ASALAR

ASA ASI


Risklere girerek zorluklarla karsilasabilirsiniz. Isteklerinizi erteleyebilirsiniz. Sabir ve zaman sizi isteklerinize tasiyacaktir.

ASA KRALIÇESI


Güzel ve verimli bir gelecek sizi bekliyor. Yasadiginiz sikintilari geride birakacaksiniz. Bütün bu gelismelerin yani sira yakinlarinizdan bir darbe alabilirsiniz. Mutlu ve basarili olmanizi istemeyen bir yakininiz basarilariniza engel olabilir.

ASA KRALI

Kendinize olan güveniniz yasaminizi da olumlu etkiliyor. Bu tutarliliginiz devam ettigi sürece ideallerinizden kaçmamalisiniz. Karsilastiginiz her olayi kendi yargilariniza göre degerlendirmeniz olaylarin boyutunu degistiriyor. Fakat sorgulamalariniz ahlaki degerlerinizi artiracaktir.

ASA SÖVALYESI

Yasantinizda aceleci ve sabirsizsiniz. Bir takim seyleri hem sevebiliyor hem de yasantinizda yer vermeyecek kadar nefret edebiliyorsunuz. Yasaminiza bir denge olusturmalisiniz. Öfkelendiginiz zaman da sinirlerinize hakim olmalisiniz. Unutmayin öfke ile kalkan zararla oturur.

ASA PRENSI

Kendinizi yalniz hissediyorsunuz. Sevgi ve ilgi bekliyorsunuz. Girdiginiz tüm gruplarda dikkat çekmek için elinizden geleni yapiyorsunuz. Davranislariniza dikkat etmelisiniz. Çünkü yaptiginiz hareket ve davranislar sizi itici kilabilir.

ASA ONLUSU


Kendiniz disinda gelisen olaylara müdahale etmekten vazgeçmelisiniz. Bu sizi yipratabilir. Gereksiz yere aldiginiz sorumluluklarin altinda ezilebilirsiniz. Aldiginiz sorumluluklari yerine getirebilir basarili olabilirsiniz ama emeginizin karsiligini alamayabilirsiniz.

ASA DOKUZLUSU


Gerçeklesmesini istediginiz olaylar sizi hayal kirikligina ugratabilir. Kendinizi mutsuz hissedebilirsiniz. Size zarar verecek eylemler için yaptiginiz harcamalar sizi maddi anlamda da kayba ugratacaktir. Dikkatli ve ölçülü olmaniz gereken bir dönemdesiniz.

ASA SEKIZLISI

Hayatinizda hizla ilerleyip basamaklari kolay çikabileceksiniz. Aldiginiz kararlar ve olumlu pozitif yönünüz size her zaman kazandiracaktir. Tüm bunlari yaparken hizli gelisen olaylari kabullenmekte zorlanabilirsiniz ama tüm gerçekler ortada. Basarinizi kabullenin. Hos sürprizler sizi bekliyor.

ASA YEDILISI

Sizi rahatsiz eden konuyu karsinizdakilerle tartisabilirsiniz. Fakat tartismak için seçtiginiz zaman dogru zaman degil. Bu yüzlesme ters durumlar yaratabilir ve tartismanin boyutlari degisebilir. Dogru zamani beklemelisiniz.

ASA ALTILISI

Üretkenliginizde kisirdöngüye girebilirsiniz. Bu sizi korkutmasin. Iliskinizde sadakatsizlik olabilir. Üçüncü bir kisinin varligi buna neden olabilir. Kara bulutlar iliskinizin üstünde dolasiyor.

ASA BEsLISI


Çevrenizden bir kisiyle gereksiz ve siddetli bir tartisma yasamissiniz. Fakat zaman size yanlisi gösterecektir. Iliskinizi tekrar gözden geçirme firsati bulubilirsiniz. Yeni bir iliski için unutmayin eskinin tamamen bitmesi gerekli. Biraz daha anlayisli olabilirsiniz.

