Etiketlenen üyelerin listesi

 1. #1
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart Erdoğana neden uzun adam diyorlar?

  Erdoğana neden uzun adam diyorlar


  Son iki yüzyılda Dünya da yaşanan büyük acılar ve feryatlar kurtarıcıyı
  müjdeledi. Ezilmişleri mazlumları inananları müjdele. Vaadedilen geldi. O göz aydınlığıdır. Sevincimizdir. Umudumuzdur. Rabbin seçtiğidir. Bütün dinlerde Elçiler tarafından deccal in fitnesine uymamaları için uyarıldılar.

  Biz Onlara Bütün kutsal kitaplarda İsa nın gelişini haber verdik. müjdeledik. ‘Deccal yecüc mecüc İsa falan yokmuş’ Dediler .’Onlar saptılar. Ne zaman geleceğine Rab karar verir.Siz mi karar vereceksiniz. ‘Şu adam beklenen kurtarıcıdır. İsa dır.’ diyorum.‘Hadi oradan O İSA olamaz’ diyorlar.

  Yüzyıllardır beklediler.Şimdi neden karşı çıkıyorlar. Ehli kitap din bilginleri de tam zamanı İSA şimdi gelmeliydi diyorlar. Etraflarına bakıyorlar.Ülke liderlerini Din bilginlerini inceliyorlar. Sonra Şu adamı görüyorlar.Bütün tarifler Ona uyuyor.Bu olamaz deyip yüz çeviriyorlar. Beklenen İsa nın hangi ülkeden hangi dinden ve hangi nesilden geleceğini Rab bilir.

  Kendi Medyalarında İsa 40 yıl içinde çıkabilir.20 yıla kadar gelebilir diyorlar. Bu söyledikleri onların safsatalarıdır. Bütün elçilere aynısını yaptılar. Kendilerini dinin temsilcisi sanırlar. Hayatları hep zandan ibaretti. Her peygamber gelişinde durumları aynıydı. Peygamberleri reddettiler Kimini öldürdüler. Kimini kötülediler. Nesillerini de mahvettiler. Onlar gerçeği göremezler. Çünkü Rabbe değil Dünyaya ve arzularına kulluk ettiler. Tevrat ı doğru okumuyorlar. Halbuki kitaplarında her şey açıktır. İncil de de öyle.

  Hezekiel-38(14-17)de “Bu yüzden ey insanoğlu peygamberlik et ve Gog'a de ki ‘Egemen RAB şöyle diyor: O gün halkım İsrail güvenlik içinde yaşarken bunu farketmeyecek misin? Sen ve seninle birlikte birçok ulustan oluşan tümü ata binmiş büyük bir kalabalık güçlü bir ordu uzak kuzeyden geleceksiniz. Ülkeyi kaplayan bir bulut gibi halkım İsrail'in üzerine yürüyec eksiniz. Son günlerde ey Gog seni ülkeme saldırtacağım. Öyle ki ulusların gözü önünde kutsallığımı senin aracılığınla gösterdiğim zaman beni tanıyabilsinler

  Gog ve Magog. Türklerdir dediler. Onlar şaşkındır. Yalancıdır. Bakın asıl gog onlar. Uzak kuzeyden (ABD) ulusları toplayarak gelip ırak halkına saldırdılar. Şeytan’ın havarisi iken kendilerinin Yahudi olduklarını söyleyenlerin küfrünü bilirim

  İsrail devleti de İsrail halkını temsil etmez. Edemezde. Onlar israel halkı değildir. 1948 yılında parayla kurdular. Bozgunculuk çıkaran bir topluluktur. Son Elçi Muhammedin torunları Irak tadır. (Kufe de Irak dadır) Gittiler İsrail halkına peygamberin torunlarına tüm ulusları toplayarak saldırdılar.

  Rabbi bilen birtakım insanların memleketi Afganistana da hazineleri için saldırdılar. Halbuki sadece liderlerini ve yönetimlerini değiştirebilirlerdi. Amaçları farklıydı.

  Beklenen kurtarıcı Adalet dağıtıcı Rabbin tuttuğu adam İSA çıkmıştır.

  YECÜC MECÜC –GOG MAGOG—BOZGUNCU İKİ KAVİM

  Yecüc ve Mecüc has bozgunculuk düşüncesiyle dalga dalga yayıldılar. Önüne çıkan her suyu içti. her nimeti yedi. Buna da coğrafi keşifler dediler. Amerika kıtasında koloniler kurdular. Bereketli topraklara yerleştiler. Kıtanın eski halklarını katlettiler. Afrika dan insan kaçırıp köle yaptılar. İnsan ve silah ticareti yaptılar. Yeryüzünün hazinelerini ele geçirdiler. Her türlü nimeti zevki rahatlığı isteyen ve ilahını dünya yapan zihniyetti. Arzuları ve istekleri onların dinidir. Buna uyanlar yecüc ve mecüc ü oluşturdu.

  Pek çok ülkeyi karıştırdılar. Bazılarını böldüler.Bozgunculuk ektiler. Bir guruba karşı diğer gurubu kışkırttılar. Haksız yere insan öldürürler. Onların ardına çok düşenler oldu. Denizdeki kumlar kadar çoklar. Kendilerine dünya yönetiminde yeryüzünün hazineleri için yalancı bir deccal edindiler.

  Kendi kazançları ve Yeryüzünün hazineler için insan öldürmekten çekinmediler. Yeryüzünde sürekli kan dökülmekte. Yeryüzü böyle bozgunculuğu hiç görmedi. Bütün ülkeler uluslar halklar kargaşada. Dünya ne kötü durumdadır. Hükümetleri ve yönetimleri eline aldı. İstemek ve hırs onları acımasızlaştırdı.

  Dünyanın üretimini ve hazinelerini tutanlar Yecüc ve Mecüc ün meclisidir. Adalethuzurgüvenlikbolluk ve barış tüm insanların özlemidir.

  DECCAL—SAHTE PEYGAMBER

  Önce Dünyanın Jandarmasıyım dedi. Peygamberliğini ilan etti.Sonra tek güç oldu. Deccal yalancıdır. Aldatıcıdır. Hilekardır.İyi ile kötüyü karıştırıp gerçek yüzünü gizler. 11 Eylül saldırısıyla sahte peygamber (deccal)ortaya çıktı. Deccal George BUSH dur.

  Büyük yalancı (deccal) Kendi uçaklarıyla kendi ülkesine saldırdı. Bir yalanla Afganistana girdi.Irak ta kimyasal silah var dedi. Bozgunculuk çıkardı. Dünya da adaleti sağlıyormuş gibi görünüyordu. Barışı huzuru isteyen gibiydi. Yalanlarıyla kralları kandırdı.Kuzu postunda kurtdu. Dindarı mümini bile kandırdı.

  Tanrının sevgili bir kuluymuş gibi ilan ettiler.Yalancı peygamber GEORGE BUSH dur.

  Şeytan zamanının daraldığını farkedince azgınlaştı deccal e hizmete koştu.

  . Şeytan dedi ki ‘Herkes onun sayesinde ekmek yiyor su içiyor. Bollukla yaşatıyor.’ Uyarsan cennetine kor Uymazsan cehennemine atar.Dünya ekonomisi onu elindedir.

  Seytan ‘o olmazsa kargaşa çıkar’ dedi. Deccale ‘Rab’ dedi. Liderler O na uydular.

  Tevrat söylediklerimi doğrular.Açıp okusunlar. Onlara önceden haber verdik. İncil vahiy Yuhannanın görümleri söylediklerimi doğrular.Açıp okusunlar. Son elçi Muhammet in sözleri söylediklerimi doğrular.

  Hadisleri okusunlar. Sonuncu deccal OBAMA önündekinin izinden gitti. Rab ‘Artık tamam.’ dedi. Müslüman dünyasına hoşgörülü olmasında bir oyun var.Yalancılara aldanmayın.’ Dedi. Rab onların ne yaptıklarını ne gibi bir amaçları olduklarını çok iyi bilir. Rab uyaracak Yecüc Mecüce ve Deccale uymalarından dolayı onların vay haline

  Pakistan da İnsansız uçaklarla evlerinde huzurla oturanları vurdular. Rab öfkelendi. İzin verdikleri ve engel olmadıkları için Rab Pakistanı sellerle vurdu.

