Etiketlenen üyelerin listesi

 1. #1
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Question Erdoğanı mehdi ilan edenler haklı mı?


  · Kötücül insanlar belirli bölgelere madenlere ve topraklara sahiplendi. Dünyada her bölgenin varlıklı egemeni vardır. Bunlar halkları hatta yönetimleri dahi kontrol edip yönettiler. İnsanlıkta zamanla etnik ayrımcılık ırkçılık ve sahiplenme anlayışları oluşmuştur. Haksızlıkla yerel bölgelere ve yeryüzünün hazinelerine sahiplenmiş olanlar doğrulukla değil bozgunculuk ederek varlıklarını sürdürdüler. 21 Aralık 2012 döneminde bir değişim başladı. Halklar artık doğruluğa adalete sahip çıkıyor. 2014 yılından sonra toprak isteme ve yönetimlere egemen olma yarışı zayıflayarak bitecek. Birlik ve barış eski batıl fikirleri ve sapık ideolojileri yıkacak. İnsanlar birlik olacaklar ve esenlik yolunda yürüyecekler.


  · Yeryüzü halkı karanlığın dibine gömüldüğünde kurtarıcı gelecektir. İblis’in yandaşları ve karşıtları mücadele içinde. Beşeriyet ikiye bölündü. Beşeriyetin üçte ikisi yeryüzünün kolaylıkla içine nüfuz edilebilen bedenleri ele geçirmiş olan aşağı seviyeden maddi ruhların Sülalelerince yönetiliyordu; üçte biri sadakatini korudu . Dördüncü kez bilinç değişimi gerçekleştiğinde günahkârlar yok oldular ve artık görülmediler.

  · Kötüler tarafından kullanılan başlıca silah “kargaşa bozgunculuk kurumlaşmış güvence yoksunluğu ve bunun sonucunda ortaya çıkan korkudur”…uluslar arası düşünme tarzının tüm ritminin değiştirilmesi gerekir ki bu da yavaş ve zahmetli bir iş demektir; her ülkedeki kargaşa ile tereddüt(ortamından) sorumlu olan kötü kişiler yerlerini giderek7. Işının ritmi ile işbirliği halinde çalışabilen böylece “düzenli güzellik” oluşturabilen kişilere terk etmek zorundadırlar.

  · Bu dünya afetlere yol açabilecek bir karışıklığın eşiğine gelmiş bulunmaktadır. Bununla ilgili bütün “aşağı güçler” son kozlarını oynamaktadırlar. Bunlara bizden pek çok beşeri de ekleyebiliriz. Herhangi birinizin uyanmakta olan spritüel bedeninin ilerlemesini geciktirmek için aşağı güçler her türlü çareye başvuracaklardır.

  Burada bir varlığın başka bir varlığın evrimini çekememesi söz konusudur. Her ikisi de aynı devrelerden geçmiştir fakat biri kendi isteği ile yavaşlamış ve diğerine göre geri seviyede kalmıştır.

  · Tanrı ne zaman inançlı bir lider gönderse yönetimlere egemen inançsızlar halklarına isyan ve yaygara çıkarttılar.

  · Bozguncularla ülke çıkarlarını düşünen liderlerle bu iş olmaz. İnsanlık gelişmez korunmaz ve daha iyi bir noktaya gidemez. Kimsenin insanlık için çalışmadığı boş gezdiği ve sömürdüğü bir yöneticiler sistemi çok saçmadır. Dünya ya batacak ya da çıkacak. Bu yöneticilerle dünyanın sonu hüsrandır. Türkiye yeni adımlar atıyor.

  Yeni bir dünya için çabalıyor. Yeni bir anlayışla evrensel değerler adına yönetmek istiyor. Erdoğan ile ‘insanlık için dünyayı yönetme’ anlayışı gelişti.

  · Her şey tek tek kökünden değişecek. Bütüncül bir değişim yaşanacak. Her ülke her işyeri her konut her aile bu değişimi hissedecek. Yeni bir düzen kurulacak. Sil baştan yeni bir düzen oluşacak. Tanrı her bölgede her yerde değişimi sırasıyla gerçekleştirecek. Münadi rüyasında parlak ve saydam bir hortum çıktığını gördü. Hortum yerden göğe uzanıyordu ve şehrin her yerini geziyordu. Anlaşıldı ki tanrı sırayla her şeyi değiştirecek yeni bir düzeni oluşturacak. Ve bu durum yedi yıl sürecek.

  · Dünya 2014’de yeni bir döneme girdi. Birinci dünya savaşı döneminin tam tersi olayları yaşanacak. Tayyip Erdoğan’ın mehdiliği gün be gün daha da açık ortaya çıkacak. Dünyadaki haksızlıklara ses çıkaracak. Zalime dik duracak mazluma kucak açacak. İsrail’in Flistin’e vurmasına destek veren ülkelere tepkisi artacak. Erdoğan ABD’ye ve İsrail’e tepki gösterebilecek ve dünyada hakkı söylemeye devam edecek. İsrail’in saldırılarının gayri meşru olduğunu sürekli dünyada dillendirecektir. ABD’ye Türkiye’den ve dünyadan tepkiler yükselecek . Davutoğlu ve Tayyip Erdoğan haksızlıkları sürekli dünyada söyleyecekler. Bir gün ABD ve İsrail’den açıklama gelecek bir gün Türkiye’den açıklamalar gelecek. Sanki bir söz düellosu görülecek. Sanki bir soğuk savaş yaşanacak. Ama bu durum ABD’nin dünya kamuoyunda zayıflamasına neden olacaktır. Bir gün Erdoğan bir gün diğerleri konuşacak Erdoğan doğruları söyledikçe küresel bozguncular dünyadan aldıkları destekleri zayıflayacak.

  · 2014’ün 6 ayından sonra dünyanın çeşitli bölgelerinde blok savaşlar çıkacak. Batı ve Rusya Ukrayna üzerinden savaştığı gibi çin-vietnam gerginliği İsrail Ortadoğu savaşı zaten Arap baharı ile başlamış halde afrika’da hristiyan müslüman çatışması yaşanıyor orta ve güney Amerika kıtasında da savaş ve gerginlikler görülecektir.

  · Değişim güç kazanacak. Her şey köklü değişecek. Küresel yeni yöneticiler yeni varlık sahipleri ortaya çıkacak. Eski vesayet düzeni yıkılırken her şey köklü olarak değişecek. Yeni bir düzen en baştan kurulacak. Bu değişim beraberinde büyük bir kaosla başlayacak.

  Dehşetle afetlerle ölümlerle dolu bir beş yıl geçecek. Kuraklık şiddetli yağış ve fırtınalarla dolu yıllarda tanrı ordularını seferber etmiş olacak. Bunlar olması gerekli. Bu yaşananlar sıkıntılı da olsa inananlar için kurtuluşun ayak sesleridir. Değişimden çıkış inananların lehine 2019 da başlayacak ve 2023’e kadar sürecek. 2023 küresel egemenliğin inananlara geçtiği dönemdir. Artık 2023’ten sonra sürekli tanrı yolunda iyilikle yol alınacak. İnsanlık gelişecek iyileşecek kardeşlik ve barış egemen olacak.

  · Altıncı melek tasını büyük Fırat Irmağı'na boşalttı. Gündoğusundan gelen kralların yolu açılsın diye ırmağın suları kurudu. Bundan sonra ejderhanın ağzından canavarın ağzından ve sahte peygamberin ağzından kurbağaya benzer üç kötü ruhun çıktığını gördüm. Bunlar doğaüstü belirtiler gerçekleştiren dünyayı yöneten güçlü kişilerdi.

  Her Şeye Gücü Yeten Tanrı'nın büyük gününde olacak savaş için bütün dünyanın krallarını toplamaya gidiyorlar. :Üç kötü ruh kralları İbranice Armagedon denilen yere topladılar. Yedinci melek tasını havaya boşalttı. Tapınaktaki tahttan yükselen gür bir ses “Tamam!” dedi. O anda şimşekler çaktı uğultular gök gürlemeleri işitildi. Öyle büyük bir deprem oldu ki yeryüzünde insan oldu olalı bu kadar büyük bir deprem olmamıştı. Büyük kent üçe bölündü. Ulusların kentleri yerle bir oldu. Tanrı büyük Babil'i anımsadı ona ateşli gazabının şarabını içeren kâseyi verdi. Bütün adalar ortadan kalktı dağlar yok oldu. İnsanların üzerine gökten tanesi yaklaşık bir talant ağırlığında iri dolu yağdı.( Dolu belası öyle korkunçtu ki insanlar bu yüzden Tanrı'ya küfrettiler.” (Vahiy 16 : 12-21)

  · Armageddon'da savaşacak olanlar gökteki Allah’ın ordularıdır. Allah “Atanmış Kral” (Tayyip Erdoğan ) ile ‘söz ve hak mücadelesi yaparken’ onu izleyen emrindeki meleklerden oluşan göksel ordulardır. İklim değişikliği ve afetlerin tavan yapması bundandır.

  Karşılarında olanlar ise İsrail halkı olduğunu iddia eden dünyacı dinsiz bozgunculardır. ABD ve birleşmiş milletlerin aralarında olduğu "bütün dünya kralları"dır.

  · Armageddon günümüzde aynen yaşanmaktadır. Arap baharıyla karışan Ortadoğu kaos ve savaş halindeki Afganistan ve Pakistan yemende hudriler ırak’ta Işid Afrika’da boko haram avrupada ırkçılık karşıtı muhalif halklar ve tüm dünyada iktidar muhalaefet mücadelesi bu Armegeddon’un yaşandığının kanıtıdır. Dünya çatışmalarla dolu ve afetler tavan yapmış haldedir.

  · Ayrıca Armageddon için Tanrı'nın Savaşı olarak da söz edildiğinden anlamı daha geniştir. Dünya'nın Sonu ifadesi ise dünya sözcüğüyle neyin kastedildiğiyle ilgilidir. Dünya hem Yerküre için hem de üzerindeki insanlar ve düzen için kullanılan bir sözcüktür. Vahiy kitabındaki kastedilen dünya Dünya'nın üzerindeki eski düzenin taraftarları olan insanlardır. Vahiy kitabına göre ortadan kalkacak olan "önceki düzen"dir:

  · Kitabı Mukaddes'te geçen İsrail Siyon Yeruşalim gibi sözcükler İsa'dan sonraki dönemde yalnızca gökteki asıllarını simgelemek amacıyla kullanılırlar ve Yeryüzündeki anlamlarıyla ne günümüzdeki İsrail devleti ne de İsrailliler için geçerlidir. Geçmişteki siyon ve medine halkı mazlumlara kucak açan beldenin bir nitelemesidfir.

  Siyon ve Medine Anadolu halkını nitelemektedir. Bilim ve tektiğin geliştiği şam diyarı Türkiyedir.

  · Vahiy 17:14'te ifade edilen "Kuzu'ya karşı savaşacaklar ama Kuzu onları yenecek. Küresel güçlere karşı Tayyip Erdoğan kuzu’dur. Kuzu rabin kralıdır. Ve kralların Kralı'dır." sözü doğrudan Armageddon savaşına atfeder. Burada kuzu olarak kastedilen Atanmış Kral (Mesih Tayyip Erdoğan)'dır. (Mesih: Atanmış Kral). Atanmış Kral İsa'nın gökteki ordularının komutanı Mikael'dir ve kendisine verilen görevi yerine getirmek amacıyla Armageddon savaşını başlatacaktır. Ancak öncelikle bu savaş başlamadan önce "Yedi başlı on boynuzlu kırmızı canavar" olarak Birleşmiş Milletler ve buna bağlı tüm uluslar Armegeddon’da Tanrıya karşı yenilecektir.

  · Tanrının atanmış kralı Tayyip Erdoğan batıl ile mücadele edecek. Dünyadaki bütün sahte dinleri ortadan kaldıracak. Tayyip Erdoğan anlayışının dünyadaki temsilcileri dinsiz yönetimlere karşı başkaldıran inançlı halklardır. Bu halklar her beldede vardır. Müslüman hristiyan diye sınırlanmazlar. Onların kalplerinde iman vardır. Bu sınırlamayı biz inananız diyen yeryüzündeki cahil insanlar yapar. Her ülkede dinsiz yönetimleri destekleyen ve beslenen azınlık bir halk vardır. Bu inançsız halklar inançlı çogunluk mazlum halklara karşı mücadele etmekteydiler. İnananların uyanışını ve yönetimlere başkaldırışını savaş ve şiddet ile bastırmaktaydılar. Canavarın halkına karşı Tanrının ordusunun komutanı Mikael "Büyük Babil"e (ABD Avrupa ve yandaşlarına) saldırarak Armageddon savaşının başlamasına neden olurlar. Taşkınlar Vedenik’ten kuzey avrupadan başlayacaktır.

  · Babil Kulesi'nin yapılışıyla ortaya çıkan Babil' den göçle bütün dünyaya yayılarak gelişip çeşitlenen tüm Babil kökenli dinler yok edilecektir. Bu olayın başlaması için gerçekleşecek işaret ulusların belirgin bir şekilde yapacakları "barış ve güvenlik" ilanı olacaktır.

  Uluslar bu ilanı yaparak dünyanın sorunlarını çözme yolunda başarılı olduklarını iddia etmiş olacaklar. Bu barış ve güvenlik ilanı ise hiçbir şekilde ulusların Dünya'nın sorunlarını gerçekten çözdükleri anlamına gelmeyecektir. ABD ve Birleşmiş milletler aynen denildiği gibi barış ve güvenliği hiçbir şekilde sağlamamıştır. Aksine savaş ve kaosu getiren taraf olmuştur. Bu "Büyük Sıkıntı" adı verilen bir dönemin başlangıcı olacaktır. Büyük sıkıntı Amerikan hakimiyetinin başladığı dönemdir. Evrensel değerlere sahip çıkıyoruz diye başlayan ve dünyanın jandarmasıyız diye peygamberlik iddiasında bir dönem yaşanır. Ama bu dönemde barıştan çok savaşlar dönemi yaşanır.

  Daha çok Ortadoğu’ya yönelik çıkar amaçlı savaşlar gerçekleşir. (Afganistan Irak vb.) Büyük Sıkıntı'nın zirvesi ise Armageddon savaşıdır.

  · Bu savaş yalnızca Canavar'ı ve Canavar'ın düzenini yeğleyen insanları yok etmekle kalmayacak aynı zamanda Şeytan ve cinleri de yakalanarak (yanlış inanışları doğru kabul ettiren İblis’in fitnelerinin açığa çıkması sonucu fark edilmesi ve değer bulamaması) 1000 yıl hapsedilecekleri "Uçuruma" atılacaklar Armageddon Savaşı böylece sona ermiş olacaktır.

  · Kitab-ı mukaddese göre Armageddon eski düzenin sonu ve yeni düzenin başlangıcını oluşturan bir dönüm noktası olacak (Armegeddonun başlangıcı 21Aralık2012’dir. Savaş yedi yıl çok çetin olarak sürer. Eski yönetimler mazlum ve inanan halkları öldürmeye başlar. Nitekim Mısır Libya Suriye Ortadoğu Afganistan Pakistan ve tüm afrika halkı gibi.Eski egemenler eski düzenin yıkılışını öldürerek engellemek isterler. Tanrı da ordularıyla cevap verir ve yeryüzünbde afetler tavan yapar.)Atanmış Kral (Tayyip Erdoğanın kuracağı barış krallığı) Armageddon'dan sonra yeryüzünde 1000 yıl hüküm sürecektir. Bu döneme ‘Tanrı’nın krallığı’ veya ‘Barış krallığı’ denilecektir. Kitabı Mukaddes'e göre Armageddon'da hayatta kalacak insanlar Atanmış Kral'ın yönetiminde Yeryüzünü cennete çevirecekler ve eski dünyanın bütün dertlerinden uzak sonsuz bir yaşama kavuşmuş olacaklar.Armageddon savaşı eski düzenin yeryüzüne çevre kirliliği türlerin yok edilmesi savaşlar terör gibi çeşitli şekillerde verdiği tahribatı engellemek ve Dünya üzerindeki düzeni ve yaşamı insanlar için yaşanabilir kılmak amacıyla tamamen yenilemek için yapılan son savaştır. Kötülük ve kötü niyet yeryüzünden kalkınca barış ve esenlik kendiliğinden gelecektir. Armageddon'da olacaklardan bazıları şu şekildedir:

  · Nebukadnessar'ın gördüğü başı göklere erişen devasa bir ağaçla ilgili rüyasında zamanlar da sözkonusudur. Burada verilen zaman simgesel 7 vakit olarak verilmiştir. Buradaki ağaç ve bu ağaçla temsil edilen Nebukadnessar asıl olarak Tanrı'nın Egemenliği'ni temsil etmektedir.

  Nebukadnessar'ın yedi vaktin sonunda krallığını geri aldığı gibi Tanrısal Krallık da insanların elinden geri alınacaktır. Bu rüya ile eski İsrail'in sürgüne gittiği tarihten itibaren geçecek bir yedi vaktin olacağı ve bu vaktin sonunda ise ağacın yeniden filiz(Krallık Filizi) vereceği anlatılır. (Türkiye) Türkiye halkı Tanrının israil halkıdır.

