Etiketlenen üyelerin listesi

 1. #1
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart Pkk ve Kürtçülük Tümörü

  PKK Terör Örgütünün "Kürtçülük" Maskesi  Ülkemize karşı yıkıcı bölücü faaliyet gösteren iç tehdit unsurlarının başında PKK bölücü terör örgütü gelmektedir.

  Kürtlerin hakları için mücadele ettiği propagandasını yapan PKK teröründen en büyük zararı bölge halkı görmüştür.

  Terör örgütü çoğunluğu bölge halkından olmak üzere 30 binden fazla vatandaşımızı çoluk çocuk ayrımı yapmadan katletmiştir.

  Halk terör korkusundan köylerini boşaltarak şehir merkezlerine göç etmek zorunda kalmışekonomik ve sosyal olarak büyük kayba uğramıştır.

  Terör örgütünün köy ve mezraları basarak savunmasız vatandaşlarımızı çoluk çocuk ayrımı yapmadan katletmesi Ermenilerin Birinci Dünya Savaşı sırasında yaptığı katliamlara benzemektedir.

  Ermeniler de erkeklerin cephede olduğu bir dönemde savunmasız kalan kadın çocuk ve yaşlıları vahşice katletmişler köylüleri camilere doldurup yakmışlardır.Bu gün de aynı katliamlar Ermeni terörünün devamı olan PKK tarafından yapılmaktadır.

  Ermeni terör örgütü ASALA15 Temmuz 1983'te Paris Orly Havalimanı'nda gerçekleştirdiği kanlı saldırı sonucunda Batı kamuoyunda mahkum olmuştur.

  O zamana kadar örgütsadece Türkleri hedef alan eylemlere imza atıyordu.
  Dolayısıyla; Batı kamuoyunda örgüte karşı bir nefret olmadığı gibi bilakis 1915'te yaşananların intikamını aldıkları gibi pozitif bir bakış da bulunmaktaydı.

  Orly Havalimanı'nda 2'si Türk 4'ü Fransız 1'i Amerikalı 1'i de İsveçli olmak üzere 8 kişi ölünce bu olay hemen katliam statüsüne girmiştir.

  Çünkiölenler arasında örgüte ciddi destek veren Fransız vatandaşları da vardı.
  Bu olaydan sonra Türkiye'ye karşı uygulanan dış kaynaklı terör metot değiştirmiş ve 1984 yılında Eruh ve Şemdinli baskınlarıyla PKK sahneye sürülmüştür.

  Örgütün üst düzey sorumlularından Murat Karayılan'ın 9 Ekim 2006 tarihli Newsweek dergisine verdiği demeçte yer alan "PKK'nın ABD'nin paralı askeri olması anlamına gelen sözleri" bir kere daha PKK'nın Kürtçülüğü maske olarak kullandığını göstermiştir.

  Bütün kışkırtmalara rağmenbugün örgütbölge halkından umduğu desteği bulamamıştır.Çünkübölge halkı terör örgütünün Kürtçülüğü maske olarak kullandığını görmüş ve büyük çoğunluğu itibariyle devletin yanında yer almıştır.

  Kürtçülüğü maske olarak kullanan terör örgütü PKK'nın üst düzey yöneticileri Ermeni ve Yezidi asıllıdır.

  PKK'nın üst düzey sorumlularından "Parmaksız Zeki" kod adlı Şemdin Sakık babaannesinin Ermeni olduğunu açıklamıştır.

  Kongra-Gel PKK'nın cephe örgütü Avrupa Kürt demokratik toplum koordinasyonu (CDK) sözde meclis üyesi ve Apo'nun Avrupa'daki para kasası olarak bilinen Nuriye KesbirYezidi asıllıdır.Nuriye KesbirEylül 2001 yılında Hollanda'ya yasadışı yollardan girmek isterken yakalanmıştır.

  Avrupa Parlamentosu üyesi ve PKK'nın Avrupa'da sözcülüğünü yapan Feleknaz Uca Yezidi asıllıdır.

  Feleknaz Uca'nın babası Abdullah Uca da PKK terör örgütünün güdümündeki Yezidi Kürdistan Birliği'nin başkanıdır.

  PKK'nın yurtdışında sözde "sürgün hükümeti" kurma çalışmalarında delege seçilen 1959 Silvan doğumlu Semra Bakırbir Hıristiyan Ermenisi'dir.

  Semra Bakır'ın kardeşi Armenak Bakır ise adını Orhan olarak değiştirerek terör örgütü TİKKO'ya katılmıştır.

  Örgütün merkez komitesine kadar yükselen Orhan Bakır güvenlik güçleriyle girdiği çatışmada öldürülmüştür.

  AyrıcaPKK'nın yurtdışında sözde "sürgün hükümeti" kurma çalışmalarında delege seçilen Meryem Tabaş'ın dedesi Hokar ve ninesi Haykanuş Ermeni asıllıdır.