  İSA YA DELİLLER

  Rab nasıl yargılayacak görecekler.Kralı adil kurtarıcı Alçakgönüllüdür. Kralınız uluslara barışı duyuracak. Onun egemenliği bir denizden bir denizeFırat'tan yeryüzünün uçlarına dek uzanacak.

  Rab Gelecek . O zaman RAB halkının üzerinde görünecek Oku şimşek gibi çakacak. Egemen RAB boru çalacak Ve güney fırtınalarıyla ilerleyecek. Onları Her Şeye Egemen RAB koruyacak. Düşmanlarını yok edecek. Doğudan adaleti harekete geçiren

  Hizmete koşan kim?

  Ulusları önüne katıyor krallara baş eğdiriyor.

  Kılıcıyla toz ediyor onları

  Yayıyla savrulan samana çeviriyor.

  Kovalıyor onları

  Ayak basmadığı bir yoldan esenlikle geçiyor.

  Bunları yapıp gerçekleştiren

  Kuşakları başlangıçtan beri çağıran kim?

  Ben RAB ilkim; sonuncularla da yine Ben olacağım.72.mezmur Adalet sağlayıcı adam . Senin halkını ve mazlum kullarımı doğrulukla ve Adilce yargılayacaksın.

  Bütün ülke liderleri krallar ona uyacaklar.Çünki yoksulu ve düşkünü o kurtarıyor.

  Onları baskıdan ve zorbalıktan kurtaracak. Onun gözünde sizin kanınız değerlidir. Sürekli dua alıyor. Sürekli övüyoruz onu Ülkemize bereket getirdi. Bütün ülke liderleri ne mutlu Ona diyecekler. İşay'ın kütüğünden yeni bir filiz çıkacak

  Kökünden bir fidan meyve verecek. RAB'bin Ruhu bilgelik ve anlayış ruhu Öğüt ve güç ruhu bilgi ve RAB korkusu ruhu Onun üzerinde olacak.

  RAB korkusu hoşuna gidecek.

  Gözüyle gördüğüne göre yargılamayacak

  Kulağıyla işittiğine göre karar vermeyecek.

  Yoksulları adaletle yargılayacak

  Yeryüzünde ezilenler için dürüstçe karar verecek.

  Dünyayı ağzının değneğiyle cezalandıracak

  Kötüleri soluğuyla öldürecek.

  Davranışının temeli adalet ve sadakat olacak.

  Onun döneminde kurtla kuzu bir arada yaşayacak

  BÜTÜN İŞARETLER TAM BU ZAMANI GÖSTERİYOR.

  Doğudan ışık veren bir kuyruklu yıldız (Halley 1986) göründü. Güneş ve Ay tutulmaları gerçekleşti. Marduk bile geldi. Üç büyük deprem. Batıda Gölcük Arap yarımadasında Bem şehri Doğuda Tsunami. Dabbetülarzı 100 yıldır görüyorlar. Ona ufo dediler. Bu ümmetin ömrü bin (1000) seneyi geçecek bin beşyüz (1500) seneyi aşmayacak. Hicretten 1400 sene sonraki akidlerden iki veya üç akid say.Bir akit on yıldır.

  1990-2010 yılları arası gök olayları ve yaşananlar bütün kitapları doğruladı. Zaman kısaldı. Çabuk akıyor. Güneş sistemi Galaksi merkezine yakınlaştı. İnkaların ve Sümerlerin tabletleri bazı yazıtlar eski destanlar bu zamanı işaret etti.

  Mayaların takvimi 5125 yıllık son döngüsü bu zamana işaret etti. Tevratta ki tanımlar ve hesaplar bu zamanı işaret etti. Gök olaylarına bakın. İnsanoğlu ve yeryüzü çok önemli bir süreçte. Rabbi anlayıp farkedene kadar. 21.Aralık.2012 ye kadar belalar peşisıra gelecek. Tanrının tasarısı saat gibi işlemekte. Geri dönüşü olmayan yoldalar.

  Zamanların en güzelindeler. Dönüm noktasındalar. Çağ değişiyor. Zor bir süreçteler. Korkmayın. Yılmayın. Ümidinizi kesmeyin. Rab sizinledir.

  BUNDAN SONRA

  İsa yı izleyecekler.Onda delilik var diyecekler.Vazgeç deyip teklifler sunacaklar. Kendi medyalarında ve dünya medyasında İsa yı sürekli kötüleyecekler. Bir gün onlar konuşacak bir gün İsa konuşacak. Herkes medyadan izleyecek. Kötülendikçe büyüyecek taraftarları artacak. Doğruluğu anlaşılacak. Kuvvetlendirilecek.

  Aynı Musa nın dönemindeki gibi belalarla KarşılaşacaklarVaadedilen gerçekleşecek. Seller fırtınalar hortumlar yıldırımlarkasırgalar depremlersalgınlari hastalıklar.

  Çekirgeler sinekler haşereler yerel kıtlıklar bazı suların kan renginde olması.

  Olağan dışı şeyler olacak Şaşıracaklar sıkıntı çekecekler farkediş başladı.

  Şehirlerinde rahat oturamayacaklar Rab Onların kazançlarına darbe vuracak.

  Yecüc ve Mecüc ısrarcıdırlar. Bozğuncudurlar. Rabbe inanmazlar.

  Onlar ellerindeki nimetlerin gideceğinden korkarlar. Onlar haddi aşanlardır.

  Rab uyaracak Yecüc Mecüce ve Deccale uymalarından dolayı onların vay haline

  İnsanoğlu bu belaların oluşum nedenlerine mi bakacak. Rabbe inanmıyorlar mı.

  ‘Küresel ısınma olduğu için bunlar oluyor’ mu diyecekler.

  ‘Aşırı sıcaklardan oldu’ mu diyecekler. Oluşumu bırakın artık. Niye oldu deyin.

  Rab bunu bize neden yaptı deyin. O zaman olayların amacını anlayacaklar.

  Allah ne zaman İnsanoğluna belalar verir bilir misiniz

  İnkarcılar niyetlerini iyice bozduklarında İman edenleri Öldürmek istediklerinde.

  Nitekim Musa ve kavmini de Öldürmek istediklerinde onları suda boğduk.

  Daha önce de hep böyle olmuştu. Ne zaman elçiyi ve ona inananları öldürmek istediler

  Şiddetli bir belayla onları ansızın yakalayıverdik. Her işi biz yaparız.

  Şimdi de Şu Rabbin kralını ve onu tutan halkını katletmek ve saldırmak mı isterler.

  Sırf kibirlerinden ve bozgunculuğa ısrarlarından dolayı onların vay haline.Vay ki ne vay.

  Rabbin kralı Ağzından çıkan duayla hepsini kılıçtan geçirecek. Rab Onunladır.

  İSA Allah a der ki: ‘Yeter artık. Yeryüzü zulümle doldu. İnsanlar nedensiz öldürülüyor Rabbim. Evlerinde huzurla otururken öldürülüyorlar. Yalvarırım Yardım et. Onlara Yecüc le Mecüc e gücüm yetmiyor. Sayıca çoklar. Silahça üstünler. Yalakaları ve destekçileri çok fazla. Rabbim onları katlet. Ortadan kaldır. Her dünyayı isteyen bozgunculuk çıkaranları zalimleri temizle.

  Sonra Enselerini kaşıyacaklar sonra şiddetlice kaşıyacaklar yaralar çıkacak.

  Bir de ne olsun yere düşmüşler. Ölmüşler. İnsanların üç de biri ölür.

  Bazı Ülkelerde az ölümler olurken bazı ülke ve beldelerde çok az ayakta kalan olur.

  Yeryüzü atmosfer kokmaya başlar. Hayvanlar beslenirler.

  Kokudan şikayet ederler. İSA Allah a dua eder. Rab yeryüzünü temizler.

  Dünyayı mavice değil beyaz bir küre sanırsın.İyi bir yağmurla yer gök temizlenir.

