5.Bölüm
Ekip uyuşturucu kaçakçılarının peşinde!

Uyuşturucu kaçakçıları yurt dışı ile bağlantılı olarak bir toplantı yapacaktır. Bu toplantı ünlü ve güzel şarkıcı Feyza’nın evinde gerçekleşecektir. Uyuşturucu kaçakçısı Sado Feyza’nın sevgilisidir.

Hapisten yeni çıkan Sado doğruca Feyza’nın evine gelecek ve işlerine bıraktığı yerden devam edecektir. Ancak Rıza Baba’nın ekibini hiç hesaba katmamıştır.

Ekip Feyza’yı yakalar. Ünlü şarkıcı Feyza polisle işbirliği yapacaktır. Murat Feyza’nın koruması ve şoförü rolüne bürünür ve görevi gereği kadının evinde kalır. Zeynep ise dışarıdadır. Bu durum Zeynep’i kıskandırır. Kaçakçılar Murat ve Zeynep’i yakalarlar. Polis oldukları da ortaya çıkar ve Zeynep ile Murat’ı rehin alırlar. Pınar albüm çıkartma gayretindedir. Arkadaşları ile para kazanmak ve demo kaydı yapabilmek için parklarda şarkı söylemeye başlarlar. Tam o sırada Rıza Baba oradan geçer ve Pınar ı sokakta şarkı söylerken görür. Pınar gerilir. Geçim sıkıntısı çeken Hüsnü ek işe başlar. Ama bu işin sonunda gene sokak kadınları ile başı belaya girer. Milletvekilinin oğlunu döven Mesut’un görev yerinin değişip değişmeyeceği hala belirsizdir. Bu arada Mesut ile Buket arasında bir yakınlaşma başlar. Mesut Buket’le beraber iken Yeşim Mesut’a telefon eder ve Tunç’un çok hasta olduğunu söyleyip hemen gelmesini ister. Üvey baba Nihat çocuğu dövmüştür. Mesut çılgına döner doğru Nihat’ın peşine düşer.