  Yapılan muayenelerinde sünnetsiz olduğu tespit edilen PKK terör örgütü mensupları Ermeni çıktı

  Abdulaziz Özdemir (Ermeni asıllı) : Dedesi Yusuf ve ninesi Kazo Ermeni asıllıdır.1953 İdil doğumlu terör örgütü militanı Abdulaziz Özdemir 21.02.1991 tarihinde Şırnak ili İdil ilçesi Köyceğiz Köyü yakınlarında Türkiye'den Suriye'ye geçmek isterken PKK örgüt mensupları ile güvenlik güçleri arasında çıkan silahlı çatışmada ölü olarak ele geçirilmiştir.Yapılan muayenesinde sünnetsiz olduğu tesbit edilmiştir.

  Levent Kayadağ (Ermeni asıllı): Dedesi Mikdat ve Ninesi Havuş Ermeni asıllıdır.1972 Siverek doğumlu PKK terör örgütü militanı Levent Kayadağ 16.10.1993 tarihinde Elazığ ili Alacakaya Çataklı Köyü yakınlarında köy korucuları ile girdiği çatışma da ölü olarak ele geçirilmiştir.Yapılan muayenesinde sünnetsiz olduğu tesbit edilmiştir.

  Mehmet Öztunç (Ermeni asıllı): Dedesi Musa ve ninesi Mirari Ermeni asıllıdır.08.09.1993 tarihinde Antalya da PKK terör örgütü mensubu olmaktan ve örgüte yardım ve yataklık yapmaktan tutuklanmıştır.Sünnetsiz olduğu tesbit edilen 1954 Beytüşşebap doğumlu Mehmet Öztunç 19.08.2000 tarihinde HADEP Antalya İl Yönetim Kurulu Üyesi seçilmiştir.

  Çürük raporu alarak askere gitmeyen dağa çıkan Ermeni asıllı PKK terör örgütü mensupları Orhan Ölsen (Ermeni asıllı) : Büyük dedesi İliyo ve ninesi Mari Ermeni asıllıdır.1977 Silvan doğumlu Orhan Ölsen çürük raporu alarak askere gitmemiştir.
  Orhan Ölsen PKK terör örgütünün dağ kadrosundandır.

  İdris Sefil (Ermeni asıllı): Büyük dedesi Avit ve ninesi Cevahir Ermeni asıllıdır.1977 Karayazı doğumlu PKK terör örgütü mensubu İdris Sefil

  Adana;1.DGM mahkemesinde 3713sa/- : CK/168: yasadışı silahlı örgüt kurmak veya katılmaktan yargılanmışhapis cezası almıştır.

  Terör örgütü PKK-YCK örgütlenmesi içerisinde faal olmuştur.Konya HADEP il teşkilatı gençlik komisyonu üyesi olan İdris Sefilçürük raporu alarak askere gitmemiştir.

  25.04.2006 tarihinde K.Irakta çıkan silahlı çatışma sonrasında öldürülen Ersin Sefil'in de yakınıdır.

  Haci İçer (Ermeni asıllı): Dedesi Ali ve ninesi Gule Ermeni asıllıdır.1974 Hazro Doğumlu PKK terör örgütü mensubu Haci İçerHADEP Diyarbakır Hazro ilçe teşkilatı yönetim kurulu üyesidir.PKK terör örgütü mensubu Haci İçer çürük raporu alarak askere gitmemiştir.

  PKK terör örgütüne yardım ve yataklık yapan işbirlikçiSüryani asıllı köy muhtarı ve Ermeni asıllı HADEP İmamlar Birliği üyesi

  Şemsi Emen (Süryani asıllı): Büyük dedesi Kermo ve ninesi Havva Süryani asıllıdır.1937 Ceylanpınar doğumlu Şemsi EmenŞanlıurfa ili Ceylanpınar ilçesi

  HADEP üyesi olup Ceylanpınar ilçesine bağlı Işıklar Köyünde muhtarlık yapmıştır.Bölgede terör örgütü PKK'ya yardım ve yataklık yapan işbirlikçilerdendir.

  Zülküf Demirtaş (Ermeni asıllı): Büyük dedesi Kirikos ve ninesi Nazlı Ermeni asıllıdır.1948 Palu doğumlu Zülküf Demirtaş terör örgütü PKK işbirlikçilerinden olup HADEP İmamlar Birliği üyesidir.

  Şemdinli olaylarından sonra halkı güvenlik kuvvetlerimize karşı provoke eden DEHAP'lı PKK mensubu

  Sidar Şimşek (Ermeni Asıllı): Büyük dedesi Bedros ve ninesi Luşin Ermeni asıllıdır.1978 Silvan doğumlu DEHAP'lı Sidar ŞimşekDEHAP Silvan ilçe teşkilatı faaliyetlerinde yer almaktadır.PKK terör örgütü mensubu Sidar Şimşek DEHAP Silvan ilçe teşkilatı tarafından18.11.2005 günü "Şemdinli ve Yüksekova'da yaşanan olaylar" ile ilgili olarak yapılan basın açıklamasına katılıp yasadışı slogan atarak topluluğu güvenlik kuvvetlerimize karşı provoke etmiştir.

