Şebeke yakında Kanal D'de başlıyor

Kanal D’de yakında “Şebeke” adlı eğlence ve kahkahanın ardı arkasının kesilmediği yepyeni bir komedi-reality programı başlıyor.“Şebeke”de neler olacak?
Bir kadın ya da erkek yeni partnerini ailesi ile ilk defa tanıştırmaya götürüyor. Kendisine tuzak kurulduğundan habersiz olan taraf ilk karşılaşmayı mümkün olduğunca rahatsız hale getirecek olan ailenin bulunduğu ve içinde 32 gizli kameranın kayıt yaptığı eve giriyor. Böylece hayatının en eziyetli birkaç saatini yaşayacağı oyun da başlıyor. Çünkü aileyle yeni tanışacak olan partnerin bilmediği ufak bir detay var. Tanışılacak aile üyelerinin hepsi aslında profesyonel birer oyuncu.

5 saat dayanan 10 bin TL ödül kazanıyor
Çift eve girdiği andan itibaren zaman işlemeye başlıyor. Oyundan habersiz olan taraf bu anormal aileye tahammül edip işkenceden kurtulabilirse 10 bin TL ödül kazanıyor. Yok eğer evden uzaklaşır gider ya da kaçmaya çalışırsa ödülü kaybediyor. Partnerin final ile yüzleştiği anda ise gerginlik de doruk noktasına ulaşıyor. Partner kalacak ve ödülü kazanacak mı? Yoksa bu baskı oyunun ve ilişkinin sonunu göremeden kaçmasına mı neden olacak? soruları ise program boyunca ve her an tansiyon yükselerek yanıt arıyor. Ekranların yeni eğlence programı “Şebeke” çok yakında Kanal D’de başlıyor
Hürriyet

Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]