9.Bölüm
Rıza Baba’nın kızı kaçırılıyor

Pınar Kerim’in adamı Sadettin tarafından albüm görüşmesi bahanesiyle kaçırılır!
Rıza Baba Ayla ve ekip perişan durumdadır. Pınar’ın bulunması için tüm teşkilat harekete geçirilir!
Pınar’ın kaçırıldığını duyunca Zeynep hasta yatağından kalkıp yardıma gelir! Tüm ekip tek bilek olmuş Pınar’ı kaçıran adamların peşindedir! Kerim Bafralı da sorguya alınır fakat hiçbir şey bilmediğini söyler. Kerim Bafralı’nın avukatları devreye girer ve Kerim serbest bırakılır. Kerim tarafında işler sarpa sarınca Kerim yurtdışına kaçmaya karar verir ve giderken adamlarına telefonda Pınar’ı öldürme emri verir!
Beşir sokakta bir kıza sarkıntılık etmeye ve zor kullanmaya çalışan adamı bir güzel döver kız korkudan kaçar gider. Beşir adamı polise getirir. Adam suçunu inkar edip Beşir’den şikayetçi olduğunu söyler. Kızın da şahitliği olmayınca Beşir suçlu duruma düşer. Ertesi gün Beşir’in zor durumda olduğunu öğrenen kız nişanlısı ile gelip olanları anlatır. Beşir’in suçsuzluğu ortaya çıkar.
Ekiptekiler Hüsnü’nün bebeği için eve bir beşik gönderirler. Sürpriz yapmışlardır.
Fakat Suat bir kapkaççının kurbanı olmuş yaralanmış ve bebeğini düşürmüştür!
Hüsnü bu haberi duyunca deliye döner. Var gücü ile kapkaççının peşine düşer bebeğini öldüren adamı muhakkak yakalayacaktır. Murat ise devre arkadaşı Seda ile karşılaşır! Çok yakındırlar! Zeynep yine kıskançlıktan deliye döner!