Akasya Durağı 9.Bölüm Özeti..

Arabasına aldığı bir adamı öldürdüğünü sanan Osman ile ona yardıma gelen Sinan’ın başı derde giriyor.

İki mafya elemanı Osman’ın taksisine ölü bir adam bindirirler. Adamın gözüne gözlük takmışlardır. Osman’a adamın sarhoş olduğunu söylerler. Osman ani fren yapınca ölü adam devrilir. Osman adamı kendisinin öldürdüğünü sanır. Hapislerde çürüyeceğinden korkan Osman Sinan’dan yardım ister. Fakat Sinan’ın bulacağı çözüm işleri içinden daha da çıkılmaz hale getirecektir.

Melahat’ın taksisine uyuşturucu problemi olan genç bir kız biner. Ve takside kriz geçirir. Melahat kızı hemen hastaneye götürür. Melahat kızı ve ailesini tedavi için ikna etmeye çalışır.

Murat’ın eski kız arkadaşı Esra Tuğçe ile Murat’a hamile olduğunu söyler. Bebeğin babası Murat’tır. Seyit’in taksisine binen bir bankacı Seyit’e zorla kredi kartı verir. Zeyno kredi kartıyla alışveriş yapıldığında para istenmediğini öğrenince bunu kullanmaya karar verir. Fakat işler hiç de umduğu gibi gitmez. Safiye Dilek Şaziment ve Gülbin spor salonunda spora başlarlar. Osman bir türlü bu durumu kabullenemez. Spor salonuna gittiğinde gördüğü manzara karşısında delirir ve spor salonunu birbirine katar. Nuri Baba’nın evine gelen Binbaşı Şırnak’ta bir çatışma çıktığını ve Nuri Baba’nın oğlu Mert’in çatışma sırasında teröristler tarafından kaçırıldığını söyler. Nuri Baba fenalaşır.