelikkol oynuyor. Özgü Namal ile Çelikkol ocak ayında Kanal D’de ekrana gelecek olan dizinin tanıtımları için ilk kez birlikte kamera karşısına geçti. Romanın önemli karakterlerinden biri olan Sermet’i ise Mustafa Üstündağ canlandırıyor.