Etiketlenen üyelerin listesi

 1. #1
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart Kurtulmuş: Köprü yapmaya devam edeceğiz

  Kurtulmuş: Köprü yapmaya devam edeceğiz

  Mart 19 2016
  Numan Kurtulmuş patlamanın ardından yaptığı açıklamada 'Ne yaparlarsa yapsınlarprülerimizi de yapacağız yollarımızı da yapacağız" dedi

  Ordu’da bulunan Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Numan Kurtulmuş Taksim’de meydana gelen 5 kişinin öldüğü canlı bomba saldırısıyla ilgili yaptığı ilk açıklamasında hiçbir şekilde terörün kanıksanmayacağını milletin teröre prim vermeyeceğini ifade etti.

  PRÜ YAPMAYA DEVAM EDECEĞİZ
  Kurtulmuş reformlar yaptıklarını ve reformlara karşı gelenlerin bu bombaları patlattıklarını belirtirken “Geçen gün uçakta giderken üçüncü köprüyü gördük. Ne yaparlarsa yapsınlarprülerimizi de yapacağız yollarımızı da yapacağız fabrikalarımızı da yapacağız . Hangi adımları atıyorsak onları atmaya devam edeceğiz. Terör bizim bunları yapmamızı istemiyor mu biz de inadına halkımızı hizmetlerle buluşturacağız yolumuza devam edeceğiz” dedi.

  Numan Kurtulmuş “Dün de ifade ettim. Bütün bu terör saldırılarının ortasında iki hafta önce çok güzel bir tablo vardı. Geçen gün de uçakta giderken üçüncü köprüyü gördük. Ne yaparlarsa yapsınlarprülerimizi de yapacağız yollarımızı da yapacağız fabrikalarımızı da yapacağız . Hangi adımları atıyorsak onları atmaya devam edeceğiz. Terör bizim bunları yapmamızı istemiyor mu biz de inadına halkımızı hizmetlerle buluşturacağız yolumuza devam edeceğiz” dedi.

  Numan Kurtulmuş’un açıklamalarından satır başları şöyle:
  “Hain planı uygulamaya çalışıyorlar. Ne yapsanız boş bu millet sizin tuzaklarınıza asla teslim olmayacaktır. Bu millet terörün yapmak istediklerinin hiçbirisine prim vermeyecek kadim ezeli kardeşliğini inşallah ebedi hale getirecek kıyamete kadar bu topraklarda birlikte barış içinde yaşayacaktır. İstiyorlar ki vatandaş evinden çıkamaz hale gelsin. Hayır ne yaparlarsa yapsınlar teröre alışmayacağız. Terörü kanıksamayacağız geri adım atmayacağız. İnşallah yollarda çarşılarda pazarlarda günlük hayatımızı devam ettireceğiz. Bu reform sürecine devam ettiğimiz için terör saldırılarına dört koldan saldırıldı. Biz milletin verdiği sorumluluktan kaçmayacağız. Bütün bu reformlarımıza devam edeceğiz. Türkiye daha güçlü bir şekilde yoluna devam edecek. Zannettiler ki bu mücadelede en ufak bir gevşeme olur.

  Sinsi bir terör saldırısıyla karşı karşıyayız. Bu saldırının muhatabı bütün milletimizdir. Yabancı misafirlerimizin de yaralandığını biliyoruz. Saldırının esas hedefi bütün insanlıktır. Lanetliyoruz kınıyoruz. Bütün bu nefret dalgasını oluşturanları sadece patlatanları değil patlattıranlar terör tüccarlarını lanetliyoruz.

  Buraya gelen yabancı misafirlerimizi korku fanusu çemberi içine almak istiyor. Korkmayacağız yılmayacağız ve kanıksamayacağız. Terör örgütlerine vereceğimiz en önemli cevap millet olarak kenetlenmemizdir.

  Terör maalesef uluslararası bir network haline gelmiştir. Paris’in göbeğinde de eş zamanlı olarak 8 saldırıyı yapabiliyor. ABD’de Londra’da Madrid’de Ankara’da İstanbul’da bu saldırıyı yapabiliyor. Birilerinin lojistik siyasi ekonomik silah desteği sağladığı açık bir şekilde gösteriyor.

  Kim ne şekilde destek verdiyse en az teröristler kadar suçludur. Terör örgütlerinin hepsi canidirler barbardırlar bunlara göz yumanlar da aynı şekilde suçlanmayı hak eden gruplardır. Milli dayanışma içinde hareket edeceğiz. Yaşam tarzlarımız farklı olabilir hepimiz bütün benliğimizle avazımız çıktığı kadar teröre lanet olsun diyebilmeliyiz.

  Bütün gücümüzle terör olaylarını önlemek için gayret sarf ediyoruz. Dünyaya da bir kere daha ifade ediyoruz. Dostlarımız Türkiye’yle dost olduğunu ifade edenlerden de beklentimizi bu terör örgütlerinin ismi ne olursa olsun herkes bu şiddet saldırıları karşısında Türkiye’nin yanında yer almalıdır. Biz bunların hiçbirisine meydan vermeyeceğiz. Dışarıdaki dostlarımızın yanında olduğunu görerek yolumuza devam edeceğiz. Hiçbir şekilde ne terörle mücadele geri adım atacağız ne de memleketimizin iktisadi kalkınmasından geri adım atacağız. Herkes sınava tabi tutuluyor herkes yaptığı işler söylediği sözlerle sınava tabi tutuluyor. 78 milyon başta hükümet tüm siyasi partileri kapsadığı gibi uluslararası camia da sınava tabi tutuluyor.

  “HDP’ye çağrıda bulunuyorum”
  Bütün partilere özellikle demokrasi karşısında sınav veren HDP’ye bir kere daha buradan çağrıda bulunuyorum. Gün bugündür. Terör örgütünün arkasındaki mahiyet tam manasıyla ortaya çıkmadan hemen derhal hiçbir şekilde ‘ama fakat’ demeden bu terörü yapan katilleri canileri hainleri ve arkasındaki karanlık odakları telin edin lanetleyin görüşünüzü ortaya koyun. HDP milletin ve kendi seçmeninin de beklentileri doğrultusunda terörü dilinin ucuyla değil gönülden lanetlemeli; ‘elleri kırılsın’ demeli”

  Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]

 2. #2
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart

  prünüzü alın da.... Neyse sustum.


  “Laiklik asla dinsizlik olmadığı gibi sahte dindarlık ve büyücülükle mücadele kapısını açtığı için gerçek dindarlığın gelişmesi imkanını temin etmiştir.”

  Mustafa Kemal ATATÜRK


Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bookmarks

Bookmarks

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  

Giriş