KAHVE FALI


Kahve falı oldukça eski ve son derece klasik bir kehanet yöntemidir. Öncelikle Müslüman ülkelerde özellikle de Türkiye'de çok geçerli bir fal şeklidir. Kahve fincanı telvesinin oluşturduğu şekillere bakarak yorumlanır. Yorum çoğunlukla fal bakan kişinin içinden hissettikleri ile ağırlık kazanır.

Kahve falına bakan kişi fincanın içindeki şekillere bakarak kendi yorumunu da ekleyerek karşısındakine anlatır.Tabidir kiher kahve falına bakankahve falından anlıyor anlamına gelmez.Fala bakan kişininkonsantre oluşuolayları yorumlayış şeklio anki ruh hali o kişinin ne derecebu faldan anladığının göstergesi olur. Çünkü fala bakan kişi çevresine bir enerji yayar.Bu enerji karşısındaki insanın enerjisini baskı altına alır ve olayları yorumlar.

Yüzde yüz olmasa da çoğu kez söyledikleri doğru çıkar.Bunun nedenlerinden birisi bakan kişinin altıncı hissinin çok güçlü olmasındandır.

Burada bir konun altını ısrarla çizmek isterim.Kahve falına bakım esnasında ve sonrasında baş ağrısı terleme sıkılma esneme bunaltı gibi haller görüldüğünde derhal o ortamdan uzaklaşmak yada bilinen duaların okunması tavsiye olunur.

Çükü genelde bu tip fala bakan kişinin cinlerle irtibatı olması muhtemeldir. Bazenbakan kişi bile böyle bir yardım aldığını bilmez.

ALINTIDIR.