Ben geldim..
Sevgimi sana getirdimgülüşümü sana saklamıştımonu da getirdim. Mühür vurulan kalbimisana açıptüm benliğimle sana geldim.Sonumu bilmedenyarını düşünmedenseni sayıklayıp sana geldim..hiç ölmeyecekmişiz gibi yaşıyorum seniyarın ölecekmişim gibi sabaha seninle uyanıyorum.. caminin avlusuna bırakılmış bir bebek kadar çaresizdim. Sevgiye inançsızdım bir ateistin Tanrıya inanmaması gibi.. bir yolum vardısonu hep karanlığa çıkanbir sevgim vardıgünden güne beni zehirleyen..

Sen geldin..
Gerçek bir aşkı getirdin peşinden. Sonunu bilmeden geldin. Yarını düşünmeden beni sevdin. Ölüme ramak kalabeni sevdinseni sevdim.. anı yaşamayı dile getirdikyarına çıkacağımızın garantisinin olmayacağını düşünür bir şekilde. Zehirime panzehir olduniyileştirdin beni. Dedik ya biz yarını düşünmüyoruz. Biz bu güneinananbugünün bitmemesine dua eden sevda acılarıyız.

Biz olduk..
Sarıldığım da ruhumda hissettiğim adam sarıldığın da benliğimi hisseden sen.. boynuna bir öpücük bıraktımsırf ben de kal diye. Ruhuma nefesini bıraktınhep sen de kalayım diye. Yarınımız bugün olsun aşk. Günler hep bugün olsun bitmesin senli zamanlar. Geceler sabah olmasınkaranlığımla sarıl benliğime..

Özlem sarsın benliğimizi.. sarıl bana..