Etiketlenen üyelerin listesi

 1. #1
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Question Arkadaşlığınızı Neler Bitirir?

  Arkadaşlığı bitiren 3 durum

  Bu 3 durum hayatınızda size belki ailenizden daha yakın olan arkadaşlarınızla aranızdaki ilişkinin bitmesine neden olabilir.
  Arkadaşlıklar pek çok farklı sebepten dolayı son bulabilir çünkü hiçbir ikili ilişki diğerine benzemez. Ancak arkadaşlığınızı kötü bir pozisyona sokacak hatta bitirecek belli başlı durumlar da vardır.
  Yüz yüze görüşmemek

  Sosyal medya üzerinden arkadaşlarınızla sürekli iletişim halinde olabilirsiniz ama ne sıklıkta randevulaşıp bir şeyler yapıyorsunuz? Eğer yüz yüze görüşmeler gittikçe azalıyorsa bu birbirinizden ayrı düşmenize dolayısı ile de arkadaşlığınızın bitmesine sebep olabilir. Bu durumla savaşmak ise oldukça basit arkadaşlarınıza gerçek zaman ayırın! Gerekiyorsa Facebook ya da Twitter başında geçirdiğiniz zamandan kısıp sizin için önemli olan insanlarla gerçek aktiviteler yapın.
  Karşılıksız bırakmak

  İlişkiler her zaman eşit oranda alıp vermeye dayanmasa da eğer verici olan hep aynı tarafsa ve asla karşılığını alamıyorsa bu dengeyi bozacak ve arkadaşlığınızı da sonlandıracaktır. Karşılık bulamayan taraf kendinin önemsenmediğini hisseder ve doğal olarak bir süre sonra daha ilgili insanlara yönelir.
  Uyumsuzluk

  Bir arkadaşlıkta kesin olan tek şey bir noktada değişeceğidir. Hangi derecede ve ne şekilde olduğu ilişkiyi yaşayan insandan insana farklılık gösterecektir. Bazı insanlar arkadaşının pozisyonu durumu değiştiğinde ondan uzaklaşıp eski pozisyona daha yakın başka birilerini aramayı tercih edebilir. Örnek vermek gerekirse bazı insanlar evlendikten sonra bekar arkadaşlarından uzaklaşarak evli olanlarla daha sık görüşmeyi tercih edebilir. Ya da çocuk sahibi olduktan sonra diğer çocuklu arkadaşlarına yönelebilir.
  Bir arkadaşlığın değişmesi için farklı pek çok sebep olabilir kilit nokta buna nasıl adapte olacaksınız? Yeni arkadaşlar edinmek de iyidir var olan bir ilişkiniz karışık bir hal aldığında ezici olmadan ya da bitmeden önce bir süre ayrı zaman geçirebilirsiniz. Genellikle zaman geçtikten sonra yeni duruma alışıp arkadaşlığa kaldığı yerden de devam edilebilir.

 2. #2
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart

  Bunlar düzeltilebilir davranışlar.
  Arkadaşlığı bitiren o kadar çok şey var ki.
  Benim genelde biten arkadaşlıklarım hep kız arkadaşımı sevgilisi hakkında uyarmam yüzünden bitti. Sonuçta benim tahmin ettiğim gibi oldu.


  “Laiklik asla dinsizlik olmadığı gibi sahte dindarlık ve büyücülükle mücadele kapısını açtığı için gerçek dindarlığın gelişmesi imkanını temin etmiştir.”

  Mustafa Kemal ATATÜRK


 3. #3
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart

  Arkamdan iş çevrilmesi yalan söylenmesi sevgilisi yokken muhtaç gibi kuyruğundan düşmeyip bulunca ne arayıp ne sorması arkadaşın için canını feda ettiğin halde seni bir erkek yada kız için silip atması katlanamadığım durumlar.

  Evliyse senin bekar olman yada mesafelerin olması elde değil. Bunları elbet anlarım. Fakat kullanıp kullanıp atan cinsten insanları farkedersem intikamım acı oluyor.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler

Bookmarks

Bookmarks

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  

Giriş