  Nebukadnessar'ın rüyasındaki ağaç ile Atanmış Kral olarak İsa'nın ikinci gelişi birbiriyle doğrudan ilişkilidir. Çünkü konuda Canavar'ın süresinin bitimine (Amerika ve George bush egemenliğinin bitiminde) yakın zamanlarda İsa'nın Atanmış Kral olarak (Tayyip Erdoğan’ın) yetkilendirileceği anlatılır. Bu dönem İsa'nın Atanmış Kral olduğu "son günler"dir. Son günlere ilişkin olarak ise öğrencilerinin İsa'dan kendilerine söylemesini istedikleri belirtiler(alametler) bu dönemin nasıl olacağı bilgisini verir. İsa Atanmış Kral olarak yetki aldığı dönemin başlıca işaretlerinin Savaşlaryönetimlerin devrilmesi düzenin değişmesi kıtlıklar depremler ve salgın hastalıklar olacağı dönem olarak söylenir. Ayrıca kötü bir insan soyunun (Canavara uyan Yecüc ve Mecüc halklarının) bu dönemin tümünü yaşayıp göreceğini ve bu neslin Armegeddonda ölüp tükeneceği bildirilir. Atanmış Kral Armagedon öncesinde bütün insanlarla ilgili olarak bir yargıda bulunacak ve buna göre insanlar ölüm ya da yaşam için işaretlenecekler. İnsanlar tercihlerini yapacaklar. İşaretleme sonucunda kötüler tamamen yeryüzünde silinecek iyiler ise yeni krallığı kuracaklardır.

  · Kutsal bilgilerin çoğu ortaçağ hristiyanları tarafından değiştirilmiştir. Notradamus’un bilgileri de değiştirilmiştir. Amerika ve batılılar dinsel kayıtları ve gelecek olayları kendilerine göre uyarlamışlardır. Hatta maya kayıtlarını bile gizlemişlerdir. Bu nedenle incil ve tevrat kayıtları dikkatle incelenmiştir.

  (Armageddon'un başlayacağı zamanı Kitabı Mukaddes'te çoğunlukla olaylar olarak verilmiştir. Sayı olarak verilenler ise belirli bir tarih vermeyi amaçlamaz. Yine de verilen bilgiler Kitabı Mukaddes'in tümünün birlikte değerlendirilmesiyle anlaşılabilmektedir.

  Nebukadnezar'ın gördüğü rüyadaki heykel ve daha sonra Daniel peygamberin rüyetlerde gördükleri bu zamanların anlaşılmasında çok önemli bir yer tutar. Burada anlatılanlar Canavar'ı oluşturan unsurların hangisinin sırayla birbirini takip edeceğine ilişkindir Nebukadnessar rüyasında bir heykel görür ve Daniel peygamberin yorumuna göre heykelin altından olan başı Babil'dir. Bu bilgilerin değerlendirilmesi ise Daniel'in canavarlarla ilgili gördüklerinden kaynaklanır ve yoruma dayanmaz. Heykel'in ayaklarıyla ise ikili bir dünya gücünün egemenliği anlatılır. Bu ikili yapıdaki dünya gücü son dünya gücü olarak yerini alacaktır. Rüya'nın devamında Tanrı'nın dağından kopan bir taşın heykelin ayaklarına çarparak heykeli tümüyle parçalayıp yok ettiği anlatılır. Heykel'in ayaklarının ikili yapıda ortak bir dünya gücü oluşturan Rusya ve ABD olduğu yorumu vardır. "Denizden çıkan canavar"ın yedi başı G-7’yi oluşturmaktadır.

  · İsa'nın Atanmış Kral olarak hazır bulunuşu: İsa'nın Daniel kitabına göre Atanmış Kral olarak tahtına geçişi arasındaki 2520 yıllık dönemin bitişidir.Bu tarihten itibaren son günlerin belirtilerinin (alametlerin) görüldüğü bir dönemin oluşması. Belirtilerin tümü birden aynı dönemde meydana gelecek ve hepsi tek bir alameti oluşturacaktır.

  Benzer şekilde geçmişte de olmuş savaşlar kıtlıklar depremler salgın hastalıklar yozlaşmış bir insan toplumu suçlar günahlar ve kaostaki yeryüzü şeklindeki belirtiler tümü birden aynı dönemde oluşmadığı için verilen alameti oluşturmazlar. Bu dönemdeki "bütün bu olayları(belirtileri)" görenlerin tümü ölüp geçip gitmeden değişimi görecektir. Yani değişim kısa sürede yaşanacaktır. Yüzyıllar boyu sürmeyecektir. Üç ayrı yedi yıldan oluşan dönemler ile mesih dönemi yirmibir yılda görülecek ve insanlar ölmeden bir nesil açıkça onu görecektir. (Tayyip Erdoğan’ın) gelişi saattir denilmiştir. Kutsal kitaplarda ve hadislerde kısa sürede herşey gerçekleşir anlamı taşıyan ayet ve hadisler vardır. Bu ifadelerden o dönemi yaşayacak neslin tüm yaşananlara şahit olacagı anlaşılır. Bu dönemde insanlar Armageddon'un geldiğini görmüş olacaklar.

  · Atanmış Kral'ın Krallığı hakkında duyuru yapılması: Tanrısal değişimi insanlara müjdeleyen bir Münadi’nin gökten seslenmesi ve insanları bilgilendirmesidir. Atanmış Kral'ın dünya yönetimini ve yeryüzü üzerinde yapacağı değişiklikleri anlatır.

  · Armageddon'da ilk saldırıyı uluslar başlatacak: İblis’in yandaşları yönetimlerdeki egemenler halka karşı şiddet kullanarak Armegeddon başlar. İnanan mazlum halklar tanrının halklarıdır. Yönetimleri destekleyen azınlık halklar iblisin halkıdır. İblis saltanatlarını kaybetmek istemeyen yönetimlerin sahipçilerini Tanrı'ya karşı savaşmak üzere kışkırtacak. Şeytan ve cinleri Tanrı'nın kendisi için ayırdığı "koyun" türünden insanları yok etmek üzere bütün ulusları saldırıya geçirmesi Armageddon'un başlamasına yol açacak.

  · Armageddon'un başlaması: Tanrı'nın kendi toplumunu korumak için derhal harekete geçerek bütün bu zorba ulus yönetimlerini yok etmeye başlaması. Tanrı bunları yaparken Atanmış Kral İsa'yı (Recep Tayyip Erdoğan’ı) ve melek ordularını (Mikail’i) kullanacak.

  Armageddon savaşı bütün Yeryüzü'nü kapsayacak ve şiddetli olacak; ancak Armagedon'un şiddeti Yeryüzü'nü bir daha yaşanmaz hale getirecek derecede olmayacak. Armageddon'da şeytanın egemenliği bin yıllığına yıkılacaktır.

  · Atanmış Kral'ın 1000 yıllık yönetiminin başlaması: Armageddon'da yalnızca Atanmış Kral'ın tarafındaki insanlar sağ kalacaklar diğerleri ise yok edilmiş olacaklar. Eski dünya düzeni ve destekleyicilerinin olmadığı yeni dönem İsa'nın Yeryüzü'nü iyiler için cennet haline getireceği göksel bir yönetim dönemi olacak. Atanmış Kral'ın yanında 144000 kişi daha kendisiyle birlikte yardımcı yöneticiler olarak görevli olacaklar. Geçmişte ölmüş kişiler den bir çoğu bu dönem de diriltilecekler ve eğitim alacaklar denilir. Aslında topraktan ölmüş aynı kişilerin dirilmesi değil devam edeğelen nesillerinden aynen aynı görevlere sahip kişilerin tekrar Allahın izniyle ortaya çıkmasıdır.

  · Şimdi birleşik kötülük güçleri tarafından kullanılan başlıca silah “kargaşa bozgunculuk kurumlaşmış güvence yoksunluğu ve bunun sonucunda ortaya çıkan korkudur”…uluslar arası düşünme tarzının tüm ritminin değiştirilmesi gerekir ki bu da yavaş ve zahmetli bir iş demektir; her ülkedeki kargaşa ile tereddüt(ortamından) sorumlu olan kötü kişiler yerlerini giderek Allah’ın doğrucu ve hizmet kullarına işbirliği halinde çalışabilen böylece “düzenli güzellik” oluşturabilen kişilere terk etmek zorundadırlar.

  · Bu dünya afetlere yol açabilecek bir karışıklığın eşiğine gelmiş bulunmaktadır. Bununla ilgili bütün “aşağı güçler(şeytani cinler)” son kozlarını oynamaktadırlar. Bunlara bizden pek çok beşeri ekleyebiliriz. Herhangi birinizin uyanmakta olan spritüel bedeninin ilerlemesini geciktirmek için aşağı güçler her türlü çareye başvuracaklardır. Bu duruma inançsızların inananları çekememesi ve şiddet arayışı diyebiliriz.

  · Tam yüz yıldır hüküm süren ingiltere-Fransa-Rusya blogu parçalandı. Bozguncular Ukrayna üzerinden birbirine düştüler. Rusya ve batı savaş halindedir. Ve bu savaş bir ur gibi tüm Avrupa’yı saracaktır. Ukrayna’da Rusya ve Avrupa yanlıları birbirine girdi.

  İnsanlar kültürlerine inançlarına ve düşünce dünyalarına göre bir tercih yaptılar. Bu ayrışma daha sonra dünyada Batı ve Türkiye yanlıları yani inananlar ile inanmayanların küresel savaşına dahil olacaklardır. Avrupa’daki bu ön savaş ayrışmanın ilk işaretidir.

  Savaşın ukraynadan çıkması çok dikkat çekicidir. Ukrayna halkı çok çekti. Yasasızlığın ve adaletsizliğin tavan yaptığı ülkede insani haklar ayaklar altındaydı. Kadınların gelir elde etmek için kendini sattığı yolsuzluğun ve kaosun en tepedeki ülkesiydi. Küresel güçlerin kanunsuzluğunun en bariz hissedildiği ülkeydi. Ukrayna halkı karanlık yüz yılını yaşamıştı.

  · G-7 ortadoğuyu ve dünyayı savaş alanına çeviren yedi başlı canavar. İncil kayıtları bu dönem hakkında bilgiler vermiştir. Yedi başlı canavar yedi ülkenin birlikteliğidir. Dünyada çıkarları doğrultusunda savaşlar açan ve insanlığa zarar veren bir birliktelik sürdürmektedirler. Dünya ekonomisini ellerinde tutan savaşlar çıkartan bu birliktelik insanlık için büyük tehditti. Onlar ile ne adalet sağlandı ne de insani değerler korundu. Açgözlülükleri ve enerji hırsları için yeryüzünü karanlık çağa sürüklediler.

  · Birinci dünya savaşıyla yeryüzüne kötüler egemen olur. Kafirlerin döneminde dabbetülarz ortaya çıkar. Ardından mehdi gelir. Dünya değişim geçirir en son güneş batıdan doğar. Bu süreçler uzun zaman sürer. Yüz yıl dabbetülarz yeryüzünde gezer. Ufo (arzdan çıkan canlı bilinmeyen cisim) her bölgeyi gezer.1900-2000 döneminde ufo fazlaca görülür. Dünya üzerinde ufonun hemen hemen gitmediği hiçbir belde kalmaz. Mehdi 2001 yılında gelir. 24 yıl yönetimde kalır. Dünya değişime uğrar. Uzun zaman sonra güneş batıdan doğar.

  · Dünya herkesin kötülük yaptığı karanlık ve kötü bir çiftliğe dönmüş.
  · Dünya gündemini takip edenler dünyada neler olduğunu dünyanın nereye gittiğini ve küresel bilincin ne yolda olduğunu görebilirler.

  · Dünyada öyle bir düzen var ki her şey yanlış. Yasalar düzenler ve sistemler hep köhnemiş ve yöneten kesime hizmet ediyor. Yeryüzü halkı en kötüsünü yaşıyor. Yanlışları yaşayarak doğruların ne olduğunu görmeye başladık. Olumsuzluk ve kötülük temeli üzerine kurulu bu düzenin yıkılışı kaçınılmazdır. Her şey değişecek zarar üreten her şey faydaya dönüşecek. Dünya yaşanır iyi bir yer haline gelecek.

  · İşlerini düzgün ve tam yapmayanlar insanlığa zarar veriyordu. Yönetenlerden tutunda toplumun her alanında durum böyleydi.

  · Yeryüzü bilinç değişimi yaşıyor. Arap baharıyla başlayan süreç yayılmaya devam ediyor. Eski küresel düzene karşı küresel bir ayaklanma görüyoruz. Dünyada şeytanın düzenine karşı bir isyan yaşanıyor. Bu küresel isyanı şeytanın silahlı yönetimleri bastırıyor.
  · Erdoğan’ı bir şahıs olarak değil savunduğu anlayış itibariyle iyilik ve doğruluğun temsilcisi gibi görmek daha doğrudur. Erdoğan’ı savunmak tanrı yolunu savunmak demektir.

  · İnsanlar Erdoğan’ın anlayışıyla hareket ediyorlar ve bozgunculara karşı Allah’a dua ediyorlar. Değişim ve çatışmayı bastıran yönetimler ve küresel güçlere karşı halklar dua ediyor. Allah da bu dualara karşı afetlerle cevap veriyor. Yönetimler altında ezilen mazlum halklar onların azgınlıklarına karşı tanrıya yakarışta bulunduğunda çetin azaplar görecekler. Yeryüzü afetlerle dolacak.

  · Dünyayı düzeltecek bir yiğite ihtiyaç vardı. Her şeyi göze alan bir adam dünyayı kurtarmak için çalıştı. Yeni düzen kurulurken tek tek bütün sorunlar çözüme kavuşturulacak. Tüm bu sorunlar çözülürken de muhalifler çirkefçe siyaset yapmaya devam edecekler. En çirkefleriyle karşı karşıya kalınacak. Ve Tanrı bunlara karşı sayısız afetler ile savaşacak.

  · İnsanlığın devamı için bir düzen vardı ve düzeni sağlayan değişik etkenler vardı. Yasama yürütme yargı erklerinden ziyade yasalar yönetim şekli ekonomi sistem gibi önemli etkenler vardı. İnsanlığı genelde patronlar yönetir. Patronlar da çıkarlarına göre hareket eder. Medyalara sahip patronlar seçimlerde seçilecek kişileri dahi tayin ederlerdi. O zaman ne seçme nede seçilme işi hakkıyla gerçekleşmemiş oluyordu. Bu çoğu ülkede böyledir. Halkın içinden halkın adamı Erdoğan’ı bu nedenle istemediler ve hep mücadele ettiler. Halkın egemenliği için halka hizmetkar olmaya gelen hak yoldadır. İnsanlığın düzenini sağlamak için gelecek lider önce insanları sevmeli Allah’tan korkmalı ve zenginlere küresel güçlere boyun eğmemelidir. Hakkı tutmak zordur. Herkes size düşman olur.

  Çünki herkes mevcut durumunun kötü yönde etkilenmesini istemez. Kimse kazancının azalmasını fedakarlığı gayreti ve sevgiyi kolay kazanma karşısında göstermiyor. Sadece inanan ve Allah’tan korkan bunu gösterebilir.

  · Türkiye’de ve dünyada insanlığı ilgilendiren sorunlara yönelik çalışmalar yapılmıyordu. Tayip Erdoğan Türkiye’de ve dünyada çözümlere yönelik çalışmalar yapmaya başladı. Hem insanlık için çalışmalar yapmıyorlar hem de çalışmalar yapan Tayip Erdoğan’ı ve Türkiye’yi eleştiriyorlardı. Mevcut düzenin devam etmesini isteyenler iyileştirmeleri karalıyorlardı. Halklar iyileştirmeleri beğeniyor ama yönetimlerin adamları eleştiriyorlardı.

  · Tayip Erdoğan Türkiye’de yöneten konumunda görünüyor ama egemen konumunda değildir. Vesayet ve eski düzenin savunucuları hala egemenliği ellerinde tutuyorlar. Dünya’da ve Türkiye’de inançsızlar müthiş bir şekilde kadrolaşmışlar. Mevcut konumlarını ve kazançlarını bırakmak istemiyorlar. Mevcut eski düzenden beslenenler Erdoğan’ın doğruculuğunu ve adaletçiliğini kendilerine tehdit olarak görüyorlar.

  · Hem süreçleri tıkıyorlar durumların daha kötü hale gelmelerine neden oluyorlar hem de Tayip Erdoğan’ın siyasetini ve yaptıklarını eleştiriyorlar.

  · Paylaşım sitelerinin en büyüğü olan You Tube ve Twitter gibi kurumlar kişisel hak ve özgürlükleri ihlal eden içerikleri kaldırması konusunda mahkeme kararları olmasına rağmen sayfayı kapatmıyor.

  Bunun üzerine TİB mahkeme kararıyla bu siteye erişimi engelliyor. Bunun üzerine dünyada ‘Diktatör Erdoğan’ ‘Türkiye’nin baskıcı siyaseti’ gibi dünyada olumsuz ve karalama kampanyaları yapıyorlar.

  Ana temayı görüyor musunuz. Bunlar suç işlemeyi normal ve özgürlük sanmışlar. Şeytan bu yolla dünyaya yalanı ve bozgunculuğu yaymıştı. Komplolar kurmak ve yalan ile iftira ile asılsız iddia ile ilk akla gelen zanlarla suçlama yöntemi ile karanlık dönemlerini sürdürüyorlardı. Bunlar gibi durumlar için mevcut iletişim ortamı oluşturulmalıydı. Yıllarca dünyada böyle siyaset yaptılar. Wikileaks belgeleri de bunlara örnektir. Kaynağı belli olmayan kimin söylediği bilinmeyen yalan ve iddialar montaj görüntüler yapmacık ses kayıtları ve birtakım düzmeceler bunların işi olmuş. Bunlarla dünyada mevcut yönetimlere sahip olmayı sürdürüyorlar ve destekçi halklarıyla insanlığı sömürmeye devam ediyorlar.

