Etiketlenen üyelerin listesi

 1. #1
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  1 Günün Manşeti

  19/09/2012 Günün Manşeti
  CUMHURİYET

  Ülke ne hale geldi

  Her gün evlat acısı yaşayan Türkiye teröre 9 şehit daha verdi.

  HÜRRİYET

  Finansçıların havuz problemi

  İstanbul Menkul Kıymetler Borsası çalışanlarının da oturduğu Finanskent sitesinde kadın ve erkeklerin havuzu nasıl ve ne zaman kullanacağı tartışılıyor.

  MİLLİYET

  Gel de Silivri'ye anlat

  BDP'li Tuncel milletvekili seçilince tahliye edildi mahkeme 5 yıl sonra hapis cezası verdi. Balbay ve arkadaşları da 15 aydır bu yönetemin uygulanmasını istiyor.

  VATAN

  İşte o rapor

  Mahkemenin sır gibi sakladığı Evren ve Şahinkaya'nın mal varlıklarına dair MASAK raporunu VATAN ele geçirdi.

  RADİKAL

  Bu nasıl güvenli sevk

  8 polisin şehit olduğu Bingöl'de bu kez askerler hedef alındı. PKK sivil kıyafetli 200 askerin bulunduğu konvoya roketle saldırdı.

  AKŞAM

  Tecavüz bebeğini devlet baba aldı

  Kürtaj tartışmasıyla gündeme oturan 'Tecavüz bebeği ne olacak' sorusuna yanıt Trabzon'dan geldi. Komşusunun tecavüzünden sonra hamile kalan 17 yaşındaki genç kız geçen hafta doğum yaptı. 'İstemiyorum' dediği bebeği devlet büyütecek.

  SÖZCÜ

  Yeter ki Tayyip koltukta otursun

  Bir şehit toprağa verilmeden yeni bir şehit daha geliyor. Terörü bitirmesi gerekenler ise kısır kavgalardan başka hiçbirşey yapmıyor.

  AYDINLIK

  Yasak haber: 10 şehit

  PKK Bingöl'de askeri konvoya roketatarla saldırdı. Alev alan otobüste resmi sayıya göre 10 asker şehit oldu 70'i de yaralandı.

  HABERTÜRK

  Ev dönüşü 9 şehit

  İzinden dönen sivil ve silahsız 200 askere PKK roketatarla saldırdı. 5'i ağır 71 de yaralı var.

  POSTA

  51 saat sonra aynı bölgede aynı hain pusu

  Zırhsız midibüse bindirilmiş polisler Bingöl karayolunda geçen pazar saldırıya uğramıştı. 8 polis şehit olmuştu. Bu acıdan 51 saat sonra aynı bölgede ikinci terör saldırısı yaşandı. İzinden dönen ve silasız olan 200 Mehmetçik görev yerlerine yine zırhsız araçlarla yollanıyordu. 3 terörist bu araçlardan birini roketatarla vurdu uzun namlulu silahla taradı: 9 asker şehit 71 asker yaralı

  SABAH

  İkinci kadının hukuk savaşı

  Sosyetiş işkadını Betül Ardam 6 yıl birlikte olduktan sonra kendini terk eden evli diplomata 'manevi şiddet' davası açtı.

  BİRGÜN

  İmam olan da var kelle alan da...

  Başbakan Erdoğan'ın "İmam Hatipleri terörist yetişmediği için mi kapattınız?" şeklindeki ayrımcı ifadesi büyük tepki çekti.İnsanların kanını donduran cinayetlerle gündeme gelen Hizbullah ve El Kaide militanları arasında pek çok İmam Hatip mezunu olduğu da akla geldi.

  YENİ ŞAFAK

  Ankara'ya tuzak teklif

  KeLeBeK, Yed-i AdL and TayLan like this.

 2. #2
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart

  29/09/2012 Günün Manşeti

  CUMHURİYET

  Yer kapma yarışı

  AKP’de üç dönemi dolduranların ‘yer tutma’ diğerlerinin koltuğu koruma kaygısı nedeniyle parti içinde çekişme yaşanıyor. Ali Babacan-Zafer Çağlayan kavgasının arkasında da partideki yeni yapılanma sürecinde pozisyon bulma arayışlarının yattığı belirtildi. Partide 3. dönemini dolduran Babacan için Ankara Büyükşehir Belediye Başkan adaylığı yakıştırılıyor.

