3.bölüm özeti

Osman bir şaka programının kurbanı oluyor. Burak'ın annesi Ahu'nun Melahat'in taksisine binmesiyle Melahat’ın taksicilik yaptığını herkes öğrenir. Bu durum Burak ve Tuğçe'nin arasını açar.

Şoför Sinan'ın Seyit için önemli planları vardır. Seyit'in menejerliğini yaparak onu ünlü bir türkücü yapmayı kafasına koyar. Şoför Osman'ı yolcu almaya gittiği bir adreste büyük bir sürpriz beklemektedir. Bir şaka programının şakazedelerinden olur. Safiye televizyonda Osman'ı kombinezonlu bir kadınla samimi pozlarla görünce kıyameti koparır.
Burak'la ayrılan Tuğçe bütün suçu annesinin taksicilik yapmasında bulur. Artık annesiyle yaşamak istemeyen Tuğçe Burak'la evlenmeye karar verir. Melahat ise kızının durumuna çok üzülmektedir. Nuri Baba oğlu Mert'in usta birliğindeki görev yerinin Şırnak'a çıktığını öğrenince çok endişelenir.

Şoför Osman'ın kızı Dilek yine rahat durmaz. Babasının evde olmamasını fırsat bilerek erkek arkadaşıyla bara gider. Ama barda magazin kameralarına yakalanınca başı belaya girer. Kaynana Şaziment Sinan'a bir komplo kurar ve torunu Can'ın sokakta bulduğu köpeği eve alır. Böylece köpeklerden çok korkan Sinan'ın kâbusu başlar.

Mehmetlerin evinde ise damat adayı vardır. Hülya'nın erkek arkadaşı aile ile tanışmaya gelir. Okan'ın gözündeki morluklar ise merak konusudur.