Metro Turizm'in patronundan ilk açıklama: Paralel pislik


Metro Turizm'in patronu Galip Öztürk iddiayı paralelcilerin ortaya attığını ifade ederek karalandıklarını söyledi.
Haber Merkezi | 26.05.2016 - 08:59Metro Turizm'de yaşanan ve bir yolcunun üstüne muavinin boşaldığı olay sonrası şirketin sahibi Galip Öztürk'ten ilk açıklama geldi. Öztürk olayı "paralel"e bağladı.

"PARALELCİ PİSLİKLER"

Öztürk sosyal medya hesabında şunları söyledi:"Paralelci pislikler vatan haini olduğunuzu biliyoruz hizmetin selameti için mi Metro ile uğraşıyorsunuz vallahi sizden her şey beklenir."

NELER YAŞANDI?

Metro Turizm'in Muğla'dan İstanbul'a giden otobüsünde dün sabah saat 05.40'da bir muavin uyuyan bir kadın yolcuya cinsel saldırıda bulunmuştu.
Metro Turizm'in önceki akşam saat 19.15'te Muğla'dan kalkarak İstanbul'a giden 483465 sefer sayılı otobüsünde otobüsün muavini sabah saat 05.40'da Yalova feribotundayken mastürbasyon yaptı ve daha sonra uyuyan bir kadın üniversite öğrencisi yolcunun üstüne boşaldı.

Kadının uyanarak çığlık atması üzerine muavin “su döküldü” dedi. Kadın yolcunun şikayeti üzerine olay yerine gelen polis otobüste inceleme yaptı. Gözaltına alınan muavinin ifadesinin ardından serbest bırakıldığı belirtildi.

GALİP ÖZTÜRK'ÜN PARALEL SUÇLAMASINDAN SONRA SOSYAL MEDYA GEYİKLERİ YAPILIYORZiyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]