Hi5 nedir Hi5 hakkında bilgi
hi5 girişhi5 sitesihi5 chat


Günümüzde çığ gibi büyüyen sosyal ağlardan birisi olan hi5 ile arkadaş bulabiliyor eski okul arkadaşlarınıza ulaşabiliyorsunuz. İstediğiniz şehir ve ülkeden arkadaş arayabiliyorsunuz.
Peru kolombiya orta amerika’da ve moğolistan romanya ve tunus gibi değişik yerlerdeki ülkelerde bir numara olan hi5 sosyal ağlar içerisinde en evrensel olanı.
hi5 ile müzik dinleyebilir video ekleyebilirsiniz. Resimlerinizi arkadaşlarınızla paylaşabilir onların resimlerine ve sayfalarına yorumlar yapabilirsiniz.

Üyelik ücretsiz oldukca basit kullanımıda kolay. Arkadaşlarınızdan gelen daveti kabul ederek veya Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ] adresine girerek üye olabilirsiniz. üyelik tamamlandıktan sonra tüm arkadaşlarınıza davetiye gönderebilmek için e-mail şifrenizi istiyor. Kabul ettiğiniz takdirde listenizdeki tüm kişilere davetiye gönderiliyor. İstemiyorsanız eğer ‘almayım teşekkürler’ deme hakkınız var
Kayıt olduktan sonra isterseniz profil ayarlarınızdan yaşınızı adresiniz gizleyebiliyorsunuz. Profilinizi kimlerin ziyaret ettiğini de görebileceğiniz kullanımı kolay bir network.
Profil arayüzünüz için bi hayli seçenek var beğendiğinizi uygulayabilirsiniz.
Biraz daha sosyalleşeyim yeni yeni arkadaşlar edineyim veya varlığını unuttuğum arkadaşımı bulayım diyorsanız bi deneyin derim.

ALINTI