  Terör örgütü PKK'ya maddi destek sağlamak amacıyla uyuşturucu madde silah ve para kaçakçılığı yapan Ermeni Süryani asıllı teröristler

  Mehmet Sami Geniş (Ermeni asıllı) : Büyük dedesi Serkis ve ninesi Şuşi Ermeni asıllıdır.1977 Diyarbakır doğumlu PKK terör örgütü mensubu Mehmet Sami Geniş
  yasadışı PKK terör örgütü adına faaliyetlerde bulunmak suçundan cezaevinde yatmıştır.Terör örgütü PKK'ya maddi destek sağlamak amacıyla uyuşturucu madde kaçakçılığı yapan Mehmet Sami Geniş 11/12/2002 tarihinde İstanbul;6.DGM mahkemesinde CK/405 ve CK/403 : Uyuşturucu madde ticaretinden yargılanarak 6 yıl 8 ay ağır hapis cezasına çarptırılmıştır.

  Özgür Erbil (Ermeni asıllı) : Büyük dedesi Akup ve ninesi Lüsye Ermeni asıllıdır.1975 Afşin doğumlu Özgür Erbil sahte belgeler ile yurtdışına çıkıp Almanya'da PKK terör örgütü adına uyuşturucu madde kaçakçılığı yapmaktadır.

  İhsan Kaya (Süryani asıllı): Büyük dedesi Görgis ve ninesi Şemuni Süryanidir.1969 Kurtalan doğumlu PKK terör örgütü mensubu İhsan Kaya Romanya'da terör örgütü adına işçi simsarlığıuyuşturucusilah ve para kaçakçılığı yapmaktadır.İhsan Kaya Romanya'da sahte pasaport ve kimlikle yakalanmıştır.

  Kutbettin Akşula (Ermeni asıllı) : Büyük dedesi Vartan ve ninesi Zelha Ermeni asıllıdır.1968 Muş doğumlu PKK terör örgütü mensubu Kutbettin Akşula 1992 yılında Muş ilinde PKK terör örgütüne maddi yönden destek sağlamak amacıyla silah kaçakçılığı yapmaktan yakalanmıştır. Kutbettin Akşula çürük raporu alarak askere gitmemiştir.

  Kürtçülüğü maske olarak kullanan ve etnik ayrımcılık üzerinden siyaset yapan DEPHADEPDEHAPDTP gibi partilerde de "maskeli" yapılanma görülmektedir.
  Siyasi temelini "Kürtçülük" üzerine bina ederek etnik ayrımcılığı körükleyen DEPHADEPDEHAP ve DTP gibi siyasi partilerin kurucudelegeüye aday gibi partinin başta yönetim kadrosu olmak üzere birçok kademesinde ErmeniSüryani ve Yezidi asıllılar bulunmaktadır.

  Bir yandan parti içerisinde faal olan bu provokatörler bir yandan da PKK terör örgütü ile sıkı ilişki içerisinde olup yardım yataklık başta olmak üzere
  militan ve hatta dağ kadrosu içerisinde terör örgütüne her türlü desteği vermektedirler.

  Ayrıca İnsan Hakları Derneği (İHD) gibi sivil toplum örgütleri içerisinde de yer alan PKK örgüt mensubu partililer bu dernekleri kendi amaçları doğrultusunda kullanmaktadır.

  Bölücübaşına destek amacıyla basın açıklaması yapan DTP (Demokratik Toplum Partisi) kurucular kurulu üyesi Ermeni

  Barış Başak (Ermeni asıllı): Büyük ninesi Kotine Ermeni asıllıdır.1979 Yurtbeyli doğumlu Barış Başak HADEP tarafından düzenlenen Ankara da İnsan Hakları Anıtı önünde terör örgütü PKK-KADEK elebaşı Abdullah Öcalan'ın cezaevi şartlarının iyileştirilmesi "Tecrite ve İzalasyona Hayır" adıyla yapılan basın açıklamasına katılmıştır.

  Barış Başak DTP (Demokratik Toplum Partisi) kurucular kurulu üyesidir.

  DTP genel merkez yönetim kurulu üyesi Yezidi

  Osman Ergin (Yezidi asıllı): 1955 Beşiri doğumlu Osman Ergin DTP genel merkez yönetim kurulu üyesidir.

  Basri Kaysi (Süryani asıllı): Büyük dedesi Görgis ve ninesi Şemuni Süryanidir.1962 Siirt doğumlu PKK terör örgütü mensubu Basri Kaysi İHD Siirt şubesi üyesi ve DEHAP Siirt il teşkilatı delegesidir.12/08/1993 tarihinde Diyarbakır;1.DGM mahkemesinde TCK /169 : yasadışı örgüt üyelerine yardım ve yataklıktan yargılanarak 3 yıl 9 ay ağır hapis cezasına çarptırılmıştır.

  Kilisede vaaz verebilecek düzeyde bilgiye sahip olan ve misyonerlik çalışmaları yapan Ermeni asıllı HADEP üyesi

  Dilaver Öncü (Ermeni asıllı): 1973 Yaylayanı doğumlu Dilaver Öncü İzmir ili Konak ilçe teşkilatı HADEP yönetim kurulu üyesi olup İzmir'de misyonerlik faaliyetleri içerisinde bulunmuştur.Dilaver Öncü kilise içerisinde vaaz ve eğitim verebilecek düzeyde bilgiye sahiptir.

