Etiketlenen üyelerin listesi

 1. #1
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Arrow Herkes bu yazıyı okuyormuş !

  MERYEM GAYBERİ’den inciler ve yanıtları :
  Arkasında ordu gücüyle cuntayla açık oy gizli tasnifle değil sandıkta milletin yüzde 50 oyunu alıp iktidara geldiği için!
  O sandıkta Millet’in oyu dediğiniz şu milyonlarca ölü seçmen ve çifte oy mu? Yada CIA tarafından yazılan ve tüm ABD Başkanlarına da koltuk sağlayan 3 girip 5 yazan elektronik seçim programı mı? Yada milyonlarca fazladan basıldığı belgelenen kimin teslim aldığı bilinmeyen daha seçimden önce yüz binlercesi akp mühürlü bulunan seçmen pusulaları mı? Yada huzur evlerinden bile “ampüle oy basacaksan seni seçime götürürüz” diyen iğrenç bir güruha sahip yandaşlar ile ve iktidara bu derece pislikle geldiği için mi? Ha bu arada Sayın GAYBERİ sizde “Milletin %50 si ile seçmenin %50 sini karıştıracak kadar cahil olamazsınız değil mi?” Aldığı oy MİLLET’in %20 sine eştir; 50 sine değil..
  Demokrasilerde seçimle gelenin seçimle gideceğini bir türlü idrak edemeyen “direnişçiler” için!
  Evet o dediğiniz demokrasilerde.. “Benim dediğim olacak yaptım oldu kıyamet bile kopsa olacak!” diyen bir Başbakan’ın olduğu Dikta rejimlerinde değil.. Demokrasi ile de gelse; “Dikta ile hüküm süren direniş ve isyan ile iner!”
  “Yaşam tarzım elden gidiyor” diye ağlaşanların “Ama gece 10′dan sonra alkol satın alamayacağım” ve “Ayol kürtajıma bile karışıyor”dan başka hiçbir cümle kuramadığı için!
  “Yaptıklarımız yapacaklarımız teminatıdır” diye bir söz vardır. Bugün yediğimize içtiğimize giydiğimize doğurduğumuza yatak odamıza kadar giren ve karışan biri bir gün gelip sizin içinde önemli değerlere dokunduğu zaman bu yazınızı size yine hatırlatmak isteriz.. Hee ama siz de akp Gölcük Kadın Kolları Başkanı gibi “ak partili olmak başbakan’a nikahla bağlanmaktır!” diyenlerdenseniz sustum aranıza girmeyeyim şimdi..”
  Samimice ağaçların sökülmesine ve Taksim yayalaştırma projesine karşı çıkan protesto ve gösteri hakkı olan insanların bu samimiyetini kullanan derin güçleri farkettiğimiz için!
  Evet “Halk çok büyük bir derin güçtür!” En az sizin “derin derin” diye esir aldığınız şerefli komutanlarımız gibi.. Bunu anlamanıza sevindim. He birde siz gerçekten “ağaçlarda mı kaldınız hala?” O polislerin bile dinlenmek için altında oturduğu ağaçlar; kitap okuyarak yemek yiyerek konser veren ve bu şekilde eylem yapan gençlerin içi eşya giysi bilgisayar olan çadırlarını ortaya bir yere toplanıp yakıldığı zaman bir kıvılcım oldu! Şimdi de tüm Türk Vatanında bu dikta rejimini ve baskıyı dünyanın gözüne sokmaya hazırlanıyor.. Çok samimiyseniz “Belgrad ormanlarının imara açılması” konusu oylanacak şu aralar ona da bir yazı yazarsınız sanırım.. Unutmadan AVM den hiç bahsetmediniz? Sizde mi “100 yerde tekrarladıkları” bu AVM konusunda kıvırıp “öyle bir şey yok ki..” diyen siyasilerimiz gibisiniz?
  Sosyal mecralarda o samimi insanları galeyana getirenlerin niyetini apaçık gördüğümüz için!
  5 günlük eylemi ve neticesinde oluşan direnişi “bir kere bile televizyonlarda göremediğimiz” için mecburen “bu lanetli” sosyal ağlarda konuşmak bilgilenmek durumunda kaldık. Pardon bu Başbakanımızın Cumhurumuzun tüm bakan ve vekillerimizin hatta sizin hesaplarınızın olduğu “lanetli sosyal ağlarda”.. İnsanın en temel haklarından biri olan haber alma özgürlüğünü kısıtlayan Başbakana rağmen “haberdar etmek ve edilmek” galeyana gelmek yada getirmek yani sizin için.. Galeyana getirmek demişken şu sözler size tanıdık geliyor mu : “%50 mi zor tutuyorum” “sizi bir kaşık suda boğarız” “Anıtkabri de yıkacağız elhamdulillah”
  Tayyip düşmanlığı gözlerini kör eden her eylemi ve kaos ortamına dönüştürenlerin gözlerindeki kini gördüğümüz için!
