Siyah bir deftere yazıyorum seni siyah bir kalem ile.. yazdıklarım okunmuyor tıpkı sen gibi. Önceden seni beyaz defterlere duvarlara ve en çok gökyüzüne yazardımbulutların arasına. Sen değiştinkalem defter siyah oldu. Ben de değiştim affedemiyorum seni..
Sol bileğimi parçalayıpgitmek istiyorum ama sonra siman karşıma çıkıyor ve vaz geçiyorum. Gizli gizli takip edişlerim var seni. Haberin olmaz belki ama boynuna nefesimi bırakıp gidiyorum. Bazı geceler çok zor geçiyor. Kendime kızıyorum kendimi lanetliyorum. Biz bir birine geç kalmış iki aptalız. Biz cehennemin en acı ateşleriyiz.
Çok farklı geliyorsun benliğime. Bazen dini sorgulama sebebim oluyorsun bazen ise şükür sebebim..varlığın vardı bi zaman. Benim olmayan ama kendini ben de rahat bulan sen.. senin olmayan ama sen de mutlu olan ben.
Özür dilerim gökyüzü hiç bir hayalim de yoktun. Ama sen bilmiyordun ben de hep gerçektin hayal değildin ki seni hayallerime alıp seni orada kaybedeyim.
Son zamanlar da Şeytan ile iş birliği yaptığını düşünüyorum. Çok fazla onun gibi acımasız oluyorsun. Şeytan Ademe secde etmedi diye bu halde. Peki ya ben? Onca sevmeme ragmen neden bu halde bana acı çektiriyorsun?

Şarkıları öldürüyorum ama o kadar çok şarkı var ki.. yetişemiyorum hiç birine. Her defasında yıkıp geçiyorlar yüreğimi. İliklerime kadar SEN olmuşsun.
Anlamazsın sevdiğin adama başka birini ayarlamanın ne demek olduğunu bilmek. Anlasaydın intihar ederdin.

Ne olur anlama.

Fulya Sinem eraslan