7.Bölüm
Rıza Baba ve ailesi tehlikede

Gazeteci Semih’e arabasında düzenlenen suikast ile basın dünyası sarsılır! Semih’in şoförü kurşun yağmuruna tutulmuş ve ölmüş Semih ise şans eseri kurtulmuştur!
Olay gazeteci Semih’e karşı düzenlenen bir saldırı gibi görünse de işin aslının öyle olmadığı ortaya çıkar! Şoför Semih’in karısı Süreyya’nın uzun zamandır aşığıdır!
Şoförü Süreyya’yı terk edince Süreyya şoförü öldürtmüştür! Semih ise karısına hala aşık olduğu için her şeyi bildiği halde suçu üstlenmiştir!
Hüsnü’nün evinde kutlama vardır! Bütün ekip ve ailelerinin katılımıyla Hüsnü’nün kahramanlığı şerefine yemek düzenlenir.
Nihat ise Yeşim’in peşini bırakmamakta kararlıdır. Nihat Yeşim’i tehdit eder. Yeşim oğlu Tunç ve Mesut’un başının derde girmemsi için Nihat’a geri dönmek zorunda kalır.
Pınar grubu ile beraber özel bir radyoya konuk olup şarkılarını söyler. Anne ve babası da kızları ile gurur duyar.
Banka müdürünün Hüsnü’ye kahramanlık hediyesi olarak verdiği paranın bir kısmı ile Suat alışverişe çıkmış evdekilere bir sürü hediyeler almıştır.
Rıza karısı ile yemeğe gider. Rıza restoranda Kerim Bafralı ile karşılaşır.
Mesut ve Buket yakınlaşmaya devam etmektedir ve Mesut çok mutludur.
Kerim Bafralı Rıza Baba’nın ailesini izlemekte an be an fotoğraflarını çekmektedir. Bu fotoğrafları Rıza Baba’ya göndermesi bardağı taşıran son damla olur. Rıza Baba tek başına Kerim’in mekanını basar.
Hakkı karısı Sevim’i kızı Sibel in yanında öldürür. Nedeni ihanettir. Zeynep Sibel’in bakımını olay çözülünceye kadar üstlenir. Sibel’in babası Zeynep’i de vurur. Bütün ekip şoke olur. Murat Zeynep’i hastaneye yetiştirmeye çalışır! Kerim Bafralı’nın pes etmeye niyeti yoktur.Rıza’nın tehditlerine aldırmaz ve Rıza babanın aracına bomba yerleştirilir!