Biraz da magazin diyelim.. Geçtiğimiz günlerde ABC ekranlarında ilk sezonunun finalini gerçekleştiren intikam temalı dizi Revenge'de Emily Thorne ve Daniel Grayson karakterleri arasında yaşanan ilişkinin sezon boyunca istikrarlı bir şekilde ilerlediğini söylemek pek mümkün değil.


Dizide karakterlere hayat veren Emily VanCamp ve Joshua Bowman ikilisinin gerçek yaşamdaki ilişkileri ise Revenge'in hikayesinden oldukça farklı bir yolda ilerliyor! İlişkileri hakkındaki sorulara cevap vermekten kaçınmayı tercih eden çift her ne kadar basına aralarındaki romantizmi teyit etmiyormuş gibi görünse de günlük yaşamlarında herkesin önünde birbirlerine sevgilerini gösterme konusunda pek utangaç değiller!


Son olarak The CW'nun popüler dizilerinden The Vampire Diaries'da canlandırmış olduğu Klaus karakteriyle tanıdığımız İngiliz aktör Joseph Morgan ile birliktelik yaşayan 26 yaşındaki Kanadalı aktris Emily VanCamp yaşadığı ayrılığın ardından bir süredir Revenge'deki rol arkadaşı Joshua Bowman ile birlikte. Kameralara sürekli yakalanan ve bu durumdan pek rahatsızlık duydukları söylenemeyecek ikili geçtiğimiz günlerde ise Los Angeles sokaklarında objektiflere yakalandı.


Revenge'den önce Brothers & Sisters (Rebecca Harper) ve Everwood (Amy Abbott) dizilerinde de izlediğimiz Emily VanCamp ile İngiliz aktör Bowman 27 Mayıs Pazar sabahı Melrose Avenue'daki gezintileri ve K-Mart alışverişleri esnasında oldukça samimi pozlarla objektiflere takıldılar. O güne ait birkaç fotoğraf karesini yazımızın devamında bulabilirsiniz.


İlk sezonunu heyecan dolu bir final bölümüyle noktalayan Revenge dizisine dönecek olursak; dizi bilindiği üzere önümüzdeki sezondan itibaren final yapan Desperate Housewives'ın yerini alarak Pazar akşamlarına (9 p.m.) taşınıyor. Access Hollywood'a konuyla ilgili konuşan VanCamp Desperate Housewives'ın boşluğunun önemli olduğunu ancak bu boşluğu doldurabileceklerini sadık ve müthiş bir hayran kitlesine sahip olduklarını onların takiplerinin devamı halinde Pazar gecelerinin kendileri için iyi geçeceğini düşündüğünü ifade etti. Revenge'in yeni gününde elde edeceği başarı kadar ikili arasındaki hem dizi hem de gerçek yaşamdaki ilişkinin nereye gideceği de merak konusu olmayı sürdürecek..