Siyasi İslam iktidar olursa ülke Müslüman ülke olacaktı(!).. Cumhuriyet millete zaten zorla dayatılmıştı(!)… Milletin içinde gizliden İslam devleti halifelik özlemi vardı(!)…

Milli görüşten gelenler bu savlara inanıyordu. Devleti ele geçirebilirlerse halk arkalarında olacaktı.

Takiyye yaparak büyüdüler geliştiler… Küresel çeteler ile çıkarları kesişti. Birlik oldular. Seçimle gelmiş bir parti gibi değil işgal ettikleri ülkeyi yağmalayan işgal güçleri gibi hareket ettiler.

Onca oyuna-yalana-rüşvete-şantaja-karartmaya-yargı ve polis sopasına rağmen kendilerine baş kaldıran halkın direnişi ezberlerini bozdu. Şaşırdılar şapşallaştılar.

Siyasi İslamcılar Kuran’ın yasakladığı ne varsa yaptı.
Hırsızlık
Cinayet
Fitne
İftira
Yalan
Rüşvet
İhanet
Kumpas

Zina gibi vakalar;

Siyasal İslamcılar için vaka-i adiye(sıradan olay artık kanıksanmış durumlar) haline geldi.

“Google dan bulup iki ayet sallıyorum” diyen Bakara suresi ile dalga geçen AK takiyyeciler; Cuma’nız hayırlı olsun sözüne ithafen “cimanız hayırlı olsun” diyecek kadar ahlaksızlaşıyor.

Dinimi yaşayamıyorum diyerek yıllardır ağlayanların siyasal İslamcıların ahlaksızlıklarını aklamak için attığı taklalar utanç vericidir. Dindar görünüp bütün eleştirilerini din üzerinden yaptılar. Ondan sonra da Siyasal İslamcıların İslam’a yaptığı ihanete göz yumarak küfür deryasına daldılar. Samimiyet testini kaybedenler topluluğu olarak; Kuran’ı Peygamberi inançlarını partileri ve çıkarları için sattılar.

Hırsızlık savunuluyor. Rüşvet normalleşiyor. Zina karanlık zihinlerde sapkın beyinlerde muta nikahı denilen bir alçaklıkla yaygınlaştırılıyor.

Muta nikahı İran’da yaygındır. Kafa kesen ciğer yiyen ÖSO katilleri ile yeniden gündeme oturmuştur. Dinen yasaktır. Ahlaksızlıktır. İnsana hakarettir. Kadını aşağılamaktır.

Allah’a bile rüşvetle ibadet edenler dünyada rüşvet almadan iş yapar mı sanmıştınız? Cenneti huri almak için isteyen cinsel sapkınlardan üstün insani değerler beklenemez!!.

*** *** *** *** ***

İşgal güçleri ülkemizi işgal etse ne yapardı?
Bayrağını indirirdi yırtardı çiğnerdi.

Bayrağımız TAHRİK EDİYOR diye indirilmedi mi? İndirildi. Çiğnenmedi mi? Çiğnendi. Yırtılmadı mı? Yırtıldı.
Milli bayramlarını kutlayamazdın.

Milli bayramların yasaklanmadı mı?
Bütün maddi varlıklarına el konurdu.

Bütün maddi varlıkların yağmalanmadı mı?
İşgal edilen ülkenin ve milletin adı olmaz.

Türk Milletinin adı etnik bir gruba indirgenmedi mi? Türk demek suç haline gelmedi mi? Türk adı aşağılanmadı mı?

İşgal güçleri işgale direten ülke vatandaşlarını döver vurur işkence eder hapislere tıkar. Ordusunu dağıtır. Devlet sırlarını ele geçirir.

Gizli işgale ülkenin bölünmesine karşı çıkanlar;
Dövülmedi mi? Öldürülmedi mi? İşkence yapılmadı mı? Hapislere tıkılmadı mı? Ordu dağıtılmadı mı? Devlet sırrı denilen bilgiler ortalığa saçılmadı mı?

Kozmik odaya girilip Türk Ordusu tarafından ülke savunması için hazırlanan yılların bilgi ve kayıtları ele geçirilmedi mi?

Türk Milletine karşı sürdürdükleri savaşın adına “BARIŞ” koydular. Türk Devletini parçalamanın adına “DEMOKRASİ” koydular.

Açılım diye diye Türk Ordusunun elini-kolunu bağladılar. Kürt vatandaşlarımızı terörize ederek PKK’ya yamadılar. Yamamakla kalmadılar PKK’ya mecbur kıldılar.

Güneydoğu’dan devleti çektiler. PKK’nın egemenlik alanına terk ettiler.

