Merhaba Atam..
Bugün sana mektup yazmak istedim.Olanları sana yüzeysel anlatıp iyiki öldüm diyeceksin.Bu olanları iyiki görmedim diyeceksin.Nasıl bir ziyniyettir bu..
Bugün insanlar nasılda gözüme yalan geldi öyle..Yalan sevgi sözcükleri.Bugünün önemini sadece sanal alemde gösterilen ve sadece bugün hatırlanacak.
Herkes Bir Atatürkçü olmuş ki hiç sormayın.Tartışmalar diz boyu.Sayfalarda oalyı siyasete dökmüş 3 5 insanlar ve nekadar aciz olduklarını gördüğümüz kişiler..
Bugün Hatırlanacaksın ATAM..Sadece bugün.
Ölümünün verdiği hüzün var hepimizde.Kiminde kırgınlık var kiminde gurur.İnsanlarımız almış başını cahil ziyniyetlerle öğütler yağdırıyor.Olayı nasılda siyasete bağladılar bi bilsen..Biz seni çok küçükken tanıdık.Şanımızdın sen.Sen küçük yüreklerde kahramandın.
Büyüdük..Büyüdükce senin hakkında ki haberleri duyduk.Senden nefret edenlerve seni sevenler..Sağcı solcu gibi ikiye ayrıldılar..
Biliyomusun artık sanal özlem var.Kalkıp seni övüyolar ama seni sadece bugün hatırlıyorlar.
Buna Karşıyım.Parti tutanlar kalkmışlar başımızda ki adama laf sayıyorlar.Biliyomusun atam bugün en yakın arkdaşımla sırf bu konu yüzünden ayrıldık.Sırf Başımızda ki kişiyi savundum diye.Tamam onunda hatalrı var yani başbakanımızın.Ama Atam bu insanlığa sığmaz.Yapılan emekleri ve yapılan onca şeyi hice sayıp adamı kötülemek yakışmaz bize öyle değil mi..
Evet hataları çok. Ama atam ben bugün babama kavuşmuşsam bu onun saysinde.Nasıl senin sayende bizler kurtulduk ozamnları..Savaşlarda hep yendik.Sen bizim herşeyimizsin Atam..Ama neden herşeyi farklı yönlere çekip siyasetleştiriyoar ki..Hiç kimse Hiç birşeyi bilmiyo atam.SadeceAt Gözlüğü ile bakılıyor herşeye.Bugün Yanına 17 şehit daha geldi.
Grur duy sen atam.Her nekadar cahilliğin verdiği depremler olsada bu vatanı kimseye vermeye niyetimiz yok.Öyle delikanlı aslan gibi askerlerimiz var ki..Sadece konuşup laf söyleyenlere en güzel cevap oluyor.
Benim demem şu ki seni her gün hatırlayalım.Seni Hergün Analım.Ama sadece özel günlerde anıyoruz ATAM.
Daha okadar çok şey varki..Olayı dine vurdularsiyasete vurdular.. Benim seni sevmeme engel değil bunlar.Evet birkaç şey yasakladın ama onlarda ozamanın dönemleriydi.Seni kötülemeye gerek yoktu ki..Birşeyler iyiye gidiyorsa senin eserin atam.Ben seni siyasetleştirmicem.Ben Seni dinsizleştirmicem...Sen Çocukluğumda ki gibi Benim Kahramanım Olucaksın..

Ruhun Şaad Olsun ATAM..


10-Kasım-2012 13:31