  Türkiye Cumhuriyeti tarihinde ilk defa bir Başbakan bu kadar çok düşmana sahip oldu. Şimdiye kadar çok iktidar ve muhalefet bir birine düştü. İnsanlar çokça partiden partiye döndü dolaştı geçti. Ama ilk defa bir başbakan bu kadar çok nefret uyandırdı. Neden? Bence bir düşünmek gerek.. Yani Başbakanımız ne yaptı ki o %50 deyip durduğunuz bunca insan istisnasız her ferdiyle Başbakana bu kadar çok kin besliyor? Üslubundan mı? Bölücülüğünden mi? İhanetlerden mi? Soygunlarından talanlarından yalanlarından kininden? Ben bilemedim hangi birini ekleyeyim ve hangi birini seçeyim..
  Muhalefet milletvekillerinin yalan haberleri nasıl yaydığına tanık olduğumuz için!
  Siz onlardan bir örnek verebilir misiniz bizim de öğrenebilmemiz için? Benim aklımda yüzlercesi var ama birini vereyim. Örneğin daha bugün Kanal 7 (en baba yandaşlardan) twitter da okuduğu bir yazı ile haber yaptı ve bu kaynaksız kanıtsız haber herkesin diline dolandı. Tüm akp yanlıları bu yalan haber ile galeyana geldi ağzına bu haberi doladı. Sonra? Kanal 7 tekzip yayınlamak zorunda kaldı. Bugün bir de NTV nin özürüne şahit olduk.. “‘Dengesizlikler içinde denge arayışı medyayı bu hale getirdi’ dediler ve özür dilediler. Bakın aklı geçte olsa başına geldi ama neye yarar.. Ya sizin?
  “Tayyip mezara halk iktidara” diye pankart taşıyan muhalefetin iflah olmaz düşmanlığını gördüğümüz için!
  Çiftçiye “Ananı da al git” Şehit için “kelle” Apo için “Sayın” Atatürk için “Ayyaş” Tayyip için “mezara” çok yakıştı bu sıraya bence. Ama yine de Atatürk’ün olduğu bir yerde adının yazılı olmasını kendi de istemeyecektir bizde.. Hem o kefeni üzerinde olan biri bu söze çok gocunmamıştır sizin kadar..
  Eylemi “Türk baharı” diye yabancı basına servis yapanların “vatanseverliğinin” ne olduğunu bildiğimiz için!
  Sanırım buna da her yere olduğu gibi “Türk adını yakıştıramadığınızdan” taktınız kafanızı. Birincisi kimse bir yere bir şey servis etmedi. Yabancı basın bu olayı sansürlemeden günler önce göstermeye başladığı için bazı adlandırmalar verdi. Keşke bizim basınımız 5 gün önce sansürünü kaldırıp göstermeye başlasaydı da bizim basınımız bir ad taksaydı. Yabancıların yakıştırmasını kullanmamış olurduk. Bu baharlar Başbakanımıza göre de dikta rejimi ülkelerde oluyor. Yabancı basın Başbakanımıza “Diktatör” de demekte. Bunu yazmayı unutmuşsunuz yazınıza ekleyebilirsiniz.. “Time Dergsine kapak olunca” “şukela” 3. sayfada çıkınca “tu ka ka” dır bu işler zaten..
  Sosyal medyayı tarihin en ahlaksız dezenformasyonlarına alet eden gazeteci ve tiyatrocu kılıklı tipleri iyi tanıdığımız için!
  Bizde sizi tanıdık ve tanıyoruz efendim. Şu an sizin dezenformasyonunuza da ben yorumlar getiriyorum. Birde şu ahlaksızlığa bir örnek verseniz? Yani böyle yazıp geçmeseydiniz çok iyi edersiniz. Özür dilerim “dezerformasyon” un ilk maddesi olan “yaz geç” maddesini unutmuştum. Yazıp geçin efendim bekleme yapmayın..
  İslamofobik yabancı ajansların el ovuşturarak “nihayet Tayyip gidiyor” sevincini gizleyemediği için!
  Başbakan’ın İslam ile bir ilgisi olduğunu sanmıyorum. Şu an kimse de öyle bir algı yok. Yani elinde 1.5 milyon Iraklı ölünün kanı bulunan yüz binlerce tecavüzün başını tutan ve birde arkalarından “ABD askerlerinin sağ sağlim ülkelerine dönmesi için duacıyım” diyen Yahudi’den madalyalı Başbakanımız neden İslamofobik anlayışı içinde yer alsın ve bu yabancı ajanslar tarafından sevilmesin ki? Ben şahsen kendisinin İslam üzerine olduğundan bile şüpheliyim.. Ama benim açımdan önemi yok belki de onun için bizler sömürülemiyoruz. Bu arada sizin de “ilk inanç sömürüsü deneyiminiz miydi bu” bilmiyorum ama güzeldi tebrikler Sayın Gayberi. Öğreniyorsunuz..
  Türkiye’nin dünyanın yükselen yıldızlarından olduğunu bildiğimiz için!
  HAHAHAHAHAHAHAHAHAHA.. Günün fıkrası başlığı altında tüm basında ve takvim yaprağı arkalarında yer almalı.
