Etiketlenen üyelerin listesi

 1. #1
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Question Kürtaj Ne kadar İnsancıl?
  Kürtaj Ne kadar İnsancıl?
  Dr. Bernard N. Nathonson kürtajın uygulanış safhalarını bir filme çektirip yorumladı: '' Kürtajın yapılma safhaları hassas aletler ve ultrasonla filme çekildi. Kürtajı yapan evli olmayan genç bir doktordu. İki ayrı kürtaj kliniğinde çalışıyordu ve 10.000 'e yakın kürtaj yapmıştı.

  Kendisinden filmin editörü olmasını istedik kabul etti. Filmi seyretti editör oldu ama odadan çıktıktan sonra bir daha kürtaj yapmadı. Kamerayla çekim yapacak kadın da özel olarak seçilmişti. Bu kadın kürtajı şiddetle savunan bir feministti.

  Ancak kendi eliyle görüntülediği filmi seyrettikten sonra kürtajla ilgili konularda bir daha hiçbir tartışmaya katılmadı.

  Filmde önce bebek ana rahminde rahatça hareket ederken görüntüleniyor. Kürtajı yapan kişi rahme müdahele ettiği zaman çocuk bir an dona kalıyor.

  Müdahelenin aksi istikametine rahmin diğer tarafına doğru kaçmaya çalışıyor.Kalp atışları 140'tan 200'e çıkıyor.Kürtaj yapan kişi çocuğu ararken çocuğun dehşetle ağzını açtığını görüyorsunuz. Sonra kürtaj yapan el ona doğru uzanıyor çocuğun ağzı öylesine açılıyor ki çığlık atışını filmde görebiliyorsunuz.

  Kürtaj yapan kişi onu başından tutuyor ve başını vücudundan ayırıyor. 12 haftalık bebekten geriye birkaç doku artığı kalıyor.

  Bu değişiklik kürtaj çeşitlerinden sadece birisidir. Kürtaj yapanlar anestezi uzmanı arasında gizli bir dil vardır.

  Baş bir numara olmak üzere çocuğun vücudu numaralandırılıyor. Anestezi uzmanı kürtajı yapana soruyor: "1 numara çıktı mı? Bitirdik mi?"

  Kürtajı yapan ya da olmayı kabul eden insanlar acaba bir hayatı katlettiklerinin farkındalar mı?'

  Kürtajı hikayesinin satırlarını bile okurken insan ürperdiği halde nasıl olur da hissettiği yaşadığı bir şeyden dehşete kapılmıyor ve korkmuyor?

  Aslında iş sadece bununla da bitmiyor insanoğlu vahşetini bir kürtajdan arta kalan ceninlerin kullanımıyla sergiliyor. Nitekim kozmetik firmalarının özellikle gençleştirici ürünlerinde kürtajla alınmış bebeklerin ceninleri kullanılıyor. Başta Fransa'da kullanılmak üzere birçok 3. dünya ülkelerinden getirilen kürtajla alınmış bebeklerin kozmetik firmalarına satıldığı bildiriliyor.

  Kozmetik sanayinin imparatoriçesi Helena Rubinstein'ın ürünlerinin reklamlarında ''cildin genç ve yaşayan hücrelelerle'' güzelleştiği belirtiliyor.Gel gör ki bu ürünlerin yapımında kullanılan kollajen adlı maddenin ceninden elde edildiği ya bilinmiyor ya da bilinmezlikten geliniyor ve zavallı güzellik düşkünü insanlarda ciltlerinin güzelliği için kullandıkları kozmetik ürünlerinin mayasında katledilen bir hayatın var olduğunun farkında bile değiller. Yoksa ''Vahşetle güzellik olmaz'' düsturundan çok mu uzaklar?

  Dünya bu vahşette yüzerken Türkiye geri kalır mı?
  Araştırmalar Türkiye'nin gizli cenin cenneti olduğunu ortaya koyuyor. Nitekim Türkiye'nin en büyük doğum hastanesi olan ismi bizde saklı kadın hastanesinde çalışan üst düzey bir yetkili kürtajla alınan ceninlerin kozmetik firmalarına satıldığını söylüyor. Adının açıklanmasını istemeyen yetkili kozmetik firmalarının kürtaj yapılan bütün hastanalere eleman gönderdiğine dikkat çekerek bu elemanların ceninleri satın alma işlemini son derece gizli yürüttüklerini ve bu ticaretten hastanelerden hayli yüklü gelir de elde ettiğini kaydediyor.

  Kaynakça: Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]

  Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]
  Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]
  Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]
  Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]

  ABORTION: The Silent Scream - Kürtaj: Sessiz Çığlık

  BORKED
  KimsE, Bunu Beğendi.


  Tıpkı İstanbul gibiydin; Sana dokunmak sana kapılmak sana tapmak yenilgiyi daha baştan kabul etmekti.


 2. #2
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart

  durumu hiç dramatize etmeden;
  cenin ile bebek arasında ki farkı bilmek gerek.
  biri fasulye diğeri eli yüzü şekillenmiş bir canlı ve 10 haftası dolana kadar kürtaj yapılmasında herhangi bir suç yok. İnsanın vicdanı da kendisine kalsın izin verirseniz. İşin dini boyutuna hiç girmeyeceğim. Kadın tecavüze uğramışsa bi hayvanın çocuğunu da doğuracak değil ya o karar kendisine aittir. Toplumsal baskılar kişiyi ilgilendirmez.
  OkyanusunKalbi and KimsE like this.

 3. #3
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart

  Çocuk yaşta kızlar tecavüze uğrayıp zorla evlendiriliyorsa veya canlarından oluyorsa kim cinayet işliyor acaba? Çocuk sahibi olmayı isteyen hiçbir kadın o çocuğu aldırmaya da kıyamaz. Mecbur kalmış ki seçimini yapmış.

  Kadının sağlığını tehdit eden durumlarda olabilir. Doktor kürtajı gerekli görür.

  Ceninleri kozmetik firmaya satılıyor diye kadınlar hayatını riske mi atsınlar?  Tabi burası Türkiye kadına saygı yok.

 4. #4
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart

  kürtaj 1 cinayettir.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler

Bookmarks

Bookmarks

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  

Giriş