22.Bölüm
Ekip yolsuzluk yapanların peşinde...

Rıfat oğlu Murat ile görüşmek ister fakat Murat buna pek yanaşmaz. Zeynep Rıfat ve Murat’ın görüşmesini sağlamak içinde elinden geleni yapar. Rıfat’ın kaldığı otele gider fakat bu Murat’ın hiç hoşuna gitmez.

Yeşim’in halası Leman tek varisi olan ve tek yakını olan Tunç’un aklını hediyelerle ve sunduğu sonsuz imkanlarla çelmeye çalışır. Bu Mesut’un hiç hoşuna gitmez. Zira onun da hayatta sadece oğlu vardır. Onu kaybetmeye hiç yanaşmaz ve Leman’a karşı elinden gelen her şeyi yapar. Leman ise Tunç’un velayetini almaya kararlıdır. Bu nedenle Leman ve Mesut’un yıldızları hiç barışmaz.

Ekip bu sefer büyük bir ilaç firmasında dönen yolsuzlukları aydınlatmak üzere harekete geçer. Hilmi Rıza’nın yakın bir arkadaşıdır. Şahin ilaç firmasında dönen yolsuzlukların farkındadır ve bunları ortaya çıkarmaya kararlıdır. Fakat Hilmi’yi tehlike olarak gören ilaç firmasının sahibi Özcan Şahin ve adamları Hilmi’yi ortadan kaldırmakta gecikmez. Arkadaşı Hilmi’nin cesedi ile karşılaşan Rıza Baba ise bu olayı çözeceğine ve bu adamları yakalayacağına yemin eder. İlaç firmasının sahibi Özcan Şahin için Hilmi’den sonra yollarında ki engel Rıza Baba’dır. Özcan adamlarına Rıza Baba’yı ortadan kaldırma emri verir. Hüsnü ise ilaç firmasına işçi olarak sızar. Sonrasında ise ekip büyük bir ustalıkla illegal yürüyen bu şirketi deşifre edip Özcan Şahin ve adamlarını tutuklar. Pınar babasına telefon eder. Annesi Ayla hastaneye kaldırılmıştır.