Etiketlenen üyelerin listesi

 1. #1
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  video Russel Crowe: Bu Ülkeye Gerçekten Bayılıyorum

  Kültür ve Turizm Bakanı Ömer Çelik aktör Russell Crowe'u Topkapı Sarayı'ndaki Mecidiye Köşkü'nde kabul etti.

  Dünyaca ünlü aktör Russell Crowe Anzak askerlerinin hikayelerini konu alan bir filmine araştırma yapmak için Türkiye'ye geldi. Ülkenin belli köy ve kasabalarını gezdiğini söyleyen Crowe Edirne Kapadokya Fethiye ve İstanbul 'u ziyaret etti. Kültür ve Turizm Bakanı Ömer Çelik Crowe'yi Topkapı Sarayı'nda kabul etti. Crowe Bakan Çelik ile beraber basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.

  'CROWE'UN FİLMİ ULUSLARIN ORTAK TARİHİNE HİTAP EDİYOR'
  Bakan Çelik Crowe'un çekeceği filmin birçok ulusun ortak tarihine hitap edeceğini söyleyerek sözlerini şöyle sürdürdü: "Burada savaşmış olan Anzaklar ile ilgili film çekmek için geldiler. Elbette bu filmin senaryosu birçok ulusun ortak kaderinin kesişme noktalarını göstermesi bakımından da önemlidir."

  'BU ÜLKEYE GERÇEKTEN BAYILIYORUM'

  Bakan Çelik'ten sonra söz alan aktör Russel Crowe de Türkiye'nin kendisini büyülediğinden söz etti. Crowe "Türkiye'yi 3. kez ziyaretim oluyor. Bu ülkeye gerçekten bayılıyorum. Benim her zaman büyülemiştir. Türkiye'de Edirne Fethiye Kapadokya'yı ziyaret ettim. Mekanlar gezdim. Sayın Bakanla da bir araya geldik. Kendisinden Türkiye'de oyunculuk yapan bazı aktörler için bana yardımcı olmasını isteyeceğim" diye konuştu.


  Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]

 2. #2
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart

  Russell Crowe Topkapı Sarayı'nda

  Dünyaca ünlü aktör Russell Crowe film çekmek için Türkiye’ye geldi.

  Russell Crowe Anzak askerlerinin hikayelerini konu alan bir film için Türkiye'de araştırmalar yaptı. Ülkenin belli köy ve kasabalarını gezdiğini söyleyen Crowe Edirne Kapadokya Fethiye ve İstanbul'u ziyaret etti. Kültür ve Turizm Bakanı Ömer Çelik Crowe'yi Topkapı Sarayı'nda kabul etti. Crowe Bakan Çelik ile beraber basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.

  BAKAN: 'ANZAKLAR İLE İLGİLİ FİLM ÇEKMEK İÇİN GELDİLER'
  Bakan Çelik Crowe'ın çekeceği filmin birçok ulusun ortak tarihine hitap edeceğini söyleyerek sözlerini şöyle sürdürdü: 'Burada savaşmış olan Anzaklar ile ilgili film çekmek için geldiler. Biliyorsunuz her sene Anzaklar ile ilgili Türkiye'de tören yapılıyor. Çünkü çok uzak topraklardan gelip burada hayatını kaybeden Anzak askerlerine saygımızı gösteriyoruz. 1934 Yılında Atatürk'ün hayatını kaybetmiş Anzak askerlerinin annelerine hitap ettiği metinde ' Çocuklarınız için üzülmeyin. Gözyaşı dökmeyiniz. Onlar Türk milletinin misafirleridirler. Ebediyen burada huzur içinde uyuyacak ve bizim misafirimiz olacaklardır. ' demektedir. Daha sonra Russell Crowe ile beraber bu filmden bahsedeceğiz. Çanakkale savaşından bahsedeceğiz. Türk Sinemasında söz edeceğiz.'

  TÜRK AKTÖRLERLE ÇALIŞACAK
  Bakan Çelik'ten sonra söz alan aktör Russel Crowe de Türkiye'nin kendisini büyülediğinden söz etti. Crowe 'Türkiye'yi 3. kez ziyaretim oluyor. Bu ülkeye gerçekten bayılıyorum. Benim her zaman büyülemiştir. Türkiye'de Edirne Fethiye Kapadokya'yı ziyaret ettim. Mekanlar gezdim. Sayın Bakanla da bir araya geldik. Kendisinden Türkiye'de oyunculuk yapan bazı aktörler için bana yardımcı olmasını isteyeceğim.' diye konuştu.

  Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]

 3. #3
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart

  Bu ülkede sana bayılıyor.


  “Laiklik asla dinsizlik olmadığı gibi sahte dindarlık ve büyücülükle mücadele kapısını açtığı için gerçek dindarlığın gelişmesi imkanını temin etmiştir.”

  Mustafa Kemal ATATÜRK


Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler

Bookmarks

Bookmarks

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Mesaj Yazma Yetkiniz Var
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  

Giriş