ASA DÖRTLÜSÜ


Huzur ve mutlulugu yakalamaniza çok az kaldi. Uyumlu ve güzel günler sizi bekliyor. Girisimleriniz basariyla sonlanacak.

ASA ÜÇLÜSÜ


Önünüz açik. Girisimciliginiz sayesinde basaridan basariya kosabilirsiniz. Gelecekle ilgili yaptiginiz planlari tekrar gözden geçirmenizde fayda var.

ASA IKILISI

Tarafsiz bakis açinizi bir yana birakmalisiniz. Seçiminiz isteklerinizi belirleyebilir. Taviz vermeden isteklerinize bu sekilde ulasabilirsiniz. Duygularinizin sadece kelimelerde kaldigini ve iliskiye tüm kalbinizle katilmadiginizi tehlikeli bir döneme yaklastiginizi gösterir. Araya giren sogukluk iliskinizin sonu olabilir.

TILSIMLAR

TILSIM ASI


Önünüze çikan firsatlarin degerini çok iyi bildiginizi ve olanaklardan yararlamak için elinizden gelen her seyi yapmaya hazir oldugunuzu gösterin. Sizi mutluluga ulastiracak derin bir iliskiye gireceginizi müjdeler. Kimseden yardim beklemeyin. Degerlendirmelerinizi kendiniz yapin.

TILSIM KRALIÇESI

Elinizi attiginiz her sey ters gidiyor. Bu da sizi gerginlestiriyor. Yasadiginiz ask hizini yitirmis ve monotonlasmis durumda. Yasadiginiz olaylar bunda oldukça etkili. Üreticiliginiz durmus ve iliskiniz üzerinde baski yapiyor. Bununla beraberinde gelen maddi sikintilar yasaminiza negatif boyutlar yüklemis durumda. Tüm bunlara ragmen kisa bir süre sonra bunlari asacak ve eski mutlulugunuza döneceksiniz.

TILSIM KRALI


Isteklerinize ulasmak için önünüze çikan firsatlari degerlendirmelisiniz. Cesaretinizi toplayip kararlilikla planlarinizi uygulamaya baslatabilirsiniz. Moralinizin yükselecegi ve kendinize olan güvenin artacagi bir dönemdesiniz. Bu dönem derin ve canli bir iliskiyi haber verir. Sizi doyuma olusturacak samimi bir iliskiyi var olan iliskinizi ise gelistireceginize isaret eder. Asiri heyecaniniz ise zaman zaman tartismalara neden olabilir.

TILSIM sÖVALYESI


Yaptiginiz islerden memnun degilsiniz. Tüm olanlari degistirmek istiyorsunuz. Bir süre sabirli olun.Yapmak istediginiz is degisikligi için dogru zamanda degilsiniz. Artik olanlari birakip olacaklara bakmali ve ona göre stratejiler gelistirmelisiniz.

TILSIM PRENSI


Eger güç ve inançla hareket ederseniz isteklerinize kolayca ulasabilirsiniz. Karamsarliktan kurtulup zorluklarin ötesine bakmalisiniz.

TILSIM ONLUSU


Partnerinizle beraberliginiz sizin veya onun ailesinin bir ferdi tarafindan onaylanmiyor. Hareketleriniz sürekli kontrol altinda ve izleniyor. Bu konuda dikkatli olmaniz gerekiyor. Harcamalariniza dikkat etmelisiniz. Parasal yönden sikintiya girebilirsiniz.

TILSIM DOKUZLUSU


Parasal açidan sikintili ve zor günler geçireceksiniz. Size verilen tavsiyeleri önemsememeyi ve tutarsiz davranislarinizi ne yazik ki pahali ödeyeceksiniz. Artik hayatinizi bir plan ve programa oturtmalisiniz. Zor günlerin hakkindan ancak böyle gelebilirsiniz.

TILSIM SEKIZLISI


Hedefleriniz çok uzun vadede gerçeklesebilecek. Bunun bilincinde olmak size ve islerinize istikrar kazandiracaktir. Bu süreç kendinize olan güveninizi de artiracaktir. Parasal olarak da rahatlayacaginiz bir dönemdesiniz.

