Etiketlenen üyelerin listesi

 1. #1
  Sophisticate
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart Sensizleniyorum

  Büyümekle ömrünü yarılamış ya da tamamlamış nefes tekrarlarında nefis bir anne sabırı beraberinde baba şevkati gerekirkengerekli yoksunluklara alışarak dünyada varolanlara saygıda kusura hiç gerek yok. İnsanlığı tanımaya çalışmak ömür mücadelesinin vasıflı müdürlüğünden biridir sevdiğim. Diyebilirsin ki durup dururken bu nereden çıktı. Bana kendimken kalbimikalbimkenkendimi anlatmayı sen öğrettin..

  Biliyorsun ki duygu sömürüsü kolaylığı sömürgecisi olmadımgördüklerimle gözlerimin kuruluğunu işgal eden savaşta. Çünkü delikanlılığın ünitesini bağışlayacak doktoru çok bilmiş olduğunu zanneden hanelerde değil de kalphanelerde ararken bu ünitenin cinsiyet ayrımı yapmadığını öğrenecek yaşları ömrün müsaitse yaşayacaksın. Sende bende ve herkesde biliyor kitarihi eser demek kolay geliyor yaşanmış olan kalıntıların telaffuzuna. Ardından fısıldanmış haykırışların yankılarını duymamana hayret ya da gayret edilecek zaman saniyelerine kadar kalmasa da geçelim sen kalıntılarına.

  Bir insanın güzelliğini hangi güzel düşüncelere boğulmuş sarhoşluk anlatabilirki? Geçmişte ya da şimdiki günlerimizde sarhoşluk tabirini duyduğumuzda akla gelen herhangi bir maddenin mayhoşluğudüşüncelerde kelepçelenmiş sinirlerin coşkunluğu konuşulurkenkalbimde senin yokluğunun yokuşunda yorulmuş keşkeleresabırdan başka umut var mı el uzatacak.. ?

  Gözyaşı saklı körebeler oyunundaağlatanı sobelemek zor geliyorken insanlararüyalar bahçesinde koklanarak toplana çiçeklerin seviyor sevmiyor batıllıklarıgerçek denilen şimdiki yaşantının zamanıyla karşılaşınca ya beklerken kuruyor ya da yolculuğu sonunda kırılıp yer ile buluşuyor.O yüzden hayallere darılmaya gerek bulunmayan yoksullukta zengin olmaya çalışırkenyani hayatelindeki kader tarğıyla dünya büyüklüğündeki aynada yaşanacaklar tarıyorkensineye çekilmiş bir maalesef mesafesi uzağında bozdurup bozdurup harcamalı zamanın kazandırdığı moral bozukluklarını…

  Evet sevdiğimrüyalarımın duvarlarını beyaza boyamışken son sarılışındaki saf görünen elvedakaranlık adı konulmuş renksiz ışığın ezberinde atılan adımların tedirginliğinden uzaktım yanına yürürken.Nefesinden gözlerimin damlalığına çarpmış olan her sen gürültülü elektriğe titrerdi kalbim.Buna rağmen senin serinliğinin tokadını yemekle doymuş ruhumun hesabını sen yerine bana kesmeye devam ediyor hayat.Yinede seni tanımaya çoğullaşmış yılların neticelerine ‘’canın sağolsun’’diyecek kadarbende doğurmuş olduğun sevgiyi hakettiğine inanmaktan vazgeçmedim.Bazenöksürmüş kadar isyankarbazen ise hıçkırmışçasına masumiyet bürünmüş ve harfleriburkulmuş cümleler ddoğrularak geçiyor boğazımdan. Bazen demutlak zamanınlı vakitlere kesin sonuçlarbana göre bir beden olmaya bol geldi ki hayaller giyinmeye soyunamadımanlamlı isyankar cümleler geçmiyor değil aklımın ucundan.Sevdiğini düşünmeye karanlık çökmüş gecelerin umudu olabilecek ihtimalleri kaybetmemeli insanuykusuzluğuna karşı vaziyetinden memnun olmayan cümleler arkadaşı olmaya yeletenirken.Ama hayat bu sevdiğim kime ne zaman ne yaşatacağı belli olmadığı için her hale hazırlıklı olmalısın.

  ‘’Artık’’diye nitelendirdiğin eskilerden arıttıklarının’’şimdi’’denilerek yaşandığı yenilikçi ruh hali tekrarlarını farkında olmadan ezberleyecek ve sende geleceğe yolculaşmış bir artık olmaktan kurtulamayacaksın.Ansız sızılarınakızgın pişmanlıklar sızdırdığındagönlünü sıkı giyinmeyerek üşüttüğün kalbindenucu yolculuk rüzgarları dolu kanatlı hasretler uçuracaksın.Bu arada hasret ağrılarını yalansız bakışlarıyla dindiren’’İNSANLAR’’kalbin doktoru değil sahibi olmaya hak kazanan insanlardır.Acıyan acılarının nefes almaya virgül koyduğu vakitten koparılırkentecrübe sanılan nasihatlere hayat duydurmak zor olsa dadudaklara değmemiş çiğ suskunluklara boğma kendini.Mutlu olduğunu sanmışlığın içinde yanmış itiraf küllerinisustuklarından kaçarken savurmuş pişkin pişmanlıklarına sakinlikler dilerim. Şimdilikçi düşüncelerime bakılırsa çok denilen zamanyaşlandı seninle dertleşmeyeli. Ne yaptığımın nasıl olduğumun merakını sen sormadan gidereyim son noktamdan önce. Sürdüm zaman isimli merhemin yan etkilerini senden sonranın üzerinetaktım sensiz gördüklerimi yalnızların dışarıya çıkmaması gereken saatleresensizleniyorum boşveremediğm…

  BORKED
  Sürmenaj, Bunu Beğendi.

 2. #2
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart

  Çok güzel olmuş. Video ise ayrı güzel. (:
  Sophisticate, Bunu Beğendi.


  “Laiklik asla dinsizlik olmadığı gibi sahte dindarlık ve büyücülükle mücadele kapısını açtığı için gerçek dindarlığın gelişmesi imkanını temin etmiştir.”

  Mustafa Kemal ATATÜRK


 3. #3
  Sophisticate
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart

  Alıntı Sürmenaj Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
  Çok güzel olmuş. Video ise ayrı güzel. (:
  Öncelikle nezakaten değil beğenmiş olmanızın mutluluğuyla teşekkür ederim
  Bu cümleden sonrasın artı olarak farklı anlamlar katmayı çok isterdim ama reklam olarak nitelendirilme ihtimallerinin doğurulacağından kürtaja başvurmadan edemiyorum bu konuda. Şunu söyleyebilirim ki beni ve birçok insanı mutlu edebilecek hayırlara vesile olabilme amaçlı bir niyette varolacak bir çalışmanın sadece sade tadılan bir aşaması..

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler

Bookmarks

Bookmarks

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Mesaj Yazma Yetkiniz Var
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  

Giriş