Hızlı ve Öfkeli Serisi 3 Yeni Filmle Devam Edecek


17 Kasım 2014 Pazartesi

Tüm dünyada heyecanla takip edilen Hızlı ve Öfkeli serisinin 3 yeni filmle devam edeceği açıklandı.

2011 yılında start veren Hızlı ve Öfkeli serisi yoluna 3 yeni filmle devam edecek. Başrollerinde geçtiğimiz aylarda beklenmeyen ölümüyle hayranlarını yasa boğan Paul Walker ve sevilen oyuncu Vin Diesel'in yer aldığı seri yeni karakterlerle yoluna devam edecek. Universal Pictures başkanı Donna Langley'in yaptığı bir açıklamaya göre gişe rekorları kıran seri için 3 yeni film daha ön görülüyor.

The Hollywood Reporter'a konuşan Langley: "Tüm dünyada sevilen seri için en az 3 ya da 4 yeni film daha çekmeyi düşünüyoruz. Paul Walker bu serinin ayrılmaz bir parçası olacaktır ama filmlerin içinde çok fazla karakter var. Her filmle biraz daha büyüyen seri için çekilecek filmleri o karakterleri ayrıntılı bir şekilde tanıtacak bir avantaj olarak görüyoruz..." dedi.

Özellikle Hızlı ve Öfkeli: Tokyo Yarışı filminden sonra sürekli daha yüksek gişe hasılatları yapan serinin; Hızlı ve Öfkeli 4 ile 155 milyon dolar Hızlı ve Öfkeli 5: Rio Soygunu ile yaklaşık 210 milyon dolar ve Hızlı ve Öfkeli 6 ile 239 milyon dolarlık bir hasılat elde etti. James Wan yönetmenliğindeki serinin yeni filmi Hızlı ve Öfkeli 7 2015 Nisan ayında izleyicisiyle buluşacak.

Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]