  50 yıldır kanımızı emen İMF’yi kovduğu için!
  Şimdi birincisi kimsenin kimseyi kovduğu yok. Hala anlaşmalar yapılıyor ve uzunca bir müddette sürecek. İkincisi “o artık biz borç veriyoruz” konusuna hiç girmeyin ve gülünç olmayın. Daha borcunuz olan bir yere nasıl borç verildiğini ben anlamadım bilen de anlatsın.. Ayrıca bu borç işi ile de insanları sömürdüğünüz yeter. Bunun borç olmadığını IMF nin her ülke için bir anlaşma yapıp gerekli görülürse o ülkenin IMF ye para verme zorunluluğu olduğunu herkes biliyor artık. Şimdi 20 Milyon dolardan ödeye ödeye indirdiğiniz ve “doğru” bitmek üzere olan bu borcu bir yana bırakalım da; hazine.gov.tr de resmi olarak yayınlanan “500 milyar dolar” iç ve dış borca ve bir o kadarda cari açığa gelelim istiyorsanız? İnsanın keşke IMF ye borcumuz olsaydı diyesi geliyor değil mi? Ahmet den 500 al Mehmet e 20 ver; YAŞASIN MEHMET’E BORCUM KALMADI! Bu hesabı ilköğretim öğrencilerine yazılı sorusu olarak vermek gerek eminim onlar bile yapar.. Türkiye Cumhuriyeti tarihinin hayatı boyunca görmediği bir iç ve dış borç ile birlikte cari açığa sahip olduğumuzu kimseden GİZ LE YE MEZ Sİ NİZ! ki gizlemiyorsunuz da zaten; hazine.gov.tr . Peki bu Cari açık neden bu kadar vahim boyutlarda ve her geçen gün kat kat artıyor? Buna en iyi cevabı verecek olanın siz olduğunuzu düşünüyorum. Çünkü bu açığın büyük kısmını NEMA oluşturuyor..
  Her türlü sağlık hizmetini yaşlı annemin ayağına getirdiği için!
  Yaşlı annenize geçmiş olsun. Hiç hastahane Toki ve Yol yapımlarında milyarder olan eş ve dostlardan bahsetmeyeceğim. Sağlık hizmeti verirken ilk defa bu hükümet zamanında ölen yaralanan darp edilen yüzlerce doktor ve hemşireden bahsetmeyeceğim. Sadece insanların anlaması için basit bir konu dile getireceğim. ÖZEL HASTANELER BEDAVA! dendiğinde şaşırdık. Gerçekten bedava gibiydi. 3 ay sonra 7 tl almaya 6 ay sonra 10 tl 9 ay sonra 15 tl 12 ay sonra 20 tl 15 ay sonra 25 t ve 35 tl arası paraları bizden almaya başladılar. İşin içine röntgen tahlil vb. girdiği zaman bu kat katta artıyor zaten. Yani bu yalan pek uzamadı. Devlet hastanelerinde durum nedir peki? Gidiyorsun “aaa para vermiyorsun!” Reçeteni yazdırıp eczaneye gidiyorsun ve eczacının sana “borcunuz 30 tl” demesiyle donup kalıyorsun.. Maaşından hesabını bile pek sorup öğrenemediğin kesintiler de cabası.. Meğer Devlet hastaneleri tahsilatı devretmiş kaldırmamış.. Aile doktorlarının da gücüne gitmesin ama bu doktorlar genelde yıllarca görev yapmış ama bir uzman bile olamamış yetersiz doktorlar.. Genel yetenekleri ise reçete yenilemek ve ilacı bitene ilaç yazmak olmalı.. İyi ki varlar ama Tanrı kimseyi muhtaç etmesin eksikliğini vermesin. Tez adam gibi bir kanun çıkana kadar da can güvenliği versin kendilerine..
  600 bin garibanı ev sahibi yaptığı için!
  600 bin garibandan faizcilik ile para yolduğu araba geçince sallanan evlere oturttuğu ve sayısız yandaş inşaat firmasını da bu yolla zengin ettiği için ben de teşekkür ederim.. Ha başbakanım bakanlarım vekillerim; bu inşaat sahiplerinin banka hesaplarının aslında sizin kumbaranız olduğunu da iyi biliyoruz. Damlaya damlaya göl olur. Biriktirmeye devam..
  Dünya inlerken Türkiye’yi ekonomide dünyanın en iyileri arasına soktuğu için!
  OLUM BAK GİT! Aynı şakaya iki kere gülmüyorum ben! 5 milyon işsiz yarattı iktidar bu ülkede ve kendi kuyusunu kazdı. Bak şimdi o işsiz 5 Milyon kişi akp yüzünden Marjinal oldu yürüyor. Demek söz verdiğiniz iş imkanı buydu.. Enflasyonu WC pompasıyla Dikenli telle hesaplayan bir hükümetin Ekonomisi tabi ki iyidir elbet. Sabah akşam dikenli tel yemeden duramıyoruz biz zaten.. Kişi başı Mili gelir akp zamanında bilmem kaç kat çıkmış!! Biz “marjinal halk” daha bu binlerce $ ı daha görmedik ama siz görüyorsanız da hayırlı olsun Sayın GAYBERİ gözümüz yok bol bol bizim içinde yiyin harcayın..