  · Tayyip Erdoğan’a karşı edepsizce taşkınca tavırlarda bulunuyorlar. Sonrada kalkıp diktatör diyorlar. Sokaklarda terör yapıyorlar polis müdahale edince de Tayip Erdoğan’a diktatör diyorlar. Diktatör olmamasına rağmen bozguncular tarafından diktatör algılanmasının nedeni kirli amaçlarına ulaşamamalarındandır. Meşru olmayan ve suç olan gizli paylaşımların kimliği belli olmadan bir olumsuz algı yaratıyorlardı. İnsanların hem kişisel haklarına saldırıyorlar hem yalan söyleyip çirkefçe saldırıyorlar. Hem de internet yasaklamalarına diktatör diyorlar. Hem bu suçları işleyenler hem de diktatör suçlaması yapanlar çok aşağılıktırlar.

  · Hz. İsa Şam’a inecek denilmiştir. O dönemin Şam’ı bugünün Türkiye’sidir. Hadislerde benzerlik ve niteleme vardır. O dönemin gelişmiş bölgesi Şam bugünün gelişmiş bölgesi Türkiye’dir.
  · Küresel güçler tayip Erdoğan’ın Ortadoğu’da ve dünyadaki çalışmalarının önüne taş koydular.

  · Hem Türkiye’de hem de dünyada Tayip Erdoğan’ın yapıcı ve çözümcü çalışmalarını engellediler ve tıkadılar. Erdoğan sorunları ve sorunların çözümünü biliyordu. Gönüllü olarak insanlığın sorunlarını çözmeye başladı. Kimse sorunları fark etmiyor bu nedenle çözümlerini de bilmiyordu. Türkiye’nin yöneticisi olan Erdoğan dünyanın sorunlarını çözmek istedi.

  · Tayip Erdoğan belediyecilikten gelmiş ve üç dönem yöneticilik yapmıştı. Yönetici olarak neler yapılması gerektiğini biliyordu. Tanrıya boyun eğişiyle haktan ayrılmadı ve dünyaya saplanmadı.

  · Küresel güçler Türkiye’ye (Erdoğan’a) sen dur bakalım dediler.Sen de kimsin. Sen kim oluyorsun. Sen düzeltmeye de yönetmeye de yetkin yok dediler. Hem biz sana bu dünyanın yönetimini vermeyiz hem de sana küresel güç olmayı yedirmeyiz. Dediler.

  · Halbuki Türkiye (Erdoğan) sorunları çözme konusunda uzmandı. İş bilenindi ve dürüsttü. Evrensel değerleri sahiplenmiş haliyle tam da halife görevine haiz bir durumdaydı. Kalbinde insanlığın sorunlarının sıkıntısını yaşıyordu. İnsanlık kimlerin eline kalmıştı. Ülke ve kişisel çıkarlarını düşünenler dünyayı yönetiyordu. Biz güçlüyüz davasını güdenler yönetiyordu.

  · Tayip Erdoğan iyiliği ve inancı temsil ettiğinden onu kendilerine ve dünya yöneticiliğinde tehdit olarak görüyorlar. Dürüst olduğu için yarın bizim işlerimize de karışır diyorlar. Erdoğan’a Türkiye’ye ne bir görev ne de bir yetki verdiler. Ona yetkiyi tanrı veriyor. Onlar Erdoğan’ın yapıcı çalışmalarını engelleseler de sürekli bu bozuk düzende uzun süre devam edemeyecekler.

  · Arap baharıyla başlayan bu değişim dalgası yarın bize de gelir. Bize de zarar verir biz de tahtımızdan oluruz diye Ortadoğu’da baharı durdurmaya çalıştılar. Suriye’de çözümün tıkanması mısır’da darbe olması Türkiye’de gezi olayları Afrika’da küresel güçlerin birlik ederek yandaş halkları organize ederek Müslümanların öldürülmesi bunlara örnektir.

  · Tayip Erdoğan hem işi bilendi hem de insanlık adına bu görevi yapabilecek halifelik özelliğine sahipti.

  · Tayip Erdoğan işleri sabırla Rabbine ısmarladı. Allah’a bıraktı. Tanrı her şeyi değiştirecek. Ve bir daha geriye dönüş olmayacak.

  · Tayip Erdoğan’ın önünde birtakım güçler ve engeller var. Bu engeller kendiliğinden kalkarken o da dünyayı düzeltmeye yönelecek. Erdoğan dünyayı düzeltmek için neler yapacağını çok iyi biliyor. Tanrı onu eğitti ve ona öğretti. Belediyecilikten cumhurbaşkanlığına kadar yöneticiliğini iyi kalbiyle yoğurdu.

  · Erdoğan ülkede ve dünyada kilit yerlerdeki insanlar ile çarpışa çarpışa hak yolunda dik durarak bu günlere gelebildi. Onu engelleyen daha çok güçler var. Dünyada düzenin iyi bir hale gelmesi için önünde çok güçler ve engeller var. Ama Allah onun önünü açacak. Onu karalayan ülkeler bir bir yıkılışa maruz kalacak.

  · Değişimi isteyen inananlar değişimin hemen gelmesini istiyorlar. Eski yöneticilerin hemen gitmesini ve eski düzenin hemen yıkılmasını istiyorlar. Biraz zaman alacak. Çünkü Tanrı’nın işleri hemen olmaz. Yavaş yavaş ve insanlık her şeyi görerek yaşayarak değişimin içinde olacak.

  · Eski düzen çökerken Erdoğan dünyada daha güçlü olarak ortaya çıkacak. Küresel güçler Erdoğan’ın doğruluk sancağına direnemeyecekler. Mevcut ortam Erdoğan’ın liderliğine ve üstünlüğüne zemin hazırlayacak. Dünyada insanlığı ilgilendiren o kadar çok sorun varki hepsini tek tek düzeltmeye başlayacak. Yaptığı her başarı attığı her adım dünyada onun çok daha güçlü olmasına ve taraftar toplamasına neden olacak.

  · Dünyada tüm devletler ve yönetimler yasalarla ve sistemleriyle kötülüğe kapı açmış. Dünya kötülüğün yaşandığı kara bir çiftliğe dönmüş. Bozuk bir düzeni fark eden Erdoğan iyi düzene geçişi gönülden istiyordu. Yönetimlere sahip olanlar bu durumu engelliyorlardı.

  · Küresel krizle gelen küresel güçlerin yıkılışı kaos ortamları meydana getiriyor. Arap baharıyla başlayan halkların özgürlük talebi küreselleşti. Yönetimlere karşı bir başkaldırı bir kaos ve küresel savaş havası oluşturdu. Aslında Armegeddon savaşı yaşanıyordu. Dünyada yeni bir merkezi güç evrensel değerlere sahiplenen bir merkez sivrilecek. Türkiye bir ışık gibi görünmekte. Durum iyice kötüye gittiğinde herkes kendi derdine düşecek. Küresel ortamda Türkiye yine etkin davranacak. Türkiye’nin dünyayı düzeltme çabası artacak.

  Ve Türkiye kendiliğinden küresel bir güç olacak. Küresel değişim çok güçlü ve külliyen olacak. Bu değişime küresel güçler bile yetişemeyecek. Tanrının kontrolünde ve insanların kontrolsüz kaldığı bir dönem.Yıkılan hükümetler bölgesel çatışmalar soykırımlar salgınlar ölümler afetler her yeri kaplayacak. Yönetimlerle halkların mücadelesi sürerken şeytanın ruhuyla Tanrı’nın ruhu savaşacak.

  · Tayip Erdoğan’a gittiğin yol dipsiz bir kuyu diyorlar. Sen ve ardından giden halk küresel güçlere ve küresel düzene nasıl güç yetireceksin.

  Siz zayıfsınız vazgeçin bu hak yoldan diyorlar. Türkiye’yi kaosa ülkeyi savaşa götürüyorsunuz. Bu bizim sonumuz olur. Küresel güçler çok güçlüler ülkeye zarar vereceksin insanlarımızı öldüreceksin.’ demek istiyorlar. Diyorlar ki ‘Batılın egemenliğine boyun eğin Tanrı yolunda olmak kazanç getirmiyor.’ diyorlar. Kim size sahip çıkacak? Allah mı? ‘hadi çıksın bakalım.’ diyorlar.

  · İnananlar hakkın ardında yürürken korkmayıp batıla kafa tuttuğunda güçlü olacaklar ve değişim başlayacak. Bu değişimi Tanrı destekleyecek.

  · Öyle bir evrim geçireceğiz ki öyle bir bilinç değişimi yaşayacağız ki her insan kendi evinde işyerinde şehrinde ülkesinde batıl ile savaşacak. Doğruluk ve hak ön plana çıkacak. Doğruluğun savunucuları batılın savunucularını devirmeyi başaracaklar.

  · Bir beşer aydınlık yolda olduğu zaman her şey yoluna girer ve bilinmeyenler bilinir hale gelir. Yanlış düşünceler ile yaratılan yoğun karanlığı dağıtmak ilk zamanlar zor da gelse sürekli bir cehit ile aydınlığın yolu izlendiği takdirde karanlığın yerini ışığa terk ettiği görülecektir. Hak yolda dur durak bilmeyen yorulmayan ve azmeden 12 yıl mücadele eden kral bir gün hedefe ulaşacaktır.

  · Kendilerini iyiliğe adamış olan Erdoğan ve arkadaşları halktan değer bulmuşlardır. İyi niyetli liderlerce yönetilmek isteyenler hak yoldadırlar.

  · Ey İlyas ahir zamanda ortaya çıkan bu adamın ardında dur.

  · Tayip Erdoğan eceliyle vefat ettikten sonra dünya yeni bir sabaha uyanacak. İnsanlar vefatından sonra onun değerini çok daha iyi anlayacaklar. Onun yolundan ve izinden gidecekler.

  · Milattan önce ve sonra terimlerini bir zaman gelecek Tayyip’ten önce ve Tayyip’ten sonra diye ikiye ayıracaklar.

  · Tayip Erdoğan’a sadık bakanlar yedi uyurlar hükmündedir. Yedi uyurların hepsinin bir görevi vardı. Sanki kendi dönemlerin de yedi bakanlık görevleri taşıyordu.

  · İdeolojilerin sorun ürettiği sistemlerin sarsıldığı bir dönemde onun ‘Mehdi’ olduğu farkına vardık. Küresel güçlerin din adına iş yaptıklarını söyleyen liderlerini de gördük. İsrail’i kuranların tanrısal amaçlarını da 11 Eylül’ü yapan sahte peygamber George Bush’u da gördük. İslam’a sıcak takılan Obama’nın kirli planlarını da sezdik.
  · Bir lider direk doğruları en açık haliyle açık yüreklilikle söylüyor.

  Erdoğan’ın bu tutumu küresel vesayetin ve buna bağlı yönetimlerin işine gelmemektedir. Eski dünya düzeninin ‘kötülük ederek kazanma’ ideolünü oluşturan çatı üzerine kurulu olması daha geniş bir kitleyi etkilemektedir. Bu nedenle Erdoğan’a yerel ve küresel saldırı sürekli artacaktır. Tüm ulus ve ülkelerde de benzer anlayışı taşıyanlar için durum böyledir.

  · Dünyada üç lider ön plana çıkıyor. Erdoğan Obama ve Putin. İnancı ve evrensel değerleri sahiplene Erdoğan var. Diğer tarafta saldırgan baskıcı evrensel değerleri tanımayan Suriye ve Ukrayna’da süreçleri tıkayan şiddeti yol edinmiş bir Putin var. Obama ortada kalmış ancak İsrail lobisine sadık yapısıyla hala batıl tarafta durmaktadır. Yapılması gerekenleri Suriye’de yapmayan ve Mısırda askeri darbeye zemin hazırlayan Obama kaybedenler lobisine katılacaktır. Artık yeryüzünde çıkar ve menfaat kazandırmayacak ve batıl değer bulmayacaktır. Bu nedenle doğru siyaset evrensel değerlere sahip çıkmakla yürüyecek bir devir görmekteyiz.

  · Erdoğan nedeniyle Türkiye bir sıçrama ve büyüme yaşadı. Gelişen Türkiye’yi gören muhalifler beklentilerini hiç umulmadık şekilde yükselttiler. Erdoğan’ı eleştirmek için sürekli daha fazlasını isteyerek eleştiriyorlar. Aslında yapılan hizmetleri eleştirmek için böyle davranıyorlar. Gerçekte Erdoğan’a sırf muhalif oldukları için eleştiriyorlar. Erdoğan’ı inkar ettiklerinden dolayı muhalif olanlar onun yaptıkları başarılı işlere pis ve yetersiz diyebilmek için beklentilerini mecburen ayyuka çıkardılar. Aslında söylediklerinin doğruluk payları yok sadece eleştireller. Yoksa onlar halka hizmeti sırf kendi saltanatları için istemez ve sevmezler.

  · Alman basını: Biz düşünürken Erdoğan yapıyor. dedi Alman Basın Ajansı (DPA) Türkiye'nin 2023 vizyon projeleri ve Erdoğan'ı yazdı.

  · Ülkemizde Yahudi lobisi gülen cemaatidir. Cemaat’de lobi yöntemiyle ilerliyor. Montajlar karalamalar asılsız haberler kışkırtıcı yöntemler hep Yahudi lobilerinin yöntemiydi. Masa başında alınan kararları kirli planlarla uygulamaya koyarlardı.

  · KONDA Araştırma Şirketi'nin kurucusu Tarhan Erdem'den Başbakan Erdoğan'a sert Köşk uyarısı geldi: İnşallah oy alamayıp gider yoksa sokak onu düşürecek."

  · Eski Yargıtay Başkanı Sami Selçuk'tan şok sözler. İsrail Devlet Başkanı Şimon Peres'e methiyeler dizerken Erdoğan'ın eleştirdi.

  · Halkın adamı olan Erdoğan’a diktatör dediler. Asıl diktatör vesayetin sahipçileriydi. Halka sahip çıkmak diktatörlük değil devlete sahiplenmek diktatörlüktür. Devlete sahiplenmiş olanlar Erdoğan ile mücadele ediyorlar onlar geçmişin diktatörleriydiler.

  · Tayip Erdoğan için o bizim ‘ulu önderimiz’ dediğimiz zaman dinsizliğin atasını önder seçen Kemalizmciler öfke ile karşı çıkıyorlar.

  Atatürk sizin ulu önderiniz değil miydi. ‘Yüce Atatürk’ demiyor muydunuz. Şimdi siz Allah’a inandığınızı mı söylüyorsunuz. Dün Allah’ın diniyle evrensel değerler ile mücadele ediyordunuz. Bugün ne oldu da kendinizi inananlardan sayıyorsunuz.

  · Büyücülüğün en yaygın döneminde Musa geldi. Ve yaptığı mucizelerle büyücülüğü yıprattı. Şifacılığın en arttığı dönemde İsa geldi ve dualarıyla şifa verdi. Batıl şifacılık zarar gördü. Batıl dinlerin sivrildiği ve gerçeklerin unutulduğu bir dönemde Muhammet gerçek dini insanlara anlattı. Şimdi de yeryüzünde bilinç değişimi yaşanıyor. Yeryüzündeki şeytaniyetin egemenliği yıkılırken hakkın egemenliği gelmektedir. Erdoğan döneminde müthiş bir aydınlanma değişim yaşanmaktadır.

  · Erdoğan 30 mart seçimlerinde inançsızlara reklamlarla çok güzel mesajlar veriyor. Türkiye yenilmez millet eğilmez. Şiddete karşı iradene sahip çık. Esenlik yolunda daima ileri gibi daha çok ifadeler bulunmaktadır.

  · Bosna Hersek Üçlü Devlet Başkanlığı Konseyi Başkanı Bakir İzetbegoviç Başbakan Erdoğan'ın babası Aliya İzzetbegoviç'in ve kendisinin büyük dostu olduğunu belirterek 'Evet biz taraf tutuyoruz Recep Tayyip Erdoğan'ın tarafındayız' dedi. İzzetbegoviç Türkiye'deki Cumhurbaşkanlığı seçimlerine ilişkin soru üzerine ''Türkiye'deki Cumhurbaşkanlığı seçimlerini büyük heyecanla bekliyorum sanki kendi seçimimdir'' diye konuştu.

  Başbakan Erdoğan'ın Cumhurbaşkanı olmasını da arzuladığını ifade eden İzzetbegoviç şunları kaydetti:''Erdoğan özel bir insan. Sadece Türkiye'nin değil bütün Müslümanlar'ın lideridir herkes ona bakar ve başarılı olmasını arzu eder. Bosna Hersek'te ekim ayında seçim yapılacak ve belki ben de yine aday olacağım. Ama Türkiye'deki seçimlerden dolayı kendi seçimlerimde duyduğum heyecanın bir benzerini yaşıyorum. Kendi seçimim gibi heyecan duyuyorum.''

  İzzetbegoviç Türkiye'nin uzaktan bakıldığında ulaştığı başarının çok büyük ve neredeyse inanılmaz olduğunu vurgulayarak bütün bunların da sadece 10 yılda yapılmış olmasının ülkenin ulaştığı başarıya ayrı bir önem kattığını dile getirdi. Bakir İzzetbegoviç ''Biz Türk milletinden ve Türkiye'yi bu şekilde yöneten dostlarımızdan gurur duyuyoruz'' dedi.