  DEP HADEP DEHAP ve DTP gibi etnik ayrımcılık yapan partilerin Ermeni Süryani ve Yezidi asıllı üst düzey yöneticileri

  Edip Yıldız (Ermeni asıllı): Büyük dedesi Ğaço ve ninesi Rihan Ermeni asıllıdır.1965 Firke doğumlu PKK terör örgütü mensubu Edip YıldızHADEP parti meclis üyesidir.

  Edip Yıldız PKK terör örgütü mensuplarının avukatlığını yapmaktadır.Nevşehir E tipi cezaevinde yatan PKK terör örgütü mensubu Nimet Can'ın avukatlığını yapmıştır.

  Haşim Benek (Ermeni asıllı): Büyük dedesi Şiho ve ninesi Kitro Ermeni asıllıdır.1964 Uludere doğumlu PKK terör örgütü militanı Haşim Benek 16/03/1985 günü Şırnak ilçesi Dereler Köyü civarında eşek mağaraları mevkiinde güvenlik kuvvetleri ile teröristler arasında çıkan çatışmada sağ olarak ele geçirilmiş ve Diyarbakır Sıkıyönetim As. mahkemesinde CK/168 : yasadışı silahlı örgüt kurmak veya katılmaktan yargılanmıştır.

  Haşim Benek DEP Antalya merkez Muratpaşa Belediye encümen adayı olmuştur.

  Mahmut Hakkı Eşiyok (Ermeni asıllı) : Büyük dedesi Hokar ve ninesi Haykanuş Ermeni asıllıdır.1954 Kamberşeyh doğumlu Mahmut Hakkı Eşiyok HADEP
  İstanbul İl Sekreterliği yapmıştır.

  İzzeddin Kalaycı (Ermeni asıllı): Büyük dedesi Riyhan ve ninesi Mano Ermeni asıllıdır.1959 Urfa doğumlu PKK terör örgütü mensubu İzzeddin Kalaycı
  11/07/1986 tarihinde Diyarbakır Synt. 1.Asm mahkemesinde CK/168 : Yasadışı silahlı örgüt kurmak veya katılmaktan yargılanarak 6 yıl 8 ay ağır hapis cezasına çarptırılmıştır.

  23.06.1996 tarihinde Ankara da HADEP 2. olağan kongresinde Türk bayrağının indirilerek sözde PKK bayrağı asılması olayının gerçekleştiği kongrede yer almıştır.

  Şanlıurfa il teşkilatı HADEP yönetim kurulu üyesidir.

  Mehmet Cantekin (Ermeni asıllı): Büyük dedesi Bedros ve ninesi Meryem Ermeni asıllıdır.1948 Kölük doğumlu Diyarbakır merkez Kayapınar Belediye başkanlığı yapan Mehmet Cantekin 24.12.1995 tarihli milletvekili seçimlerinde Diyarbakır HADEP Milletvekili adayı olmuştur.

  Mehmet Cantekin Kulp Karpuzlu da köy koruyucularını yönlendirerek terör örgütü PKK'ya lojistik destek sağlamaktadır.

  2003 yılında PKK'nın 1978'de kurulduğu Diyarbakır'ın Lice ilçesine bağlı Fis köyünde DEHAP ve Göç-Der yöneticileri ile birlikte 'barış ağacı' adı altında ağaç dikme töreni düzenlemiştir. Törende bölücübaşı Öcalan'ı övücü sloganlar atılmıştır.

  Mehmet Zeki Kanşiray (Süryani asıllı): Büyük dedesi Zeytun ve ninesi Meryem Süryani asıllıdır.1962 Nusaybin doğumlu PKK terör örgütü mensubu Mehmet Zeki Kanşiray İzmir Köy. Hiz. soygununa katılmıştır.16.7.1990 günü Bornova Tarım Orman Bakanlığı İzmir İl Md. Personeli maaşlarının silah zoruyla gasp edilmesi olayında tutuklanmıştır.

  Mehmet Zeki Kanşiray İzmir HADEP Gaziemir ilçesi yönetim kurulu üyeliği yapmıştır.

  Maruf Altın (Ermeni asıllı): Hüseyin-Nafiye'den olma Maruf Altın1953 Siirt doğumludur.Büyük dedesi Ohanis ve ninesi Pori Ermeni asıllıdır.

  DEP İzmir Konak ilçe teşkilatı yönetim kurulu üyesi ve PKK terör örgütü mensubu Maruf Altın 23 Eylül 1998 tarihinde TCK 168: Yasadışı silahlı örgüt kurmak veya katılmaktan 12 yıl 6 ay ağır hapis cezasına çarptırılmıştır

  Nevzat Tedik (Yezidi asıllı): Halit-Revzete'den olma Nevzat Tedik1975 Hazro doğumludur.Babaannesi Hüsna Tedik Yezidi asıllıdır.

  Diyarbakır il teşkilatı HADEP üyesi de olan PKK'nın gençlik örgütlenmesi içinde yer alan Nevzat Tedik 11 Ekim 2001 tarihinde TCK 168: Yasadışı silahlı örgüt kurmak veya katılmaktan 12 yıl 6 ay ağır hapis cezasına çarptırılmıştır.

  Alıntıdır.
  Ziyaretçilere, Gizli İçerik!

  ▌│█│║▌█ ██║▌║█ │█║▌│
  T ü r kB u d u n Ziyaretçilere, Gizli İçerik! ö k ü n !

