Facebook Video Özelliğini Yeniledi


Facebook mobil platformlarda bulunan video izleme özelliğini yeniledi. Artık aynı anda hem video izleyip hem de ana sayfada gezebileceksiniz. Nasıl mı? Detaylar haberde.05.09.2015 / 20:51

Facebook yenilikleri ile kullanıcılarının karşısına çıkmaya devam ediyor. Mobil platformlardaki uygulamalarını 2 haftada bir güncelleyerek performans iyileştirmeleri yapmanın yanında uygulama tasarımında küçük makyajlamalar yapan Facebook şimdi de video oynatıcısına yeni özellikler ekledi. Geçtiğimiz ay testleri başlayan yeni video oynatıcı özelliği an itibariyle tüm kullanıcılara sunulmuş durumda.

Pop-up tarzındaki yeni video oynatıcısı sayesinde artık Facebook'taki videoları ayrı bir pencere içerisinde izleyebilecek ve aynı zamanda Facebook'taki diğer gönderileri görüntüleyebilecek. Şimdilik iOS kullanıcılarına sunulan bu özellik önümüzdeki günlerde Android kullanıcılarının da beğenisine sunulacak.

Facebook'un yeni pop-up video oynatıcı özelliği aşağıdaki gibi görünüyor. Pop-up videoyu sol alt sol üst sağ alt ve sağ üst köşelere yerleştirebiliyorsunuz.

Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]