  Sonuç her zaman Rabbin zaferiyle sonuçlanır. Yerin ve göğün hükmü ondadır.

  İnanmıyorlar mı. Eylenedursunlar. Israrlarından ve kibirlerinden dolayı öldüler.

  Büyük Rabbe karşı çıktılar. İnkarcılar. Kimse onların ardından ağlamayacak.

  Kimse onlara üzülmeyecek. Aşağılanmış olarak ölecekler.

  Şahit olacaksınız. Ben de sizinle beraber şahit olanlardan olacağım.

  Artık dünya da yeni bir düzen başlayacak Herkes Rabbin büyüklüğünü görecek.

  Korkmayın. Onlar Rab den korksun. Rabbin vaadi haktır. O vaadinden dönmez.

  Büyük ve uzun bir krallık verilecek kıyamete kadar sürecek.

  Göklerin egemenliğine ve Göksel gerçeklerin varlığına inanacaklar.

  İSA yeni düzeni Huzuru Birlikteliği Kardeşliği inşaa edecek.

  Yeryüzüne en az bin yıl huzur ve inanç birliği verildi. Fazlası Rabbin katındadır.

  Artık Şeytanlar bağlanacaktır. Rabbi tanımayan kalmayacak.

  İSA nın deccal i öldürmesi kılıçla ve silahla değil kelimelerle olur.

  İSA cahil bir insanı bir sözüyle yeşertip filizlendirir o neredeyse alim olur.

  Bütün Dünya İSA nın yaptıklarını İsa nın söylediklerini konuşur olacak.

  Tevrat da bildirilen Mehdi nin geleceği son 7 yıllık dönem 2003-2010 arasıdır.

  O İsa Allah ın yeryüzündeki dudaklarıdır. Kelimeleriyle batılı yıkar.

  Ehli kitap ve bütün dinler tek çatı altında toplanacak.Tarih böylesini görmedi.

  İstanbul un fethine yönelik hadis Çanakkalenin geçilememesi İSA içindir.

  İstanbulun ikinci kez fethedildiği Mehdi nin konstantiniyyeden çıkacağı gerçekleşmiştir.

  İncil de ki beklenen İsa Tevrat daki Mesih ve İslam daki beklenen Mehdi aynı kişidir.

  İSA dan başka Mehdi yoktur. Muhammed in hadislerindeki Mehdi İle İsa aynı kişidir.

  Kuran da sadece İsa dan bahsedilir. Hadisleri karıştırdılar. Beklenen mehdi isa dır.

  Evet İsa Müslüman olarak gelmiştir. İsa veya Mehdi Aynı vasıflıdır. Son Mehdi İsadır.

  İSA nın gökyüzünden geleceğini beklemek cahilcedir.

  Göklerden Rabbimizin katından Onun tarafından onun Emriyle anlamı doğrudur.

  Zulkarneyn ve Süleyman dan daha akıllıdır.Krallığı daha görkemli olacak.

  Tek kişinin burnu kanamadan savaş olmadan gerçekleşecek.İsa nın kuvvetini artıracağız

  Rab onun muhabbetini insanların sinelerine yerleştirir. Yer gök onu sever.

  Yeryüzü 21 Aralık 2012 de Altın çağa giriş yapacak. İlk Işığı görecekler.

  Kardeşlik birlik ve beraberlik çağı. Adalet ve huzur çağı. Bolluk çağı.

  Korkmayınız bu kıyamet değil. Dünya zamanıyla çok vardır. Gerçekte ise an kalmıştır.

  Kıyamet olağandışıdır. Genişleyen evren yırtılacak. Evrende hortumlar
  çıkacaktır.

  O’NUN İSA OLDUĞUNA İŞARETLER

  Teni beyaz idi. Fakat beyazı esmere çalıyordu Uzunca uzuna yakın.

  Hz. Mehdi'nin boyu posu sanki Beni İsrail ricalindedir.

  O heybetli bir adamdır üzerinde iki aba var.(pantolon ve çeket)

  Ölmekten korkmaz.Kınayıcıların kınamalarından korkmaz. (Peyg. Özelliğidir.)

  O nunla görüşen herkes memnun kaldığını söylemektedir. (Peygamber özelliğidir.)

  Komşu ve uzak ülkeleri düşmanlıktan uzaklaştırıp onlarla antlaşmalar yapar.

  Dış siyaseti mükemmeldir. ( Dostluk Barış ve Güven peygamberlere has özelliktir.)

  Orta doğuda ve Dünyada Barışa hizmet eder.(Peygamberlere has özelliktir)

  Ülkesinde Adaletin iyi işlemesini sağlaması O nun adaleti sağladığını
  gösterir.

  Her kesimden insanla sohbet eder. Dostluk ve merhamet gösterir. Böbürlenmez.

  Çok sinirlendiği zaman Öfkesine hakim olur. Rengi kızarır oradan uzaklaşır.

  Dostluğu Kardeşliği Birlikteliği ve Huzuru önerir(Peygamberlerin görevidir.)

  Onca yaygara çıkarırlar. Rab onların hilelerini boşa çıkarıyorRab onunladır.

  Güzel ve etkili konuşuyor. Hitabeti iyidir.İyi niyetli ve yapıcıdır. (Peyg.
  Özelliğidir.)

  Her cahil yalancı ve kafiri etkili bir şekilde susturuyor.(Nefesini hisseden her kafir ölür.)

  Düşmanlıkla geleni hep yumuşatmıştır ve iyi savuşturmuştur.(Peygamber özelliğidir.)

  Zorda kalmışlara yardım etmeyi önerir. Yoksulu düşkünü kucaklıyor. (Peyg. Özelliğidir.)

  Öğüt veriyor. Kötü alışkanlıklardan uzaklaştırıyor. (Peyg. Özelliğidir.)

  Yoksula çaresize düşküne yetime merhametle yaklaşıyor. (peyg. Özelliğidir.)

  Nerede doğal afet olsa Oradaki çaresizlere üzülüyor. Yardıma koşuyor.

  Gördüğüyle ve duyduğuyla karar vermiyor. (Peygamber özelliğidir.)

  Bir konu hakkında iyice bilgi alarak bilgi sahiplerine danışıyor. (Peyg. Özelliğidir.)

  Her kesimden insanın memnuniyeti için çalışıyor. Şikayetlerini önemsiyor.

  Çok çalışıyor Çok mücadele ediyor. Kendinden ve bedeninden çok şey feda ediyor.

  Az uyuyor. Çok yoruluyor .Ne için.? Dünya Barışı görene dek vazgeçmeyecek.

  Diğer Ülke liderleri kendisine sevgi beslemeye başlar. Onlarla dostluklar kurdu.

  O nun çocuklara sevgisi daha bir farklıdır. Her durumda beden dili onu anlattı.

  Basiretle ferasetle bakan onu görür. Onun her hareketi Rab tarafındandır.

  ŞU ADAM –İSA-MEHDİ-MESİH KİMDİR.

  Ne bekliyordunuz. Olağan üstü insan mı. Her şeyiyle mükemmel mi.

  Dualarıyla mucizeler yapan mı? Ne saçma şeyler bekliyorlar.

  Halbuki O da bir insandır. İSA Rabbin iradesidir. Ezelde taktir etti.

  Her Peygamber gibi O da basit ve küçük hatalar yapabilir. Aldanmayın.

  Herşeyi kendisi yapmıyor. Sadece Kendisini Allah a teslim etti.

  Rab yapıyor. O konuşturuyor. Rab onunladır. Karşılarında Allah ı bulurlar.

  Engeller de koysalar Tehdit de etseler üzerine de gitseler O vazgeçmez.

  Rab onu değişik safhalardan geçirerek kralı yaptı. Hala Olgunlaştırılıyor.

  O nun İSA olduğuna inanacaklar. O beklenen kurtarıcıdır. Şahit olacaklar.

  Adem oğlu Nuh oğlu İbrahim oğlu Adnan oğlu Kusayy oğluAbdümenaf oğlu Hasim oğlu Abdülmuttalip oğlu Abdullah oğluMuhammet torunuHasan torunu……Bağatlı Teyyup oğlu Bağatlı Ahmet oğlu Recep Tayyip Erdoğan dır.