  · Sırbistan’da seçim oldu. Sırbistan'ın güneyinde Müslüman nüfusun yoğun olarak yaşadığı Sancak bölgesindeki bir oy kullanma merkezinde açılan sandıktan Başbakan Recep Tayyip Erdoğan için de oy çıktı.Seçimlere katılan 19 siyasi oluşumun bulunduğu oy pusulasının üzerine kalemle ''20. Recep Tayyip Erdoğan'' yazıldığı görüldü. Sırbistan'da Başbakan Erdoğan'a oy çıktı

  · Erdoğan’ın ardında olan halklar 'Biz millet yolunda yürüyen bu kadroya güveniyoruz' diyor. Türkiye'nin ve dünyanın bin yılını ve dünya tarihini belirleyecek Erdoğan’a seçimlerde büyük destek oluyorlar. Anadolu halkı açıkça söylüyorum Tanrı’nın halkıdır. Hiçbir ayrım gözetilmeksizin farklı ırklara sahip olsalar da tek bir millettir.

  Tanrı milletidir. Bu millet iyiliği hakkı ve barışı sever. Hakkın yanında olur.

  · Çirkefçe siyaset yapıyorlardı. Yolsuzluk düzmecesiyle ‘Hırsız Tayyip’ diyorlardı. Çirkefçe davrandılar ve taşkınlıkta ileri gittiler. Sokak eylemleriyle ve şiddetle yıldırmak istiyorlardı. Korkutmaya çalışıyorlardı. Erdoğan ve halkıyla alay ediyorlardı.Allah Erdoğan’a ve halkına yardım edecek ve kötülerin sonunu çok dehşetli kılacaktı.

  · Doğru söyleyeni dokuz köyden kovarlarmış.Erdoğan’ı da doğruyu söylediğinden dolayı çoğu ülke lideri reddetti. Vesayet ülkeleri ve halkları sömürüyordu. Erdoğan’ın onlara ‘evrensel değerleri uygulayın.’ söylemleri hoşlarına gitmedi. Küresel ortamda yönetimlerden destek bulamadı ama halklardan destek buldu. Çünkü o inanan mazlum halkların sesi oldu.

  · Erdoğan: Allah'tan başkasına kulluk eden kaybetmiştir. Siyaset'in eğer kalptekiyle dildekini samimiyet köprüsüyle birbirine bağlayabiliyorsa hakka ve halka hizmet olduğunu belirten Başbakan Erdoğan şöyle konuştu: "Adalet eğer vicdan ile hak arasındaki samimiyet köprüsünü tesis edebiliyorsa adalettir. Devlet kendisini var eden insan ile arasında bir samimiyet köprüsü imar edebiliyor yani insanı yaşatarak insan için ayakta kalabiliyorsa adil bir devlettir.

  Medya dedikoduyu değil iftirayı değil söylentiyi değil kalpte olanı yani hakkı manşetine taşıyabiliyor gerçekle harf arasında samimiyet kurabiliyorsa dürüst medyadır. Kitap kalptekini yazıya dökebildiği gönülde olanı samimi bir şekilde beyaz sayfaya aktarabildiği ölçüde faydalıdır. En önemlisi de alim kalbini keşfedebilmiş kalbine bilgi kadar aşkı yerleştirebilmiş kalbini Rabbiyle tanıştırarak nefsini tanıyabilmiş gönlü ile dili tavrı edası arasında samimiyet ihdas edebilmiş kişidir"

  · İnsanlara T.Erdoğan bir kurtarıcı bir peygamberdir dendiğinde akılları başlarından gidecek gibi olup şiddet ile reddediyorlar. Onlar peygamberliği sürekli mucizeler yapan kutsal bir varlık olarak nitelemişler. Bu halleri inançsızlığın cahiliyetin bir ürünüdür. Her peygamber bir insandı bir siyasetçiydi bir lider idi. Bazı şeylere yüklediğimiz anlamlar ne kadar doğrudur kulaktan duyma inanışlar ne kadar batıldır. Bunları tekrar gözden geçirmeliyiz.

  · Erdoğan’a Mehdi kelimesi kullanınca bir şey zannediyorlar. Tövbe de diyorlar. Bunların kelime anlamından da mehdi kavramından da haberleri yok. Kendilerince kutsal varlık nitelemesine inanmışlar.

  Mehdi demek kurtarıcı iyi bir lider düzeni değiştiren insanlığa faydalı olan demektir. Hiçbir bilgisi olmadan beyinlerine kan damlamış gibi tepki verenlerin dinsel cahiliyeti ve kendi kafalarında bu kavrama yükledikleri anlamlar aslında kendi sorunlarıdır.

  · Tayip Erdoğan’a suikast için plan yapanları Allah engelliyor. Çeşitli polis kontrol noktalarında yakalanan ve engellenenler oldu.

  · Erdoğan 100 yılın lideri değil 5125 yılın lideridir.
  · Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ile Bosna-Hersek'in efsane lideri Aliya İzzet Begoviç'in son görüşmesini anlatan Prof. Dr. Mehmet Çelik gözyaşlarını hakim olamadı. Çelik Begoviç'in hayatını kaybetmeden önce Başbakan Erdoğan'a söylediği 'Milletimi sana emanet ediyorum' sözlerini izleyiciye aktarırken zorlandığı görüldü.

  · Suriye halkı Flistin halkı Irak halkı kısacası Ortadoğu Tayyip Erdoğan’a bakıyor. Ondan yardım ve destek bekliyorlar. Kendilerine sahip çıkmasını istiyorlar. Dünya kötü bir dönemden geçerken küresel bozguncular halkları öldürüyor.

  · Işid lideri bağdadi’nin halifelik ilan etmesi dünya medyasında tepkilere ve sansasyona neden oldu. Hristiyanlığın ve yahudiliği kullanarak ilerleyen bozguncular islamın doğmasından başsız olan islamın yeniden filizlenmesinden çok korkmaktadırlar. Bu nedenle Tayyip Erdoğan’la mücadele etmektedirler. Direk savaş ile değil dolaylı yollardan medya gezi seçimler montajlar ile gizli savaşlarını sürdürmektedirler. Çünkü Tanrı deccal ‘Medine’ye giremez.’ demişti.

  Bilirsiniz ki bu dönemin medine’si Türkiye’dir.

  · Erdoğan’ın ayağını 17 Aralık operasyonlarıyla kaydırıp Türkiye’yi yöneteceklerini sananlar başarılı olamadılar. Daha büyük hedeflere ulaşacağını sanan Gülen Mehdilik hesabındaydı. Erdoğan’ın yükselen mehdiliğini çekemedi. Ve kibrinden dolayı şeytanın safına geçti. Zaten ikiyüzlülükle siyaset uzun sürmezdi.

  · Türkiye 30 mart yerel seçim sonuçları Türkiye kadar Arap ülkelerinde de merakla bekleniyordu. Sandıklar açılınca Lübnan'da Filistin'de Mısır'da Arap halkları Ak Parti'nin seçim zaferine ortak oldu. Sokaklar Erdoğan için sevinirken o halkları yöneten Arap liderler için aynı durum söz konusu değildi. Gazze Şeridinde Filistinliler büyük bir gösteri yaptı. Caddelerde araçlarıyla tur atan ellerinde Erdoğan posterleri ve Türk bayrakları sallayan binlerce kişi vardı. Lübnan'ın başkenti Beyrut'ta insanlar Arap şivesiyle "Erdogan" diye sloganlar attı. Kahire'de baskı altındaki darbe karşıtı Mısırlılar da sevinç yaşayanlar arasındaydı.Sadece onlar değil Suriyeliler de sevindi. Bu insanlar neden seviniyor? Çünkü ülkelerinde kendi haklarını savunacak liderleri yok. Baskı altındalar zulüm altındalar işgal altındalar bombardıman altındalar işkence altındalar. Filistinlinin devleti yok Mısırlının devletine güveni yok Suriyelinin devleti ise hepsinden beter.

  · Ortadoğu için aranan bir lider Recep Tayyip Erdoğan. Çıktığı her uluslararası kürsüde bu insanların yaşadığı şehirleri zikrediyor.

  Filistinli Mısırlı biliyor ki bir gün başı daha çok sıkışırsa tıpkı Suriyeli gibi onlara da sahip çıkacak bir lider var Türkiye'de.

  Filistin'de Filistinli için Mahmut Abbas'ın yapmadığını Mısır'da Mısırlı için Sisi'nin yapmadığını Suriye'de Suriyeli için Esed'in yapmadıklarını yapıyor Erdoğan.Irak'ta Suriye'de Mısır'da Batı Şeria'da Kudüs'te Gazze'de Pakistan'da kendi gözlerimle şahit oldum defalarca Erdoğan sevgisinin ne anlama geldiğini. Gidenler bilir Mescid-i Aksa'nın avlusundaki Filistinli bir Türk görünce önce kucaklar ardından "Reis ül Vüzara Recep Tayyip Erdogan" der.

  · Erdoğan Arap ülkelerinde çok ama çok sevilir. Ama bu demek değil ki Türkiye bütün Arap ülkeleri için dost ve kardeş ülkedir. Arap liderlerin bir çoğunun Erdoğan bakış açısı Arap halklarından çok farklıdır.Mesela seçim yapıldı Ak Parti büyük bir zafer kazandı.

  Arayıp tebrik eden tek Arap lider Katar emiri oldu.Mısır'da Sisi Suriye'de Esed Körfez ülkelerinin liderleri için Erdoğan ismi çok da sempatik gelmez kulağa. Çünkü onlar için Erdoğan "kurdukları düzeni bozan" demektir.

  · Gezi olayları ve 17 Aralık süreci boyunca yani yaklaşık 10 aydır Arapların El Cezire'den sonra en önemli yayın organlarından olan El Arabiya inanılmaz bir Erdoğan karşıtlığı içerisine girdi. Başbakan'ın Mısır darbesindeki tutumu Türkiye'nin enerji pazarındaki rolü İran'la ticari ilişkiler onları rahatsız eden en önemli nedenlerin başına geliyordu.El Arabiya'nın Genel Müdürü Abdurrahman el Raşid Şark el Avsat gazetesindeki köşesinde seçim sonuçlarını yorumladı. Yazısının başlığı "Erdoğan'ın zaferi Müslüman kardeşleri kurtaramaz" oldu.

  Mısır'da Sisi'nin Cumhurbaşkanlığına destek veren yazar İhvan yanlılarının Türkiye'deki seçim sonuçlarına sevindiğini ama Erdoğan'ın Türkiye'de onlarca düşman edindiğini bu yüzden seçim zaferine rağmen kendisinden başka kimseye hayrının dokunamayacağı iddiasında bulundu.Arap halklarına "boş yere sevinmeyin" diyen El Arabiya'nın Genel Müdürü "Mursi yanlıları Erdoğan'dan mucize bekleyerek kendilerini kandırmasınlar" ifadesini kullandı.

  · Küresel güçlerin özellikle istediği paralel yapının korkunç Erdoğan planı tutmadı.Paralel Yapı darbe başarılı olsaydı Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ı Yassıada benzeri mahkemede yargılayacaktı. ''Dönemin Başbakanı'' yazılı iddianamesi bile hazır olan Erdoğan ''terör örgütü lideri'' sıfatıyla hâkim karşısına çıkacaktı.

  · Türkiye enerji ve ticari hamleleriyle Batı'nın ekonomik çarkına çomak sokarken Mısır ve Suriye gibi ülkelerde yaptığı özgürlük ve demokrasi savunuculuğuyla Arap rejimleri için bir tehdit oldu.

  Suriye'de zulüm karşısında durarak Rusya'da İran'da kendisine cephe açarken Filistin davası için İsrail'in karşısına dikildi. Şii-Sünni ayrımcılığına ortak olmadı Irak'ta Kürtler Sünniler ve Şiiler arasında hassas bir denge izledi. Hepsi birbirine bağlı olan bu saydığım noktalar Türk dış politikasının temelini oluşturuyor. Bağımsız ve çok yönlü. Hangisinde hata ya da haksızlık var ticaretimizi Batı'nın direktifinde mi yapsaydık yoksa yanı başımızdaki Müslüman katliamına seyirci mi kalsaydık?

  · Mehdi’nin ordusu çoktan oluştu. Suriye’de Mısır’da Libya’da Afrika’da Türkiye’de ve dünyanın her yerinde kendiliğinden mehdinin ordusu meydana çıktı.

  · Dünya ülkelerinden bazıları meclislerinde Erdoğan için birbirleriyle tartışıyorlar. Bazı siyasi iradeler Tayyip Erdoğan’ın yanında bazıları karşısında olacak. Evrensel değerleri ve dini sahiplenen her siyasi parti Erdoğan’ın safında olacak. Dinsizlik ve inançsızlığın küresel mücadelesini Erdoğan üzerinde değişerek görecekler. Bundan sonra çok hızlı ve olağan dışı değişimler olacak. Kimse değişimleri durduramayacak. Çünkü Allah’ın önüne kimse geçemeyecek. Batılın yanındakiler her zaman düşecek.

  · Mehdi Ortadoğu’da ölümleri çatışmaları engelleyecek. Sorunları ana kaynağından çözecek. Sorunları temelinden çözerken insanlığın sorunlarını çözüme kavuşturacak. İnsanlığın esenliği ve bekası için Erdoğan başaracak.

  · Erdoğan Türkiye’de çetelerle mafyalarla mücadele etti. Devlete yerleşen paralel yapıya da izin vermedi. Güçlü bir halk egemenliğini hesap edemeyen paralel yapı Erdoğan’ın güçlü doğruluğunu hesap edemedi.

  · Erdoğan’ı çok karaladılar ve müthiş bir gerginlik yarattılar. İnsanlar Erdoğan için kavgalar ediyor ve birbirini öldürür hale geldi. Yalanlarla iftiralarla ve yolsuzluk düzmecesiyle müthiş bir gerginlik yaratan inançsızlar aldatılanları inananların üzerine salarak varlıklarını sürdürmeye çalışmaktadırlar. Şeytan’da kendi anlayışını savunacak halkını organize etmektedir.

  · Erdoğan’ın geçmişini biliyoruz geleceğini biliyoruz. Ne yaptığını nasıl hizmet ettiğini biliyoruz. İnsanlar yolsuzluk düzmecesine iftiralara inanmadı. Biz onu yakınen tanıyoruz. Halktan içimizden biri dürüst bir insan. Onun ailesini de kişiliğini de karakterini de biliyoruz.
  · Erdoğan’a muhalifler 30 mart seçimleri için yeni planlar kurmuşlar.

  Erdoğan’ın kazanmaması için her yolu mubah gören anlayışlar düşmanlarıyla bile işbirliği yapmaktadırlar. Sanki bu seçimde oylar partiyi adayı lideri seçmeyecek. Bu seçimde halk sandıkta birleşecek diyorlar. Gerçekten de Erdoğan’a muhalifler bu seçimde birleşme kararı aldılar. Son seçim anket sonuçlarını almışlar. Hangi ilde muhalefet partilerinin ne kadar oyu var. Yan yana koymuşlar;

  "Erdoğan’ın egemenliğini durdurmak için oyum sahibini arıyor listesi" yapmışlar. Muhalifleri yönlendirenler şu çağrıyı yapıyorlar.Partin zayıf kalıyorsa. Oyunu ziyan etme. Güçleri birleştir. Erdoğan kazanmasın diyorlar. Bütün bunlara rağmen Erdoğan’ın destekçileri çok ve halk her şeyin farkındadır.

  · Dünyada iki tip kesim vardır. Yönetenler ve düzeni yürütenler. Mal sahipleri ve insanlığın devamını sağlayan ve düzenini işlemesini sağlayan inananlar. Mal sahipleri zulmettiler. Tanrı için çalışanlar insanlığın devamını sağladı.

  · Batı islamcıların çoğalmasından ve tepkilerinin büyümesinden çok endişelidir.

  · İnaçsızlar 1. Dünya savaşında inançsızlara yönelik bir soykırım gerçekleştirdiler. Ancak tanrı toprağına ait bir nesil türetti. Anadolu halkından geriye çocuklar kalmıştı. Allah inançlı yeni bir nesil gönderdi.

  · Tüm dünyada Erdoğan’a dualar ediliyor. Erdoğan da Allah’a ‘Yardım et.’ diye dua ediyor. Bazen konuşmalarında ‘Dua edin.’ diye çağrıda bulunuyor. Erdoğan ve inanan mazlum halklar bozguncuların egemenliğinden ve baskılarından zor durumlar yaşıyorlar.

  · Tüm inananlar ‘ zalimler topluluğuna karşı bizi onların elinden kurtar rabbimiz.’ Diye dua edecekler. Bu dönemde afetlerin ardı arkası kesilmeyecek ve şiddetli hastalıkların salgınların dönemi yaşanacak.

  · Başbakan Erdoğan hiç durmadan çalıştı. Yorulmak nedir bilmedi. 11 yılda 93 ülkeye 305 ziyaret gerçekleştirdi.

  · 30 mart yerel seçimlerinde Erdoğana yolsuzluk suçlaması yaptılar. Erdoğan ve doğrucu halkını karaladılar. Erdoğan’a muhalif olan halklar da bu ifrira ve suçlamalara bizzat katıldılar. Tanrı böylece onları batıl bir tarafta tutmuş oldu. 30 mart seçimleri sonrasında afetlerde yükselişler gözlenecek. Türkiye’de de yerel ve bölgesel afetler gözlenecek. Afetlerin olduğu bölgelere dikkat ederseniz Erdoğan’a muhalif oyların çıktığı yerler olarak göreceksiniz. Dünya da da Erdoğan’a muhalif tanrı karşıtı ülkeler ve bölgelerde doğal afetler gözlenmektedir. Tanrı onları şehirlerinde ve konutlarında rahat bırakmayacak. Kazançlarına ticaretlerine vuracak. Bozguncuların ardında olan her millet büyük zarar görecek.

