Etiketlenen üyelerin listesi

 1. #1
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart Muhsin Yazıcıoğlu Kimdir Aslında?


  MUHSİN YAZICIOĞLU KİMDİR ASLINDA.... Günay Doğan.


  Aşagıdaki satırlara katılmamak mümkün degil.

  Bizim ülkemiz gariptir; ülke insanımız ise daha bir garip. Mesela ölen sanatçılarımız vardır. Ölmeden önce kimsenin umrunda değildir öldükten sonra ise "İnanılmaz büyük sanatçıydı vah vah!" denilir. Söz konusu sanatçı gerçekten büyük müdür bilinmez ama bizim halkımızın genelinin bu konuda bir zaafı olduğu muhakkaktır.  Muhsin Yazıcıoğlu helikopter kazası sonucu hayatını kaybetti.Ölüm haberi geldikten sonra medya kuruluşlarının takındığı tavır çok ilginç ve iğrenç.

  "Muhsin Başkan'ın kendi sesinden şiiri" başlığı atılıp adamın bir süre önce okuduğu 'acıklı' şiir yayınlanır ya da "Öyle bir hayat ki..." diye bir başlık atılıp Muhsin Yazıcıoğlu övüle övüle bitirilemez.

  Sevgi pıtırcığıdır sanki Muhsin Yazıcıoğlu sanki Nobel Barış Ödülü sahibi...

  Ölen insanın ardından genelde üzülmek lazımdır. Bize böyle öğretilmiştir. Yani biz Anadolu'da yetişen bu kültürü alan insanlar olarak ölümlere üzülürüz peşlerinden ağıtlar yakarız insanlar genelde siyah giyer de belli eder yaslarını; bir manada kara günlerdir ölümlü günler.

  Ancak Muhsin Yazıcıoğlu'nun ölümüne pek üzülmediğimi söyleyebilirim. "E nasıl bir çelişki bu?" diye sorarsanız hemen durumu özetleyeyim.

  Muhsin Yazıcıoğlu'nun temsil ettiği uğruna partiler kurduğu fikirleri zehirliydi.

  Abdullah Çatlı  Abdullah Çatlı'nın dostudur Muhsin Yazıcıoğlu. Abdullah Çatlı'nın nasıl bir insan olduğunu sözde vatanseverlik maskesi altında gençleri nasıl öldürdüğünü iplerle boğduğunu bilmeyeniniz yoktur sanırım. Abdullah Çatlı yakalanır. Emniyeti arayan Muhsin'dir. Der ki: "Çatlı'yı bırakmazsanız Ankara'nın her yerinde bomba patlatırız."

  Birçok katliamla ilgili kendisine dava açılmıştır. Ancak neredeyse tüm benzer görüşü savunanlar gibi kendisi de bu davalardan beraat etmiş ve aynı kişi meclise milletvekili olarak girebilmiştir parti kurabilmiştir. Söz konusu katliamların itirafçıları "Emirleri Muhsin Yacıcıoğlu'ndan aldık" demiştir ancak ne deseler boştur. Gelin görün ki; olan 20'sinde hayata veda eden gençlere olmuştur.

  Madımak yangını  Yine aynı itirafçılar ve bir zamanların Ülkü Ocakları Hukuk Masası şefleri Sivas Katliamı'nın planlayıcıları içerisinde de Muhsin Yazıcıoğlu'nun olduğunu ifade eder.

  Hatta bizzat katliam sırasında Sivas'ta olup olaylara önderlik ettiği söylenir. Bu denilenler itirafçıların 'deme'sidir de bir de katliamı yaşayanların anlatımı vardır.


  Madımak Ötelinde Hayatını Kaybedenler


  Madımak Oteli'ndeki yangından kaçıp yan taraftaki Büyük Birlik Partisi binasına sığınmak isteyen birçok kişi parti pencerelerinden uzanan elleri kalaslı gençler tarafından dövülmüştür. Birçok insan oracıkta can vermiştir. BBP'den yükselen "Geberin pislikler!" sesleri ise hiç dinmemiştir.  Maraş katliamında ölen aleviler.


  Maraş Katliamı'nı bilirsiniz. Öyle bir katliamdır ki bu; sırf alevi ve solcu oldukları için hamile kadınların karınları deşilip içerisindeki ceninler duvarlara yapıştırılıyor. Öyle bir katliamdır ki bu; çocuklar bile kafalarından ağaçlara çakılıyor. Öyle bir katliamdır ki bu; insanlar baltalarla paramparça ediliyor.
  Öyle bir katliamdır ki bu; 505 kişi hayatını kaybediyor binlercesi yaralanıyor. Katliamı gerçekleştirenlerin ve halkı kışkırtanların ülkücü çeteler olduğunu bilmeyeniniz var mı? Ya ülkü ocaklarının başında Muhsin Yazıcıoğlu'nun olduğunu bilmeyen?


