Hani Olmadık işte. Uzaklığın hain oyunlarına dayanamadık. Birlikte zaman geçiremedikbirlikte ağlayamadıkhiç dokunamadım sanabakamadım gözlerineÖpemedim dudaklarınıöpemedim tenini..Birlite uyumadıkuyanamadık..El ele gezemedik seninle.Birlikte ne güneşin batışını izledik nede doğuşunu. Yıldızlar her gece tek tek kaydı bizim için.Onlar bile vaz geçti bizden.Her şey herkes bitti de bir sen bitemedin..
Bizim hiç birlikte fotoğraflarımız olmadı.Hep uzaktan saçmaladım sanauzaktan sevdin beni.Yakınımda olmadınsaçmaladığım da beni yere atıp gıdıklayamadın.
Mutfağa birlikte girip yemek yapamadıkortalığı batıramadık.Arkadaşlarımızı çağırıp evde partiler düzenleyemedik.Kulağına şarkılar fısıldayamadımbana çiçek almadın hiçsüpriz yapamadım sana.Koşarak sarılamadım boynunakokunu iliklerime kadar çekemedim.Yağmurun altında ıslanamadık. Hep uzaklardan ıslandık bir birimize.
Hep uzaktan sevdik..Uzaktan hayal kurduk.Ama artık kurulmuyor bu hayaller.Çünkü yoksun artık.Sesin yokhayallerin yok..Sen yoksun.Yoksun ama bu acının tarifi de yok.Kelimelere bile dökülmüyor artık hiç bir şey.Az kalıyor.Yetersiz geliyor herşey..Çünkü sen yoksun..Çünkü yoksun işte yoksun.

Aşk-! Azam