  HÜRRİYET

  Şok mangası yanıtsız

  Hürriyet Genelkurmay'a Menteş Askeri Kampı'ında 'şok mangası' kurulduğu iddialarını sordu. Genelkurmay "Uygulamalar bizim iç işimiz" diyerek yanıt vermedi

  MİLLİYET

  Yabancı üniversiteye kapı açılıyor

  Yeni YÖK Kanunu'yla yabancı yükseköğretim kurumları türkiye'de üniversite açabilecek. Rektör atamalarında Cumhurbaşkanı ve YÖK devreden çıkacak

  RADİKAL

  Üniversitenin Kürtçe resti

  21 bin öğrencinin istediği seçmeli Kürtçe için eğitmen bulamama riski var. Eğitmen yetiştirmede en aktif kurum olan Mardin artuklu Üniversitesi süreçten çekilebilir.

  AKŞAM

  PKK tek yanlı silah bıraksın

  Kürt siyasetinin önemli isimlerinden şair-yazar Kemal Burkay teröre çözüm ekseninde ilerlemek için ilk şartı koydu: PP tek yanlı silah bırakmalı. Çünkü barış silahlarla değil diyalogla gelecek

  SÖZCÜ

  Tayyip'e hodri meydan

  Kanal kanal gezip yandaş gazetecilerin çanak sorularını yanıtlamak kolay. Yüreğin yetiyorsa cesur gazetecilerin karşısına çık görelim

  HABERTÜRK

  Sahte belgeye 100 bin TL'lik dava

  Erdoğan sahte çıktığı söylenen Wikileaks belgesine dayanarak 'hain' diyen Kılıçdaroğlu'na 100 bin TL'lik tazminat davası açtı

  SABAH

  Silah gömülsün konuşuruz

  Atv ve aHaber'in ortak yayınında gazetecilerin sorularını yanıtlayan Başbakan Erdoğan BDP'nin temsil sorunundan Oslo'ya 28 Şubat'tan Başkanlık sistemine kadar çok çarpıcı ve net mesajlar verdi

  POSTA

  Savaş sınırı aştı

  Suriye'deki iç savaşın soğuk nefesini Şanlıurfa Akçakale'de yaşayanlar dün yakından hissetti. Günlerdir binalara mermiler isabet ediyordu. Hürriyet Mahallesi'ne dün havan mermisi düştü. Evler büyük hasar gördü ortalık toz duman içinde kaldı halk panik içinde kaçıştı

  BİRGÜN

  İktidar partisinin değil 'tek adam'ın kongresi

  AKP 4. Büyük Kongresi'ni değerlendiren gazeteciler ve sendika başkanları Kongre'den demokratikleşmenin çıkmayacağını düşünüyor. Erdoğan'ın partide tek adam kalacağını vurguluyor

  AYDINLIK

  'BU ÜYELERLE önseçim yapmam'

  CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu partisinin üye yapısının "sağlıksız" ve "kötü" olduğunu belirtirik yerel seçimlerde belediye başkanı ve belediye meclisi adaylarının merkez yoklaması ile belirleneceğini söyledi

  ZAMAN

  Peygamberimiz'in sünnetinde şiddete yer yoktur  Yed-i AdL and TayLan like this.
  Karanlıkta leptopun klavyesine bakmak için ekranın ışığını kullananlar varZiyaretçilere, Gizli İçerik! Ziyaretçilere, Gizli İçerik! biliyorum.

 3. #3
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart

  30/09/2012 Günün Manşeti


  Yed-i AdL and TayLan like this.
  Karanlıkta leptopun klavyesine bakmak için ekranın ışığını kullananlar varZiyaretçilere, Gizli İçerik! Ziyaretçilere, Gizli İçerik! biliyorum.

 4. #4
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart

  09/02/2013 Günün Manşeti
  CUMHURİYET

  Böyle batırıldı

  CHP “belgeli yolsuzluk araştırma ekibi” özelleştirme sürecindeki Başkent Doğalgaz’ı mercek altına aldı. CHP’nin raporunda şirketin Ankara Büyükşehir Belediyesi’nden alacağının 450 milyon TL’yi bulduğu belediyeden alacaklarını tahsil edemeyen şirketin kullandığı krediler nedeniyle 130 milyon TL faiz ödediği belirtildi.

