Facebook için Geçici Profil Fotoğrafları Geliyor!


Facebook her geçen gün yeni bir özelliğe kavuşuyor. Facebook'a şimdi de profil fotoğraflarını geçici olarak değiştirmeye yarayan bir özellik geliyor. İşte Facebook'un yeni özelliği!


13.09.2015 / 15:00

Dünyanın en büyük sosyal ağı olan Facebook sosyal medyanın yaygınlaşması ve insanların da bu yaygınlaşmayla birlikte farklı türlerde ihtiyaçlarının çıkmasını göz ardı etmiyor. Facebook bunun için de kurulduğu günden beri insanların ihtiyaçlarına yönelik sürekli kendini yeniliyor. Facebook'un bu kapsamda testlerine başladığı yeni özelliği ise profil fotoğraflarını geçici olarak değiştirmeye imkan tanıyor.

Facebook'un geçici profil fotoğraflarının detayları!

Facebook insanların toplum içinde yaşanan olaylar karşısında ve özel günlerde profil fotoğraflarını belli bir süre değiştirdiğini fark etti ve bunun üzerine yeni bir özelliği hayata geçirmek için testlere başladı. Facebook kullanıcıları profil fotoğraflarını geçici olarak değiştirmeye yarayan bu özellik ile birlikte profil fotoğraflarını otomatik olarak değiştirebilecekler.

Kullanıcı Facebook'a profil fotoğrafını yükleme aşamasında Facebook'un belirleyeceği bir gün bir hafta bir ay gibi zaman aralıklarından birini seçecek. Bu sürenin sona ermesiyle birlikte ise Facebook profil fotoğraflarının otomatik olarak zaman tünelinden kaldırılmasını ve kullanıcının en son kullandığı profil fotoğrafının tekrar aktif olmasını sağlayacak.

Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]