  · Gülen cemaati Radyo ve TV’lerinde sürekli Gülen’in eski vaazlarını seyrettiriyorlar. Sürekli Allah kelamı konuşan adam imajı vermeye çalışıyorlar. Kendilerini hak yolda göstermeye çalışıyorlar. İkiyüzlülükle yalakalıkla küresel zalim güçlere boyun eğiyordun.

  Zalime ses çıkarmıyordun. Dünya halkları için hiçbir şey yapmamakla nasıl hak dava güdersin. Bakınız ağzından Allah kelamı hiç düşmüyor imajını kullanıyorlar. Güya biz doğru yoldayız hükümet ve Erdoğan değil diyorlar. Güya Gülen mehdi Erdoğan mehdi değil imajı vermeye çalışıyorlar. Gülen Bediüzzaman’ın yolundan çıktı Allah yolundan çıktı ve küfre düştü. Allah kimseyi küfre düşürmesin. Hiç bilemezsin kimin nasıl küfre düştüğünü Menfaatlerine takılan herkes küfre düşüyor belli ki çağ menfaatlerin yerine tüm halkların ve insanlığın menfaatlerini düşünenlerin çağıydı.

  · Tayip Erdoğan’ın ayağını 17 Aralık operasyonuyla kaydırmak isteyen Gülen planlı siyaset yaparak Türkiye’yi yöneteceğini sandı. Hükümete bir komplo ve darbe meşrulaştırmasıyla geleceğini hesapladılar. Post modern darbenin bir versiyonunu yaşadık. Gülen Mehdi ben idim Erdoğan değildi diyor. Gülen Erdoğan’ın ağzından çıkan doğru kelimelerin insanı (özellikle kafiri) yok ettiğini hesap edememişti.

  Türkiye’de halkın egemenliğinin bu denli güçlü olması sadece cemaati değil dünyayı şaşkınlıkta bıraktı.

  · Küresel ve ulusal bozguncular 17 aralık operasyonuyla Erdoğan’ın gitmesine yönelik bir hamle yaptı.Tanrı’da küresel güçlerin gitmesine yönelik Ukrayna’da bir hamle yaptı. Suriye’yi dillendiren Türkiye Rusya’nın işine gelmiyordu. Mısır’ı dillendiren Türkiye İsrail ve Amerika’nın işine gelmiyordu Libya’yı dillendiren türkiye Fransa ve Hollanda’nın işine gelmiyordu. Birlikte Erdoğanın gitmesine kara veren küresel güçler tanrının tepkisiyle karşılaştılar. Rusya ve batı Ukrayna üzerinden savaşa girdi. İnsanlar şimdi sıçak olduğundan olayın farkında değil ilerleyen yıllarda bu güç savaşını daha belirgin hissedecekler. Küresel güçler gerilerken Türkiye bir zaman sonra küresel bir güç olarak ortaya çıkacak. Dünya’da ikinci bir kriz dönemi iklimsel olarak kuraklık ve sonuç olarak yaşanacak yedi yıllık kıtlık dönemi görülecektir.

  · Erdoğan Metin Feyzioğlu'nun hareketine karşılık resti çekti ve bir daha bu tür açılış ve toplantılara katılmayacağını açıkladı. Bu tür protokollerde şamar oğlanı olmadıklarını belirten Erdoğan vesayetin kulüpleri olan kurumlara resti çekti. Erdoğan: Dün yapılan bu saygısızlık tek bir şahsın değil bir zihniyetin değişmez ruh halidir. Her yıl dönümlerinde biz nezaketle kutlamalara katılıyoruz. Birileri bunu fırsat olarak görüp fırça çekebileceği imkan olarak görüyor. Siz kimsiniz ya siz kimsiniz? Siyasete ayar verme cüretini kendinizde görüyorsunuz. Biz beş yılda bir milletin huzuruna çıkacağız.

  Hatalarımızın hesaplarını millete vereceğiz. Biz bu ülkede siyasete itibar kazandırdık. Bu itibarın zedelenmesine çiğnenmesine asla izin vermeyeceğiz. Siyasetin alanının daraltılması özlemi içinde olanlara fırsat tanımayız. Bu makamda olduğum sürece bundan böyle bunların konuşacağı yere hiçbir zaman katılmam. Ne adli yıl açılışına ne diğerlerine.

  Bunların burada konuşma hakkı olmadığı halde bunlara söz veriyor. Bunların orada konuşma hakkı yok.

  · Türkiye’de sermayenin haksız sahibi Koç’tur. Üçlü itilafın Türkiye mandalığını yapan Fransa bu zenginliği ve temsili Koça verdi. Koç’a sermayeyi kurtuluş savaşında Anadolu halkına karşı savaşan ve türk soykırımı yapan ingilizler ve Fransızlar vermiştir. Erdoğan Koç’a yumuşak ve samimi çağrılar yapsa da koç hala bozguncularla hareket etmektedir. Erdoğan küresel bozgunculara ve ülkesindeki temsilcilerine hak yola gelmelerini davet etmektedir. Bozgunculuk ve haksızlıktan çok doğruluk ve adil paylaşımcılıktan kazancının daha çok olacagını söylemiştir. 2012’ye kadar Türkiyenin gelirini yüzde onluk kesim yemekteydi. Müthiş bir gelir adaletsizliği ve paylaşım vardı. Erdoğan ile zamanla bu uçurum ortadan kalkmaya başladı.

  Erdoğan doğruluk dürüştük ve paylaşımcılığın daha çok kazandıracağını söylerken aslında dinsel ana bir temayı işliyordu. Tabi ki eski küresel düzenden beslenen ve bu düzenin bir kolu olan Koç doğru yola yanaşmayacaktır. Eski haksızlık düzeninin kazandırdığına inananlar mutlaka batacaktır. Çünki yeni dünya yeni düzene gebedir. Hak yola gelmeyenler bitecek. Dünya malından yüz çevirmeyenler hala sahip olmak için çabalamaktadırlar. İnançsızlar batmaktan ve kazanamamaktan korkuyorlar.Erdoğan’ın çağrılarına kulak vermeyenler mutlaka batacaktırlar.

  · Cumhurbaşkanlığı seçiminde halk Ekmeleddin İhsanoğluna hayır diyerek Amerika ve İsrail yönetimine hayır diyecektir.

  Cumhurbaşkanlığı seçim sonucunda halk seçimini yapacak. Yıllarca dünya için aldatılan sahte siyonizm ya da ahiret için gerçek Siyonizm. Yani ya batılı güçlerin tarafında olacaklar ya da inananların tarafında olacaklar. Halk Erdoğan’ı seçecek ve gerginlikler iyice artacak. Ve halk Erdoğan’ın ardında sağlamca duracak.

  · Erdoğan’ın Avusturya gezisi sonucu Avusturya gündemi ve basını uyum konusunda karıştı. Avusturya medyasında sürekli açıklamalar ve tekrar takrar milletvekili açıklamaları gözlendi. Yine Erdoğan2a fatura kesildi. Erdoğan her gittiği yerde aynen böyle değişimler yaratacak. Her konuşması bir kapıyı aralayacak. Çok yerde iyileşmeler ve çözüm süreçleri gözlenecek.

  · Erdoğan Cumhurbaşkanı olunca dünyaya yönelecek. Aynı Türkiye’yi nasıl düzelttiyse dünyayı da düzeltmeye başlayacak. Cumhurbaşkanı olunca dünyaya daha çok vakit ayırıp dünya sorunlarıyla ilgilenecek. Erdoğan küresel değişimi gerçekleştirirken karışıklık tepki ve kaos artacak. Bu arada afetler de tavan yapacak. Çünkü tanrı halklarına saldırılmasına karşılık verecek.

  · Ege denizinde Yunanistan ile Türkiye arasında bir gerginlik yaşandı. Böyle bir durumu kullanmak isteyen küresel bozguncular Türkiye’nin büyümesini ve istikrarını durdurmak istediler. Yunanistan hükümetine yüklü bir yardım yapacağını vadeden ve önden de ödeme yapan Amerikalı israil lobisi Türkiye-Yunanistan savaşı planladılar. Bunun üzerine bölgede büyük bir deprem oldu. 2014 mayıs ayında 65 luk bir deprem tam bir Tanrı uyarısı niteliğindeydi. Ama insanların çoğu bunlardan habersizdir.

  · Küresel bozguncular Türkiye’deki yandaşlarına Soma maden faciasını bahane edin. Dediler. Hükümeti düşürün Erdoğan’ın gitmesini sağlayın olaylar çıkarın Erdoğan’ı istifa ettirin yargılayın dediler. Ama çabaları yine boşa çıktı.

  · Erdoğan’dan dolayı Türkiye’ye bir ülke olarak devlet olarak saldıramıyorlar. Çünkü küresel kamuoyunda bu hiç meşru olamayacaktı. Bu nedenle her ülkede olduğu gibi Türkiye’de de muhalifleri ayartıyorlar. Hakka ve Erdoğan’a karşı kışkırtıyorlar.

  Ayrıca küresel kamuoyunda da Erdoğan hakkında sürekli olumsuz karalama kampanyaları devam ediyor. Bir açıdan Türkiye’ye karşı meşru saldırı zemini de oluşturulmaya çalışılıyor. 11 Eylül ile Ortadoğu’ya savaş nasıl meşru bir zemine sokulmuşsa Medine’ye yani Siyon’a yani Türkiye’ye de savaş için meşru bir yol arayacaklar.

  · Erdoğan ve halkını iyice sıkıştıracaklar. Erdoğan ve anlayışını iyice karalayacaklar. Yalanlar o kadar çok ve sayısız olacak ki insanlar neyin doğru olduğunu bulamayacaklar. Küresel iletişim ve medya bozguncuların kontrolünde olduğundan dolayı sürekli deccalin sesi duyulacak. Yani yalan batıl haksızlık komplo ve iftiralar ard arda dizildiğinde küresel kamuoyu bozguncuların sanki haklı ve doğru yolda olduğuna inanacak. Erdoğan zalimlere karşı iyice sıkışacak. Doğruluk çaresiz kalacak. Münadi rüyasını insanlarla paylaşır.

  Rüyasında volkan duman çıkarıyor. Neredeyse patlayacak. Önce bir hortum çıkıyor. Tanrı Erdoğan ile insanlığın sorunlarını gideriyor. Savaşlar ve sıkıntılar azalıyor. Yeni düzen inşaa ediliyor. Bu düzen kurulurken yedi yıl geçiyor. Yedinci yılın sonuna kadar gerilim zirve yapıyor. Erdoğan ve ülkesine saldırı kararı aldıklarında yedinci yılın sonunda tanrı yeryüzündeki tüm inançsızları temizliyor. Kitlesel ölümler büyük bir yıkım yaşatıyor.

  · Eski küresel düzen çökerken her şey bitiyor olarak algılanmasın. Bu çark devam edecek ve iyiler yeni bir düzen kuracak. Tanrı yumuşak bir geçiş ile iyilere bu düzeni kurdururdu. Ancak insanlar tanrının varlığını fark edemezdi. Tanrı kendini farkettirmek ve kendisi için çalışılması için değişim tıkanmasına müsade etti.

  · 2008 küresel krizinden sonra 2014’e kadar küresel görünür güçler etkinliğini yitirdi ve gitti. Dünya en tehlikelilerle başbaşa kaldı. Geri plandaki yönlendiricler ortaya çıktı. Dünyada her bölgenin bir yetkilisi vardı.

  · Suriye’de Mısır’da Afganistan’da Pakistan’daYemen’de Filistin’de Irak’da Nijerya’da Mali’de O.A.Cumhuriyetinde tüm Afrika’da Müslümanlar inananlar öldürülüyor. Türkiye’de de Erdoğan’ı yıkmaya çalıştılar. Gezi olaylarıyla komplolarla sokak çatışmalarıyla yıkmaya çalıştılar. Bütün bunlar üzerine tanrı öfkelendi. Tanrı halklarının öldürülmesi üzerine bütün bir ordusuyla inançsızlara saldırmaya başladı. Tanrı ordularıyla afetler gerçekleştiriyor.

  İnsanların çoğu bu gerçeklerin farkında değil. Dinsizce ‘iklim değişikliği işte’ diyorlar.

  · Değişen dünya düzenine karşı kafirler ne olacak nasıl olacak böyle giderse neler yapmalıyız gibi sorular soruyorlar. Kendi bozuk düzenleri yıkılırken kurtuluş receteleri arıyorlar. Her türlü oyunu ve komployu kuruyorlar. İblis taraftarlarını bir cephe olarak ayartıyor. Ve yollarından dönmemelri için azimle çabalamaları gerektiğini vurguluyor. Kafirler eski düzen kurulurken yeni düzeni eleştiriyorlar.

  Mazlum ve doğrucu halkları kötülüyorlar. Yalan ve iftira sürekli kullanılıyor. Muhalif olmanın etkisiyle herşeyi eleştiriyorlar. Onlar sizin dininiz size bizim dinimiz bizedir. Biz size inanıcı değiliz. Artık hep size muhalifiz dediler.

  · Afetlerden ve savaşlardan dolayı yatırımlar Türkiye’ye gelecek. Türkiyede istikrar katlanacak. Küresel sermaya Türkiye’ye akmaya başlayacak. Türkiye evrensel değerlere sahip çıkarak dünyanın yeni küresel gücü olacak. Dünyanın yeni jandarması yeni halifesi olarak çalışacak. 1000 yıl egemenlik sürecek.

  · Allah Erdoğan’ı yıkmaya çalışan herkesin ayağını kaydırdı. Hakka muhalif olanları gönderdi. Erdoğan’a düşmanlık besleyenler makamından düştü veya kazancını kaybetti. Toplum içinde değer kaybetti.

  · T.Erdoğan’ın gelişiyle Türkiye yükselişe geçti. Türkiye dünya siyasetinde de çalışarak harekete geçti. Bu arada Türkiye’de ve dünyada da muhalifler ve küresel güçlerde çalışmaya başladı. Türkiye’nin bu yükselişi dünyanın yoğun bir çaba içinde çalışmasına yol açtı. Ayrıca Türkiye dünya ülkelerini sadece kazanca yönelik bir anlayıştan çıkardı. İnsanlığın sorunlarına yönelerek bir başkanlık sıfatını giydi. Bu arada küresel güçlerde yoğun bir tempo ya girerek insanlığın sorunlarını ele almaya başladı. Ne kadar onlar çabalasa da Türkiye gibi gönülden insani değerleri sahiplenmiyorlar. Onlar egemenliğimiz gitmesin diye çabalıyorlar. Küresel güçler Erdoğan gelmeden önce hem insanlık adına iş yapmazlardı hem de bu işi gerçekten yapan ve bilen değillerdi. Evrensel değerleri inançsızlıkları gereği bilmediklerinden bu yolun hizmetçisi değillerdi. Yakın zamanda insanlık çok şeylere şahit olacak. Bu insani değerlerden yoksun egemenler kaybedecekler. Obama ve küresel güçler şimdi iş yapıyorlar dünya için koşturuyorlar ama dünyalık yaşadıklarından dolayı evrensel değerlerin halifeliğini yürütemezler.

  · Her şey çok hızlı değişecek. İklim değişikliğini yüz yıl gibi bir dönemde beliyorlardı. Bekledikleri afetleri 5 yıl içinde yaşamaya başladıklarında şok geçirecekler. Önce dünya yaşananlara ve küresel psikolojiye bakmalıdır.

  · İklim değişikliğine ve afetlere karşı tedbirler almaya kalktılar. Hiç sorgulamadılar kendilerini. Dünyayı ve insanlığı ne kötü bir hale getirdiklerini hiç düşünmediler. Tanrıyla doğayla melekler ile nasıl mücadele edeceklerini düşündüler. Afetlere karşı nasıl tedbirler alabiliriz çalışmalarını yapıyorlar. Erken uyarı kaçma vce korunma çalışmaları yapıyorlar. Bozguncuların ülkelerinde afetler ve belalar doğal hayatları haline gelmiş. Flimlerinde sosyal yaşamlarında afetleri sürekli işliyorlar. Sonlarının ne olacaklarını biliyorlar sanki.

  Korkuyorlar kötü yollarıda bırakmıyorlar. Afetleri eğlenceli bile bulanlar var. Halen de inanan halklar ile mücadele ediyorlar.

  · Afetleri müslüman ülkeler veya müslüman olmayan ülkelerin başına gelenler olarak sınırlamak ve ayrım yapmak yanlış olur. Her ülkede inanan ve inanmayan milletler var. Mesela Türkiye’deki gibi inançsız olan CHP zihniyeti her ülkede vardır. Şehir ve yerleşim olarak nüfusları azlık çokluk gösterir. Mesela izmir sellerden ve afetlerden daha çok etkilenecektir. Afetler her ülkede inançsızları vuracaktır.

  · Doğruluk ve iyilik 2014 de harekete geçecek. Tam yedi yıl boyunca güç kazanacak. 2023 yılında doğruluk ve iyilik egemen olacaktır.

  · İslamın beklediği münadi hristiyanların beklediği yahya peygamber yahudilerin beklediği ilyas peygamber geçmiş diğer kavimlerin beklediği kahin tüm kutsal kitapların söylediği gibi boruya üflüyor.

  Gökten ilk ses geldi. Münadi ve mehdi 2010-2020 aralığında açıkça ortaya çıktı. İkinci ses kıyametin sesi olacak. Münadi’nin soyundan bir genç kıyametin yaklaştığını duyuracak. İnsanların yaşanabilir yerlere göç etmeye başlamasıyla ses duyulacak yaşamın sonunu müjdeleyecek. Ve önce gökten duman vakası yaşanacak ve güneşin batıdan doğması gerçekleşecek ve hemen akabinde güneşin feri azalacak.

