Salak ile Avanak Geri Dönüyor Zirvede!

17 Kasım 2014 Pazartesi

Salak ile Avanak Geri Dönüyor Amerika'da geçen hafta birinci olan 6 Süper Kahraman'ı sollayarak zirveye oturdu.

İlk filmden tam 20 yıl sonra gelen Salak ile Avanak Geri Dönüyor 38053 milyon dolarlık hasılatıyla zirveye yerleşti. Bobby Farrelly ile Peter Farrelly'nin yeniden yönetmen koltuğuna oturduğu ve Jim Carrey ile Jeff Daniels'ın başrollerini paylaştığı filmi 36010 milyon dolarla geçen haftanın birincisi Don Hall imzalı 6 Süper Kahraman takip ediyor. Konusuyla izleyicilerin kafasında soru işaretleri bırakan Christopher Nolan'ın yıldızlarla dolu kadrosunun yer aldığı Yıldızlararası 29100 milyon dolarla ikinci haftasını kapattı.

Ülkemizde henüz vizyona girip girmeyeceği belirsizliğini koruyan Beyond the Lights 6500 milyon dolarla açılışını yaparken onu 4625 milyon dolarlık hasılatıyla Oscar'ın güçlü adaylarından David Fincher imzalı Kayıp Kız filmi ve 4025 milyon dolarla ülkemizde Şubat ayında vizyona girecek olan Theodore Melfi imzalı St. Vincent takip ediyor. David Ayer'in yönetmenliğini üstlendiği Brad Pitt Shia LaBeouf ve Logan Lerman'ın başrollerini paylaştığı savaş draması Fury 3810 milyon dolarlık gişe geliriyle adını listeye yazdırdı.

Jake Gyllenhaal'ın olağanüstü performansıyla adından sıkça söz ettirdiği Gece Vurgunu 3038 milyon dolarlık bir gişe hasılatı elde ederken Cadılar Bayramı haftasında vizyona giren Ouija 3025 milyon dolar ve Alejandro González Iñárritu imzalı kara komedi Birdman 2450 milyon dolarlık bir hasılat elde etti.

ABD haftalık Box Office verileri için Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]
Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]
Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]