Seyit Zeynoyu kaçırıp istanbula getirmişti. Ama zeyno ile seyit evli olmadıkları için zeyno melahat hanımın evinde kalmaktadır. Melahat hanım ve kızı tuğçe zeynoyu bir köylü kızı imajından şehirli modern bir kız yapmak için çalışmalara başlar.
Osmanın taksisine sürekli ceza gelmektedir fakat osman bu cezaların nereden ve neden geldigini bilmemektedir ve şaşkındır. Bir gece yine sinan evden kovulup akasya durağına gelince cezanın neden geldiği ortaya çıkmaktadır. Akasya durağının arasında topladığı ve sonradan çek ile tamamlanınca para Mehmetin kızı Nurten ameliyat olur ve herkes çok meraklı şekilde ameleyatın sonucunu bekler.
Dilek bir oyuncu ajansına kayıt yaptırır ve bir reklamda oynaması için teklifte bulunurlar. Osmanın karısı Safiye osman agada gizli kızı dilek’i alıp sete götürür. Sette yönetmen safiyeyide çok begenir ve anne kızı oynatmayı kararlaştırır. Safiye ilk başta osmandan korktugu için kabul edemez ama alacağı parayı ögrenince hemen kabul eder. Safiye ile dilek hangi markanın reklamlarında oynuycaklarını öğrenirler fakat artık çok geç olmuştur.

Sinan bir dövüş horozu alır Horoz dövüş mekanına gittiginde fakat onu büyük bir süpriz bekler. Zeynonun abileri seyiti öldürmek için istanbula gelirler ve seyit ile zeynoyu aramaya başlarlar