Etiketlenen üyelerin listesi

 1. #1
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart Adnan Oktar'a Cevaben
  Adnan Oktar'a Cevaben

  Türkiye’nin ünlü komedyenlerinden Harun Yahya takma adıyla gösteri yapan Adnan Oktar İnegöllü Türkçülerin “Bize ne Gazze’den bize ne Hamas’tan; yaşasın bağımsız Doğu Türkistan” yazılı pankartını ancak şaka olabilecek cümlelerle kendince hicvetmiştir. İnegöllü Türkçülerin Ülkücü olmadığının özellikle altını çizen gösteri adamı Adnan Oktar aynı zamanda “Gazze’den sana neyse Türk-İslam birliğini nasıl kuracaksın” diyebilmiştir. Biz bu çelişkiyi de şaka olarak kabul ettik.

  Madem herkes bu pankartı eleştiriyor o zaman biz de cevap verelim…

  Ortadoğu’da iki ev vardır. İki evin içi de oldukça kirlidir. Bir evin batı kapısı komşu evin kuzeyindedir. Bu evlerden biri Türkiye ve Türk dünyası diğeri Filistin ve Arabistan’dır. Türkiye’deki ev sahipleri kendi evlerinin içini evlerini kendilerine bağımlı hale getirenleri temizlemeden diğer evi temizlemeye kalkmaktadırlar. Sizin evinize kendi evini temizlemeden yardıma koşan birine ne kadar güvenirsiniz? Ev sahibi “evimdeki kargaşadan yararlanıp bir şeyler koparmaya çalışıyorlar” demez mi?

  Bugün Filistinli idareciler de aynen böyle düşünmektedirler. Hemen sınırlarındaki Karabağ ve Kerkük sorununu çözmeyen üstelik Kuzey Irak’taki Kürt yönetimini destekleyen ve askeri teknolojisini ABD-İsrail ikilisinden kurtaramamış bir Türkiye Filistinli idarecilere de güvenilir gelmemektedir. Nitekim kendi sorunlarını çözmeyen başkasının yarasına derman olamaz. Aklı başında herkes de meseleye böyle bakar.

  Türkçüler dünyada ezilen hiçbir mazlumun karşısında yer almamışlardır almazlar da. Fakat Türkçüler Ötüken’de otağı kurmadan Mescid-i Aksa’da namaz kılınamayacağının da bilincindedirler. Selçuklular temeli Türkistan’da kurup İslam dünyasında rol oynamaya geldiler. Osmanlılar doğu sınırlarındaki sorunları çözüp Arap yarımadasına öyle indiler. Bu sorunlar çözülürken mesela Yavuz Sultan Selim’in Özbeklerle yaptığı ittifak gibi Türkistan’da güç elde edildiğini görmezden gelmek doğru olmayacaktır.

  Bugün gözleri Arap’tan başkasını görmeyenler esas faşizmi kendileri yaratmaktadırlar. Bunlar biz Doğu Türkistan’la da ilgileniyoruz deseler de samimi değillerdir. Mısır’da sadece darbeye karşı sokaklara dökülenler Doğu Türkistan için yapılan bütün yürüyüşlerin yerinden de tarihinden de haberdar idiler. Fakat gelmediler. Zulüm her yerde zulümdür diyenler Doğu Türkistan için hiçbir şey yapmadılar. Sonra da Türkçüleri faşist olmakla suçladılar. Türkçüler esir Türk yurtları davası için mücadele etmeye devam edeceklerdir. Koca tarih kitabında bir kelimelik yer dahi etmemiş ve edemeyecek olan dikkat çekebilmek için yüzü boya fabrikasına dönmüş kadınların silikonlarına muhtaç olan yalnızca gülmek için seyredilen kimseler sadece Türklük Türkçülük meselelerinde değil aynı zamanda İslam meselelerinde de caka satamazlar. Hele hele verdiği söyleşide kendisine sorulan bütün partileri öven birbirine düşman ve zıt fikirlerde kimselere boncuk dağıtan bir aciz asla Türkçülerin karşısında yer alamaz.

  Bugün Mursi resimleriyle ortalıkta gezen adam acaba bir kere olsun Osman Batur’un resimleriyle de gezmiş midir? Dahası bu adam Osman Batur’u tanımakta mıdır?

  Peki; İsrail hakkında tek bir olumlu söz söylendi mi ortalığı ayağa kaldıran önceki Hükümetleri İsrail’le işbirliği yaptıkları için ihanetle suçlayan bu Arap hayranları acaba Çin’le ilişkilerin geliştirilmesine niye tepki vermiyorlar? Çin’in ekonomisi büyük de sözüm ona kafa tuttuğun İsrail ve arkasındaki Çıfıt Yahudi sermayesi asgari ücretle mi geçiniyor? Bu nasıl bir ikiyüzlülüktür?

  Biz Türkçü-Turancı gençlik olarak milli şuur yoksunu bütün kitlelere karşıyız ve bu kitleleri muhatap kabul etmiyoruz. Biz Turancıyız. Yönümüzü çöllere değil bozkırlara çevirmişiz. Arap’a değil Türk’e hayran olmuşuz. Siyasetin kirli yüzünden sıyrılmış şanlı bir ülkünün derinliklerinde yüzmüşüz. Bütün Amerika’yı İsrail pasaportlarınızı Rusya’yı Çinli kardeşlerinizi yanınıza da alsanız Türkçüler size düşman olarak kalacak ve yılmadan savaşacaklardır.

  Biz dünyanın herhangi bir yerindeki zulme kayıtsız değiliz. Çünkü Bozkurt her yerde Bozkurt’tur. Lakin bugün Filistin için yırtınanlar Türk yurtları için üç maymunu oynamaktadırlar. Oysa her şeyin bir yeri ve zamanı vardır

  Bu yüzden esir Türk yurtları azat olana kadar “bize ne Gazze’den bize ne Hamas’tan; yaşasın bağımsız Doğu Türkistan” demeye devam edeceğiz.

  Yusufhan Güzelsoy
  Sürmenaj, Bunu Beğendi.
  Ziyaretçilere, Gizli İçerik!

  ▌│█│║▌█ ██║▌║█ │█║▌│
  T ü r kB u d u n Ziyaretçilere, Gizli İçerik! ö k ü n !

 2. #2
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart

  Yazıyı okumadım ama Adnan Oktar'a diyeceğim tek şey gulu gulu dansçısı işte. Kaale almamak lazım.


  “Laiklik asla dinsizlik olmadığı gibi sahte dindarlık ve büyücülükle mücadele kapısını açtığı için gerçek dindarlığın gelişmesi imkanını temin etmiştir.”

  Mustafa Kemal ATATÜRK


 3. #3
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart

  Kaale almamakta yanlış bir tepki olur değerli Sürmenaj.Çünkü bu herifi kaale alan beyni yıkanmış binlerce insan mevcut.Yaptıkları buna teminat olarak gösterilebilir.Yapacaklarından Tanrı sakınsın.Cemaatlerin toplumu şekillendirmedeki etkisi malumdur.Mesele dönüp dolaşıp ağızlara pelesenk olmuş slogana geliyor nedense; " Eğitim şart ! "
  Ziyaretçilere, Gizli İçerik!

  ▌│█│║▌█ ██║▌║█ │█║▌│
  T ü r kB u d u n Ziyaretçilere, Gizli İçerik! ö k ü n !

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler

Bookmarks

Bookmarks

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  

Giriş