  Türkiye Cumhuriyeti Başbakanıdır. Hiçbir işaret şaşmadı. Her şey onu gösterdi. Tevratta ki İncilde ki ve Muhammedin hadislerinde ki bütün tariflere uymakta.

  Ehli kitabın bilginlerinin tariflerine bakın.Hiçbiri şaşmaz.O İsa dır. Rab O nun ahlakını da Allah dan nasıl korktuğunu da iyi bilir.

  O nasıl ki beyaz kefenini yanına aldıysaYazan münadi de hemen kendi tabutunu hazırladı.

  Kim İSA ya destek olursa Ona cennet vaat edildi.

  Kim de engel olursa varacağı yer cehennemdir.

  Kim ona düşmanlık beslerse Alemlerin Rabbini karşısına almış demektir.

  Beklenen Mehdi İsa Mesih(kurtarıcı) RECEP TAYYİP ERDOĞANDIR.

  Şu Adam RECEP TAYYİP ERDOĞANDIR. TC Başbakanıdır. Allah'ın halifesidir. Beklenen İsa dır. Mehdi dir. Ona uyunuz. ‘Hadi oradan O İsa olamaz. Onun geçmişini de biliyoruz diyenler saptılar. Bilgisizken araştırmadan hemen O İsa olamaz diyenin halini gördün mü

  Onlara cehennemin en kötü vadilerinde acı bir yiyecek vardır. Orada aşağılanırlar.

  İsa olduğuna inananları cennetin başkentinde ve dev şehirlerde oturmayı müjdele Orada dev lokantalar ne isterse hemen servislerle karşılıksız hizmet ve saygı vardır.

  Mahşerden sonra cennete girebilen sevinçle ve içtenlikle her karşılaştığına selam verir.

  Rab İsa ya der ki ‘Seni ben vefat ettireceğim. Katıma yükselteceğim.’

  ‘Sana Nimetini tamamlayacağım. Seni ve soyunu onların üzerine geçireceğim.’

  Rab Adalet tacını Kuluna giydirmiştir. O harika öğütçüdür. Adaletli hakemdir.

  21 Aralık 2012 de Çağ değişiyor. Rab yapacaklarını yapacak.Yer Rab bilgisiyle dolacak.

  O yeryüzünde Rabbin dudaklarıdır. Kelimeleriyle batılı yıkar.

  O “Dünyaya ağzının değneğiyle vuracak” “Ve kötüyü dudaklarının soluğuyla öldürecek”

  Doğruları söyleyerek yalancıları ve onlara uyanları sözleriyle öldürecek.

  Tüm dünyayı Allah’a birlikte kulluk etmeleri için ıslah edecek.

  Uyuyan kişiyi uyandırmadı. Sessizce geldi Aniden çıktı. Kısa sürede Küre yi düzeltti.

  Son elçi Muhammet Kan da akıtmaz. “Damla kan akıtmaz” dedi.

  Tevrat ne dedi. “güçle kuvvetle değil ancak Benim ruhumla başaracaksın”

  Tek kişinin burnu kanamadan bunlar olacak. Savaşlarla değil. Rab tanınacak.

  Rab asla kötülük dilemedi. İşi de öldürmek değildir. Rabbin Ahlakı çok güzeldir.

  İnsanoğluna acı ve ölüm vermeyi istemez. Onlar Zaten zalimlerdi.Azabı hak ettiler.

  Onlar Şiddetle ve hırsla dünyayı istediler. Bozgunculuk ettiler. İnsanları katlettiler.

  İnsanoğlu çok cahil ve nankördür. Buna rağmen Rab İnsanoğluna çok merhametlidir.

  Rab ; Elçiler kurtarıcılar ve önderler göndermeseydi insanoğlu ne yapardı.

  O nun şanı ne yücedir. İnsanları sever. Onun varlığı ne güzeldir.

  Rabbimiz Egemenliğin gelsin. Egemenliğin ne güzel.

  Allah (c.c.) bütün insanların kalplerini onun (Mehdi'nin) muhabbetiyle dolduracak.

  O işi sıkı tutacak.İnsanlar hakka dönünceye kadar mücadelesine devam edecek.

  Bundan sonra cahil cimri ve korkak olan bir adam hemen alim cömert ve cesur olacak.

  Ne mutlu halim olanlara; çünkü onlar yeri miras alacaklar. Son a kadar sürecek.

  Sıkıntılı kısa dönem başladı. Sabredin. devamında Ferah var. Huzur var.

  Bunları Rab bildirdi. O Münadiye ‘işte şu İsa dır.’ dedik.Yoksa yazamazdı.

  O Münadiye daha önce de ‘Kendi lisanında namaz kıl ve insanlara söyle’ dedik.

  Yazan münadi. Gerçekleri ancak Rabbin izniyle görüyor. Cahillerden di.

  Rabbin iradesi Ezelde yazmış olduğu gerçekleşti. Vaadedilen geldi.

  Göksel egemenliği ve Rabbin görkemini herkes görecek.

  Rab büyük KRAL dır. Çok Şereflidir. Azizdir. Alimdir. Hakimdir.

  Musa nın İsa nın ve Muhammet in Rabbi olan Allaha boyun eğin.

  Böylece büyüklüğümü kutsallığımı gösterecek

  Birçok ulusun gözünde Kendimi tanıtacağım.

  O zaman Benim RAB olduğumu anlayacaklar.

  yazı burada bitiyor.

  ‘BANA HERŞEY SİZİ HATIRLATIYOR.’ Ne demektir.

  Sayın Başbakanımız Bu Şarkıyı ve sözlerini neden tekrar edip duruyor.

  Recep Tayyip Erdoğan neden bunu mitinglerde sürekli söylüyor.

  Bu şarkının sözlerinde ne gibi bir sır vardır.

  Yoksa Recep Tayyip Erdoğan kendisinin Mehdi olduğunu biliyor mu.?

  Sanırım Kendisinin MEHDİ olduğunu Ta başından beri biliyordu.

  Peygamberimizin dediği gibi O Hz.Yusuf un kardeşlerini gördüğü gibi sizleri
  görecek. Ama siz onu göremeyeceksiniz demişti.

  Aynı zamanda MEHDİ nin çok geç tanınması ve uzun süre (kendisini
  farkettirmemesi)görülmemesi belli bir zeminin hazırlanması için geçen süre ikinci gaybet dönemini göstermiştir.

  İlk gaybet dönemi 4 ay cezaevinde yatmasıydı.

  O sıkıntı çekmişlerin (darbelerle kötü liderlerle) ezilmişlerin üzerine
  gelecek diye hadisler vardır.

  Sıkıntıların ardından İnsanların sevgilisi olacak diye hadisler vardır.

  Tayyip Erdoğan yaptığı işlerle Toki lerle yardımlarla ülkesinin gelişmesiyle ve yeni yasalarla ve yaptığı iyi işlerle pek çok kişinin duasını almaktadır. Bu da Tevratta ki ‘Mehdi sürekli dua alacak’ sözlerini doğrulamaktadır.

  Gece gündüz çok çalıştı. Çok koşturdu .Az uyudu. Çabuk yıprandı ve yaşlandı.Ancak Peygamberimiz demişti ki gelişi gecikecek Allah onu tekrar gençleştirecek . çehresi biraz eski halini alacak demişti.

  Onun çıkışı saat tir. Denilmiştir. Saat denilmesi de 7-9 yıl gibi bir sürede ortaya çıkar dünyayı düzeltir. Adaleti getirir. İste saattir dediği binlerce yıllık beklenen mehdinin bir anda çıkıp kısa sürede Herşeyin gerçekleşmesinden dolayıdır.

  Tayyip Erdoğan bütün bunları ne için yapıyor hiç düşündünüz mü. Recep Tayyip Erdoğan ın Mehdi olduğu kesinleşti.