 2. #2
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart

  Apoya neden Ermeni dölü denildiğinin kanıtı.


  “Laiklik asla dinsizlik olmadığı gibi sahte dindarlık ve büyücülükle mücadele kapısını açtığı için gerçek dindarlığın gelişmesi imkanını temin etmiştir.”

  Mustafa Kemal ATATÜRK


 3. #3
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart

  Alıntı Sürmenaj Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
  Apoya neden Ermeni dölü denildiğinin kanıtı.

  Aşağıya eklediğim konuda güçlendiriyor sanırım..  Üç yıl kadar önceydi...DTP (BDP) Diyarbakır'da düzenlediği kongrenin sonuç bildirgesinde Teröristbaşı Abdullah Öcalan'ı "Kürt Halk Önderi" olarak tanıtmıştı.Tepki vermiştik o günlerde...Nasıl olur da Abdullah Öcalan gibi soyu-sopu belirsiz biri "Kürt Halk Önderi" olurdu.

  Araştırmaya koyulmuş bazı bilgilere ulaşmış bu köşeden yazmıştık.Hatırlayalım isterseniz..Bir zamanlar Apo'nun en yakın arkadaşı sağ kolu başyardımcısı kayınçosu "Parmaksız Zeki" kod adlı Şemdin Sakık anlatıyor. Sakık 18 yıl dağlarda PKK eylemleri yönettikten sonra Kuzey Irak'ta Türk Güvenlik Güçlerince yakalanmış

  Türkiye'ye getirilmiş yargılanmış mahkum olmuştu. Şimdi Diyarbakır Cezaevi'nde.Cezaevi'nde kolay kolay vakit geçer mi?Oturmuş "Şemdin Sakık'tan Mektuplar" adını verdiği bir kitap yazmış. Kitabın 202'nci sayfasında Abdullah Öcalan için şöyle diyor:

  "Hangi milletten olduğu anlaşılmadığı gibi hangi dine mensup olduğu da bir o kadar muğlaktır. Bir bakarsınız ki İslam Dini'ne sarılmış bir bakarsınız Papa'dan daha fazla İsevi olup çıkmış. Hatta kendisiyle Hz.Musa arasında benzerlikler kuracak kadar Yahudileşmiş çıkmış. Bazen Sünni bazen Alevi bazen Harici'dir."

  Teröristbaşı Abdullah Öcalan'ın "Kürt" değil "Ermeni" olduğunu ve gerçek adının da "Artin Agopyan" olduğunu iki yıl önce yazılmıştı. Dikkat ederseniz Cezaevi'nde yazdığı kitabında Şemdin Sakık da benzer şeyler söylüyor:

  "Hangi milletten olduğu anlaşılamadığı gibi hangi dine mensup olduğu da bir o kadar muğlaktır" diyor. Boşuna mı dedik "Soyu-sopu belirsiz" diye...Anlayacağınız DTP'nin Diyarbakır Kongresi'nde "Kürt Halk Lideri" diye tanıttığı "Abdullah Öcalan" aslında bir dönme... Dönme derken Rum Ermeni Levanten olup da Hıristiyanlığını ve aslını gizleyip Müslüman görünen öz-be-öz Türk adları taşıyarak bizleri kandıranları kastediyoruz. İşte bu dönmelerden biri de yıllardır bize "Abdullah Öcalan" adıyla tanıtılan terör örgütü PKK'nın eli kanlı lideri Artin Agopyan... Kürtleri "Bağımsızlığa kavuşturacağını" iddia edip Türk'ten çok Kürt öldüren "Abdullah Öcalan" takma adlı Artin Agopyan'nın gerçek bir Ermeni olduğunda kuşku yok. Çünkü; gerçek anlamda Kürtçe bilmiyor. Bir halk lideri düşünün ki kendi dilini bilmesin!..

  Şimdi kimileri diyecek ki: "Bunu da nereden çıkardın".. Ben çıkarmadım ama nereden çıktığını anlatayım... Bütün olay ASALA eliyle 1973'den beri yürütülen Hıristiyan Ermeni terörünün. Artık dünya kamuoyunda tepki çekmeye başlaması Batılı emperyalist devletlerin yeni bir kuklaya ihtiyaç duymasından kaynaklandı. Bu öyle bir kukla olmalıydı ki ne Hıristiyanlar ne Batılılar göze batsın...Tam tersine hem Türkiye meşgul edilsin hem de Türklerle Kürtler birbirini kırsın!. Üstelik Türkiye'nin Suriye Irak İran Filistin Libya gibi Müslüman devlet ve topluluklarla arası da bozulsun. Devlet Müslümanları öldüren kendi insana zulmeden bir duruma düşsün.

  abdullah öcalan'ın babası ermenidir. Amarlı Köyü eski bir Ermeni yerleşim birimidir. Abdullah Öcalan'ın aile içindeki asıl adı "Artin Agopyan" dır. Gerçek kimliği ortaya çıkmasın diye bir gece Halfeti Nüfus Müdürlüğünü basmıştır. Ve nufus kütüklerinin hepsini yakmıştır. Ayrıca A.Öcalan Kürtçe de bilmiyor. PKK'nın Komutan düzeyinde olanları Ermeni dağda ölen ayak takımı Kandırılmış Kürt'tür.

