Ziraat Türkiye Kupası'nda Fenerbahçe'nin Kayserispor'u ağırladığı maçta futbolseverler üç güzel gol izledi.

Haberin Tarihi: 02.12.2014 - 22:36
PERDEYİ GENÇ YETENEK CANER KOCA AÇTI
Karşılaşmanın 31. dakikasında Fenerbahçe Caner Koca'nın şık kafa golüyle 1-0 öne geçti. Sol kanatta topla buluşan Uygar Mert Zeybek ön direğe doğru ortasını yaptı. Cemil Adıcan topu uzaklaştırmak istedi fakat top ceza sahasının sağındaki Bruno Alves'e geldi. Bruno Alves bekletmeden pasını altıpasın solundaki Caner Koca'ya aktardı. Caner Koca yüksek gelen topa iyi vurarak topu ağlarla buluşturdu.

KAYSERİ'DEN ÖLÜ YAPRAK VURUŞUYLA YANIT
Fenerbahçe'nin bu golünden 8 dakika sonra Kayserispor Turgut Doğan Şahin ile beraberliği yakaladı. Orta alanın ilerisinde topla buluşan Anıl Taşdemir pasını sol kanattaki Turgut Doğan Şahin'e verdi. Turgut Doğan Şahin topla birlikte ceza sahasına girer girmez sağ ayağı ile sol çaprazdan çok iyi vurdu ve top uzak köşeden ağlarla buluştu.

MARKO SİMİC FIRSATÇILIĞINI DEĞERLENDİRDİ
Kayserispor 89. dakikada Marko Simic ile 2-1 öne geçti. Ceza sahasının sol çaprazından kazanılan serbest vuruşta topun başına geçen İbrahim Dağaşan arka direğe doğru ortasını yaptı. O noktaya iyi hareketlenen Marko Simic yatarak kafa vuruşunu yaptı ve topu ağlarla buluşturdu.

Kayseri ekibi bu skorla grup maçlarında ilk galibiyetini aldı.Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ] Kral Spor