  En önemlisi de 100 yıllık Kürt sorununu çözerek bu ülkenin hiçbir evladının kanının akmaması için baldıran zehiri içmeyi göze aldığı için!
  Birincisi bu bir kürt değil terör sorunudur. Bu ülke de kürtlerin nerelere nerelere geldiğini yazarak artık herkesin bildiği bu sözleri yazmamıza gerek de yok. Başbakan burada bile bizlere yüzlerce yalan söyledi. Pazarlık yapmadık dedi Oslo’da masa başında yakanlandı. O biz değiliz; “devlet” dedi “ama devletin yaptığı tüm hizmetleri kendi üzerine mal etmeyi ihmal etmedi” bebek katiline başından beri “Sayın” dedi Şehitlerimize “kelle” dedi gönlünü hoş tuttu yanına cariyeler atadı kapısından o iğreniyor diye jandarmayı alıp F tipi polisi koydu kitabını gazetesini televizyonunu verdi sığamadılar odasını genişletti her gün yanına ayaklı mektupları avukatları gitti geldi oradan pkk yı yönetmesine izin verildi ve bu izin boyunca da yüzlerce daha şehidimiz oldu. Onu yakalayan hükümete “neden asmadınız!” diye kükrerken kendisi ”11 yıl boyunca besledi ve beslemeye devam ediyor.” Bırakın beslemeyi Meclise girmesi de yakındır bence! 30bin kişinin katili bu caninin “kara listesinde bulunan” tüm kahraman komutanları “teröristlerin şahitlikleriyle” tek tek esir aldı ve hastalıklarına ölümlerine intiharlarına sebep olarak elindeki kana daha daha kanlar ekledi.. Dağdan “ASKERİMİZİ ÖLDÜRÜP İNEN” adamlar Mecliste Vekil oldu hatta her gün Türk’e küfür eder bölünmüş haritalar yayınlar oldu! Danışıklı dövüş yaptılar ama ne zaman akp nin oyu bir konuda eksik kalsa bunu BDP tamamladı ve niye Mecliste olduğunu da kanıtlamış oldu.. HABUR unutulmadı! Teröristler davul zurna ile geldi ayaklarına savcılar gitti “pişman değiliz dediler” ve terör giysileri le ellerini kollarını sallayarak aramıza katıldılar. Onlar gibi binlercesi cezaevlerinden çıktılar ve şu an bu cani sapık ve katiller aramızdalar. Tıpkı kuzey Suriye’den gelen diğer cani sapık ve katiller gibi.. Hepsini bu Marjinal halkın vergileri besliyor! PKK BİTTİ Mİ? Nerede bitti? Başbakan “silah bıraktılar” dedi TSK silah bıraktı! ama PKK “biz silah bırakmayız dedi” Yani “her an canımız isteyince sıkarız” dedi “bombalarız” dedi.. Çekiliyoruz dediler o askerlerin şehit arkadaşlarının akrabalarının önünden katilleri geçirdiler görmezden gelin dediler. Radarlar Heron lar durduruldu. Kim nereye gitti belli değil? Teröristin ülkesi mi var? Nereye gidecek.. Hepsi Türkiye’nin daha da içleri dahil belirsiz yerlerde.. Aramızda. Şunu iyi anlayın eli kanlı Teröristin amacı “terör” yapmaktır. O bebek katili teröristlerin “ya bir isteği yoktur yada olmayacak olamayacak bir istekleri vardır” Eğer terör bittiyse BAŞBAKAN EN KISA ZAMAN DA BU TERÖRİSTLERİN OLMAYACAK VE OLAMAYACAK NE GİBİ BİR İSTEDİKLERİNE BOYUN EĞDİĞİNİ AÇIKLAMALIDIR! Terörist bir saygın kurum değildir bir ülke yada devlet değildir. Sen bununla pazarlık yapamazsın antlaşma yapamazsın. Güvenemezsin İnanamazsın. Bugün bir dolandırıcıya soyguncuya bile inanamıyorken “kendinden olmayan hiç kimseye inanmıyorken”; bu canilere inanman ancak deliliktir yada hainliktir! Eli kanlı cani sapık bebek katili asker katili insanlar ancak öldürülür yada canlı yakalanırsa ömür boyu hapis edilir. Bu pek meraklı olduğunuz BATI VE UZAK BATIDA DA BÖYLEDİR TÜM DÜNYADA DA BÖYLEDİR! Şu an bu Milyonlarca Marjinal Çapulcu ve sizin yanlılarınız bile bu canilere “ne söz verdiğinizi ve geleceğimizi neyin beklediğini” öğrenmek istiyorlar. Sayın Gayberi eminim ki siz de bunu bilmiyor ve merak ediyorsunuz..
  HANİ YUKARIDA DEMİŞTİNİZ “GÖZLERİ KÖR EDEN TAYYİP DÜŞMANLIĞININ NEDENİ NE DİYE İŞTE TÜM BU YAZDIKLARIM VE DAHASI BU SORULARINIZIN YANITIDIR!
  Tayyip Erdoğan’ı yedirmeyiz!
  BOP EŞ BAŞKANI TAYYİP ERDOĞAN’A BİZDE YEDİRMEYİZ. BU VATANI YEDİRMEMEYE TÜRK’ÜN ADINI SONSUZA KADAR YAŞATMAYA ANT İÇTİK!