TILSIM YEDILISI


Sizi maddi kayiplar bekliyor. Emeginizin karsiligini alamamakla karsi karsiyasiniz. Bu durumun yaratacagi olumsuzluk sagliginizi etkileyebilir.

TILSIM ALTILISI


Sabrinizi dogru zamanda gösterdiniz. Ancak asiliginizi göstermenin zamani geldi. Sade cömert ve yardimsever davranin. Gerektiginde sevdiklerinize parasal yönden destek vermekten kaçinmayin. Size bu yardimlarinizin karsiligini ödeyecektirler.

TILSIM BEsLISI

Size vaat edilenler gerçeklesmiyor. Adaletsizlikle karsi karsiyasiniz. Sakin olmalisinz. Zaman içinde sakinliginizin yardimiyla olaylarin seyrinin degisecegini göreceksiniz.

TILSIM DÖRTLÜSÜ

Parasal olarak rahatlayacaginiz bir döneme gireceksiniz. Hirsiniz bu rahatlamayla beraber artacak. Kazanmak size yetmeyecek ama unutmayin bu da sizi fazlasiyla yipratacaktir.

TILSIM ÜÇLÜSÜ

Isteklerinizin size yeni bir tecrübe alanina hatta yasam dönemine götürecek bir yol açacaginin farkina varin. Engelleri kolaylikla atlayip sizi zenginlestirecek yeni deneyimlerle dolu engin bir dünyaya adim atmanizi saglayacak.

TILSIM IKILISI


Yeni risklere gireceksiniz. Ancak bu sizi korkutmasin. Eger kararsizliklar yasarsaniz bu sizi tehlikeye sokabilir. Risklere atilmadan önce iyi düsünmelisiniz.

KUPALAR

KUPA ASI

Baskalarinin etkisinde kalarak yasaminiza yön veriyorsunuz. Kendi duygularinizla hareket etmeyip baskalarinin kendi yasamlari için aldigi kararlari uyguluyorsunuz. Duygusal paylasimlarinizda oldukça bencil davraniyorsunuz. Bu da duygusal yakinlik hissetiginiz kisiyi kaybetmenize neden olabilir.

KUPA KRALIÇESI


Kendi dünyaniza çekilip kendinizi dis dünyaya kapattiniz. Kendinizi kesfe çiktiniz. Kendinizi tanimak ve neler istediginize karar vermek sizi rahatlatacak. Degisimden sizin kadar çevreniz de memnun olacaktir.

KUPA KRALI


Bugünlerde kendinizi oldukça romantik buluyorsunuz. Duygularinizi baskalariyla kolayca paylasiyorsunuz. Derin ve duygusal hayallere kendinizi kaptirmis durumdasiniz. Doga üstü güçlerinizin farkina varip bunlari yasaminiza geçirebilirsiniz. Meslek degisimine ise olumlu baktiginiz bir dönemdesiniz.

KUPA SÖVALYE

Dingin mutluluk dolu ve sakin bir yasam tarziniz var. Fakat hassasiyetiniz ve kolay alinganliginiz sizi hayal kirikligina ugratiyor. Inandiklarinizin pesinden gitmekten vazgeçmemelisiniz.

KUPA PRENSI


Kendi kendinize yarattiginiz hayal dünyasinda yasiyorsunuz. Kendinize yarattiginiz bu dünyada sadece siz varsiniz ve bu da arkadaslarinizla iletisiminizi koparabilir. Gerçek yasamdan uzaklasma isteginiz yeteneklerinizi köreltebilir ve sizi tembellestirir.

KUPA ONLUSU

Yasaminizdaki olumlu gelismeler sizi mutlu edecek. Ama bütün planlarinizin gerçeklesmesini beklemeyin. Mesleki kariyerinizde yükseleceginiz bir dönemdesiniz. Hislerinize ve sagduyunuza kulak verin.