  "Doğudan (Amerikadan gelen) siyah bayraklı (savaş isteyenler)birtakım insanlar çıkacak ve Mehdi için (Tayyip Erdoğan için)zemin hazırlayacaklar" (haksız yere Afganistan ve Irak a saldıracaklar ve Tayyip Erdoğana zemin hazırlayacaklardır.

  • Doğu tarafından birtakım insanlar çıkıp Hz. Mehdi'nin saltanatını hazırlayacaklardır.Bilahare Kudüs'e inecekler ve Hz. Mehdi için saltanat hazırlayacaklardır.(ABD nin toplama askerleri ve çıkar için toplanan birtakım israil halkı.)

  • Mehdi zuhur eder herkes sadece O'ndan konuşur O'nun sevgisini içer ve O'ndan başka bir şeyden bahsetmezler. (bizler ülkemizde bile sürekli ondan konuşmaktayız. Ülkemize getirdiği adalet bereket güven referandumlarla ve daha nice hallerle onu severiz ve ondan bahsederiz. Yakında umuyoruz ki dünyaya Adaleti yayarkende tüm dünya insanları ondan bahsedecektir.)

  • Mehdi çıktığında başında bir bulut(Allahın onu her türlü tehlikeden sürekli koruyacağı) Bulutun üstünde bir münadi (O nun Mehdi olduğunu söyleyen bir habercinin haber vermesi) olacaktır. (münadi_666)

  • Mehdi önlerinde Cebrail (Münadiye gökten mehdiye işaret edilerek onun mehdi olduğu nu sürekli işaret etmesi ve söylemesi)Arkalarında Mikail olduğu halde çıkar.( Mikail doğa olaylarıyla kendini gösterecek ve arkalarında büyük olaylarla sürekli destekleyecektir.)

  • Yüzü parlayan yıldız gibi nurludur. Siyah saçlıdır. Mehdi sanki Beni İsrail'den bir adamdır.(Tavrı onlara benzer yani heybetli ve akıllı gerçekten de öyledir.) O. heybetli bir adamdır.İşaret parmağıyla el hareketiyle vurgu yaparak konuşacaktır.

  • Yaşı 30 ile 40 arasında olduğu halde gönderilecektir. Mehdi benim evlatlarımdandır. 40 yaşlarındadır. Recep tayyip Erdoğan tam bu yaşlarda 1986 yılında ilk milletvekili adaylığını koymuştur.(1986 halley kuyruklu yıldızı müjdelemiştir.)

  • İslam'ın aleyhine söylenecek bir söz bile ona ağır gelir. (Nitekim peygambere karikatür krizinde tepki göstermesi islamı terörmüş gibi göstermelerine karşı çıkışıda Davos taki hareketi İslam ülkeleri konferansı ve birliği toplama hareketleri de Recep Tayyip Erdoğanın mehdi olduğunu doğrulamaktadır.)

  • Güneş'in oruç ayının ortasında Ay'ın ise sonunda tutulması. (Kitab-ül Burhan Fi Alameti-il Mehdiyy-il Ahir Zaman s. 3 (1981 yılında (Hicri 1401'de) Ramazan ayının 15. günü Ay 29. günü de Güneş tutulmuştur. Yine "ikinci olarak" 1982 yılında (Hicri 1402'de) Ramazan ayının 14. günü Ay 28. günü de Güneş tutulmuştur)

  • Muhakkak ki o insanların karşılaştıkları şerler sebebiyle Mehdi'nin kendilerine en sevgilisi olmadıkça çıkmayacaktır. (Gerçekten de Türkiye de karşılaştıkları şerler darbeler inanç yönünden sıkıntıların yaşandığı ülkedir. Elbette ki bu ülkede Recep Tayyip Erdoğan bu halka çok sevgili olacaktır.)(Ayrıca dünyada insanlığın yaşadığı sıkıntılar ve ortadoğunun kan gölü olma sebebiylede tüm insanoğluna O sevimli gelecektir. Her ülkede yerel terör örgütleri karşılıklı siyasi zıtlaşmalar ve ülke içi çatışmalar insanların manevi ve psikolojik sıkıntıları. Güven inanç ve huzurun olmaması bütün insanlığa mehdi yi müjdelemektedir. Zaten o yeryüzüne ağır gelmiştir.)

  • O fitnelerin zuhur ettiği bir zaman aralığında gelecek ve ihsanı karşılıksız olacaktır Fitneleri önlemenin kendisine zor gelmeyeceği ve öldürmenin de onu vazgeçirmeyeceği Ehl-i Beyt'ime (soyuma) mensup birisi sahip olmadan günler ve geceler bitmeyecektir.(Gerçekten ülkemizde ve dünyada fitneler hat safhadayken gelmiş ve önce Ülkemizde ki fitneleri kolaylıkla çözmüş ve gidermişdir. O defalarca ben bu yola baş koydum. Canımı hiçe saydım. Beyaz kefenimi yanıma aldım demiştir.

  • Mehdi Muhammet soyundandır. Allah onu bir gecede ıslah eder. (Tevbesini kabul eder hizmetini yapacak hale getirir. Doğruyu ilham eder ve muvaffakkılar)".

  • İnsanlar yeryüzünü daha önce zulüm ile doldurdukları gibi yeryüzünü adaletle dolduracaktır.(Tabiki adalete önce kendi ülkesinden başlayacaktır. Nitekim kendi ülkesinden doğudan adaleti harekete geçirmiştir. Biz Türkiye vatandaşı olarak bunlara şahit oluyoruz.Ülkemize adalet gelmiştir. Anayasa değişiklikleri
  referandumlar ve ilerde de göreceklerimizi tahmin edebiliyorum.Dünya ya da adalet ve barışı duyurmaktadır. Sürekli tv lerde izliyoruz ve görüyoruz.)

  • O Konstantiniyye'de olacak. Arab'a ve Arap olmayan herkese hükmedecek Deccal'i öldürecek.(Mehdinin İstanbul dan çıkacağına Arabistan dışından çıkıp ta Araplara da ve herkese de hükmedeceği anlaşılmaktadır.Bu da Tayyip Erdoğan olduğunu doğruluyor.Artık onun mehdi olduğundan hiçbir şüpke kalmıyor. Tevrat da da fırat dan dünyanın uçlarına uzanacak denilmiştir. Ortadoğu>şam>konstantine bütün ehli kitap işaretleri uymaktadır.)

  • Bu (Emir) insanlar yeryüzünü daha önce zulüm ile doldurdukları gibi yeryüzünü adaletle dolduracaktır. Artık sizden kim o güne yetişirse kar üstünde emeklemek suretiyle de olsa onlara varsın (katılsın) buyurdu.(gerçekten de Dünya şu anda zulümlerin yaşandığı savaşların iç karışıklıkların olduğu yalanların kol gezdiği ve çıkarcıların çıkarlarına hizmet ettiği bir dönemde bulunmaktayız. )

  • Mehdi hesabını çok seri bir şekilde görecek ve vaadinden dönmeyecektir.(Mehdi işlerini seri bir şekilde hemen görecektir.ülkemde görüyorumki işleri kısa sürede görüyor. Bunlara şahit olduk. Gerçekten de az söz veriyor ve verdiği sözde de hemen duruyor.Bunu haberlerden izliyorum.O sözünden dönmez.)

  • İnsanlar hakka dönünceye kadar (fikri) mücadelesine devam edecektir.( o mücadelesinde sonuna kadar devam edecektir. Nitekim ülkesinde çok kargaşa varken çok başlı yönetim varken çok bozuk bir sistemin içinde ortaya çıktı. Ancak mücadelesini ülkesinde hiç bırakmadı yorulmak nedir bilmedi. Şunu kesinlikle biliyorum ki ülkesini ve dünya yı adaletle doldurmadan vazgeçmeyecek.Çünki heryerde yalan her yerde adaletsizlik var.)

