Etiketlenen üyelerin listesi

 1. #1
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart Hamır- Hınzır - Alkollü İçki-Domuz

  Hamır- Hınzır - Alkollü İçki-Domuz
  Domuz eti yiyerek ve "HELALDİR" dersen dinden çıkarsın. Bilerek ya da bilmeyerek yersen ve yaptığım günahtır dersen ve tevbe ile geri dönersen affolursun. Domuz eti yiyerek namaz kılabilirsin (tavsiye etmem haramdır).

  Namazını "Helal demediğin sürece" bozmaz. Günahını bile bile namaz kılabilirsin orucu da açabilirsin (ama HARAMDIR). İçki içmek HARAM değildir... Zararı faydasını aştığında otomatikman şeytan pisliği olur (Salyaların akmaya başlar hatta kusarsın adımların şaşırır dilin peltekleşir meramını anlatamazsın çift/şaşı görürsün vb.).

  İşte bu ŞEYTAN PİSLİĞİDİR. Sen İÇKİLİ değilsin daha ötesinde SAKİR=ESRİK SARHOŞ ALKOL ZEHİRLENMESİ alametleri içindesindir... İçkiliyken namaz kılabilirsin. (Namaz vakitli ve non-stop hatta kaş-göz imasıyla kılınması emredilmiş yırtırı olmayan kaçınılmaz ve olmazsa olmaz bir ibadaettir. İçkili olmak bile namaza BAHANE ve mazeret değildir. İçkiliyken namaz kılabilirsin Ammavelakin... Eğer Sakir isen NAMAZA YAKLAŞMAYIN ilahi emri gereği uzak durmalısın. Allah bir defada dileseydi İÇKİ HARAM derdi. Bizden korktu çekindi mi Haşa? Domuzu bir kerede HARAM etmiş. İçkinin damlasını bile haram edebilirdi ama etmemiş... NİYE Kİ? Sır burada işte...

  Her şey... Patates'in yarısı alkol. Üzümün dörtte üçü portakalın bir o kadarı. Elma ispirto malzemesidir. Salatalık sütü Etil Alkolü ailesindendir ve gözlere özellikle derinin gerilmesine çok iyi bir dinlendiricidir. 7 kilo üzüm yiyen SAKİR olur ve evine KÜFE ile gider. Sirke BOZULMUŞ hava almış bir şaraptır ve sünnettir. Resulullah sirkesiz hiç bir çorba ve salatayı yemedi. "Onda faydalar olmakla birlikte (şaşarsanız taşarsanız) pisliktir" diyor ayet.

  Sirke şarap fabrikalarında imal edilir. Şarap yapılır önce sonra bozulmuş gibi hava aldırılır ve iğrenç bir şarap olur. Sonra rafine edilir ve tuzruhu işleminden geçirilerek şarap içindeki doğal sirke asidi çoğaltılır ve sonra da gurme masalarımızda elma ya da üzüm sirkesi diye boy gösterir. Piyaz olsun hatta poğaça kurabiye olsun sirkesiz olmaz... Annelere-hanımlara söyleyin iki cins poğaçayı aynı anda yapsınlar... Birine yarımbardak sirke konulsun diğeri de düz olsun farkı farkedin... Üstelik fırına girdiği anda sirke yeniden şaraplaşıyor... Sirkenin tuzunu gidererek yeniden şarap yapılabilir.

  Bir de siyerleri ve Hadisleri okuyun şaşın SİRKE üzerine 61 hadis var. Adeta Resulullah'a doping verdiği söyleniyor. Bitlenmeyi önleyen de sirkeymiş ilk dönemlerde. Bit yavruları (yavşakları) Sirke-şarap ortamında yumurtadan çıkmayıp kuruyorlarmış (ben denemedim ama yumurtalarına SİRKE denmesi de boş değil herhalde).

  Sarhoşluk "Şeytan pisliğiyle" cezalandırılır. Dilin ağzına sığmaz kulakların uğuldar beynin zonklar karaciğer yüzünden her tarafın şişer sabah ters kalkarsın. Bir de içini yakar sızarsın ki iyi bir uyku değildir. Sızmada "Uykudaki programlama ve düş görme" iptal olunur. Helal olan sevab haram olan günahtır. Bunun dışında "Kaçının kerahetlerdendir ikrah edici ve ikrah ettiricidir.

  Hüküm böyle Kur'an'da (ben sadece Kur'an ne derse onu yazarım). Haram=Harrame Hurrama deseydi onu yazardım. Mesela ben ne zaman içerim... İki düzine misafir-sohbet gün biter gece başlar ve artık başım çatlıyordur... Bu aspirinlik falan da değildir. Alırım 50 ya da 75 ccl (her zaman değil... En son Ramazandan önce içmiştim). İnsan kendini test etmeli. Şu da bir keramettir ki beyni çok faal olan insanlara kilosu bile vız geliyor içtiğinin farkında olmuyor.

  Ben size ikiyüzlülük yapamam içiyorsam içiyorumdur. Az içiyorsam az içiyorumdur. DÜRÜST olmak Hanifliğin İLK ilkesidir. Yani riya yapmam asla... Riya=Münafıklıktır. Göründüğü gibi olmayan olduğu gibi görünmeyen ikiyüzlüdür. Münafıklık ise kafirlikten aşağılıktır ve Cehennemin dibi bunlara ayrılmıştır. Kafir olan karşında ve "MERTÇE" düşmanındır bilirsin tanırsın uzak durursun.

  ALINTIDIR
  Kuzey, Sürmenaj and Bengisu like this.

 2. #2
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart

  neyani ickiliyken namaz kilmak gunah degilmi :S

 3. #3
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart

  Ne demek alkol haram değildir? Bunu kim yazmışsa aklından şüphe ederim.
  İnsan vücuduna zarar veren herşey haramdır.
  Alkollüyken de namaz kılınmaz. Nasıl başı açık namaz kılmıyorsak alkollüyken de kılınmaz. Bu bir saygıdır.


  “Laiklik asla dinsizlik olmadığı gibi sahte dindarlık ve büyücülükle mücadele kapısını açtığı için gerçek dindarlığın gelişmesi imkanını temin etmiştir.”

  Mustafa Kemal ATATÜRK


 4. #4
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart

  Alkol kullanan kişi kendisini böyle inandırmaya devam etsin. Her koyun kendi bacağından asılır.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler

Bookmarks

Bookmarks

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Mesaj Yazma Yetkiniz Var
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  

Giriş