  Hrant Dink'in Ölümü


  Çok mu uzak verilen örnekler? Peki gelelim birkaç yıl öncesine. Hrant Dink; ermeni bir aydın. İki halkın kardeşçe yaşayabileceniği her fırsatta söyleyen bu amaç ile çabalayan bir gazeteci. O da katledildi. Cinayeti azmettirenleri de hepimiz yakından tanıyoruz. Erhan Tuncel ve Yasin Hayal de bu azmettiricilerden; cezaevindeler. Erhan Tuncel Muhsin'in Trabzon'daki miting ve toplantılarını organize eden ve Trabzon'da onun korumalığını üstlenen bir kişi. Bu durum resimlerle de ispatlıdır. Yasin Hayal de her mahkemede "Yaşasın Büyük Birlik Partisi" diye slogan atan bir kişidir ki; BBP'nin hem kurucusu hem de her şeyidir Muhsin Yazıcıoğlu.
  Hem Yasin Hayal Mc Donalds'a bomba atarken ve bu durum emniyet kayıtlarında sabitken Muhsin "Yasin Hayal Mc Donalds'a maytap atmış" deyiveriyor ki maytap nerde bomba nerde... Ve yine Söylemeden edemeyeceğim ki Yasin Hayal ifadelerinde "Cezaevindeyken BBP MKYK üyesi Halis Egemen ve BBP İl Başkanı Yaşar Cihan'dan 1000 YTL para ile giyecek ve eşya yardımı aldım" demiş ve bu sözlerin ortaya çıkmasından sonra kamuoyu Muhsin 'den bu iki görevliyi görevinden ihraç etmesini beklerken Muhsin: "Arkadaşlarımı infaz etmem" demiştir.


  Geçmişi karanlık olan bir insandır Muhsin Yazıcıoğlu. Kazası nedeniyle duygu sömürüsü yapılıp da "Masum insan" imajı çizmeye gerek yok. Ölülerin ardından o kadar gözyaşı döktük ki; öldüren zihniyetin temsilcilerine elbette gözyaşı dökmeyeceğiz. Ve ben elbette üzülmeyeceğim. İlk bakışta "acımasız" gibi görünse de bu dediklerim; kimlerin acımasız olduğu gün gibi ortadadır. Sadece gerçekleri görmek için hangi açıdan bakmamız gerektiğini bilelim.

  Günay Doğan.
  NOT: Düşen helikopterin kaza ile düşmediği ergenekon tanıklığı nedeniyle düşürüldüğü iddiaları medyada yazılıp çizilmektedir.

  ÖYLE YA DA BÖYLE ÖLEN YAZICIOĞLU İÇİN MEDYANIN SERGİLEDİĞİ TUTUM
  "KEL ÖLÜR SIRMA SAÇLI OLUR KÖR ÖLÜR BADEM GÖZLÜ OLUR " ATASÖZÜNÜ ÇAĞRIŞTIRMIYOR MU ...

  Alıntıdır.

  Çupakabra and Ay Işığı like this.


  “Laiklik asla dinsizlik olmadığı gibi sahte dindarlık ve büyücülükle mücadele kapısını açtığı için gerçek dindarlığın gelişmesi imkanını temin etmiştir.”

  Mustafa Kemal ATATÜRK


 2. #2
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart

  Biz sanatçı siyasetçileri ölmeden önce umursamayız öldükten sonra birden bire gözümüzde melek olurlar. Muhsin Yazıcıoğlu'yu medya sayesinde bende böyle tanımıştım. Oysaki araştırıldığında madımak oteli maraş başbağlar katliamında neler yaptığı o tarihlerdeki gazete küpürlerinden anlaşılmaktadır. Muhsin Yazıcıoğlu ve ülkü ocakları katildir. Binlerce alevi vatandaşını diri diri yaktılar çoluk çocuk demeden hepsini katlettiler. Gözümde Yezid ve Muaviyeden farkı yoktur.

 3. #3
  Bad
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart

  bu kadar emin konuşmayın yahu Muhsin Yazıcıoglu ne melek ne katildir belkide her yazılan her söylenen dogru degildir.
  Ay Işığı, Bunu Beğendi.
  Ucu kırık şarap şişeleriyle bağımı kopartırken hatıralarla bileklerimden atlayan bütün alyuvarların sensizlikten gebermiş cesetler olduğunu asla sana söylemem incinirsin. Puslu bir kış sabahı palyaçoyu ölü bulacağımı da demem süpriz gibi geldi süpriz gibi gitsin..

 4. #4
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart

  Katliamlarla ilgisi olduğunu duymuştum. Ama Abdullah Çatlı için dediği nasil birisi olduğunu anlamak açısından yeterli. Allah affetsin.

 5. #5
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart

  Muhsin Yazıcıoğlu bir kenara mhp'nin alevi katliamlarında rolü tartışmasız çok büyüktür. Asla değişmeyecek bir partidir. Türkiye'ye verdiği zarar büyüktür.

  Ben boşuna demiyorum mhp'den bir cacık olmaz diye. Başına kim gelirse gelsin faşist kafatasçıdır.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler

Bookmarks

Bookmarks

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Mesaj Yazma Yetkiniz Var
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  

Giriş