  • Ehl-i beytimden birini ki bu zatın ismi benim ismime uyar babasının ismi de babamın ismine uyar. Bu zat yeryüzünü -eskiden cevr ve zulümle dolu olmasının aksine- adalet ve hakkâniyetle doldurur."(Bu hadis aynı isim anlamına düşünülmemelidirHiristiyanlar da isa gelecek şeklinde beklemeleri müslümanların da Muhammet isminde bir kişi gelecek şeklinde beklemeleri aynı şeydir. Burada isim olarak aynı isimle gelmesi beklenmemelidir.Yani peygamberimiz gibi doğru sözlü dürüst adam adaletli kişi kendisinden emin olunan hakka götüren anlamları da taşımaktadır.Nitekim Peygamberimize el emin de diyorlardı. Peygamberler benim gibi bir kişi gelecek benim özelliklerimi taşıyacak anlamında söylemişlerdir)

  • Talikan'a (Afganistan'a) yazık oldu. Şüphesiz Allah Teala'nın orada altın ve gümüş olmayan hazineleri vardır. Orada Allah'ı hakkıyla bilen insanlar vardır. Onlar ahir zaman Mehdisinin yardımcılarıdır. (Afğanistana saldırılmasından ve oradaki nimetlerden ve inançlı insanlardan bahsedilmiş. Gerçektende afganistana yer altı zenginlikleri için girmişler oradaki bazı inançlı insanlara savaş açmışlardır.Olaylar tamı tamına hadislerdeki gibi gerçekleşmiştir.)

  • Ahir zamanda ümmetimin başına sultanlarından şiddetli belalar gelir öyle ki yerler Müslümanlara dar gelir. (gerçekten pekçok müslüman ülke Afganistanırakpakistanlübnan filistin bazı yerel bölgeler vs gerçekten kan gölüne dönmüş ve yeryüzü müslümanlara dar gelmiştir.)

  • Yeryüzü zulüm ve işkence ile dolduğu gibi onu doğruluk ve adaletle doldurur. (İnsanlığa adaleti ve doğruluğu öğretecektir.Nitekim ülkemizden başladı ve doğudan adaleti harekete geçirdi.Haksızlığa uğrayanların hakkını ödüyor. Adalet işliyor .)

  • Ne bir kimse uykusundan uyandırılacak ne de bir kimsenin burnu kanayacaktır.(Tayyip Erdoğan başbakan oldu . Kendini gizledi. Kimseye hissettirmedi. Şimdi aniden ortaya çıkarılacak.Mehdi savaşmadan olayları sonuca bağlayacaktır.)

  • Hiçbir tarafın ondan mahfuz (saklı)kalmayacağı bir fitne zuhur edecek bu fitne kaldığı yerden hemen başka bir tarafa yayılacak ve bu durum bir münadinin semadan seslenerek: "Ey insanlar emiriniz artık Mehdi'dir" demesine kadar devam edecektir. Önce 11 eylül le fitne çıkardı ortadoğuya saldırdı. Bütün dünyaya islamın bir terörmüş gibi gösterilerek islama ve Allah ın dinine savaş açmak için avrupaya ve tüm dünyaya fitne ekti. Bu durum kimseye gizli kalmadı
  bütün dünya bunu izledi. Seslenen münadi(münadi_666) dır.

  • Onun ismiyle semadan nida olunacak ve hiç kimse onun Mehdiliğini inkar etmeyecektir. (münadi_666 nın yazısı tam tarif edildiği gibidir.)

  -Onun zamanında büyükler "Keşke ben küçük olsaydım" küçükler de "Keşke ben büyük olsaydım" diyeceklerdir

  -Yoksullara karşı çok merhametli olması Mehdi'nin alametlerindendir.Nitekimn onda bu özellikleri görüyoruz. -Mazlumlara karşı da çok merhametli olmasıdır.(Örnek görüntüleri tv den çok gördük.)

  -Her görevi üzerine alır ve zayıfa düşküne yardım eder.(Gerçekten her işe koşuyor.)

  -Allah (cc) bütün insanların kalplerini onun muhabbetiyle dolduracaktır.(Evet insanlar onu seviyor. Zannediyorum bu yakında tüm dünyaya yayılacak. Zaten Avrupa da ona çok sevgi besleniyor.Asya ve Ortadoğu da onu çok seviyor. Herşey ortaya çıkmaya başladı.)

  Yeryüzünde dört dönem geçti. Her dönemde her dönemde insanlık biraz daha kötüleşti ve dibin bibini 2003 yılında yaptı. Sanırım 2012 ile sert bir çıkışla aydınlanma çağına gireceğiz. Mayaların son 5125 yıllık takvimine göre de bu doğrulanmaktadır. Hatta galaksi gecesinin sonunu yaşadığımız ve artık galaksi sabahına gireceğimiz bilgileri de verilmektedir.5125 yıllık son döngüyle 26000 yıllık tam çevrimini gerçekleştirecek ve Epliktik açıyla kesişerek güneşin Zenit te buluşması ve tam bu zamanda 21.aralık.2012 de gece gündüz eşitliği de dikkati çekerek gerçekleşek büyük bir değişimin haberini şimdiden almaktayız.

  Bu bir altınçağ ve aydınlanma çağı olarak tasvir edilmektedir. Eski bilginler de tam bu dönüm noktası üzerinde çok durmuşlar pek çok peygamberin de bu zamandan bahsettiği tahmin edilmektedir.Bu 5125 yıllık zamanın da kendi içerisinde belli zaman aralıkları vardır. Son 5125 yılın içindeki son zaman aralığında dünya yine felsefi ve dini yönden yükselmiş yunan mitolojisi zerdüşt vesair pekçok dinde gelişmeler olurken tam bu zamanda son peygamber Muhammet gelmiştir.Daha öncede böyle olmuş. Sonuçta şunu anlamaktayız ki çok ama çok önemli bir zamandayız. Bütün bunlar Son peygamber MEHDİ zamanında olduğumuzu gösteriyor. Yukardaki münadinin söylediklerini doğruluyor.

  Güneş de de bir emare beklemek kaçınılmazdır. Her 11 yılda gerçekleşen güneş patlamaları ve güneş lekeleri de 2012-2013 yılına tekamül ettiği ayrıca bu gerçekleşme son 150 yılın en şiddetli patlaması olabileceğine bununla beraber dünyada büyük sıkıntı doğacağına işaret edilmektedir. Bilimsel çalışmalar ve bilim adamlarından bu söylemleri duymaktayız.

  Bütün peygamberler Mehdi den haberdar edilmişler. Hepsine duyurulmuş. Hepsi de Mehdi yi taa ezelden Sevdiklerini söylemişler. Hepsi de mehdi ye selam göndermişler. Peygamberimiz Muhammet ‘Aranızdan kim ona erişirse benden selam götürsün demişti.’

  Rabbimiz Mehdi yi şerefli kılmış. Geçmiştekiler ve gelecektekiler de hep ondan bahsettiler. Rabbimiz Mehdi ye büyük bir makam şan ve şeref hazırlamış. Herkes onu tanıdı ama herkes onu sizin gibi görmedi. Onu görselerdi onun için canlarını feda ederlerdi. Onun çok güzel bir kalbi olduğunu sanıyorum. Rabbimiz ona bu makamları verdi. Zaten O nu bu halde irade eden de Rabbimiz dir. Ona baktığım zaman Rabbimizi hatırlıyorum. Rabbimizi görüyorum.

  Her peygamber kendisinden sonra gelen peygamberleri kendi ümmetlerini ve sayılarını Rablerinin kendilerine verecekleri dereceleri ve insanların halini geleceği hep merak etmişlerdir. Peygamberimiz de bu doğrultuda düşündükleri için gelecekle ilgili salih rüyalar görmüş ve aynen nakletmiştir. Gelecektekileri de uyarmak için .Bilirsiniz ki insanlar düşünceleri beklentileri içinde bulundukları durumlar doğrultusunda rüyalar görürler.Deccal Yecüc Mecüc ve Mehdi ile ilgili hadislerinin yarıdan fazlası rüyadır.

  Rüyalarını aynen nakletmiştir. Bu rüyalar yorum istemektedir. Mesela aşağıdaki örnekler.