  · Tanrı kendiliğinden mehdi’nin ordusunu oluşturuyor. Işid boko haram Suriye ve Libya muhalifleri Mısır’da müslüman kardeşler gibi küresel bir Mehdi taraftarlığı ortaya çıkıyor. Yavaş yavaş Erdoğan’ın taraftarları ortaya çıkıyor. Bir hadisinde çok uzakta olsanız sürünerekte olsa mehdi’nin ordusuna katılın hadisini duymuşsunuzdur. Tanrı yoluna girildiği bir dönem yaşanacaktır.

  · IŞİD’i ve Boko haram’ı terör olarak niteleyen batı medyası bilinçli bir siyaset gütmektedir. Bu bir irade hırsızlığı algı yönetilmesidir.

  İnanan bölge halklarını terör olarak göstermeleri yanlıştır. Küresel güçler yandaş sömürgeci yönetimlere agır silah desteği vererek asıl terörü onlar oluşturmuyor mu. Küresel terör küresel güçlerden çıkıyor. Yönetimleri bırakmak istemiyorlar. İnsanları halkları öldürüyorlar. Kaynakları sadece kendileri yemek istiyor. Bu nedenle halkları bastırıyor ve terör olarak niteliyorlar.

  · Işid Boko Haram gibi ülke ve kıtalarda eski küresel düzene karşı ayaklananlar hızla güç kazanacakken tam bu sırada Tayyip Erdoğan Cumhurbaşkanı adayı olmaktadır. Erdoğan’ın Cumhurbaşkanı adaylığıyla dünyaya yöneleceği ve bu küresel uyanış ve harekete öncülük edeceği kaçınılmazdır.

  · Işid mehdi’nin ordusudur. Kendiliğinden oluşmaktadır. Erdoğan dünya siyasetine etkili bir lider olarak girmektedir. Erdoğan mehdi’lik rolünü üstlenmiş bir halde cumhurbaşkanı adaylığıyla dünyayı değiştirecektir. Değişim Afrika’da ortadoğu’da ve tüm kıtalarda başlamış haldedir.

  · 2015-2019 yıllarının kış ayları çok çetin geçecek. İnsanlar buzul çağına mı girdik diyecekler. Şiddetli don olaylarında çok insanlar ölecek.

  · Peygamber bir gün mehdi dönemini merak ederken uyur.. Rüyasında mehdi dönemine ait birtakım rüyalar görür. Beydağ’da deccal’in bir ordusunun toprak altında kaldığını görür. Peygamberin rüyasındaki Beydağ o dönemin mekke’sine göre nereyi nitelemektedir tam kestiremiyoruz ama günümüzde bilinen bir yeri nitelediği kesindir.

  Beydağı Türkiye civarlarında bir yer olarak anlamaktayız.

  Peygamberimizin hadislerindeki Beydağ’ o dönemin özelliğine göre bir yeri nitelemektedir. Beydağ’da Deccal’in bir ordusunun toprak altında kalacağını söylemişti. İnananları yok etmek için ordusunu toplayan Deccal Beydağ’da tanrının azabıyla karşılaşacak. Tüm ordu çökme depremle toprağın altına alınacak. Tanrı toprağın altına alarak onları garkedecek. Bu olay 2015-2019 arasında görülecek. Belki de Türkiye’ye karşı birliklerini toplayanların başlarına böyle bir bela gelmesi muhtemeldir. Çünkü Gelecekte Türkiye’ye karşı bir savaş ihtimali oluşacak. İnananların merkezi olan Türkiye’yi yok etmeye çalışacaklar. Küresel güçler birliklerini toplayacaklar. Tam saldırıya geçecekleri anda Anadoludan ve Erdoğan’dan yükselen dualarla ordu yerin altına gönderilecek. O gün Tanrı öfkeli ve halkına sahip çıkmak için ateş püskürecek. Kesinlikle taraftarlarını koruyacak ve kollayacak.

  · Erdoğan’ın cumhurbaşkanlığı seçimine giderken tam bu dönemde Flistin- İsrail gerginliği artıyor. Kader ve yaşanacak olaylar da tanrı tarafından gerçekleştiriliyor. İsrail-Flistin gerginliği iyice artacak.

  Erdoğan hakkın inananların ve mazlumların tarafında olacak. Dünya kamuoyunda Türkiye- İsrail gerginliği ön plana çıkacak. Dünya iki kutuplu hale gelecek. Tanrının tarafında olalar ile şeytanın tarafında olanların mücadelesi artacak. Tohaftır ki israil zihniyeti tanrı yolunda olduğunu sanarak Siyonizmin peşindedir. Erdoğan zihniyeti küresel barış ve adaletle tanrı yolu çizmektedir. Ve gerçek siyonizmi tanrı getirecektir. Tüm dinlerdeki kutsal bilgiler afetlerin en üst seviyede yaşlanacagı ve tanrının kendi krallığını kendisi kuracagı söylenir.

  Tanrı bir taraftyan Erdoğan ile gerçekleri haykırırken diğer taraftan afetlerle değişimim gerçekleştirmekte ve tanrının krallığını kurmaktadır.

  · İnançsız Allah yok. Ve kimse bana hesap sormaz der.
  · Kendini beğenmiş Rab be yönelmez ve ondan dilemez
  · Zorda kalınca dünyalık için halisane olarak Rab be dua eder.
  · Rab den dilekleri gelmeyince Allah unuttu der
  · Kendisine verilince de gücü kendinden zanneder.
  · Dilimizle aklımızla ve kuvvetimizle kazanırız. Kim bize efendilik edebilir? derler.
  · İçinden "Ben sarsılmam hiçbir zaman sıkıntıya düşmem." Der.
  · Dünya yaşamını tercih edenler Ahreti reddederek ruhlarını şeytana sattılar.
  · Ölümden sonra hayat yok dediler. Ve iyiliklerden yüz çevirdiler.
  · Böylece Rabbe asi oldular. Yalan söylediler ve dik başlılık ettiler.
  · Rabbin yasalarını hor görüp kendi tasarılarını uyguladılar
  · Doğruluk yerine yalanı adalet yerine haksızlığı barış yerine savaşı seçtiler.
  · Zulümle egemenliklerini kurdular. Mazlumları hor gördüler. Kibirlendiler.
  · Dünyayı arzulayan kötüler sürekli artan arzularının kölesi oldular.
  · Fitne çıkardılar. Haset kötülük ve gıybet yayıldı. Dalkavukluk ikiyüzlülük ettiler.
  · Kötülerin ağzı lanet hile ve zulüm dolu ısrarla taşkınlığı istediler.
  · Yalan itibar gördü; saygısızlık ve günah gözde olunca iğrençlik aldı yürüdü.
  · Alçaklık rağbet görünce kötüler her yerde dolaşır oldu. İnsanlık bozuldu.
  · Kutsalları kirlettiler Yasa'yı çarpıttılar. Söz dinlemediler ders almadılar.
  · Tasarılarını RAB 'den gizleyenler "Bizi kim görecek kim tanıyacak?" dedi.
  · Başkaldıran yozlaşan acımasız ve günahta ısrarcı insanların vay haline!
  · Suç işleyenler ve destekçileri mazlumların hayalini boşa çıkarırdı.
  · Kötü tasarılarıyla bozgunculuk çıkartıp mazlumun üzerinden kazandılar.
  · Her yeri sömürdüler yediler içtiler hiçbir yerde bir şey bırakmadılar.
  · Sapmış menfaatçiler uydurma bahanelerle birbirlerini savaşa çağırdılar.
  · İnançsızların sahte Peygamberleri yalancı sorumsuz ve güvenilmezdi.
  · Sahte mimikli ve aldatmada usta George Bush ortaya çıktı.
  · Büyüklüğünden bütün uluslar ondan korkup çekindi. Gücünü yıkılmaz zannettiler.
  · Dilediğini öldürür dilediğini yaşatırdı; dilediğini yüceltir dilediğini alçaltırdı.
  · Gurur da saygısızlıkta direnince krallık tahtından indirilip yüceliği kendisinden alındı.
  · Yapılan kötülükler doruğa varınca krallığının sonu yaklaştı ve Rab onları geri çevirdi.
  · Takipçisi Obama Rabbin kralına karşı mücadeleye kalkışıyor.
  · Doğrular karşısında küçülecek insan eli değmeden yok edilecek.
  · Rab kötü insandan aldatarak yönetenden zorbalığı sevenden tiksinir.
  · Rab sahte peygamberleri zulmün ardındakileri kirli ruhu da yeryüzünden temizleyecek.
  · Egemenliği elinde tutmak için insanlara zulmedenlerin sonu elbette ki gelecek.
  · Hainler hainliklerini sürdürüyor. Rab her türlü doğal afetlerle uyarıyor onları.
  · Kentlerinin başına gelenleri görenler hala gerçekleri anlamıyorlar.
  · Zalimleri; servetleri gelişmiş silahları ve güçlü devletleri de kurtaramayacak.
  · Acımasızlar alaycılar kötülüğe fırsat kollayanların hepsi yeryüzünden silinecek.
  · Yaşamı kirleten egemenler güçlerini yitirecek ve ceplerde metelik kalmayacak.
  · Rab küresel kaosla eskileri gönderip yenilerini getirirken yeni bir çağ açıyor.
  · Rab büyük değişimi gerçekleştirirken hiç görülmemiş sıkıntı dönemi yaşanıyor.
  · Rabbi öfkelendirenler geçmişte neler yaptıklarına ve neyi tasarladıklarına bir baksınlar.
  · Kötülüğü sevenler bozgunculuk çıkarttılar savaşı yayarak İnsanlığa savaş açtılar.
  · Bir daha dehşet saçmasın ölümlü insan. Zulme destek verenler Rabbe hesap verecekler.
  · Göklerde ki Rab öfkeyle uyaracak onları ve insanları elekten geçirecek
  · İnsanların gözü RAB 'be çevrili gücünü gösterecek ve büyük günü yaklaştı.
  · RAB 'bin öfke gününde en güçlüler bile acı acı feryat edecek.

  RABBİN SESLENİŞİ

  · Şükretmeyenler sürekli fazlasını isteyerek haram kazancı seçtiler.
  · İnsanların mallarına ve canlarına kastedenler zulümde haddi aştılar.
  · Bozguncuları sürekli uyardık. Doğru yola davet ettik. Ümitle bekledik.
  · Her doğrucu kulumuzu öldürdüler. Zulmü arttırdılar. Israrla taşkınlık ettiler.
  · Sözlerimiz inançsızlara masal uydurma yalan gibi gelmişti.
  · Onlar belayı gözleriyle görünce hemen secdeye kapanırlar. Onlara ‘Daha önce neredeydiniz.’ Denilir.
  · Nice kullarımı ve masum halkları öldürerek insanlığın düzenini bozdular.
  · Dünyaya sahip olanlar güçlerine güvenip halkımı katletmek istiyordu.
  · Rabbiniz benim Gökten sesimi duyuruyorum ve İyilere özledikleri kurtuluşu vereceğim.
  · Her şeyi yeniliyorum. Şefkatimle iyileri kolluyor vaadimi gerçekleştiriyorum.
  · Kulum Erdoğan seni bir melekle destekledim. Ve Münadiye ‘Yaz.’dedim.
  · Münadi söyle onlara ‘Artık zalimlere mühlet verilmeyecek.’
  · Batıda korkulan doğuda sevilen kulum fermanımı ilan ediyor.
  · müjdeci ki esenlik duyuruyor. İyilik müjdesi getiriyor kurtuluş haberi veriyor.
  · Yeryüzüne indim. Konutuma geldim. Tahtıma oturdum.
  · Şimdi harekete geçeceğim Ne denli yüce ve üstün olduğumu göstereceğim.
  · Ey uzaktakiler ne yaptığımı işitin Ey yakındakiler gücümü anlayın.
  · Zalimlere öfkem iyice alevlendi. Şimdi kalkacağım. Ansızın dehşete düşecekler
  · Ey zalime kulluk edenler ey zulme ses çıkarmayanlar sizi cezalandıracağım.
  · Bozgunculuğu isteyenlerin nesillerini ve onlara uyanların canlarını alacağım.
  · Gururlanmalarına halkımı aşağılayıp alay etmelerine karşılık onlar hak ettikler.
  · Her yerde sıkıntı ve felaket afetlerden şehirler boşaltılıyor evlerinde oturamıyorlar
  · Geçmişte yaptıklarından ve yeni kötü tasarılarından dolayı onları ansızın yakalayıvereceğim.
  · Mazlumlar ve yoksullar inliyor. Kötüler gururla iyileri ve mazlumları avlıyor.
  · İnanan halkım benden korkarlar günahtan çekinirler iyilik ederlerdi.
  · Deniz kıyısında yaşayan ulusların vay haline! Zulmü sevenlerin kentlerini yıkacağım
  · Halkıma karşı yapılanlara intikamım Sodom ve Gomora gibi olacak
  · Şaşkınca ve korkuyla bakakalacaklar. Beni çağıracaklar ama yanıt vermeyeceğim.
  · Bunlara rağmen kötüler uyarılarımı anlamıyorlar Israrla da taşkınlıklarını arttırıyorlar.
  · Bozgunculuk çıkartıp inananları yeryüzünden kazımak isteyenlere artık fırsat vermeyeceğim.
  · Kötülük kalplerine işlemiş. Zalimler yeryüzünü sahiplenmişler. Benimle mücadele ediyorlar.
  · Ne mutlu bana sığınanlara kötülükten uzak duranlara. Kayıracağım onları.
  · Sıkıntı içinde yakarıp beni yardıma çağıracaksınız. O anda geleceğim.
  · İnananlar yalvarıyor bana. ‘Kötülere artık fırsat verme. Yardım et bize. Egemenliğin gelsin.’
  · Sesinizi duyacak rahatına düşkün aymazları zulmedenleri cezalandıracağım.
  · Dünya ve üzerindeki herkes yeryüzü ve ondan türeyenlerin hepsi işitsin!
  · Zalimlerin güçlerini tümüyle kıracağım. İntikamım pek şiddetli olacak.
  · Savaş naralarının atıldığı gün İnsanları öyle bir felakete uğratacağım ki
  · zaman yeryüzü avucumun içinde. Emrederim hemen olacak olan oluverir.
  · Mikail hızla düşmanları dağıtıyor ulusları kılıçtan geçiriyor İnsanlar gurup gurup yere yığılıyor.
  · Benden nefret edenler feryat edecekler ama onları kurtaran olmayacak
  · Günahkârlar dehşet içinde inançsızları titreme aldı. Tüm uluslar acı feryatları görecekler.
  · Acı içinde çürüyen bedenlerini kaşıyacaklar. Ve onları korkunç bir sona uğratacağım.
  · Zalimleri ve onların kullarını alçaltacağım. Etlerini kuşlar hayvanlar parça parça koparacaklar.
  · gün yeryüzünde bir dehşet ve ölüler her yerde pis kokan cesetlerini sellerle temizleyeceğim.
  · Yeryüzündeki kötüler için ulusları elekten geçirecek değersizleri ayıracağım.
  · Gururlu ve küstah olanları zulmedenleri ve kullarını yeryüzünden çıkaracağım.
  · Bana sığınan uysal ve alçakgönüllüleri sakınanları bırakacağım.
  · Yeryüzüne egemen ilahların servetlerine ve yurtlarına mazlumlar sahip olacak.
  · Nuh’un soyu coşacak ve insanlara tek bir krallık vereceğim. Esenlikte kalacaklar.
  · Uluslar birlikte bana yakaracaklar ve yeryüzünün her yerinden bana ibadetler edecekler.
  · Artakalanlar yalan söylemeyecek haksızlık etmeyecek kimseyi aldatmayacaklar.