  İşte PKK lideri Apo diye bilinen İmralı'da tatil yapar gibi sözde cezasını çeken Artin Agopyan'ın hikayesi. Bunu kim ortaya çıkardı biliyor musunuz? 31 Mayıs 1999 günkü duruşmada söz alan bir şehit babası. Başbağlar katliamında oğlunu kaybeden Ahmet Beşkardeş İmralı'daki yargılanması sırasında (Abdullah Öcalan'a hitaben Kırmanç (Kürt) ağzı ile "Ez Kırmanç im" diye başlayıp "Sen Kürt değilsin Ermeni'sin. Eğer Kürt isen ben şimdi seninle Kürtçe konuşuyorum bana Kürtçe cevap ver!.."dedi. Ama hiçbir cevap alamadı.

  Böylece "Apo" diye bilinen katilin aslında Ermeni olduğu bu şehit babası tarafından yüzüne haykırıldı ve kayıtlara geçti. Araştırırsanız sizler de bu bilgilere ulaşabilirsiniz. İyi ama hiç basına yansıdı mı bu bilgiler bu ifadeler? Yansımadı yansıtılmadı.O da ayrı bir tartışma konusu.. Bu duruşmalar çoğu zaman dönme medyada yer almamış yer aldığı zaman ise alt sıralarda yer aldı... Bazı televizyonlar bu konuyu yansıtmak yerine "size şimdi çok önemli bir olay göstereceğiz" diyerek Apo'nun "gözlük kullandığı" sahneleri yayınladılar!..

  Baş terörist ülke A.B.D.'nin ünlü televizyonu C.N.N. ne yaptı biliyor musunuz?.. Ne bu Kırmanç Türk köylüsünün tesbitini yayınladı ne de Artin Agopyan'ın Batılı ülkeleri suçlayan ifadelerini!.. Kısaca "Apo yaşamasına izin verildiği takdirde ülkede barışı sağlayacağını söyledi" dedikten sonra - "Şimdi Türkiye'ye sokulmayan Abdullah Öcalan'ın avukatına bağlanıyoruz" anonsunu yaptı!.. Apo namlı Ermeni kaatilin zaten Ermeni mi Kürt mü olduğu belli olmayan hain nitelikli 100 tane avukatı var!.. Bunlar sırayla arz-ı endam edip kendilerine göre bir "şov" sergiledikten ve Türk devletini suçladıktan sonra dâvâdan çekiliyorlar!.. Üstelik bizim mason / dönme medyada uzun uzun beyanat veriyorlar istedikleri reklâmı yapıyorlar!.. "Kimmiş ki bu yurda sokulmayan avukat?" demeye kalmadı bir Hollandalı bayan ekranda göründü... Efendim bu Hollandalı kadın Apo'nun avukatıymış!.. Çok istemiş gelip dâvâyı üstlenmeyi ama zalim Türk devleti kendisini yurda bile sokmamış!.. Savunması böylece kısıtlanan(!) kaatil Ermeni eğer mahkûm edilirse yanlış karar alınmış olacakmış!..

  Gördünüz mü büyük müttefikimiz sâdık dostumuz Amerika'nın kurduğu tezgâhı?.. Bunca muhabirine rağmen Türk kanunlarına göre sanıkları ancak Türk barolarına kayıtlı avukatların savunabileceğini bilmiyormuş gibi yapıp Türk Devleti'ni suçluyor! Arkasından C.N.N. spikeri bir Türk gazeteciye (hadi o adam olmayanın adını vermeyelim) - "Apo'nun beraat etme ihtimali var mı?" diye sormaz mı?.. Aklınca beraati de bir ihtimal olarak zihinlere yerleştirmeye çalışıyor!.. Tabii A.B.D.'nin resmi devlet politikası icabı!..

  Hiç unutulmasın ki ne Amerika'da ne İngiltere'de ne de Almanya'da hiç bir özel basın-yayın organı devlet politikası dışında yayın yapamaz!..O Amerika ki Teksas Eyaleti'nin (ki bu eyaletler federal devlete kendi rızaları ile katılmışlardır) bağımsızlığı için örgüt kuran 5 kişiden üçünü vurup öldürdü ikisini de ömür boyu hapse mahkûm etti... Daha geçenlerde bilgisayarlara "melissa" virüsü bulaştırdı diye eline silah almamış bir gence tam 40 yıl hüküm giydirdi!.. Kalkmış 30.000 kişinin ölümünden sorumlu bir isyancı Ermeninin "beraat" edip etmeyeceğini soruyor!..

  Bu arada şu gerçeğin altını da özellikle çizmemiz gerekiyor. Bizim Kürt kökenli vatandaşlarımız bölücü terör örgütü ortaya çıkana kadar kendilerine Kürt demezlerdi. Hala da çoğu o kelimeyi kullanmaz. Kendilerini "Kırmaanç Zaza Dersimli" diye adlandırır boy e aşiret adlarını kullanırlar. Bu da Avşar Karakeçili Türkmen demekten farsızdır. Kürt Kökenli vatandaşlarımız çok dikkatli olmalı yıllardır bizlere "Abdullah Öcalan" diye tanıtılan şimdi de "Kürt Halk Lideri" diye takdim edilen Ermeni asıllı Artin Agopyanı iyi tanımalı.