  Deccali kızıl renkte sol gözü kör ve alnında kafir yazılı olduğunu söylemiş ve okuma bilen bilmeyen onu okuyacaktır demiştir .Rüya tabirlerine göre Buradan şunu anlamaktayız. Deccalin kızıl renkte olması kötü ve yalancı olmasına; kısa boylu olması fitne ve fesat çıkartacağına Sol gözünün kör olması onun maneviyattan habersiz olmasına işarettir. Gözlerinin perdeli olması da yaptıklarının Allah tan gafil olarak bilmeyerek yaptığını göstermektedir.Alnında kafir yazılıdır denmesi de hareketlerinde tavırlarında yaptığı icraatlerde kendini açıkça Allah a inanan bir kimse olmadığını tanrı konusunda bilgisiz olduğunu hareketlerinden hatta yüz mimiklerinden bile anlaşılacaktır.Yanında ateş ve su veya cennet ve cehennem var olarak gördüğü rüyada ise Deccal in çok güçlüdünyaya hakim bir sisteminin olduğuDünya ekonomisini elinde tutuğu anlaşılmaktadırDeccal bir şehre gelir o ülke liderine ve halkına bana itaat edin beni dost seçin ardımdan gelin der. Eğer o ülke lideri ona uyarsa deccal onu över orada bolluk bereketlik başlar ticaret anlaşmaları yaygınlaşır. Deccalin ardından gidenler onunla alışverişe başlar ayrıca deccal para ve mal desteği de sağlar.Ve bir de bakmışınız ki orada hadisteki gibi yağmurlar yağmıştır çünki bolluk ve bereketlik görmüşlerdir. Yani cennetine girmiştir.Rüyada yağmur bolluk ve berekete işaret eder. Ancak bu hal aslında bir sıkıntıdır.O ülke ve halkı hiçbir zaman rahat ve huzurlu olamayacaktır. Emperyalizm etkisindedir artık. Psikolojik ve manen huzursuzlar her seferde deccalin emrinde ve sömürüsündedirler. Ancak bunu anlayamazlar.

  Eğer o ülke halkı deccal e uymazsa peygamberin rüyadasın da görüldüğü gibi orada kıtlık başlar. ambargolar koyar. Hiçbir ülke ve toplum onunla alışveriş yapamaz. O ülkenin liderine karşı birtakım kimseleri kışkırtır.Halkının içinde ikilik ve bozgunculuk çıkartır. İşte bu durumda deccal in cehennemidir ve ateşidir.Ancak bu hal ona uymakdan daha iyidir.Kendi içinde serin ve cennetdedir. .Psikolojik ve manen huzur içinde olacaklardır.

  Hadislerde bildirildiği üzre Deccal in yanında iki melek vardır. 11 eylül saldırısını yapan yalancı peygamber (deccal) George Bush dur. Fitne çıkarmak için kendi ülkesine saldırdığında Oradaki doğru söyleyici insanlar saldırıyı Deccal George Bush yaptı dediler. İşte bu doğru söyleyici insanlar peygamberimizin dediği Deccalin yanındaki melektir. O ülkedeki uzak kıtadaki insanların sesini medyanın da engellemesiyle bütün dünya duyamadı. Hadis de aynen böyledir. Yanındaki meleğin sesini kimse duymayacak denilmiştir. Ancak diğer ikinci melek. Yani diğer dünyadaki doğru söyleyici insanlar evet böyle bir olay olmuştur. Uçaklarla ülkesine saldırıldı şeklinde medyada yayınlar yapmalarıyla ikinci meleğin sesini herkes duyacak şeklindeki hadise tamı tamına uymaktadır. İşte böylelikle ‘böyle bir olay oldu ‘ şeklindeki haberlerle insanlar aldanmış ve liderler Deccal e uymuşlardır.

  Pek çok insan cahilce deccal in sol gözünün kör yanında cennet cehennem var olarak alnında kafir yazılı olarak geleceğini zanneder. Din bir imtihandır. İmtihanda ise “akla kapı açılır irade elinden alınmaz.” Böyle olunca kıyamet alametlerinin herkesin görüp anlayacağı şekilde çıkmalarını beklemek yanlış olur. Mesela alnında “bu kâfir” yazan bir deccal beklemek bence çok cahilce bekleyiştir. İmtihanın ne anlamı kalır.

  Yecüc ve mecüc e önce set engel iken sonra güçlü bir devlet olamamaları engeldi. Başka ülkelerin güçlü olması onların dünyayı sarmasını engellemişti. Zamanla Bereketli kıtalara sırf dünyayı ve zenginliği istedikleri için dalğa dalğa yayıldılar. Sonra hırs onları iyice zalimleştirdi. Pek çok ülkeden zenginliği isteyen insanlar onlara katıldılar. Sayıları çok arttı. Dünya yı da onlar yönetir oldu. Şimdi Aşağıda yazılanlar sizi hiç şaşırtmasın.

  DOĞUDAN GELEN SİYAH BAYRAKLILAR

  Beyaz bayrak barışı siyah bayrak savaşı simgeler. Arabistan yarımadasına göre Amerika kıtası doğu tarafından daha yakındır. Doğudan yani Amerika kıtasından gelen siyah bayraklılar da savaşı isteyenler anlamına gelmektedir. Aslında ABD nin bütün halkı savaşı isteyen dersek yanlış olur. Ancak ABD nin yönetimi savaşı isteyen zengin ve zenginlik hırsıyla bozguncu insanların eline geçmiştir.Bu durumda Irak a kimyasal silahı var bahanesiyle saldırmak istediler.

  Yeterli delil olmamasına rağmen hatta Irak da kimyasal silah yoktur raporlarına rağmen Iraka saldırdılar. Hatta Dünyanın her yerinde yürüyüşler ve gösteriler yapılmıştı. Irak a girmesi protesto ediliyordu. Ancak onlar savaşı isteyenlerdi. Vazgeçmezlerdi. Nitekim siyah bayraklılar Irak a girdiler.

  Şimdi de İran diyorlar. Sürekli İranı dünya kamuoyunda kötülüyorlar. İrana bir girseydik diyorlar. Bunlar siyah bayraklı savaşı isteyenlerdir. Bunlar çıkar için ne yaptığını bilmeyen şaşkınlardır.Savaş yapmayı saldırmayı haksız olarak insan öldürmeyi neden bu kadar istiyorlar anlayamıyorum. Bunlar bozguncu zalimler. Bunlar Rabbe inanmıyorlar ki bu tavırları sergiliyorlar.Zaten peygamberimiz de miraç da yecüc ve mecüc ü islama davet etmiş Rabbi inkar etmişler. Peygamberimiz de onlar iman etmez demişti.

  Azgınlıkla gücüyle sağa sola saldırıyor. Bir de kendilerini inanan yerine koyup ta şeytanın desiseleriyle ve çıkarcılıklarıyla burada yeryüzünün hazineleri var düşüncesiyle adil ülke liderlerini de susturuyorlar.

  ABD de gündemi ve bu saldırma olaylarını organize edenler var. Bunların saltanatı kırılmalıdır artık. Zenginliklerine zenginlik katmak için insan öldürüyorlar. Bu büyük para sahiplerini Allah tabi ki görüyordur.

  ABD de gündemi kimler belirliyor. 11 eylül saldırısının ardından ikiz kulelere sıfır noktasına camii inşaatı düşüncesini ortaya atmakta ne yatıyordu.

  Neden Camii inşaatı düşüncesini gündeme aldılar. Obama yı islama yakın mış gibi göstermek ve İslama yapılan saldırıyı ‘Hayır İslama değil. el-kaideye yapılıyor’ şeklinde anlatmaya çalışmak mı onları böyle senarist haberler üretiyorlar.

  İncilde yuhanna da okudum ki ikinci canavar birincinin ardından gitti ancak o ilkinden daha tehlikelidir daha sinsidir deniliyordu. Gerçekten Obama saman altından su yürütüyor.O Allah a inanan değildir. Tam bir yalancıdır. Son deccal dir.

  Bütün Müslümanları ve dünyayı uyutup aldatmak gündemi belirleyenlerin işidir. Halk neden kandırılıyor neden uyutuluyor neden yönetiliyor. Ardından Rahip jouns un Kuran yakma eyleminde ne gibi amaç yatıyordu. Kuran yakma eyleminden ikiz kulelere sıfır noktasında camii inşaatı yapmaması karşılığında vazgeçecekti. Obama Rahip jouns u sert dille uyarırken İslam a sıcak tavırlar sergileme oyununu tekrarladı.

