Maalesef ne kadar yağarsa yağsın hâlâ karın örtemediği kirlilikler var...

Çok sadece beş dakikada her iki kaleyide esir alan kar gecenin galibiydi.

Eskiden meteoroloji dediğin köyün yalancı çobanıydı çünkü o yağmur dediğinde yağmaz yoğun kar geliyor dediğinde ise kimse inanmazdı ve yollarda kalırdı.

Şimdilerde ise ülke sınırları içinde görevini en doğru yapan kurumlardan valilik bile;

“Vali amca yarın okullar tatil mi?” sorusuna maruz kalmamak için meteoroloji ne derse o diyerek okulları tatil etti. Peki günler örcesinden yağacağı saat ve şiddeti belli olan kara rağmen TFF ne yaptı? Elinde yapması gereken seçenekler var iken maçı saat 20.00’da oynatma kararı alarak dün akşamki hazin tabloyu izlettirdi.

TFF’in maçın kalbine sapladığı hançeri gecenin reyting uğruna her şeyi yapabilecek sadece adı futbol programlarının eline teslim edildi. Hele bir tanesi var ki adını yazarak zahmete girmeye gerek yok neredeyse yağan kardan bile Beşiktaş’ı sorumlu tutacaklar.

Efendim Beşiktaş neden kırmızı top getirmemiş sahaya neden kömür tozunu modern araçlarla serpmemiş olay sadece sahayı kiralamak mıymış! (ki Allah’tan Başakşehir asbaşkanı telefonla canlı bağlanıp sahanın bu tür işleri için kendilerinin sorumlu olduğunu söyledi)

Baştan sonuna kadar trajik komedi olan bu programda Beşiktaş’a nasıl saldırır ve daha çok yıpratırım diye! Bu seferde sözü Gökhan Töre’ye getirdiler. Efendim sayısız telefonlar alıyormuşlar Töre’nin gece hayatı sigara ve içki alışkanlığıyla ilgili hatta gezmelerde kendisine BJK bir işadamı’da eşlik ediyormuş. Bu programın nasıl bir amaca ve kime nasıl hizmet ettiğini görebilmek için Galatasaray konuşulduğunda ekrana bakmak yeterli olacaktı. Ekranda Burak’ın resmi ve altında da “Taçsız Kral” ünvanı yazıyordu.

Metin Oktay hayatta olsa herhalde tüm nezaketini bir kenara bırakarak gerekli cevabı verirlerdi. Beşiktaş’ın tökezlemesi için medyanın parçalayıcı yok edici dişleri arasında sakız olması için ellerinden geleni yapıyorlar. Dün akşam görüldü ki! Ve duyuldu ki! Beşiktaş mevcut şartlar ne olursa olsun çıkıp topunu oynamak istemiştir eğer bir sıkıntınız var ise gidin buna engel olanlarla halledin benzini bitmiş arabaya dönmüş tuttuğunuz takımı arkadan iterek yarışın içine sokmayın. En azından bunu yapacaksanız bile tuttuğunuz takımın emek hırsızlığı penaltılarını bir daha yaşanmamak üzere dile getirin.

Maalesef ne kadar yağarsa yağsın hâlâ karın örtemediği kirlilikler var.
Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]


18 Ocak 2016 18:20