  Türk-Kürt çatışması yaratarak Türkiye'yi bölmeye çalışan ülkelerin Türkiye'yi bölmeye çalışan ülkelerin maşası olduğunu görmeli artık. Tarih çoluk çocuk kadın erkek genç yaşlı demeden kendi halkını katleden aşağılayan bir "Halk Önderi"ne tanıklık etmemiştir. Öcalan denildiği gibi gerçekten "Kürt Halk Önderi" olsa Terör Örgütü PKK'nın eylemlerini kendi halkına yapar mıydı? Çabuk unutan bir toplumuz.. Biz yine de hatırlatalım.

  Öcalan'ın lideri olduğu PKK terör örgütü en büyük eylemlerinden birini 20 Haziran 1987'de Mardin'in Ömerli İlçesi'ne bağlı Pınarcık'ta yaptı 16 çocuk 6 kadın 8 erkek toplam 30 Kürt vatandaşımızı katletti. Bu ülkede Öcalan gibi dönmeler çok.. Bir başka PKK gerçeği ise "PKK örgüt yöneticilerin çoğu ermenidir. Cezaevinde yatarak çıkan bir PKK'lı ile sohbet esnasında bana bazı şeyleri itiraf etti; Evet doğru bir Ermeni komutan benim yanımda bir Kürt arkadaşımı öldürdü. Ne suçu vardı neden öldürdün dediğim zaman O; "Onun Müslüman olması benim için yeterli. Bir Müslüman eksilmiş oldu ya". Dedi. Ben bu işte Ermeni Parmağı olduğunu görünce bunun üzerine örgütten ayrıldım"

  Ölü olarak ele geçen bazı cesetlerin Sünnetsiz çıkması da bunların Ermeni olduklarını göstermektedir. Kürtler Müslüman bu nedenle Kürt Çocukları arasında Sünnetsiz kimse olamaz. Ayrıca PKK Komünist- Marksist- Ateist ve Allah'a- Dine inanmayan Dini bir Uyuşturucu Afyon olarak gören bir örgüttür. Yani bu çatışmalarda Kürtler ölecek Zafer Ermenilerin olacak...

  Çünkü Ermeni araştırmacı Johannes Lepsius; "Gecekondu bir Kürt devleti kurulmadan Büyük Ermenistan kurulamaz" diyor. PKK' lı itiraf ediyor: PKK'nın elindeki haritada daha önce Ermeni öldüren Kürt köylerinin isimleri işaretlidir. Örgüt elemanı köye giriyor ve öncelikle Ermeni öldüren eve misafir oluyor Kürtçe konuştuğu için ev sahibi ona güveniyor ve hürmet ediyor birkaç saat sonra PKK'lı ev sahibine bir soru yöneltiyor;

  "Dayı siz buralarda hiç Ermeni öldürdünüz mü?" PKK'lı Kürtçe konuştuğu için ev sahibi ona güvenerek nerede ve nasıl öldürdüklerini detayları ile anlatıyor. Gece yarısı PKK militanları kalkıp giderken;

  "Dayı sen kendi ağzınla Ermeni öldürdüğünü itiraf ettin ayrıca şahit'e gerek yok." diyor ve; "Aha işte Ermeni öyle öldürülmez böyle öldürülür!" diyor ve ev halkını tarayarak öldürüyor. Beşikteki çocuğa kadar öldürmesinin nedeni hem Ermeni İntikamının alındığı Kürtlerce bilinmesin diye şahit bırakılmıyor hem de beşikteki çocuğa kadar öldürüyor Kürtlerden 1915 'lerin intikamını alıyor. PKK doğuda Kürtleri göçe zorlamakla bilinçli olarak doğudaki Kürt nüfusunu azaltma yoluna gidiyor ve ileride olabilecek bir oylama ile bu toprakların bir ilhak sonucu Ermenistan'a bağlanabilmesi için zemin hazırlıyor.

  Peki bu Hıristiyan dünyası 93 harbinde Ermeniler tarafından öldürülen bir milyon Kürt için neden insan hakları demedi? Ne zamanki 1915 lerde eli silah tutan Kürtler cepheden dönerek Ermenilerden intikam almaya başlayınca Hristiyan dünyası "Soykırımdan" söz etmeye başladı. Hemen "Berlin Anlaşmasını" Osmanlı'ya imzalattırarak "Ermenileri Kürtlerden Koruma Görevi Osmanlı Türküne verilmiştir." diye bir madde koydurdu. Bu maddeye göre Osmanlı Ermenileri Kürtlerden korumaya çalıştı. Bu maddeden dolayı göçmek istemeyen Ermeniler Türk Devletine Yağcılık olsun diye özbe öz Türk Soy isimleri aldılar. Bu nedenle doğuda Türk Öztürk Asiltürk gibi soy isimleri alanları incelemeye almak lazımdır. Dün Kürtlerden korunmak isteyen Ermeniler bu gün Kürtsever oldular. Dün Kürtlerin feryatlarını duymayan Hıristiyan dünyası bu gün ne oldu da "Kürtsever" oldu. Çünkü kullanacak keriz buldu da ondan. Kısacası; "alavere dalavere Kürt Memet nöbete..." Ermeni PKK'ya göre Kürt de ölse kardan Türk de ölse kardan...

