Disney Live! Mickey´nin Masal Dünyası

Tarih: 14.02.2010 14:00

Mekan: Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]
Adres: Eski Karaağaç Cad.
İl/ilçe: İstanbul / Beyoğlu
Telefon:

Fiyat: 1. Kategori: 13300 TL
2. Kategori: 8300 TL
3. Kategori: 6650 TL
4. Kategori: 5050 TL
5. Kategori: 3400 TL

Yönetmen: ...
Oyuncular: ...

Disney Live! “Mickey’nin Masal Dünyası” Türkiye’de sahnelenecek bu ilk büyük gösteri Disney’in masalsı atmosferiyle sadece çocukları değil tüm aileyi unutulmaz bir deneyimle buluşturuyor.

Mickey Minnie Donald ve Goofy’nin sunumuyla Pamuk Prenses ve Yedi Cüceler Sindirella Güzel ve Çirkin masallarının canlandırıldığı gösteride görkemli bir dekor etkileyici koreografi yaratıcı ışıklandırma ve muhteşem kostümler ön plana çıkıyor.

Disney Live! Mickey’nin Masal Dünyası’nın konusu

Mickey ve arkadaşları evin tavan arasında saklı sihirli bir hikaye kitabını bulurlar. 4 arkadaş merakla sayfaları çevirirken masallar gerçek olmaya başlar. Bu yolculukta izleyiciler de ipuçlarını arayarak ve şarkılara eşlik ederek eğlenceye katılırlar. Gösteriyi sunan Mickey ve arkadaşları için sihirli hikaye kitabı inanılmaz maceraların kaynağı olur. İzleyiciler de müziği dansı ve kahkahalarıyla ailece paylaşılan unutulmayacak bir deneyim yaşarlar.

Disney Live! Mickey’nin Masal Dünyası herkese büyük bir keyif veriyor. Yepyeni bir alışkanlık yaratması ve bu deneyimi yaşayan çocukları sahne sanatlarına ve müziğe yakınlaştırması hedefleniyor. İstanbul Çocuk Tiyatrosu Disney’in birçok ana karakterinin aynı sahnede görüleceği bu muhteşem aile gösterisini tüm çocuklarımıza armağan ediyor. Kaçırmamanızı öneriyoruz.

18:30 ´da da aynı günler gösteri yapılcaktır...