Saldırıda hayatını kaybedenlerin kimlikleri belli oldu

Taksici tercüman havaalanı personeli.. Atatürk Havalimanı'ndaki saldırıda hayatını kaybedenler ailelerine teslim ediliyor.

29.06.2016 - 13:01Atatürk Havalimanı'nda dün akşam saatlerinde yaşanan terör saldırısında 41 kişi öldü 147 kişi de yaralandı.

10 GÜN SONRA DÜĞÜNÜ VARDI

Yusuf Haznedaroğlu yer hizmetlerinde calışıyordu. Mesai bitimi evine gitmek için çıkarken patlama oldu. Haznedaroğlu'nun 10 gün sonra düğünü vardı...

Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]
Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]

PATRONUNU ALMAYA GİTMİŞTİ

Ordulu Göksel Kurnaz(38) yurt dışından dönen patronunu almak üzere havalimanına gittiği sırada terörün kurbanı oldu.Atatürk Havalimanı’na saldıran teröristlerden biri ateş ederek polis noktasını geçtiği ve gümrüklü sahanın kapısında Umut Sakaroğlu adlı Gümrük Muhafaza memurunun ateş etmesi üzerine de kendini patlattı.Yer hizmetlerinde görevli olan Mahmut Çizmecioğlu da kayıp canlar arasında.
YENİ İŞE GİRMİŞTİ

Turizm Otelcilik mezunu olan Özgül İde yer hizmetlerinde yeni işe başlamıştı.


TURİSTLERİ HAVALİMANINA BIRAKMIŞTI


Tercüman olan Ertan An evli ve bir çocuk babası. Gezdirdiği turistleri limana getirdiğinde patlamada can verdi. Eşi 6 aylık hamileydi.Çağatay Çöl Kontuar görevlisiydi 27 yaşındaydı...Çöl'ün cenazesi memleketi Çorum'agönderildi.
MÜŞTERİSİNİ BIRAKAN TAKSİCİ GERİ DÖNEMEDİ


Terör saldırısında hayatını kaybedenlerden biri de taksici Erol Eskisoy. Akrabası Orhan Gül Eskisoy'un herkes tarafından sevilen biri olduğunu anlattı. Eskisoy müşterisini bırakmak için havaalanına gittiği sırada saldırının kurbanı oldu.
51 yaşındaki taksici Mustafa Bayraklı da saldırıda hayatını kaybedenler arasında..Bir otelde çalışan ve tercümanlık yapan Murat Güllüce turistleri havalimanına getiriyordu.YER HİZMETLİSİ GÜLŞEN DE SALDIRI KURBANI

Bilgisayar Mühendisi Gülşen Bahadır da hayatını kaybedenler arasında. Gülşen Bahadır havalimanında yer hizmetlerinde görevliydi.


Sıddık Peçenek


Mahmut Mert

Cenazeleri teşhis edilen diğer isimler ise; Sadık Petek (47) Ethem Uzunsoy (43)...Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]

Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]