Etiketlenen üyelerin listesi

 1. #1
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart Yahşi Cazibe

  Azerbaycanlı Cazibe Abbasova Türkiye'de oturma izni almak için para karşılığı kâğıt üstünde bir Türk ile evlenmeye karar verir. En sonunda Kemal'i bulur. Kemal ile Cazibe 3 yıl evli kalacak boşanmamaları ve bu 3 yıl içerisinde gerçek bir evlilik yaşadıklarına denetçileri inandırmak zorunda olacaklardır.
  Para için bu evliliği onaylayan Kemal Cazibe ile ilk başlarda pek anlaşamaz. Cazibe oturma iznini alır almaz Kemal ile boşanacak ve herkes kendi hayatına dönecektir. Cazibe Kemal'in dünyasına girmeden önce Kemal'in Simge adında bir sevgilisi vardır. Simge aynı zamanda Kemal'in çalıştığı şirketin patronu olan Hulusi Beyin kızıdır. Fakat Hulusi Bey Kemal ile Simge'nin arasında ilişki olduğunu bilmemektedir.
  Karşı komşuları olan psikopat komiser Peker Pekmez ise bu yeni evli çiftin evliliklerinin çakma olduğunu ispatlamaya çalışmaktadır. Kendilerinin Peker Pekmez tarafından denetleneceğini anlayan Kemal ile Cazibe bir süre birlikte aynı evde yaşamak zorunda kalırlar. Bu sırada Kemal ve Cazibe'nin arasında gizli bir aşk başlar ama birbirlerine göstermemeye çalışırlar.Fakat daha sonra Peker Pekmez taşınır ve evi başka bir komiser arkadajı Ejder Bey'e kiralar. Çünkü Peker Bey'in tayini çıkınca denetleme görevi Ejder Bey'e verilmiştir. Bu arada Makbule Hanım'da Kemal ve Cazibe'nin gerçeğini öğrenmiştir.
  İlerleyen bölümlerde Kemal; bir kızı olduğunu öğrenir. Kızı ile tanıştıktan sonra Cazibe'nin de onayını alarak üçü birlikte yaşamaya başlar ve bir aile gibi olurlar. Itır; babasını ve Cazibe'yi çok sever. İkisinin kağıt üstünde evliliklerini bilir fakat birbirlerine aşık olduklarını anlar.
  Daha sonra Ejder komiser daireden taşınmak zorunda kalır. Karşı daireye Gökberk adındaki oğluyla birlikte Gökşen adında bir pilot taşınır. Simge'nin eski sevgilisi olduğundan o da Cazibe'yi hizmetçi zannetmekte ona karşı güzel duygular beslemektedir. Gökberk ise Itır'ı elde etmeye çalışır.


 2. #2
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart

  Hiç bir bölümünü kaçırmadım desem

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler

Bookmarks

Bookmarks

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Mesaj Yazma Yetkiniz Var
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  

Giriş