  RABBİN KRALI


  · Varlığın egemeni mülkün sahibi her şeye kadir Rabbinizden başka ilahınız yoktur.
  · Rabbe kulluk edin. Sadece o’nun hoşnutluğu için çalışın.
  · Aldatmaca yöntemlerle şeytanın düzenini ve gücü elinde tutan egemenleri bırakın.
  · Doğruluktan ayrılmayın adaleti tutun ve kardeşçe yaşayın.
  · Dünyaya hırslananlar Rabbe asi oldular. Yasalarını çiğnediler Ve O’nu reddettiler.
  · İnançsızlar yalan söyledi kötülük etti bozgunculuk yaptı ve düzeni bozdu.
  · İnsanlar yaşama ve esenliğe sahip olsunlar diye Rabbin kralı gönderildi.
  · Kitap ehli Erdoğan’ı öz oğulları gibi tanırlar Ve İnananlar gerçeği özüyle bilirler.
  · Ben Rab Kulum Recep Tayyip Erdoğan bana sığındın. Benden korktun. Ve rızamı aradın.
  · Benim yolumda yürüdün doğruluktan ve adaletten ayrılmadın yasalarıma bağlı kaldın.
  · Mazlumu yoksulu gözettin Kötülükten ve suç işlemekten sakındın.
  · Güçlü egemenlere direndin canını hiçe saydın. Bana güvendin.
  · İnsanlığa hizmete koşanken mücadelenden hiç geri durmadın.
  · Sana kavrayış sağduyu ve olağanüstü bilgelik verdim. Ruhumu üzerine koydum.
  · Razı olduğum seçme kulum Doğruluğunun karşılığını verecek Seni çalışmalarından ödüllendireceğim.
  · Kulum Erdoğan seni suçlamak için fırsat kolluyorlar. Yalan söylüyorlar. İftira atıyorlar.
  · Nice elçilerimize yalancı dediler. Kötü sözler söylediler. Tehditler savurdular. Ölüm tuzakları kurdular.
  · Kötü kazançlarına ortak yapmak istediler. Sana yaptıklarını geçmiş peygamberlere de yaptılar.
  · Erdoğan’da ne hata ne de utanç bulabildiler Çünkü O güvenilir biriydi.
  · O’na uyanlara sahip çıkacağım Ve diğerleri izlediği yollarda mahvolacaklar.
  · Kulum bozgunculukla ve terörle seni üzüyorlar. Uyarılarımı anlamayanlar sabrımı zorluyorlar.
  · Ayetlerimizi yalan sayanları dünya için bozgunculuk yapanları arzuları için zarar verenleri bırak.
  · Artık onlardan doğru yola gelecek yok. Bundan sonra taşkınlıkları iyice artacak.
  · Ey krallar akıllı olun ve korkun benden. Menfaatleri için zulmü arzulayanları affetmeyeceğim.
  · İnançsızların önderleri ‘Erdoğan sıradan bir insandır. Sizin benzerinizdir. Rabbin kralı değildir.’
  · ‘O yalancıdır. Size karşı üstünlük istiyor. O ne yaptığını bilmeyen şaşırmış adamdır.’
  · ‘Erdoğan bizimle çekişip durdun. Sana sıradan aşağı tabakadan insanlar uyuyor.’ diyecekler.
  · Davranışlarını iyiliklerini barış için çabalarını gördükleri halde onu reddettiler.
  · İnançsızlar söz dinlemez laf anlamaz zulümde ısrarcıydılar.
  · Kuluma karşı ölüm isteyenleri cezalandıracağım. Mazlumları esenliğe kavuşturacağım.
  · İnananları baskıyla engellendiklerinde ve zulmü artıracakları anda onları yakalayıvereceğiz.
  · Kulum Erdoğan senden güçlü olanlar birleşip felaket gününde karşına dikilecekler.
  · Yukarıdan elimi uzatıp sizi güçlü düşmanlarınızdan bizden nefret edenlerden kurtaracağım.
  · gün insanları büyük dehşete düşüreceğim. Daha sağken bedenleri gözleri dilleri çürüyecek.
  · Azap onlara varınca ‘Zalimler topluluğu yeryüzünden uzak olsun.’ denildi.
  · Ey yüreği kaygılılar güçlü olun ve korkmayın Rabbiniz öç alacak ve sizi kurtaracak.
  · Azap inançsızlara varana dek ısrar edecekler. O gün zalimlerin tümünü cezalandıracağım.
  · Bana yakaranları koruyacağım ve halkımı kurtaracağım.
  · Zorbaların ve gururluların başını eğeceğim. Düşkünleri kurtaracak sakınanları yücelteceğim.
  · Utanç içinde kaldıkları bütün uluslarda inananları yüceltip onurlandıracağım.
  · İnançsızlar; kör sağır ve anlamaz bir kavimdi. Hakkı anlatsanız da gerçekleri göremezler.
  · Kulluğu bırakıp zulümde ileri gitmelerinden dolayı onları mühürledik. Artık inanmazlar.
  · Kuru inatlarıyla kendilerinin doğru yolda olduklarını sanadursunlar.
  · Onların ruhlarını bedenlerinden acıyla çekip aldığımda gerçeği anlayacaklar.
  · zaman çok geç olacak. Ölenler bedenlerine bakarken yaptığı kötülükler etrafını saracak.
  · Kalplerinde kötülük olduğundan Onlara ancak günahlarını arttırmak için fırsat verdik.
  · Mazlumlardan pek çok kişiyi cennete kattık. Zalimler için de alçaltıcı azap hazırladık.
  · Kulum Erdoğan bana olan korkundan ve boyun eğişinin güzelliğinden seni üstün kılacağım.
  · Sana sevgimi göstereceğim. Düşmanlarından kurtaracağım. Halkları sana bağımlı kılacağım.
  · İnsanlık arasında seni öveceğim. Adın hep iyilikle anılacak. Sürekli dua alacaksın.
  · Dile benden miras olarak sana ulusları Mülk olarak yeryüzünün dört bucağını vereyim.
  · Doğrulukla adaletle yöneteceksin. Rabbin maşası ve sevdiği kral olarak anılacaksın.
  · Sen yoluna devam et. Rahatına kavuşacak ve günlerin sonunda payına düşen mirası almak için uyanacaksın.
  · Yeryüzü toprağında uyuyanlar o gün uyanacak Hesap gününden sonra kimisi sonsuz esenliğe kimi sonsuz azaba gönderilecek.

  ESENLİK VE GERÇEKLEŞEN YARGI

  · Uluslar da sağ kalanlar sevinç çığlıkları atacaklar.
  · Mazlumlar ödüllendirilecek. Yoksullar coşacak. Düşkünlerin sevinci artacak
  · Batıda yaşayanlar RAB 'bin büyüklüğü karşısında hayranlıkla bağıracak.
  · Doğudakiler RAB 'bi yüceltecek ve dünyanın her yerinden Rabbe övgüler işitilecek.
  · RAB bütün dünyanın kralı olacak. Yalnız RAB yalnız O'nun adı kalacak.
  · Sağırlar kitabın sözlerini işitecek körler görecek. Yer Rab bilgisiyle dolacak.
  · Kimse kötülük etmeyecek düşmanlık yapmayacak. İnsanlar güvende yaşayacak.
  · Bir daha yıkım olmayacak. Müjde affedilenlere çünkü esenliği hak ettiler.
  · Rabbin yasaları baş üstünde taşınacak. İnsanlar Rabbe yönelip kulluk edecekler.
  · İnsanların üzerine ruh dökülecek bilerek ve inanarak halis ibadet edecekler.
  · Bereket üstüne bereket yağacak tok yatacaklar ve onları korkutan olmayacak.
  · Doğruluk ve adalet yeryüzünün uçlarına ulaşacak esenlik serpilip saçılacak.
  · İnsanlar kardeşçe yaşayacaklar. Sürekli huzur ve güvende olacaklar.
  · Rab’ bin egemenliği kuşaklar boyunca sürecek. Krallığı sonsuza dek duracak.
  · Rabbin belirtileri ne büyük şaşılası işleri ne yüce isabetle dilediğini yapıveriyor.
  · Bilgelik ve güç; egemenlik ve krallık Rab’ be özgüdür. Kralları ve çağları değiştirir.
  · Antlaşmayı bozdular. Yasaları çiğnediler. İnsanlığa zulmettiler. Lanet dünyayı yiyip bitirdi.
  · Büyük temizlik kötülüğün kralı şeytana kulluk edenler için geldi.
  · Rab başkaldırıyı ortadan kaldırmak günaha son vermek
  · Suçu bağışlamak sonsuza dek kalıcı doğruluğu sağlamak için geldi.
  · Görüm ve peygamberliği mühürledi ve Kutsallığını gösterdi.
  · Esenlik çağında insanın serveti dünya malı değil RAB korkusu olacak.
  · Yerin ve göğün yaratılışında yaşam senaryosunda Rabbin varlığına sayısız deliller görecekler.
  · Bilgi ve bilgelikle gerçekler bilinecek ve varlığın özü anlaşılacak.
  · Bilgeler ortalığı aydınlatan ışık gibi sonsuza dek parlayacaklar.
  · Rabbi tanıyacaklar mükemmel ahlakını ve Ademoğluna şefkatini görecekler.
  · Tüm bu düzeni yaradan kudretli ve bilgin bir Rabden şüphe etmeyecekler.
  · O Rab ki; sevilecek ve korkulacak olan saygıyı hak eden ve hoşnutluğu için çabalanması gerekendir.
  · Rabbi kudretini varlığın nedenini Rab’ bin neyi amaçladığını anlayacaklar.
  · İnsanlar arınıp temizlenecek ıslah olacaklar ve Rabbe teslim olup olgunlaşacaklar.
  · Rabbimiz sen mazlumları güçlü elinle kurtardın ve büyük ününü fark ettirdin.
  · Sözlerine kulak vermedik Yasalarını çiğnedik Kötülük yaptık ve günah işledik.
  · Sana başkaldırdık Peygamberlerini dinlemedik. Yalanladık onları ve dik başlılık ettik.
  · Rabbimiz. Sadakatsizliğimizden utanç içindeyiz. Senden başka sığınağımız ve dayanağımız yok.
  · Doğruluğumuzdan değil senin büyük merhametinden ötürü özür diliyor ve dilekte bulunuyoruz.
  · Rabbimiz biz insanları sadece sana yönelen senden isteyen ve sana ibadet edenler kıl.
  · Bizleri dosdoğru bir yola sevk et. Bizleri doğruluktan adaletten ve barıştan ayırma.
  · Gökleri geren yeryüzünün temelini atan insanın içindeki ruha biçim veren RAB ne yücedir.
  · Biz münadiye insanları uyar gerçekleri bilsinler diye yazdırttık. Bunlar farklı şeyler değil.
  · Bu yazılanlar Rabden indirilen tüm kutsal metinlerin aynısıdır. Kutsal kitapları destekler ve tekrarıdır.
  · Yozlaşıp şeytana uyulmuşluğun ardından insanları doğru yola sevk etmek içindir.
  · Bu yazılanlar bir hidayet rehberidir ve şanı yüce kendi aziz. Büyük kral Rab tarafındandır.

  · KÖTÜ DÜZEN

  · Her şey İnsan içindi. Rab insanı kolladı. Yeryüzü tarihini yazdı. Çağları yaşanacakları belirledi.
  · Rab yoktur deyip te türlü pisliği ve günahı yapanlar. ‘Bize hiçbir şey sorulmaz.’dedi.
  · İnsan her şeyi kendinden zannetti ve Rabbe asi oldu.
  · Şeytanın fitnesi insan insanın fitnesi dünya yaşamıydı.
  · Şeytan Dünya malı karşılığında İnsanın ruhunu satın aldı.
  · Şeytan dünya ya hırslandırdı; İnsan kula kulluk etti. Ve kardeşlerine zulmetti.
  · Açgözlü sürekli fazlasını ister ve hiç doymaz. Lanet okur ve hor görür.
  · Kötü niyetliler gücü ele geçirince zalime dönüştü.
  · Yalancılar çelişen iradeleriyle dünya için mücadele ettiler.
  · Servet için birbirlerine saldırdılar. Güçlü olan zayıfı ezdi. Ve yağmaladılar.
  · Hakkı ve Rabbin hukukunu ayaklar altına aldılar. Adaleti çiğnediler.
  · Rabbin yasalarına uymayanlar asi oldular ve kazanmak için haddi aştılar.
  · Rabbin yasalarını engelledikleri gibi inanan halkına zulmettiler.
  · Doymadılar ve azgınlık ettiler. Sonunda felaket onların üzerine yazıldı.
  · Zalimler mazlumların yerinde olsalardı yeryüzünde tüm yapılanların sorgulanacağını anlarlardı.
  · Haksız yere malları ve canları alınanlar hesap gününün varlığından asla şüphe etmezler.
  · Doydukları ve türlü nimetlere sahip oldukları halde insanların mallarına ve canlarına göz diktiler.
  · Hesap gününde telaşlananlar yaptıklarından kaçamayacaklar. Ve azap onlara süratle gelecek.
  · Kalplerde olanı bilen Rab dilemedikçe onlar iman edemezler. İnananla inanmayanı ayırdı.
  · Doğru yolda olduğunu zanneden ve kendilerini iyilerden sananlar kimlere tabi olduklarına baksınlar.
  · Zalimler kötülüğü benimseyip dünya düzeninin kötülükle sürdüğünü kabullenmişler.
  · Kuru inatlarıyla öğütlerden yüz çeviriyorlar. Kötülük kalplerine işlemiş. İyiliği anlamıyorlar.
  · Kendi yalanlarına kendileri inanıyor. Öyle bir hal almışlar ki yalanı doğru olarak görüyorlar.
  · Kalpleri mühürlenmiş ve gözleri kör olmuş. Cahiller gerçekleri göremiyorlar.
  · Geçmişteki hatalarını yalanla bastırıyorlar. Menfaatleri için yalanlarının ardında duruyorlar.
  · Onlar Rabbi de insanlığı da aldatamayacaklar sadece kendilerini kandırıyorlar.
  · İnançsızların egemenliğinde dünya için yarışıldı. Geçici arzu ve eğlenceler insanı oyaladı.
  · Uluslara savaş açarak insanları öldürerek dünyayı kazanma çabasındaydılar.
  · Egemenlik mücadelesinde kötü tasarılarla Bozgunculuk ve kargaşa çıkarttılar.
  · Dünya malını arzulayanların işleri güçleri oyun düzen. Nerede mal varsa fitne de orada oldu.
  · Dünya da sosyal yaşam felç oldu sistem çöktü ve düzen bozuldu.
  · Ahlaki değerlerini yitirmiş insanlar önüne çıkan herkesi karaladı. Dedikoducu ve ikiyüzlülerdi.
  · Dünya çabasındaki insan yalan söyledi. Gıybet etti Mazlumu ezdi.
  · Haksız kazandılar ve cimrilik ettiler. Ve başkalarının kazanmasını istemediler.
  · Herkes birbirinin ayağına taş koydu. İnsanlar bencillik ettiler
  · Hasetten vazgeçip düşmanlığı reddedenler gerçekten inanmıştır ve doğru yoldadır.
  · Rabbin dinine tutunmayanlar ‘şunlar tehdit olur.’diye uluslara zulmettiler.
  · Dünya arzulandığından herkes birbirini düşman ve tehdit gördü. Kötülükler kötü ortam doğurdu.
  · Halbuki insanların ulusların gelişmesi diğer ulusları sevindirmeliydi.
  · Şeytanın egemenliğinde ki kötü düzende kötülükle ayakta kalınıyordu.
  · Mazlumun üzerine basan zalim dünyada esenliğin olacağını mı sandı.
  · Huzursuzluk. Savaşlar ve kötü planlar hep devam edecek. İnsanlar birbirlerini yiyip bitireceklerdi.
  · Şeytana tabi olan zalimlerin krallığında yeryüzünde düzen bozuldu.
  · Esenlik hızla geliyor. Yeter artık çektiğiz acılar. O lanet olası şeytan sürekli sizle uğraştı.
  · Kötülükleri ona ne kazandırdı. Rabbe asi olup mücadele etti. Kibri onu akılsızlaştırdı.