KUPA DOKUZLU

Bu kart size sans getirecektir. Birlikteliklerinizin verdigi mutlululugu ve huzuru anlatir. Sevgide artma kendini her yönüyle gösterir. Büyük bir askin belirtisi hatta aileye katilacak bir bebegin habercisidir. Sezgilerinize güvenin. Dogru yolu içgüdülerinizin rehberligi sayesinde bulubilirsiniz.

KUPA YEDILISI

Hayalperestliginizi bir kenara birakmalisiniz. Çünkü ayaklariniz yere basmiyor. Artik gerçek yasama dönme zamani geldi. Isteklerinizi gerçek bir zemin üzerine oturtun. Sorumluluklarinizi unutmamalisiniz.

KUPA ALTILISI

Geçmis yasantiniza bakip eski günlerinizi yad edeceksiniz. Geçmise yaptiginiz yolculuk yapmak istedikleriniz için size ilham verecek ve sizi harekete geçirecektir. Eger bugünden kaçmak için geçmise daliyorsaniz dikkatli olmalisinz. Aksi taktirde kimse özlemlerinizi ve isteklerinizi algilamaz. Yasadiginiz masalimsi ask ise çok geride kaldi. Artik gerçege dönmenin zamani geldi.

KUPA BESLISI


Kendinizi çok yalniz hissediyorsunuz. Her seyi yitirdiginizi zannediyorsunuz ama arkaniza dönüp bakmalisiniz. Kendinizi bir an önce toplayip yeni baslangiçlar yapabileceginizi göreceksiniz.

KUPA DÖRTLÜSÜ

Yasam tarzinizi gözden geçirmelisiniz. Yasaminizdaki tutarsizliklar sadece ailenizi degil tüm çevrenizi ve iliskilerinizi etkiliyor. Isteksiz ve keyifsiz tutumunuzdan çikmalisiniz. Basarilariniza güveniyorsunuz ama yeni basarilar olmazsa eskiler degerini kaybedebilir.

KUPA ÜÇLÜSÜ


Duygusal yasaminizi noktaliyorsunuz. Kendinizi mutsuz ve yalniz hissediyorsunuz. Iliskinizin yürümesi ise imkansiz. Iliskinizin bozulmasina bir üçüncü kisi neden. Aldatilmayi kaldiramiyorsunuz. Size yapilan saygisizligin farkinda olmaniz pozitif düsünebildiginize isarettir. Ancak sizden hoslanan birinin varligi da yeni bir iliskinin temellerini atabilir.

KUPA IKILISI

Kupa ikilisi yeni sempatik bir tanismanin habercisidir. Sevgi dolu bir alis verisin gerçeklesecegi ortamlara gireceksiniz. Bu karsilasma sizi barisa aska veya flörte çok sevimli insan topluluguna ya da bir is arkadasi çevresine götürebilir.

KILIÇLAR

KILIÇ ASI

Kesin ve net bir karara varabilmek için konuyu iyi düsünmeniz gerekiyor. Konuya hakim olmaniz sizin yarariniza olacaktir. Iyi düsünülmüs bir karari yürürlüge sokacaksiniz. Analiz ve sentezlerle kendinizi karmasikliktan kurtarabilirsiniz. Iliskinizdeki problemleri partnerinizle tartismalisiniz.

KILIÇ KRALIÇESI

Hayatin tadini çikariyorsunuz. Iliskinizde ise unutulmaz anlar yasayacaksiniz. Içten ve canli duygulariniz partnerinizle olan yakinliginizi artiracak. Yaraticiliginiz had safhada. Kendinizden ve yasaminizdan olan memnuniyetiniz çevrenizdekileri de mutlu edecek.

KILIÇ KRALI

Kuracaginiz yeni diyaloglar sayesinde yalnizliginiz bitebilir. Yeni arkadasliklar gelistirebilirsiniz. Bu kart size esprili bazen de çeliskileriyle hayati anlatiyor. Bu kart ayni zamanda size ikiyüzlülük özelligini de yüklüyor. Bunun yani sira zorluklara karsi dayaniksizliginiz da ortaya çikiyor. Aldiginiz kararlari partnerinizle paylasmaniz çok güzel. Ancak duygularinizi kendinize saklamaktan da vazgeçmelisiniz.