  Senaryocular oyuncularını iyi oynatıyor. Hemen ardından ülkemize ABD dışişleri bakanı Hilari Clinton gelip Afganistana desteği kuşatma ve saldırılara devamı konuşuyorlar. Bunlara inanamıyorum. Times meydanında bomba yüklü araç yakaladık yalanı nı da kendileri uydurdular. Afganistan a Pakistan daki dürüst insanların yardım etmesini engellemek için ve onları da öldürmek için insansız uçaklarla saldırmaya başladılar. Hep yalan üzerine dünya gündemi belirlediler.

  Daha sonra da Avrupa nın bazı ülkelerine islamcılar tarafından suikast yapılacak diye korku ve kötü bilinç aşılayarak düşmanlığı pekiştirdiler. Bunlar bozguncudurlar. İnsanlığı birbirine düşürüp katlederler.Halbuki saldıranlar ve ortalığı kana bulayanlar kendileridir.

  Allah ın Macaristan da ki aliminyum atık göletini yıkarak bir anda ortalığı nasıl kan rengine buladığını görmediler mi. Kızıl suyu ve kızıl çamuru gördüler. Bakınız Allah daha neler yapacak.

  Daha iki Ay önce Afganistan maden yatağı Yer altı zenginliği çok fazla diye kendi gazetelerinde çokça yazılar çıktı. Bütün medyaları yazmıştı ve sevinmişlerdi.

  Kesinlikle taa önceden 11 Eylül den de önce bunu ABD de duymuştum. O zaman bile Afganistan da bitmek bilmeyen çok çeşitli madenler var diyorlardı.

  Zenginlik arzusuyla islama saldırıp da bir de senaryo üretmeleri insanı tiksindiriyor.

  Bu fitneci düşünceleri kimler üretiyor. Türkiye ye ABD nin füze kalkanı yerleştirmek istemeleri de niyet okumaktır. Bakalım Türkiye bizim hakkımızda ne düşünüyor diye taktiksel davranıyorlar. Dünya gündemini kimler belirliyor. Halkın nasıl düşünmesi gerektiğine kimler karar veriyor. Kimler insanları güdülecek koyunlar olarak görüyor. Kimler kendi çıkarları için yeni planlar kuruyor.

  Pek çok ülkenin siyasetinde islamın karalanması islamafobi pek çok siyasetçi tarafından kullanılmakta ve bütün dünyanın gündemi islam terörü islam ve islamı karalama olmuştur. Onlar kendi kazdıkları gündemin içine kendileri düşecekler. Allah onları öyle bir bilinç zamanına getirdi ki kimin kötü olduğunu insanlar görsün. Allah insanlığa kendisini de tanıtacaktır. Buna kesinlikle inanıyorum.

  Dünya da uluslar krizle boğuşurken ülkemizde bolluk ve bereket başladı.her yerde grevler protestolar kısıtlamalar hatta Rusya da olduğu gibi 100 bin memuru işten çıkartılması gibi içler acısı durumlar görmekteyiz. Fransa da Romenlerin gönderilmesi Avrupa ülkelerine yayılmış göçmen düşmanlıkları gösteriler yürüyüşler Yunanistanı kullanmak istemeleri daha pekçok şey dünyanın içler acısı bir zamanda olduğunu gösteriyor. Şunu bilin ki ABD çöküş dönemine girdi. Artık ABD batıyor. Dolar basmasıda battığına işaret görülen şeyler de battığını gösteriyor.

  Son Peygamberin hadislerinde ‘ eskiler gitmeye başladığında Mehdi gelecektir demişti.’ Tevrat da da halkım israile saldırdığınızda öfkem alevlenecek ve kurtarıcıyı göndereceğim demişti. Gerçekten de söylenilenler aynen gerçekleşti. Irak a da saldırdılar. Eski liderlerde gitti. Şu bir gerçek ki Türkiye krizden etkilenmedi. Gerçekten O Mehdi olabilir mi.İşsizlik düşüyor büyüme artıyor. İlerde çok daha büyük sıçramalar göreceğimizi zannediyorum. Bütün bunlar Rabbin kralı sayesinde oluyor. Recep Tayyip Erdoğan gerçekten Rabbin kralı olabilir.

  Öncelikle şunu bildirmek isterim. Tevrat da mehdi nin hangi kütükten geleceği özellikleri yapacakları çok net olarak pek çok surede anlatılmaktadır. Aynen bahsedildiği gibi gerçekleşmiştir.Hiristiyanların Hz isa nın tekrar geleceğini beklemeleriyle müslümanların ismi ve babasının isminin mehdiye uyacağı şeklindeki beklentiler aynıdır.Aslında hz isa veya Muhammet adında birini beklemek yanlış olur. İsa da Muhammet de kendi özelliklerinde birisinin geleceğini anlatmak istemişlerdir. Yoksa ismen aynı gelecek şeklinde anlamak yanlış olur. Gerçekten de Tayyip Erdoğan peygamberlerin vasıflarını taşımaktadır. Hatta Musa mehdiye verilen nimeti görünce o olmak istemiştir.

  Onda bir şey var. Her işten başarıyla çıkıyor. Bu adam neden bu kadar başarılı. Referandumda da fazla oy aldı. Hakkın ve doğruların yanında.Dünyada çok etkin.

  Herkes onu seviyor.Gizlemelerine rağmen 30 u aşkın suikast yapma girişiminde bulunmuşlar da neden başarılı olamamışlar. Onun başında bulut var. Allah onu koruyor.Hadislerin hepsi ona uyuyor.O nun Mehdi olduğuna inanmamak elde değil.Yukarda ki (münadi_666) nın yazısı da Aynen hadislerde ki gibi 6 eylül günü yani Kadir gecesinde gökten bir münadi tarafından ses geleceği veya bir elin işaret edeceği müjdelenmişti.Tam da hadislerde ki gibi gece yarısından sonra yayınlanmış.Ve tam işaret edilmiş. Sanırım gerçekleşti.

  Bundan sonra dünyada yaşam değişecek. İnsanlar gerçekleri öğrenecekler felsefi ve inanç açısından gelişecekler. İnsanlık gerçeklerle yüzleşerek.Bütün bunlar iyi kötü mücadelesinin artık başladığını gösteriyor.

 2. #2
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart

  Boşuna buralarda sürünüyorsunuz gidin komedyen olun siz.


  “Laiklik asla dinsizlik olmadığı gibi sahte dindarlık ve büyücülükle mücadele kapısını açtığı için gerçek dindarlığın gelişmesi imkanını temin etmiştir.”

  Mustafa Kemal ATATÜRK


 3. #3
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart

  Kendi uzun aklı kısa ondan kankisi

 4. #4
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart

  Alıntı Cherry. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
  Kendi uzun aklı kısa ondan kankisi
  Helal sana ya 10 numara yorum işte budur.

  ***

  Ya ben yobaz gördüm de bu kadar da geri kafalı yobaz görmedim.

  Rtciler kendi yecüc mecücünü deccalini bulmuşlar. Allah ıslah etsin.

 5. #5
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart

  Alıntı Leydihan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
  Helal sana ya 10 numara yorum işte budur.

  ***

  Ya ben yobaz gördüm de bu kadar da geri kafalı yobaz görmedim.

  Rtciler kendi yecüc mecücünü deccalini bulmuşlar. Allah ıslah etsin.

  Leydihan bize Atatürk'ü ilahlaştırdığımızı söyleyenler Teyyo'yu peygamber ilan ediyor.

  @Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]
  Cherry., Bunu Beğendi.


  “Laiklik asla dinsizlik olmadığı gibi sahte dindarlık ve büyücülükle mücadele kapısını açtığı için gerçek dindarlığın gelişmesi imkanını temin etmiştir.”

  Mustafa Kemal ATATÜRK


Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler

Bookmarks

Bookmarks

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  

Giriş