  · KÖTÜ İNSAN
  · Rabbi reddeden ahirete inanmayan; sadece dünya hayatı var zannetti.
  · Kötü güç (şeytan) insanlarla oldu ve yeryüzünü kötülükler düşmanlıklar kapladı.
  · İnançsızların egemenliğinde inananlara zulmedildi. Zalimler ve mazlumlar oluştu.
  · Yeryüzüne kötülük yayıldı. Kötü insan sevildi. Kötülüğe hizmet ettiler.
  · Çünkü şeytanın egemenliğinde iyilikten nefret edilirdi.
  · İnsanlar yalakalık övgü ve ibadetleri güçlü egemenlere yaptılar.
  · İnançsızlık yayılırken günah her yeri kapladı. Utanç kaldırıldı ve saygısızlık aldı yürüdü.
  · Yeryüzünü kötülük kaplamıştı kaçsan kurtulamıyordun dursan günah sana geliyordu.
  · Sabah inanan akşama kafir oluyordu. Kötü düzen kötülükle yürüdü.
  · Yalan değer buldu kötülük benimsendi ve alkışlandı. Zulmedenler kahkahayla güldüler.
  · İyilik sevilmedi iyiler hor görüldü. Dürüstle dalga geçtiler.
  · Paranın amaç olduğu yaşam çok rezildi. İtibar da saygınlık da dünyaya sahip cahillereydi.
  · Egemenler arzularının ardına düşmüş her türlü eğlenceyi kovalıyorlardı.
  · İnsan inandım der. Rabbin yasalarından bahseder. Ancak gerçeklerden habersizdir.
  · Söyledikleriyle yaptıkları uyuşmaz. Münafıklar kalben inanmazlar. Sadece inandığını zannediyorlar.
  · İnsan onca yaptığı hasedin ve kötülüğün ardından birkaç iyilikle kendini iyilerden zannediyor.
  · Kendini iyilerden zanneden haset dolu insan Başkalarını kötülerken nasıl kendini iyilerden sayıyorsun.
  · Mal sevgisi cimriliği doğurdu ve İnsanların arasına ayrılık koydu. Saygısızlık ve acımasızlık getirdi.
  · Ey insan dünya arzusu mal sevgisi seni canileştirmiş. Mal sevgisi haset kin ve nefret getirdi.
  · Amaç dünya olunca kimse kimsenin kazanmasını istemedi. Yakın akrabalıkları ve dostlukları yıktı.
  · İnanan doğrunun ardından gider. İnançsız doğru geldiği halde reddeder.
  · Sırf menfaatini gözetir. Dünyayı isteyip çıkarı için zulmeder.
  · Mal cesaretlendirdi. Güçlü hissettirdi. Mal sevgisi aç kalırım korkusu insanı saptırdı.
  · İnsanlığın arasını bozup hasedi ve düşmanlığı yaydı.
  · Yalan söyleyen hataları araştıran gıybet eden kendini üstün tutup dalga geçenler türedi.
  · Doğruluk atına binip insanlığı korumadılar. İyilik edip barışı getirmediler.
  · Yarını düşündüler gelecek kaygısı yaşadılar. Doyumsuzlardı ve hep gözleri açtı.
  · İyiliği öğütlemediler ve kötülüğün yaygınlaşmasını istediler. Günah ve kötülük sevildi.
  · Kötülük üzerinden caka satanlar şiddeti ve terörü ballandırarak anlatanlar
  · Kuvvetliyi övenler zinayı özendirenler sapıtmış cahillerdir.
  · Kötü kazançlarına sıkı sıkıya tutunanlar gerçekleri görseler dahi inatla ‘ben buna inanıyorum.’ diyorlar.
  · Zulmü iyiymiş gibi anlatanlar. Güçlü olanı yakınıymış gibi gösterenler.
  · Kaş göz işareti yapanlar. Arkadan gülenler. Zararı ve kötüyü öğütleyenler.
  · Bakıp durarak açığını arayan caka satan kendini öven sürekli günah yükleniyorlar.
  · Ne sabrederler ne de şükrederler. Sürekli şikayetlenirler.
  · Anlamadan düşünmeden ilk aklına geleni söylerler. Çok konuşurlar ve sürekli söyledikleri çelişir.
  · Sürekli başkalarını irdelerler. İrdeledikleri kişilere bakınca ne kadar küçük olduklarını görürsünüz.
  · Kötü kalpleri dillerini yalanla doldurmuş. Kötüler söylenenleri kendi kötü algılarıyla yorumluyorlar.
  · Yaşama nasıl bakıyorlar sa öyle görüyorlar.Menfaat mücadelesiyle zamanlarını bitiriyorlar.
  · Başkalarından bize zarar gelmeden biz zarar verelim düşüncesiyle zulmedenler şeytana uymuştur.
  · Ağızlarıyla şükredenlerin kalpleri onaylamıyor. Ardından da sürekli şikayet ediyorlar.
  · Şeytanın işi gücü kötülüğü öğütlemek alay etmek öfkelendirmek ve kışkırtmak.
  · İnsana mülkü de malı da Rab vermişken insan nasıl olur da Rabbine isyan içinde oluyor.
  · Ağızlarıyla kalplerinde olmayanı söylüyorlar. Sanırsın ki inananlardan.
  · İnsanın bedensel istekleri günahı doğuruyor. İsteklerini kısıtla ve arzularının kölesi olma.
  · İnsan sürekli arzularını tatmin etmek ister. İsteği artar ve süreklileşir. Günahında ısrarcı olur.
  · İnsan hep istiyor. Nankörlük ediyor. Sabretmiyor. Şükretmiyor ve paylaşmıyor.
  · Dünya hayatı rüyadır ve sadece aldatmacadır. İnsanlık doğrulukta esenlik bulacaktır.
  · Hayatın rüya olduğunu anlayanlar bu rüyada uyanık olacaklar.
  · İşleri Allah a teslim ettikten sonra başarıları kendinden zanneden sapmıştır.
  · Rabbe ‘Bizleri dosdoğru yola hidayet et.’ Diyenler kurtulurlar.
  · İYİ İNSAN
  · Yürekten gerçeği söyleyen İftira etmez Dostuna zarar vermez Komşusunu karalamaz.
  · İyiler kötülerin öğüdüyle yürümez Günahkârların yoluna uymaz Alaycıların arasında oturmaz.
  · Kendin için istediğini başkası için de ister. İnsanların iyi hali onları sevindirir.
  · Sürekli iyilik et. İyiliği öğütle. Hakkı ve sabrı tavsiye et. Yumuşak ol ve tatlı söz söyle.
  · Anne ve babana iyilik et onlara şefkatli ol.
  · Anne ve babasına asi olmayan topluma ve insanlığa da asi olmaz.
  · Anne ve babanı sev ki insanları sevesin. İnsanları sev ki Rab de seni sevsin.
  · Kötüler gerçekleri anlayamaz. Çünkü onlara göre gerçek yalan üzerine kurulmuştur.
  · RAB' be ilişkin kötü zanda bulunanlar yanlış sözler söylüyorlar.
  · RAB göklerden bakıyor. İnsanların çoğu sapmış İyilik eden yok
  · RAB' be yakarmıyorlar. Sadık insanlar yok oldu.
  · Dünya malı insan için fitneydi; İnançsız gücü ele geçirince zalimleşti.
  · İnançsız yoksulu ve mazlumu haklı davasında yalanlarla yok etmek istedi.
  · Alçağın yöntemleri kötüdür; Kötü düzenler tasarlar.
  · Kötülerin egemenliği kısadır. Rabbimiz kötünün yollarını kapatır umudunu kırarsın.
  · Rab sıkıntı ve acı çekenleri görür. Mazlumların dileğini duyar.
  · Yüreklendirirsin onları Öksüze düşküne hakkını vermek için
  · Mazlum ve yoksul Rabbe dayanır. Onların yardımcısı Rabdir.
  · İnandık deyip te iyilere yüz ekşitenler. Hakkı söyleyeni azarlayanlar.
  · Arkasından gıybet edip dalga geçenler kötülüğü sahiplendiklerinden günah üstüne günah işlediler.
  · Hesap gününde Yaptıkları kötülüklerden hiçbir şey eksik bırakılmaksızın sorulacak.
  · gün herkese yalvarıp yakaran zalim derin üzüntü ve utanç içinde rabbin huzuruna gelir.
  · Rabbin yasalarını beğenmemelerinden ve peygamberleri inkar ettiklerinden suçlular.
  · Her bölgede doğrucu bir kulumuz uyardı ancak uyarılarımıza sırtını döndüler.
  · Yaratılmışların neyi amaçladıklarını ve ne yapacaklarını da bilir.
  · Doğruluğu adaleti ve barışı çarpıtanlar gerçekleri kendi inandıklarıyla yorumladılar.
  · Rabbin azabı keyfi gelmez. Zulümde ısrar edenler mazlumlara azabı iyice artınca bela başlarına geldi.
  · Rab her zaman iyilere yeri miras bıraktı. Sakınanlara mazlumlara sevgiyle yaklaşanlara esenlik verdi.
  · Ne mutlu halim olanlara; çünkü onlar yeri miras alacaklar.

  · RAB KRALINA DER Kİ

  · Rab münadiye gerçeğin özünü görme gücünü cebraille öğretti.
  · Münadi uyarcıdır. Müjdecidir. Zulümde ısrar edenlerin başlarına geleceklerinden dolayı da korkutur.
  · Rab der ki: ‘Seni doğrulukla çağırdım ve elini tutacağım ve seni koruyacağım
  · Kulum Tayyip Erdoğan onların taşkınlıklarına aldırış etme. Rabbin senin yanındadır.
  · Karına söyle canın için tasalanmasın senin yanı başındayım ve korumaktayım.
  · Ömrünü uzatacağım yollarını açacağım İstediğin esenlik krallığını vereceğim.
  · Adın hep iyilikle anılacak şanın yüce ve duan bol olacak.
  · Bunlar sana olan sevgimdendir. Benim ve insanlık için canını hiçe saymandandır.
  · Gerçekler geldiğinde yalan ve hile yıkılır. Doğrular karşısında kimse dayanamaz.
  · Cahile ve kötülükten beslenen kuru inatçıya gerçekleri inandıramazsın. İmanı insan değil Rab verir.
  · Rabbin dilemedikçe kimse doğru yola gelemez. Siz sadece öğütlersiniz.
  · Kulum Erdoğan onların hasetleri ve türlü kötülükleri seni üzmesin.
  · Biz her peygambere düşmanlar kıldık. Onları ve iftiralarını bırak.
  · Gerçeklerden uzaklaşmış olanlar birbirlerine yaldızlı sözler söyleyerek aldanıyorlar.’
  · Rab kralıyla hükmedecek ve kralına kuvvet verecek. Destekçilerini arttıracak.
  · Dürüst Kral güven verdi. Adaleti ve barışı tuttu. Doğruluğu esenlik getirdi.
  · Kör gözleri açasın iyileri ve mazlumları toplayasın.
  · Cezalandırılanları ve baskı görenleri kurtarasın diye seni kavme ahit milletlere ışık olarak vereceğim.
  · Yoksulu mazlumu haklı davasında yalanlarla yok etmek istediler.
  · Doğruyu konuşan öldürüldü işkence gördü zindanlara atıldı.
  · İyiler hor görüldü. Hakkı savunamaz doğruları söyleyemez oldular.
  · Rab kötüleri ve onların günah tuzaklarını ve kurmaca kötü oyunlarını silip süpürecek.
  · Dehşet haberlerini alanlar korkudan titreyecek. Ardından çarçabuk bela onlara geliverecek.
  · gün RAB yukarıdan gökteki güçlerini aşağıya göndererek yeryüzündeki kralları cezalandıracak.
  · Rab doğal afetlerle kötüleri uyarıyor. Ancak insanlar hala anlayamıyorlar.
  · Rab her şeyi değiştiriyor. İnançsız zorba yönetimlere karşı değişim rüzgarı yayılarak devam edecek.
  · Rab kıyı kentlerini vuracak. İki büyük vah görülecek. Ardından kaçınılmaz ve pek acıklı üçüncü vah.
  · Zalimler uyarıları anlamıyorlar. İllaki azap onlara gelince ve ölünce mi anlayacaklar.
  · Zalimler derler ki ‘Hadi o azap gelsin bize doğru söylüyorsanız getirin diyecekler.
  · Azabın onlara geldiğini gözleriyle gördüğünde özür dilemeye af dilemeye kalkarlar.
  · Onlara artık çok geç denilir.’ İnanmayanlar illaki azabı tatmak ister.
  · Zalimler Rabbin sözlerini sıradan sözler sanıyorlar. Aldatmaca diye inanmıyorlar.
  · Zalimler diyecekler ki: ‘Bu mazlumlar Rabbin kralının etrafında toplanıyor. Yarın bizim için tehdit olmadan biran önce saldıralım ve ortadan kaldıralım diyecekler. Bizden korksunlar ve bir ders verelim diyecekler. Türkiye ye saldırmak için savaş naraları atacaklar. Kıbrıs Rum kesiminden Yunanistan dan Ermenistan dan Irak dan saldırı planları yapacaklar.
  · Zalimler baskı kurup artıracakları anda dualarla zalimlerin kentlerini yıkacaklar.
  · Mazlumlar ‘Allah büyüktür bakalım’ dediklerinde şehirleri yıkılacak.
  · Rab halkının duasını kabul edecek. Ona inananları koruyacak.
  · Rabbe bağlı kalanlar. Haksızlığa karşı çıkanlar. Rabbin yasalarını önemseyenler. Değer bulacak.
  · Esenlik çağı Rabbin çağı yaşanacak. Müthiş bolluk ve bereket görülecek.
  · İnsanlar mala sahip olmaktan kaçınacaklar. İyilikte yarışacaklar.

  · İNSANDAKİ ÇELİŞKİ

  · Saldırı planlarını yapıp inananların öncülüğünü yapan ülkenin kapısına dayanıp kenti vuracakları anda yeryüzündeki tüm inananlar dua ederler. Derler ki ‘Allah dan başka ilah yoktur.’ ‘Allah büyüktür.’ Ve sonra ‘ güç ve kuvvet ancak Allahındır.’ Dediklerin de zalimler büyük yıkımlar yaşarlar. Savaşmadan yenerler. İşte Rab halkına böyle sahip çıkar.
  · Doğruları söylemekten ve zalime dur demekten çekinmemeli gelen tehditlerden kaygıya kapılmamalıdır. Doğruluk la hak için mücadele edenler sırtını rabbe dayasınlar. Rab onların güvenini asla boşa çıkarmayacaktır.
  · Hayatı yeme-içme eğlenme cinsel ilişkiye girme birtakım isteklerini tatmin etme olarak görenler hayvanlar gibi yaşadılar.Kalpsiz vicdansız ve ahlaksız olanlar hayvanlar gibiydi.
  · Bana bir şey olmasında ne olursa olsun isterse dünya batsın düzen bozulsun diyenler insanlığa zarar verdiler. Zevklerinin kölesi oldular.
  · İnananlar farklı bir pencereden inanmayanlar farklı bir pencereden bakıyor. Hayatı onlar farklı siz farklı görüyorsunuz. Siz onların düşündüğü gibi düşünemez onlar da sizin düşündüğünüz gibi düşünemez. Onların dinleri kendilerine sizin dininiz sizedir. Siz onlara inanacak değilsiniz onlar da size inanacak değiller. De ki Ey kafirler bir süreye kadar size dünya hayatı verildi. Varacağınız yer bellidir.
  · Türlü nimetlere sahip olanlar şükrü tanımıyorlar. Biz aklımızla gücümüzle kendimiz kazanıyoruz diyorlar. Müthiş bir sefa içindeler. Renkli ve şaşaalı hayatları var. Sahip olduklarını kaybetmemek isteyenler zulme sarılıyorlar.
  · İnsanlığı düşünmeyenler barışı tanımayanlar savaş siyasetiyle dünyayı yönettiler. Rabbin kralı barışı duyurunca onu çekemiyorlar.
  · İnsanlığın ortak çıkarlarını düşünen bir tarafı korurken diğer tarafı ezmeyen eşitliğe dayalı insan sevgisiyle hareket eden dünya anlayışı yeryüzüne egemen olamadı.
  · Yoksulları çaresizleri engellileri kadın ve çocukların haklarını koruyan ailenin korunmasını sağlayan bir insanlık düzeni yeryüzünde her zaman özlendi.
  · Tüm insanlık insanların özgürlüğünü barışı adaleti beslenme giyinme barınma sağlık ve eğitim gibi temel ihtiyaçların karşılanacağı sistemi desteklemelidir.
  · Sosyal sınıfları ortadan kaldıran insanları eşitleyen sosyal yaşamın kalitesini arttıran ve kimseyi çaresiz bırakmayacak sistem ancak rabbin yasalarına bağlı kalmakla mümkündür.
  · İnsanlıktaki tabuları yıkmak veya cahil insandaki şeytanı sözlerle sopalamak zor olsa da siz doğruyu ve iyiliği öğütlemekten vazgeçmeyin.
  · Kötü düzende çok çeşitli insanlar türedi. Pusuya yatmış av peşindeler. Dolandıracak çarpacak adam gözlüyorlar. Masum insanların iyi niyetini ve bilgisizliğini kullanıp aldatıyorlar. Kötü kazancı benimseyenler midelerini ateşle dolduruyor. Kendilerini akıllı görüp te bu dünyanın kerizi çok diyorlar. Çaresizi zayıf anında yakalıyorlar. İşte bu tiplere lanet olsun.
  · Kim rabbi için canını hiçe saydıysa onun canı Rabbin gözün de çok değerlidir.
  · İnançlılar yaşamakla ölmenin aynı olduğunu bilirler.
  · Arzularına karşı koyamayan zaaflı görülür. Sigara içen sürekli zina eden aşırı yiyenin itibarı zedelenir. Toplumda ikinci ve hatta üçüncü sınıfa konulur. İşte arzularına uymak böyledir. Kontrollü davranmak arzularının kölesi olmamak dinin emirleridir.
  · Zalimler kötü niyetlerini inananlardan gizleyemeyecekler. Sizden bir şeyler istiyorlarsa ya da uğraştıkları işlere bakarsanız mutlaka yeni kötülükler peşinde olduklarını görürsünüz.
  · Kötülük onların yaşam tarzı olmuş artık onların hayata bakış tarzı böyle onlar değişmezler.
  · Kendilerini doğru yaptıklarına inandırmışlar. Dürüst olduklarını zannediyorlar.
  · Kötü kalpleri dillerinin altında gizli. Konuştukları anda kötü niyetlerini kusuyorlar.
  · İçinde fesat olan iyileri kenardan köşeden uzaktan uzağa izliyorlar. Bir hatalarını araştırıyorlar. Acaba bizim ayağımızı kaydırırlar mı diye iyi işlerine ve ne yaptıklarına bakınıyorlar.
  · Herkes gelecek nesile ne bıraktığına baksın. Herkes kendi yaptığının karşılığını alırken kimi destekleyip neyi amaçladığına baksın
  · Herkes kendinden daha fazla kazananı izledi. Kimse kendinden kötü durumdakini görmedi. Sürekli yükseği hedefledi ve dünya için çalıştı. Hedeflerine ulaşmak için mazlumun sırtına bastılar haksızlıkla başkalarının mallarını yediler. İnsan öldürdüler.
  · Zulmedenler kadınlarla havuzlarda türlü nimetlerle sefa içinde eğleniyorlar. Zalimler savaşı isterken ölümleri yıkılan ve dağılan yuvaları feryatları üzüntüleri hiç düşünmediler.
  · İçki masalarında eğlenenlerin işleri güçleri kadın kız. Arzularını tatmin etmek için yaşadılar. Türlü eğlence peşindeydiler. Dini kötüledikleri gibi mazlumları kınadılar ve feryatlarına kahkahayla güldüler.

 2. #2
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart

  Tabi cumhurbaşkanlığı seçimleri yaklaştı. Reelde Ak güruhlar çalışıyor sanal alemde de başladılar.
  Kaç paraya tuttu sizi peygamberiniz?

 3. #3
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart

  İçerik gereksizce uzun. Benzer bir kaç yazı daha dolaşıyor böyle ama gerçeklik payı yoktur. Hz. Mehdi müteşabih ayetlerde ve sahih hadislerde fiziksel özelliklerinden tut çıkış alametlerine yapacaklarından tut bırakacaklarına kadar her şey anlatılır.

 4. #4
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart

  Tayyip'i mehdi ilan edenler de deccalliğe soyunmuş.

 5. #5
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart

  Okumaya değmeyecek bir yazı. Mehdi ilan edenler islamdan bir haber yaşıyor olması gerek.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler

Bookmarks

Bookmarks

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  

Giriş