KILIÇ SOVALYESI

Nüfuzunuzu ihtiyaciniz oldugu alanlarda kullanmalisiniz. Spora olan yatkinliginiz bu alanda basarilar elde etmenizi saglayabilir. Tartismalarda siddetten uzak durmalisiniz. Daha akilci bir yol seçerek zekanizla problemleri çözebilirsiniz.

KILIÇ PRENSI

Sezgileriniz güçlü ve olaylari daha net algilayacaginiz bir dönemdesiniz. Geleceginiz için planlar yapmalisiniz. Yalnizsiniz ama iliskinizin eksikligini kisa bir süre sonra unutacaksiniz. Aski aramaniza gerek yok. O sizi bulacaktir.

KILIÇ ONLUSU

Kendinizi hayallere kaptirip yerine getirilmeyen sözlerin yalanlarin gerçeklesmeyen beklentilerin yarattigi düs kirikligi sizi depresyona sokabilir. Istek ve beklentileriniz içinden daha gerçekçi olanlari seçin ve yalniz bunlar üzerinde yogunlasin. Gerçeklerle yüzlesmek partnerinizle sert tartismalar içine girebileceginizi gösteriyor.

KILIÇ DOKUZLUSU


Kayiplar yasayacaginiz bir döneme giriyorsunuz. Problem ve güçlüklere dayanma azmini göstermelisiniz. Zamanla bunlari çözüme kavusturacaksiniz. Bu olaylar kendinize olan sayginizi kaybettirmesin. Psikolojik olarak kötü etkilenebilirsiniz. Profesyonel yardim almaktan çekinmeyin.

KILIÇ SEKIZLI

Kisa bir süre önce yasadiginz ayrilik hala sizi üzüyor. Ancak hayat hala devam ediyor ve güzel günler sizi bekliyor. Artik özgürsünüz. Istediklerinizi yaparak hayatinizi renklendirebilirsiniz.

KILIÇ YEDILISI


Basardiginiz isler karsisinda fazlasiyla takdir alacaksiniz. Bu sizi simartmasin. Yeteneklisiniz ve aldiginz isleri basariyla sonlandiriyorsunuz. Ve olumlu kisilik yapiniz ve tavirlariniz sizi aranilan biri haline getiriyor.

KILIÇ ALTILI

Düsüncelerinizi yeniden gözden geçirin. Eski bakis açinizdan arinin. Artik harekete geçmenin zamani geldi. Gizli kalmis bir takim degerlerinizi görmeniz sizi mutlu edecek ve sizi karsi kiyiya tasiyacaktir. Kendinizle oyun oyanayin. Ve kendinize "nasil?" ve "neler olurdu?" sorularini sorun. Korkmadan yeni kesiflere çikacaksiniz bu da sizi sasirtacaktir. Ihtiyaç duydugunuz destegi kendinize en yakin hissetiginiz kisiden alacaksiniz.

KILIÇ BEsLISI


Is çevrenizden olan kisilerle tartismalara girebilirsiniz. Bu kisiler sizin basarinizi kiskanan kisiler olabilir. Biraz daha dikkatli oldugunuzda bunlarin kim oldugunu kolayca anlayabilirsiniz. Önemsemenizde yarar var.

KILIÇ DÖRTLÜSÜ

Biraz dinlenmeye ihtiyaciniz var. Kendinizi sikintili ve depresif hissediyorsunuz. Fakat bu geçici bir durum. Bu süre içinde düsünüp dogru kararlar alarak sikintilarinizdan kurtulabilirsiniz. Bu süreyi degerlendirmeniz sizin yarariniza olacaktir.

KILIÇ ÜÇLÜSÜ

Ayrilik kartidir. Iliskinizin bitis sürecine girdigini gösterir. Size çok aci verecek bu ayrilik. Kendinizi toparlamak için zamana ihtiyaciniz olacak.

KILIÇ IKILISI


Karar asamasindasiniz. Seçim yapmak sizi zorlayabilir. Vereceginiz kararlari iyice düsünmelisiniz.


Alıntıdır...