  HÜRRİYET

  Saat 20.15 telefonu

  Başbakan Recep Tayyip Erdoğan. kalp ameliyatı olan emekli Orgeneral Ergin Saygun'un kızı Ece Saygun'u telefonla arayıp aileye geçmiş olsun dileklerini iletti babası için de acil şifa diledi.

  MİLLİYET

  BDP ile referanduma

  Başbakan Erdoğan'ın "Yeni anayasa için müşterek adım atabiliriz" dediği BDP'nin Eşbaşkanı Demirtaş'tan olumlu yanıt geldi: "Taleplerimizin hepsi tartışmaya açık".

  VATAN

  Baba tahliye oldun özgürsün

  Hastanede enfeksiyon kapıp üçüncü kez kalp ameliyatı olan Ergin Saygun için tahliye kararı gece yarısı çıktı. Kızı Ece tahliye haberini babasına yoğun bakımda bu sözlerle verdi.

  RADİKAL

  Para bitti kazı paydos

  Yenikapı'daki tarihi kazılar "Bütçe bitti" denilerek durduruldu. 40 bin kasa eserin tutulduğu depoların kapılarına mühür vuruldu.

  AKŞAM

  İşte 11 çelik kapı

  İstanbul terör polisinin DHKP-C'yi hedef alan operasyonundan ilk görüntüler... Baskın anında çekilen dernek binalarındaki çelik kapıların fotoğraflarına Akşam ulaştı. Polisin girdiği dairelerin tuvalet kapıları bile çelik kasalı.

  SÖZCÜ

  'Kalleş' dediği BDP ile Anayasa'yı değiştirecek

  Terörü çözmek için Apo'ya yanaşan Erdoğan Başkan olabilmek için de BDP'ye yanaşıyor!

  AYDINLIK

  'BDP li yaparız'

  Erdoğan içinde 'Türk milleti' olmayan ve Başkanlık Sistemi'ni getirmesi amaçlanan anayasa için 'Referandumda anlaşabilirsek BDP ile müşterek adım atabiliriz' dedi.

  HABERTÜRK

  Top Secret FX/TX jet ekibi

  İlk yerli savaş uçağını tasarlayacak 6 uzmanla sözleşme imzalandı. Çok gizli tutulan beyin takımındaki isimlere Habertürk ulaştı.

  SABAH

  Çözüme destek zirveye ulaştı

  Sürecin ikinci aşamasıyla ilgili yol haritasında "Bu iş çözülürse Türkiye büyür. Destek üst düzeyde" denildi.

  POSTA

  Kundakta hapse

  Adana'da Semra Özer 7 yıl önce 18 yaşındayken 360 lira çaldı. Tutuksuz yargılanmak üzere serbest kaldı. Davayı takip etmedi. Hapse gireceğini de hiç aklına getirmedi. 2 ay önce ilk oğlu Deniz'i doğurdu.

  BİRGÜN

  Sendikalı ol güçlü ol

  DİSK örgütsüz ve dağınık olan işçi sınıfını toparlamak amacıyla 'sendikalı ol güçlü ol' kampanyası başlattı. Kampanyadaki öncelikli hedef taşeron işletmelerindeki işçiler ile güvencesizleri örgütlemek.
 5. #5
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart

  Yapılan psikolojik harekat bunun göstergesi zaten. En çokta Arınç sevinir.
  Yed-i AdL and TayLan like this.
  İYİ NİYETLERİMİZİ BİR BİR YARGILAYIP ASIYORUZ !

  Ziyaretçilere, Gizli İçerik!

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Benzer Konular

 1. BBC'nin unutulmaz 27 Mayıs manşeti
  Konu Sahibi MisRi Forum Eski Konular
  Cevap: 1
  Son Mesaj : 04.Haziran.2015, 01:19
 2. Günün Güzeli
  Konu Sahibi Eftelya Forum Ünlülerin Resimleri
  Cevap: 76
  Son Mesaj : 20.Şubat.2015, 20:54
 3. Milli Gazete'nin Noel Baba'lı yılbaşı manşeti
  Konu Sahibi Çupakabra Forum Eski Konular
  Cevap: 1
  Son Mesaj : 01.Ocak.2015, 15:00
 4. Günün Hadisi
  Konu Sahibi KeLeBeK Forum Kuran-ı Kerim
  Cevap: 70
  Son Mesaj : 15.Aralık.2014, 23:31

Bu Konu için Etiketler

Bookmarks

Bookmarks

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  

Giriş