Zeyno ile seyit evleniyorlar ama abileri düğünü basıyorlar Zeynonun abileri seyidin adresini bulurlar ve düğüne basarlar Zeynonun abileri ama seyidi vurcaklarmı ?
Şöför sinan duraktaki arkadaşlarını ikna eder ve ortak bir sayısal loto kuponu oynarlar Sinan kuponu yatırmak için çaycı ali kemala verir ve Çekilişte sinanların yaptığı sayısal loto kuponuna büyük ikramiye çıkar Herkes çok mutludur sevinçten göklere zıplarlar Ama işler hiçte umdukları gibi gitmiycektir.
Şöför Osmanın kızı dilek bir gece herkesden habersiz evden kaçar Tamer olan arkadaşının evine gider ama tamer dileke tecavüz etmeye kalkışır Dilek tecavüz etmek isteyen tamerin elinden kurtulabilcekmi ?
Milli Eğitim bakanlıgından gönderilen müfettiş mehmet hoca icin durağa gelir Mehmet hoca takside şöförlük yaptığını kabul eder ve Mehmet Hoca öğretmenlik mesleğinden atılmakla karşı karşıya kalır ve Duraktaki Şöförler Mehmet hocayı sonuna kadar savurular acaba mehmet hoca meslekten atılcakmı ?
Melahat Hanımın taksisine yaşlı bir amca biner Su faturasını yatırmak için gitmek istemektedir fakat bir süre sonra aklı karışır ve melahat hanımı kendi kızı sanmaktadır melahat hanım yaşlı amcanın hizninin karıştıgı anlayınca durağa getirir ama yaşlı amca duraktakileride asker sanmaya başlıyınca olaylar iyicene karışır
Murat ve Tuğçe aşkında yeni olaylar gerçekleşir Muratın eski kız arkadaşı esra gelir ve murata tekrar bir kere daha deneyip deneyemiyceklerini sorur Murat bu teklife sizce ne cevap verecektir