  Sözde Kürt Milliyetçisi geçinen PKK'lılar cevap versin : "Madem Kürtleri çok seviyorsanız 1876-78 yıllarında 93 Harbinde Ermeniler Ruslarla birlikte Bir Milyon Kürt ve Türk öldürdüler. Öncelikle bu soykırımın hesabını Ermenilerden o sizi Marksist eden Ruslardan sordunuz mu? Sorulduğunda PKK(ermeni) hainlerinin cevabı ise "Böyle bir soykırım olmamıştır biz hatırlamıyoruz." olacaktır. Çünkü "Baba Katili olan Ermenilerle işbirliği yapıyorlar." Doğuda çıkan toplu mezarların baba-dedelerine ait olduklarını görmezlikten geliyorlar. Çünkü orgüt yöneticileri ermeni de ondan. Aslında bilinçli olarak "Türk-Kürt Soykırımından" habersiz görünen PKK'lılar Kürtler için çok müteessir olmamakla Ermeni olduklarını da açığını veriyorlar.

  Ermeni PKK ve ASALA Batıyı Türkiye'nin üzerine göndererek haklarını almak ve bölünmeyi hızlandırmak istiyor. Eğer batı daha çok Türkiyenin üzerine gelmeye devam ederse Türkiye; "ben soy kırım yapmadım o zaman oralarda Kürtler oturuyordu eğer yaptıysa Kürtler yapmıştır gidin Kürtlerle kozunuzu paylaşın" derse Kürtler suyu kesilmiş balık gibi ortada kalırlar. Fakat Türkiye hala Kürtleri kendinden ayrı görmediği için böyle bir kelime kullanmıyor. Aslında Ermeniler asıl düşmanlarının Kürtler olduklarını biliyorlar. Ermeni PKK da bu nedenle doğuda Kürt öldürerek temizlik harekatı yapmaktadır.

  Jonannes Lepsius anılarında; "Ermenilerin Türklerle toprak Kürtlerle kan davası vardır" diyor. Bir çok nedenden dolayı Ermeni Terör Örgütü PKK Kürtleri temsil edemez. Son söz olarak İngiltereFransa ve bütün kan emici batı alemi Osmanlı imparatorluğun has vatandaşı ve yıllarca birlikte yaşayan Şark Vilayetlerini birbirine düşürerek suni çatışma çıkartıp birliğimizi bozmak istediler. Yıllarca birbirlerinden kız alıp kız veren ayni camide namaz kılan ve aynı cephede savaşan insanların arasına düşmanlık sokmak istediler. Bu şer koalisyonuna 1840 yıllına kadar bize bağlı olan Cezayir Beylerbeyliğine vergi vermek kaydıyla Akdeniz de gemi yüzdürebilen ABD bile bu duruma şarkta açtığı Amerikan Kolejleri ve öğretmen ajanlarıyla vasıtasıyla büyük katkıda bulunmuştur. ABD Başkanı Vilson 1918 Yılında ise Şark vilayetlerimizin bulunduğu yerlerde büyük ermeni devletine geçişi sağlamak için bir kürt ve bir ermeni devleti kurulmasını ısrarla talep etmiştir. Bu talep karşısında Samsun-Erzurum-Sivas ve Ankara da "VATANIN BÜTÜNLÜĞÜ TEHLİKEDEDİR.

  ECNEBİLERE ASLA TAVİZ VERİLEMEZ" Milli andı " TÜRK SÜNGÜSÜYLE" emperyalist ve vatan hainlerinin alnına yazılarak altı imzalanmıştır...

  -Mehmet ARSLAN

  Sürmenaj, Bunu Beğendi.
  Ziyaretçilere, Gizli İçerik!

  ▌│█│║▌█ ██║▌║█ │█║▌│
  T ü r kB u d u n Ziyaretçilere, Gizli İçerik! ö k ü n !

 4. #4
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart

  PKK'yı destekleyen Kürtler de Ermeni deniliyor zaten.


  “Laiklik asla dinsizlik olmadığı gibi sahte dindarlık ve büyücülükle mücadele kapısını açtığı için gerçek dindarlığın gelişmesi imkanını temin etmiştir.”

  Mustafa Kemal ATATÜRK


Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Benzer Konular

 1. Unutkanlık beyin tümörü belirtisi olabilir
  Konu Sahibi MisRi Forum Nöroloji - Beyin ve Sinir Hast.
  Cevap: 0
  Son Mesaj : 19.Mayıs.2015, 01:44
 2. Baş Ağrısı Beyin Tümörü Olabilir
  Konu Sahibi Yed-i AdL Forum Nöroloji - Beyin ve Sinir Hast.
  Cevap: 4
  Son Mesaj : 09.Mart.2015, 16:39
 3. Görme Bozukluğu Beyin Tümörü Habercisi Olabilir
  Konu Sahibi Yed-i AdL Forum Oftalmoloji - Göz Hast.
  Cevap: 0
  Son Mesaj : 18.Ocak.2013, 04:47

Bu Konu için Etiketler

Bookmarks

Bookmarks

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Mesaj Yazma Yetkiniz Var
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  

Giriş