Etiketlenen üyelerin listesi

 1. #1
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart Erdoğan konuştu 82. ve 83. iller geliyor
  Cumhurbaşkanı Erdoğan Yüksekova ve Cizre'nin "il merkezi olmayı hak ettiğini" açıkladı.

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Haliç Kongre Merkezi’nde düzenlenen ‘Kentsel Dönüşüm ve Akıllı Şehirler Kurultayı’na katıldı. Programda konuşan Erdoğan daha önce de Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun dile getirdiği Hakkari-Yüksekova ve Şırnak-Cizre şehirlerinde il merkezlerinin değiştirilmesi konusunda açıklamalarda bulundu. Davutoğlu’nun il merkezi değiştirme teklifine karşılık Cumhurbaşkanı Erdoğan Yüksekova ve Cizre’nin il olmasını önerdi.

  Erdoğan konuya ilişkin “Vatandaşlarımızın devletine olan güven bağlılık ve inançlarını güçlendirmek mecburiyetindeyiz. Arzum şudur cumhurun başı olarak burada ağır hasarlı orta hasarlı az hasarlı hiç dinlemeden… Sadece tarihi eserleri bir kenara koyarak diğerlerinin tamamını yıkmalıyız. Buraların altyapısı diye bir şey yok. Burada malum anlayışın temsilcisi olan belediyeler buralarda altyapı diye bir şey yapmadılar. Buraları gezen birisiyim. Bütün pislik sokakta caddede akar. Ne atık su kanalı bulursunuz ne yağmur suyu kanalı görürsünüz… Yok. Onun için kokar. Ve biliyorsunuz bir teklifim vardı. Hakkâri’yi yer değiştirelim Yüksekova olarak değişsin. Hakkâri topoğrafik olarak bir şehir yapısında değil. Orayı nasıl şehir yapmışlar anlamak mümkün değil. Fakat Yüksekova gerçekten şehir olmaya aday çok daha güzel bir yer. Bir defa tümen orada. Havalimanını da yaptık. Bu yapı itibariyle kaçakçılığın en yoğun olduğu bölge de orası. Hem bütün bunları engellemek hem de huzurlu bir şehir inşa etme noktasında Yüksekova çok daha uygundur. Hükümetimizde de bu kanaat oluşmuştur. Cizre zaten tarihi itibariyle hakkı. Bu hakkın iadesi gerekir. Cizre’nin yeniden şehir olması lazım ve Şırnak’a giden var mı bilmiyorum ama… Şırnak’a şehir demek mümkün değil. Fakat Cizre hakikaten tarih kültür medeniyet olarak ev sahipliği yapmış bir yer. Orada da Şerafettin Elçi Havalimanı’nı yaptık. Cizre’de orayı da bu teröristler mahvettiler. Buralara yeni bir kimlik yeni bir kişilik kazandırmak hükümetimizin en büyük başarısıdır” dedi.

  Kaynak: Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]

 2. #2
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart

  Burada malum anlayışın temsilcisi olan belediyeler buralarda altyapı diye bir şey yapmadılar.

  Kaynak:Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]
  Onlar alt yapıdır bilmem ne isteselerdi çoktan yaparlardı. Amaçları halk sefil kalsın ki devlet bize bahmıyi desinler. (:


  “Laiklik asla dinsizlik olmadığı gibi sahte dindarlık ve büyücülükle mücadele kapısını açtığı için gerçek dindarlığın gelişmesi imkanını temin etmiştir.”

  Mustafa Kemal ATATÜRK


Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bookmarks

Bookmarks

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  

Giriş