AĞAÇ FALI
23-31 Aralik <Elma Agaci > 01-11 Ocak <Köknar>
12-24 Ocak <Karaagaç

25 Ocak-03 Subat
<Selvi>
04-08 Subat <Kavak>

09-18 Subat <Sedir>

19-28 Subat <Çam>

01-10 Mart <Salkimsögüt>

11-20 Mart <Ihlamur>

21 Mart
<Mese>
22-31 Mart <Findik>

01-10 Nisan <Üvez>

11-20 Nisan <Akçaagaç>

21-30 Nisan <Ceviz>

01-14 Mayis <Kavak>

15-24 Mayis <Kestane>

25 Mayis-03 Haziran <Disbudak>

04-13 Haziran <Gürgen>

14-23 Haziran <Incir>

14-23 Haziran <Incir>

24 Haziran <Hus> 25 Haziran-04Temmuz <Elma>
05-14 Temmuz <Çam>

15-25 Temmuz <Karaagaç>

26 Temmuz-04Agustos <Selvi>

04-13 Agustos <Kavak>

14-23 Agustos <Sedir>

24 Agustos-2 Eylül <Çam>

03-12 Eylül <Salkimsögüt>

13-22 Eylül <Ihlamur>

23 Eylül <Zeytin>

24 Eylül-03 Ekim <Findik>

04-13 Ekim <Üvez>

14-23 Ekim <Akçaagaç>

24 Ekim-11 Kasim <Ceviz>

12-21 Kasim <Kestane>

22 Kasim-01 Aralik <Disbudak>

02-11 Aralik <Gürgen>

12-21 Aralik <Incir>

22 Aralik <Kayin>YORUMLARI:
Kestane (Dürüstlük):
Alisilmadik bir güzelligi vardir ama insanlari etkilemek gibi bir derdi yoktur. Adil ve neselidir. Dogustan diplomattir. Çok kolay huzursuzluga kapilir ama her türlü iliskisinde hassastir. Bazen olagandisi davranir. Sevgili bulmakta güçlük çeker.

Incir (Hassasiyet):
Çok güçlü bagimsiz tartismalara ve zitliklara fazla izin vermeyen aile hayatina düskün iyi bir baba ve hayvan severdir. Sosyal bir kelebek gibidir. Espriden anlar aylakligi ve tembelligi de sever. Bencilligi vardir. Akilli ve pratiktir.

Disbudak (Hirs)
: Farkli bir çekicilige sahip hayat dolu talepkar düsüncesizce hareket eden ve elestirilere kulak asmayan biri. Hirsli akilli yetenekli kaderine hükmetmeyi seven egoist olmaya elverislidir. Ama ona güvenebilirsiniz. Bazen beyni kalbine hükmedebilir. Iliskileri çok ciddiye alir ve sadiktir.

Kayin (Yaraticilik)
: Iyi bir zevki vardir. Görünüse ve kendi görüntüsüne önem verir. Materyalist sayilir. Hayati ve kariyeri için çok ve düzenli çalisir. Ekonomiktir. Gereksiz risklere girmez. Makul bir tiptir. Diyet ve sporla fizikine dikkat eder.

Hus (Esinlenme)
: Hayat dolu etkileyici elegan arkadas canlisi gösteristen uzak mütevazi asiriliklardan hoslanmayan kaba seylerden nefret eden biridir. Dogal ve sakin bir yasami tercih eder. Fazla tutkulu degildir. Hayal gücü yüksek ve az hirslidir. Sakin ve uygun ortamlar yaratir.

Sedir (Güven)
: Zarif her ortama ayak uydurabilen lüksü seven sagligina dikkat eden kendine güvenen baskalarina da biraz yukaridan bakan biridir. Kararli sabirsiz ve baskalarini etkilemeyi sever. iyimserdir ve beceriklidir. Tek ve gerçek askini bekler. Çabuk karar verir.

Selvi (Sadakat):
Güçlü fiziksel olarak kasli her ortama uyabilen hayatla fazla ugrasmayan hosnut iyimser paraya meraklidir Yalnizliktan nefret eder. Kolay kolay tatmin edilemeyecek kadar tutkuludur. Ama sadiktir. Modu çabuk degisir. Kurallara boyun egmez. Biraz da ukala ve ilgisizdir.

Karaagaç (Asil
): Müsfik fiziksel olarak düzgün giyimine dikkat eden taleplerinde asiriliga kaçmayan insanlara nese verebilen liderlik etmeyi seven ama kendisi altta olmayi sevmeyen biridir. Dürüst ve sadik bir estir. Baskalari için karar vermeyi sever. Cömerttir. Pratik zekasi güçlü ve iyi bir espri anlayisi vardir.

