Etiketlenen üyelerin listesi

 1. #1
  vBaDieseL
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart Yılmaz Özdil: 65. hükümet

  64'üncü hükümetin ekonomiden sorumlu başbakan yardımcısı Recep Tayyip Erdoğan ekonomiden sorumlu başbakan yardımcılığına kaydırıldı. Tbmm başkanı Recep Tayyip Erdoğan'dan boşalan dışişleri bakanlığına mgk genel sekreteri Recep Tayyip Erdoğan'ın yakın çalışma arkadaşı Recep Tayyip Erdoğan getirildi.

  Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın kabine açıklanmadan yarım saat önce sürpriz şekilde cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı ziyaret etmesi kulislere bomba gibi düştü cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'la başbakan Recep Tayyip Erdoğan arasında yapılan istişareler neticesinde maliye bakanı Recep Tayyip Erdoğan'la sanayi bakanı Recep Tayyip Erdoğan kabinedeki yerlerini korurken bir önceki hükümetin hükümet sözcüsü Recep Tayyip Erdoğan çevre bakanı olarak hükümete girdi.

  Aile bakanlığına diyanet işleri başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı getirmek isteyen başbakan Recep Tayyip Erdoğan'la bu bakanlığa merkez bankası başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı getirmeyi düşünen cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan arasında gerilim yaşandı. Ak saray'daki asrın liderimiz Recep Tayyip Erdoğan'ın araya girmesiyle tatlıya bağlandı meclis külliyesi'ndeki dünya liderimiz Recep Tayyip Erdoğan'ın da onayı alınarak dolmabahçe'deki mit müsteşarı Recep Tayyip Erdoğan aile ve bilim bakanı yapıldı.

  En büyük sürpriz tarım bakanlığında yaşandı çalışma bakanı Recep Tayyip Erdoğan'ın tarımdan sorumlu milli savunma bakanı olmasına kesin gözüyle bakılıyordu ancak son dakikada yaşanan değişiklikle spordan sorumlu milli eğitim bakanı Recep Tayyip Erdoğan tarım bakanı oldu Recep Tayyip Erdoğan'dan boşalan spordan sorumlu şehircilik bakanlığına ise daha önceki Recep Tayyip Erdoğan hükümetinde adalet bakanlığı yapan Recep Tayyip Erdoğan oturdu.

  Recep Tayyip Erdoğan hükümetlerinin tecrübeli başbakan yardımcısı Recep Tayyip Erdoğan ilk kez Recep Tayyip Erdoğan hükümetinde yeralmadı onun yerine ilk kez Recep Tayyip Erdoğan başbakan yardımcısı yapıldı halef-selef Recep Tayyip Erdoğanların devir teslim töreninde duygulu anlar yaşandı Recep Tayyip Erdoğan'ı ilk olarak Recep Tayyip Erdoğan kutladı.

  Kabine listesi hazırlanırken içişleri bakanının unutulduğu anlaşıldı orman turizm ve avrupa birliği bakanı Recep Tayyip Erdoğan'ın içişleri bakanlığını vekaleten yürüteceği güvenoylamasından sonra gıda ulaştırma ve çalışma bakanı Recep Tayyip Erdoğan'ın içişleri bakanlığına getirileceği gümrük sağlık ve ticaret bakanlığına da kültür ve su işlerinden sorumlu teknoloji ve tabii kaynaklar bakanı Recep Tayyip Erdoğan'ın vekalet edeceği öğrenildi.
  Kabinenin tek türbanlı bakanı Recep Tayyip Erdoğan oldu.

  *

  Sayın gerizekalı basınımız hâlâ ''bakanlar kurulunda sürpriz değişiklikler var'' filan diye yazıyor.

  *

  Ne sürprizi birader''

  İki dudağının arasına bakanlar kuruludur!
  Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]

  25 Mayıs 2016


 2. #2
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart

  (: Yılmaz Özdil'e katılıyorum. Sürpriz değişiklerin başında hep RTE
  vBaDieseL, Bunu Beğendi.


  “Laiklik asla dinsizlik olmadığı gibi sahte dindarlık ve büyücülükle mücadele kapısını açtığı için gerçek dindarlığın gelişmesi imkanını temin etmiştir.”

  Mustafa Kemal ATATÜRK


 3. #3
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart

  Herşeyi değiştiriyorlar ya. Bazen korkuyorum benim adımı da değiştireceklerinden. Hani öz Türkçe ad ya.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bookmarks

Bookmarks

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  

Giriş