6.Bölüm
Ekip fidyecilerin peşinde

Nihat’ın Yeşim ve Tunç’u hırpalamasından sonra Mesut’un sinirleri iyice bozulmuştur. Herkes Mesut’un bir delilik yapmasından korkmaktadır. Rıza Baba Mesut’u bu konuda uyarır ve Mesut’tan bir şey yapmayacağına dair söz alır.
Pınar reklam yıldızı olur. Fakat Rıza babanın hiçbir şeyden haberi yoktur. Rıza Baba kızının bill-boardlarda hiç de hoşuna gitmeyen bir şekilde fotoğraflarını görünce kıyamet kopar.
Suat ve Hüsnü geçim derdindedir. Faturalar birikmiştir ve ödenmesi gerekmektedir.
Ekip bu sefer de bir ‘fidye’ olayının peşine düşer. İş adamı Ercan kaçırılmıştır ailesi perişan haldedir. Kaçıranlar Ercan’ın hayatı karşılığında yüklü miktarda para istemektedir.
Mesut ve Tunç Buket’e akşam yemeğine giderler.Tam bu sırada kapı çalar gelen Yeşim’dir. Yeşim berbat haldedir Nihat kadını fena tartaklamıştır. Mesut sinirlerine hakim olamaz! Bu sefer Nihat elinden kurtulamayacaktır.
Rıza Baba’nın cezaevine gönderdiği Kerim Bafralı tahliye olmuştur. Yıllardır cezaevinde bugünü bekleyen Kerim Bafralı Rıza‘yı alt etmek için hazırlık içindedir. Rıza Baba Kerim‘in çıkacağından haberdar olur. Kerim’in ne kadar tehlikeli bir adam olduğunu herkes bilmektedir.
Murat ve Zeynep cephesinde işler yavaş yavaş yoluna girer. Murat Zeynep’in gönlünü alır.
Hüsnü zar zor denkleştirdiği para ile bankaya fatura yatırmaya gider. Tam o sırada banka soyguncular tarafından ele geçirilir.Hüsnü ise çalınan paralarla beraber rehine olarak soyguncuların elindedir!