Analar ağlamasın diyerek analarımızı Kürdistan(Büyük İsrail) için dolgu malzemesi yaptılar. Oysa bu VATAN Çanakkale’de Sakarya’da İnönü’de ağlayan analarımızın gözyaşıyla kurulmuştur. Sadece şehitlerimizin kanlarıyla değil analarımızın gözyaşları bu ülkeyi AZİZ kıldı. O gün analarımız ağlamasaydı bugün bir vatanımız olmazdı.

Alçakça yaptıkları ihanete analarımızın göz yaşını malzeme yaptılar.

VATAN NAMUSTUR!!. Anam ağlamasın diye NAMUSUNU TESLİM EDENE ne denir?

PKK yetmemiş olacak ki farklı terör örgütleri de ithal ettiler. El Kaide Nusra Hizbullah gibi acımasız katiller ülkenin her yerine dağıldı.

Putin El Kaide teröristleri ile yapılan işbirliği nedeniyle Türkiye’yi uyarmıştı. “Akrebi cebinde gezdiren sonucuna katlanır” demişti değil mi? Akrep soktu. Niğde de üç vatandaşımız(asker polis sivil) El Kaide teröristleri tarafından öldürüldü. Türk askerini öldürerek sevap işlediğini söyleyen sapık katilleri ülkeye siyasi İslamcılar soktu.

El Kaide’nin Afganistan’da yaptıklarını düşünürsek Türkiye’nin getirilmek istendiği büyük resmi görmemiz zor olmaz.

Aklı uçkuruna endeksli siyasal İslamcıların muta nikahı ilişkileri ile düştüğü İran tuzağı…

Anadolu topraklarında hiçbir tehlikeye maruz kalmadan rahatça istihbarat toplayan operasyon yapan dünya ajanları…

SONUÇ:
Siyasal İslam= “Ahlaksızlık hırsızlık rüşvet yolsuzluk cinayet iftira ihanet yalan şantaj tehdit zina…”

Siyasal İslamcılar iflas etmiştir. İflas etmekle kalmadılar SİYASİ ÇÖPLÜK oldular. KİMYASAL ATIK haline geldiler.

Ülkenin Kolon Direkleri Nasıl Yıkıldı?
Doğada özgürce kanat çırparken saka-ispinoz gibi kuşların tuzağa düşürülüp ticari meta haline nasıl getTürkiye bu sistemin çok iyi kullanıldığı ülkelerden biridir.

Önce Kemalist görünümlü saka kuşları yerleştirildi ülkenin her yerine. Kafesi göremeyen Kemalistler düşürüldü tuzağa. Batıcı olmayı Atatürkçülük diye pazarladılar. Batının pazarına düşen andavallar sardı her yeri. Etten kemikten ülkesine aşık Mustafa Kemal Atatürk gitti yerine mitolojik bir tanrı geldi. Yunan mitolojisinden fırlayan Savaş Tanrısı Ares’in misyonu yüklenerek heykellere hapsedildi. Oysa Mustafa Kemal savaşın kartalı barışın güverciniydi. Yüksek insani değerlerle donanmıştı. Mitolojik bir kahraman olarak heykelleşti ama yaşamın içinden de söküp çıkarıldı.

İlk operasyon işe yaramıştı. Medeni olmayı Batıcılık sanan kendi kültüründen uzaklaşan azımsanmayacak sayıda bir nesil yetişti. Eğitimden milli ekonomiye bağımsız dış politikadan milli savunmaya kadar Cumhuriyetin hedefleri ray değiştirdi. irildiğini biliyor musunuz?

İkinci operasyon Hz. Muhammed ve tebliğ ettiği dine yapıldı. Kafesin Cübbeli takkeli kuşları öttükçe etraflarına üşüşen özgür kuşlar kafeslendi. Kur’an duvarlara asıldı. Okunması adeta yasaklanırken; yüzlerce bidat Yahudi mistiği Kabala öğretisi din diye ortalığa saçıldı. Tarikat cemaat önderi görünümlü kafes kuşları öttükçe “tekkeler-yurtlar” tuzağa koşan kuşlarla doldu.

Atatürk sonrasında Rusya’nın da baskısıyla Türk devletlerinin ortak simgesi olan bozkurt her yerden silinmiş Atatürk’ün masasındaki bozkurt heykeli bile depoya kaldırılmıştır. Sovyet Rusya kendi içindeki Türk Devletlerinden korktuğu için ortak paydaları silmeye çalışıyordu. O nedenle her Türk Devletine ayrı bir ad vermiştir.


İLK KURŞUN