Köknar (Gizem)
: Siradisi bir zevki vardir. Sofistike ve kadirsinastir. Güzel olan her seyi sever. Dik basli çabuk mod degistiren bencil olmasina ragmen kendisine yakin olanlarla ilgilenen biridir. Çok mütevazi oldugu söylenemez. Hirslidir. Memnun edilmesi zor bir sevgilidir. Çok arkadasi vardir. Çünkü ona güvenebilirsiniz.

Findik (Olaganüstü):
Çekici anlayisli insanlari nasil etkileyecegini bilen fazla talepkar olmayan sosyal hayatta aktif ve girisken hatta dövüsken biridir. Popülerdir. Psikolojik durumu çabuk degisir Kaprisli bir asiktir. Ama dürüst ve esine toleransli davranir. Kusursuz bir yargi yetenegi vardir.

Gürgen (Zevk sahibi)
: Cool bir güzel. Dis görünüsüne ve bakimli olmaya dikkat eder. Zevk sahibidir. Baskalarini kendinden fazla düsünür. Hayati mümkün oldugunca kolay bir hale getirmeye çalisir. Disiplinli bir hayat için kilavuzluk eder. Iliskilerinde kibardir. Farkli sevgililer bulmak ister. Duygulariyla ilgili olarak mutlulugu yakalamasi kolay olmaz. Çogunlukla da baskalarina güvenmez. Kararlarindan da asla emin olmaz.

Ihlamur (Süphe):
Hayatin ona getirdiklerini kabul eder. Kavga ve tartismadan nefret eder. Çaliskandir tembelligi ve bencilligi hiç sevmez Streslidir. Yumusak huylu ve merhametlidir. Arkadaslari için çekinmeden fedakârlik yapar. Becerikli olmasina ragmen bunlari Degerlendirmesini bilmez. Mizmizdir. Kiskanç fakat vefalidir.

Akçaagaç (Özgür zeka):
Hayal gücü ve orijinalliklerle dolu olmayan biridir. Utangaç hirsli gururlu kendine güvenli yeni deneyimlere aç biridir. Genellikle sinirli ve gergin bir yapisi vardir.

Hafizasi kuvvetlidir. Çok kolay ögrenir. Ask hayati biraz karmasiktir. Baskalarini etkilemeyi sever.

Mese (Cesaret):
Saglam yaradilisli cesur güçlü bagimsiz ve giriskendir. Acima duygusu çok yoktur. Isini sansa birakmayi sevmez. Ayaklarini yere saglam basmak ister. Hareketlidir.

Zeytin (Erdem):
Günesi sicak havalari sever. Makul biridir. Kibar duygulari vardir! Agresiflikten ve siddetten kaçinir. Sakin ve toleranslidir Adalet duygusu gelismistir. Hassas kiskançliktan uzak bir yapisi vardir. Okumayi ve sofistike insanlarla muhatap olmayi sever.

Çam (Titiz):
Uyumlu iliskileri sever. Dinç ve güçlüdür. Nasil rahat edilebilecegini bilir. Dogal ve hareketli biridir. Iyi bir partnerdir. Çok arkadas delisi degildir. Çabuk asik olur ama atesi çabuk söner. Her seyden kolay vazgeçebilir. Ideali bulana kadar her sey geçicidir. Güvenilir ve pratiktir.

Kavak (Tatminsiz):
Fazla kendine güvenmeyen sadece gerektigi zaman cesaretli olan biridir. Arkadasinin güçlü olmasini ve siki insanlarla muhatap olmasini sever. Çok seçicidir. Genellikle yalnizdir. Artistik bir dogasi vardir. Kin tutar. Iyi bir organizatördür. Felsefik takilmayi sever. Ama her durumda güvenilebilir biridir. Iliskilerini de çok önemser.

Üvez (Hassasiyet):
Dikkat çekici nese verici bencillikten uzak dikkat çekmeyi seven biridir. Hayata baglidir. Yerine ve duruma göre hem bagimli hem bagimsiz olabilir. Zevklidir. Duygusal hassas tutkulu ve artistik özellikleri vardir. Iyi bir es olur ama çok zor affeder.

Ceviz (Tutku):
Garip ve zitliklarla dolu biridir. Egoist ve agresiftir. Beklenmedik tepkiler gösterir. Asil bir ruhu vardir. Spontandir. Çok hirslidir ve hiç esnekligi yoktur. Zor ve alisilmisin disinda bir estir Çok zor begenir. Sadece takdir eder. Çok kiskanç ve tutkuludur. Uyum göstermek için fazla fedakârlik etmekten de hoslanmaz. Ilginç stratejiler üretir.

Salkimsögüt (Melankoli):
Güzel ve çok melankoliktir. Etkileyicidir. Güzel ve zevkli seylere meraklidir. Seyahat etmeyi sever. Hayalperesttir. Kaprisli ama dürüsttür. Baskalarinin duygularina önem verir. Çabuk etki altinda kalir ama beraber yasanmasi zordur. Talepkardir. Sezgileri de kuvvetlidir. Asikken aci çeker ama demir atabilecegi birini bulabilir.

alıntı