  -ALINTIDIR-
  KimsE and Sürmenaj like this.
  Ziyaretçilere, Gizli İçerik!

  ▌│█│║▌█ ██║▌║█ │█║▌│
  T ü r kB u d u n Ziyaretçilere, Gizli İçerik! ö k ü n !

 2. #2
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart

  Meryem Gayberi'nin üslubunu da saldırır gibi cevap veren kişinin / kişilerin üslubunu da çok itici buldum şahsen.
  Gezi Parkı diye başlayıp ortalığı birbirine katan şahısları kürsüye çıkıp kendini padişah sanan adamı da haklı bulmuyorum.
  Birisi çıkıp mantıklı bişeyler söylesin artık.
  KimsE, Bunu Beğendi.
  Oyuncağı panik olan sayın yalnızlık kendi kendine nasıl da eğlenir.
  Niye izin vermiyorsun yoluna kuş konmasına
  niye izin vermiyorum yoluma kuş konmasına
  niye kimseler izin vermez yollarıma kuş konmasına?
  "Öyle güzelsin ki kuş koysunlar yoluna" bir çocuk demiş.

 3. #3
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart

  Tamamını okumadım ama böylesi sıcak bir ortamda bu derece keskin yanıtlar bu tarz bir diyaloğa giriyor olması da doğru değil...

  her şey durulduğunda okuyacağım tekrardan

 4. #4
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart

  Çok güzel açıklamış. Okumakta geç kaldım ama birçok sorunun yanıtı burada yatıyor.

  Böyle düşünenleri bilmek güzel.


  “Laiklik asla dinsizlik olmadığı gibi sahte dindarlık ve büyücülükle mücadele kapısını açtığı için gerçek dindarlığın gelişmesi imkanını temin etmiştir.”

  Mustafa Kemal ATATÜRK


Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler

Bookmarks

Bookmarks

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  

Giriş